Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »

78m 3 pok+salon z kuchnia, 2x Loggia Gen. remont

Cena: 450000 zł , Dodano: 1 Sierpnia
Szanowni Państwo
Mam do sprzedaży mieszkanie po Generalnym Remoncie, które było użytkowane przez 2 lata. Stąd zdjęcie z gruzami na początku remontu, aby nie mylić z pseudo remontami ogłaszanymi po malowaniu ścian.
Mieszkanie było projektowane i wykańczane "pod siebie" a nie na handel ale aktualnie wyprowadzamy się do innego miasta i sprzedajemy mieszkanie.

KUCHNIA z meblami z cichymi domykami, gdzie na pewno wszystko się zmieści- liczne szuflady pod blatem i półki powyżej blatu. Blat drewniany z dębu. Szyba z grafiką na ścianie pomiędzy meblami
Sprzęt AGD BOSCH: lodówka o większych gabarytach od standardowej, zmywarka, piekarnik, kuchenka gazowa, wyciąg nad kuchenką.

SALON połączony z Kuchnią.

3 POKOJE zamknięte z niezależnym wejściem z nowymi drzwiami, panele Dąb Rymini, grzejniki Purmo z ponadczasowym design, parapety z kamienia, okna plastykowe - parapety z kamienia, ściany z gładzią malowane farbą do zmywania. Sypialnia z zabudowaną szafą na całej ścianie z balkonem Loggia. Średni pokój z drugim balkonem Loggia.

KORYTARZ z podwieszonymi sufitami i oświetleniem LED, obracane szafy dla ukrycia kurtek.

ŁAZIENKA po przesunięciu ścian bardzo duża i zawiera kabinę prysznicową, wannę w obudowie izolacji cieplnej, WC z geberitem, zlew, szafki z blatem kamiennym - w szafkach pralka.

Mieszkanie projektowane pod użytkowanie dlatego bez trudu znajdziesz miejsce na prasowalnice, odkurzacz, wiadro z mopem, kosz na pranie itp....

Zapraszam do obejrzenia mieszkania bo zdjęcia nie oddają faktycznie piękna tego mieszkania.
Negocjacje jak najbardziej po obejrzeniu mieszkania wg powiedzenia "kupił nie kupił ale pohandlować można :)"
Do usłyszenia Karol
Skontaktuj się:
530300549
kkkarol@o2.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »