Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Usługi » Biznes »

Korepetycje chemia Rzeszów

Cena: 100 zł , Dodano: 12 Grudnia
Jestem magistrem chemii z przygotowaniem pedagogicznym. Studia ukończyłam na UMCS Lublin. Zajmuję się przygotowaniem do matury, testów, poprawek.
Zapraszam wszystkich maturzystów, którzy marzą o dalszej nauce w dziedzinie medycyny, farmacji, weterynarii. Podczas zajęć skupiamy się na udzielaniu odpowiedzi "pod klucz" maturalny.

W trakcie nauki wykorzystujemy całą gamę pomocy dydaktycznych. Są to modele cząsteczek, atomów, minerały oraz podstawowy sprzęt laboratoryjny, dzięki czemu uczniowie łatwiej przyswajają wiedzę. Podczas nauki przeprowadzamy także proste doświadczenia chemiczne, które pozwalają uczniom łatwiej zrozumieć materiał.

Zajęcia odbywają się w specjalnie przygotowanej, przyjaznej sali w centrum Rzeszowa.

Cena za godzinę zegarową wynosi 90 zł (lekcja indywidualna)
W przypadku nauki w parach cena za godzinę zegarową wynosi 65 zł/osobę. W cenie korepetycji zapewniam wszystkie materiały edukacyjne oraz w razie niejasności konsultacje online poza godzinami zajęć:)

Do dyspozycji uczniów posiadam wszystkie najnowsze zbiory zadań oraz podręczniki, które chętnie udostępniam na czas nauki.

Chemia jest moją pasją, którą od lat dzielę się z uczniami. Przed rozpoczęciem nauki istnieje możliwość wstępnego spotkania w celu zapoznania się z miejscem oraz metodami nauczania.

Jestem osobą młodą i cierpliwą. Doskonale znam najnowsze wymogi maturalne i gimnazalne zgodne z obowiązującą podstawą programową. Posiadam 8 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ukończone podyplomowe studia nauczania chemii w szkołach.

Do omówionego tematu przygotowuję zadania powtórzeniowe, testy sprawdzające wiedzę, arkusze maturalne,testy gimnazjalne.
Przyjemna atmosfera-zapraszam;)
Po dodatkowe informacje zapraszam telefonicznie: 510 177 902, mail lub profil Facebook (Molecool Szkoła Chemii)

Korepetycje odbywają się w Rzeszowie przy ul Hetmańskiej 9 .

Korepetycje z chemii Rzeszów, chemia korepetycje Rzeszów.

http://molecool.pl
Skontaktuj się:
510 177 902
510177902
paulina.kulpa@op.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Usługi » Biznes »