NIEAKTUALNE

Elektryk utrzymania ruchu

Cena: 0 zł , Dodano: 6 Sierpnia
Firma HSW - Wodociągi Sp. z o.o. poszukuje do pracy w Stalowej Woli -
elektryka utrzymania ruchu.

Zakres obowiązków:
- konserwacja elektrycznych układów sterowania,
- diagnozowanie układów automatyki przemysłowej, zasilania i zabezpieczeń
- utrzymywanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń elektrycznych,
- dokonywanie przeglądów prewencyjnych
- dokonywanie modernizacji i wprowadzanie usprawnień
- uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
- podejmowanie decyzji i proponowanie rozwiązań problemów
- prowadzenie dokumentacji maszyn i urządzeń elektrycznych
- wykonywania zleconych zadań w sposób bezpieczny

Od kandydata oczekujemy:
- wykształcenia minimum średniego technicznego
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- umiejętności czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych i pneumatycznych
- umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów
- znajomości zagadnień z automatyki
- znajomości wymagań norm i przepisów elektrycznych
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- uprawnienia SEP - prace przy napięciach powyżej 1kV ( warunek konieczny)
- mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
- samodzielność i inicjatywa w działaniu
- możliwość pracy pod presją czasu
- gotowość do pracy w systemie trzy-zmianowym

Zatrudnionym osobom oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- udział w nowych uruchomieniach i ciekawych projektach
- benefity pracownicze

Z bliższymi informacjami o firmie można zapoznać się na stronie internetowej www.hswzw.pl
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mail sekretariat@hswzw.pl
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (15) 642 59 25 (8:00 do 14:00)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HSW- Wodociągi Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest spółka HSW - Wodociągi Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli przy ul. E. Kwiatkowskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Po zakończonej rekrutacji na powyższe stanowisko dane osobowe zostaną usunięte ze zbioru .
Skontaktuj się:
sekretariat@hswzw.pl