Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »

Monter instalacji elektrycznej/teletechnicznej

Cena: 3000 zł , Dodano: 2 Października


Firma Cyfrowe Sieci Multimedialne Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko monter instalacji teletechnicznej. Do obowiązków pracownika będzie należeć budowa kanalizacji kablowych oraz wieszanie kabli światłowodowych na podbudowie słupowej.Wymagania:- Kreatywności i otwartości na wyzwania

- Prawo Jazdy kat. B

- praca na wysokości pow. 3 m

Oferujemy:- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracęAplikacje prosimy kierować na:emaillub do siedziby firmyCyfrowe Sieci Multimedialne Sp. z o.o.

37-450 Stalowa Wola

ul. E. Kwiatkowskiego 1Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cyfrowe Sieci Multimedialne Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest spółka Cyfrowe Sieci Multimedialne Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli przy ul. E. Kwiatkowskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Po zakończonej rekrutacji na powyższe stanowisko dane osobowe zostaną usunięte ze zbiorów.
Skontaktuj się:
158135656
biuro@csmm.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam »