NIEAKTUALNE

Programista cam – Programista Maszyn cnc

Cena: 0 zł , Dodano: 10 Czerwca
Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.
Wierzymy, że do sukcesu w głównej mierze przyczyniają się nasi pracownicy. To oni są uznawani za siłę napędową przedsiębiorstwa, która umożliwia realizację obranych celów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista CAM – Programista Maszyn CNC

Programowanie maszyn CNC w obszarze narzędziowni.

Opis stanowiska pracy:
• tworzenie programów w środowisku CAM
• pełna współpraca z konstruktorem i tworzenie na bieżąco programów
• dobór odpowiednich parametrów skrawania
• wdrażanie nowych programów przy obrabiarkach
• dobór odpowiednich narzędzi
• udoskonalanie procesu na obrabiarkach CNC
• samodzielnego ustawiania i programowania obrabiarek od podstaw
• ścisła współpraca z działami technologicznymi oraz przygotowania produkcji

Od naszych kandydatów oczekujemy:
• umiejętności tworzenia programów w środowisku CAM (Edge Cam, NX Cam)
• znajomości programowania Sinumerik, Fanuc lub Heidenhain oraz w kodach ISO
• umiejętności programowania „z ręki”
• dobrej znajomości czytania rysunku technicznego
• zdolności do analitycznego myślenia
• twórczego podejścia do pracy
• umiejętności rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz pracy w zespole
• doświadczenia w zakresie obróbki skrawaniem aluminium oraz stali

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
- pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku
- samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
- możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl . Kontakt telefoniczny: 15/81-49-816. www.thoni-alutec.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Skontaktuj się:
158149816
praca@thoni-alutec.pl