NIEAKTUALNE

Praca - Elektryk/Elektromechanik

Cena: 0 zł , Dodano: 13 Sierpnia

HM Service jest dostawcą wyspecjalizowanych usług dla przemysłu. Wspieramy zakłady produkcyjne w zakresie utrzymania ruchu, serwisu maszyn CNC i usług specjalistycznych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Elektryk/Elektromechanik
Miejsce pracy : Stalowa Wola

Zakres obowiązków :
- dokonywanie przeglądów i napraw maszyn przemysłowych,
- pomiary elektryczne,
- wykonywanie zleconych zadań w sposób bezpieczny,

Od kandydata oczekujemy:
- wykształcenie o profilu elektrycznym,
- doświadczenie na stanowisku elektryka w utrzymaniu ruchu( mile widziane)
- uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
- znajomości wymagań norm i przepisów elektrycznych,
- samodzielność i dokładność w działaniu,

Zatrudnionym osobom oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mail hr@hmservice.pl
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 513 189 222 (8:00 do 16:00).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HM Service zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma HM Service, z siedzibą w Stalowej Woli przy ul. Kwiatkowskiego 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Po zakończonej rekrutacji na powyższe stanowisko dane osobowe zostaną usunięte ze zbioru.

Skontaktuj się:
513 189 222
hr@hmservice.pl