NIEAKTUALNE

Technolog - Programista

Cena: 0 zł , Dodano: 6 Sierpnia
TECHNOLOG- PROGRAMISTA

Opis stanowiska
• obsługa programu SolidCam,
• obsługa programu SolidWorks,
• pisanie programów na Heidenhain
• doświadczenie w obsłudze frezarek 3-osiowych jak i 5-osiowych
• ustawianie maszyny, przygotowywanie produkcji,
• umiejętność doboru odpowiednich narzędzi i parametrów do obróbki,
• wprowadzanie korekty do programów,
• przygotowywanie dokumentacji technologicznych i przewodników produkcyjnych,
• wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i usprawnień,
• ciągła optymalizacja procesu wykonania detali,
• współpraca z działem wycen.

Wymagania
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• wykształcenie techniczne,
• znajomość rysunku technicznego,
• dobra znajomość systemu Heidenhain
• umiejętności mierzenia narzędzi, łapania baz itp.,
• umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
• gotowości pracy w systemie 3- zmianowym,
• znajomość systemów MRP i ERP.
• skrupulatności w obszarze przygotowania produkcji - definiowanie zapotrzebowania materiałów i narzędzi,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych, kreatywność oraz zdolność myślenia analitycznego i koncepcyjnego,
• komunikatywność, dyscyplina, zorganizowanie, umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą.

Oferujemy

• pracę w nowoczesnym zakładzie pracy,
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów.

Kontakt: rekrutacja@jbstalserwis.pl
Tel.: 502 094 311

Firma JB Stal Serwis powstała w 2014 r., mieści się Stalowej Woli, w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
JB Stal Serwis zajmuje się wytwarzaniem komponentów do konstrukcji stalowych. Oferuje cięcie termiczne blach (laser, tlen, plazma) i ich późniejszą obróbkę (gięcie na prasach krawędziowych, prostowanie, zwijanie, obróbkę skrawaniem na centrach CNC z pionowym wrzecionem, wiercenie i fazowanie).

Skontaktuj się:
502 094 311
rekrutacja@jbstalserwis.pl