NIEAKTUALNE

JB Stal: Technolog

Cena: 0 zł , Dodano: 1 Lipca
TECHNOLOG
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska:
• Opracowanie dokumentacji materiałowej, technicznej i technologicznej prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną Klienta i określonymi standardami zakładu,
• Kalkulacja czasów standardowych operacji i ich weryfikacja w toku produkcji,
• Nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami projektu oraz rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych, konstrukcyjnych i jakościowych,
• Bliska współpraca z innymi działami zakładu takimi jak: Kontrola Jakości, Produkcja, Logistyka, Zakupy,
• Kalkulacja i przygotowywanie ofert dla nowych wyrobów.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji),
• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego w zakresie spawania i obróbki skrawaniem,
• Dobra znajomość zagadnień spawalnictwa i materiałoznawstwa,
• Podstawowa znajomość zagadnień obróbki skrawaniem,
• Bardzo dobra znajomość środowisk CAD 2D i 3D (AutoCAD, Solid Works lub podobne),
• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Dobra znajomość oprogramowania biurowego Office,
• Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu,
• Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i zdolność do wykazywania inicjatywy w działaniu.

Mile widziane dodatkowo:
• Znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem wraz z doborem parametrów,
• Doświadczenie z pracą w systemach ERP.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Praca w systemie jednozmianowym
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów.

CV prosimy wysyłać na e-mail lub pod adres:

JB Stal Serwis Sp. z o.o., ul. COP-u 16 37-450 Stalowa Wola

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
Skontaktuj się:
502 094 311
502 094 486
rekrutacja@jbstalserwis.pl