Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Edukacja » Korepetycje »

Smith English Szkoła Języków Obcych zaprasza!

Cena: 25 zł , Dodano: 16 Czerwca
Szkoła Języków Obcych SMITH ENGLISH to piękne miejsce z dobrą energią!
Zapisz się już dziś na rok szkolny 2022/2023 oraz Wakacje 2022
WSZYSTKIE POZIOMY!
KONKURENCYJNE CENY!!!
ZAJĘCIA STACJONARNE, ONLINE ORAZ ZAJĘCIA HYBRYDOWE !!!
ZAJĘCIA: WAKACJE ORAZ FERIE!
NABÓR TRWA CAŁY ROK!
ZAPRASZAMY![left]Szkoła zaprasza DZIECI, MŁODZIEŻ, DOROSŁYCH oraz FIRMY do nauki języka ANGIELSKIEGO oraz innych języków obcych. Smith English zapewnia małe grupy od 4 do 9 osób, efektywny sposób nauczania, nowoczesne wyposażenie oraz przyjemną atmosferę.
Smith English to innowacyjna szkoła języków obcych mieszcząca się na ul. Poniatowskiego 21 J na pierwszym piętrze w Stalowej Woli. Oferuje indywidualne oraz grupowe zajęcia językowe na różnych poziomach zaawansowania. ZAJĘCIA STACJONARNE, ONLINE ORAZ ZAJĘCIA HYBRYDOWE. Szkoła w swojej ofercie również ma tradycyjne korepetycje, konwersacje, język zawodowy, biznesowy, ‘’zwykły” język (tzw. General English) itd. Lekcje indywidualne to najbardziej elastyczna formuła kursu językowego. Możesz mieć zajęcia nawet o 7 rano i uczyć się o ulubionym sporcie. Wybrać język, termin, określić częstotliwość zajęć – zajęcia te są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów. Dodatkowo posiadamy Elastyczny grafik zajęć (ilość ilość miejsc ograniczona).
Język angielski przy kawie dla dorosłych, BUSINESS ENGLISH, COFFEE ENGLISH kurs standardowy, GO INTERNATIONAL! kurs dla osób wyjeżdżających za granice, HALF WAY kurs dla uczniów szkół średnich, JOB+ pakiet sześciu lekcji przygotowujący do rozmowy kwalifikacyjnej w Polsce i za granicą wraz w profesjonalnie przygotowanym CV, ONE TO ONE, ONE TO TWO, ONE TO PAX tradycyjne korepetycje, konwersacje, WINNER, CHAMPION, 8 CLASS kursy dla dzieci, CHALLENGE, HALF WAY kursy dla uczniów szkół średnich i podstawowych, SENIOR 55+ kurs dla seniorów to tylko kilka spośród wielu innych atrakcyjnych kursów dostępnych w szkole Smith English.
[/left]
[left]Czeka Cię matura lub inny egzamin? Nasze kursy pomogą Ci w przygotowaniach do egzaminu. Nie zwlekaj, wkrótce może być za późno. Ilość miejsc ograniczona.
DODATKOWO POLECAMY!!!
[lista]ONE TO ONE kurs dla 1 osoby
ONE TO TWO kurs dla 2 osób
ONE TO PAX kurs dla 3-4 osób[/lista]
[left]Cena kursu zmniejsza się wraz z ilością uczniów !!! Każdy kurs w naszej ofercie dostępny jest w opcji ONE TO ONE, ONE TO TWO, ONE TO PAX.
ONE TO ONE, ONE TO TWO, ONE TO PAX - KOREPETYCJE- profesjonalne kompleksowe przygotowanie do matury, testów gimnazjalnych, egzaminów, testów ósmoklasisty, wyjazdów za granice! Odpowiednie doświadczenie i dobre wyniki nauczania. Dzieci, młodzież i dorośli. Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Kompleksowy program zajęć dostosowany do indywidualnych potrzeb, zdolności i możliwości: konwersacja i gramatyka, rozumienie tekstu ze słuchu i tekstu czytanego, pisanie. Nadrabianie zaległości! Zróżnicowane materiały dydaktyczne. Cierpliwość w stosunku do opornych i miła atmosfera na zajęciach dla wszystkich.
ONE TO ONE, ONE TO TWO, ONE TO PAX - KONWERSACJE- kurs indywidualny, ściśle przygotowany do potrzeb ucznia. Kurs konwersacyjny jest doskonałym uzupełnieniem kursu ogólnego oraz egzaminacyjnego. Lekcje konwersacyjne cieszą się bardzo dużą popularnością ponieważ zapoznają uczniów z "żywym" językiem - potocznymi zwrotami, używanymi w codziennych sytuacjach. Kurs prowadzony jest przez wykwalifikowanych lektorów i nastawiony jest na rozwijanie praktycznej umiejętności komunikowania się.
Cel kursu konwersacyjnego: wzbogacenie słownictwa o zwroty z życia codziennego i zawodowego, ćwiczenie umiejętności swobodnych wypowiedzi dotyczących sytuacji codziennych i zawodowych, eliminowanie błędów wymowy.
Cena za kurs zmniejsza się gdy ilością uczniów się zwiększa!
MATURA PAX - Kursy maturalne w super cenie !
Nasze kursy maturalne - czym są? Program kursu obejmuje kompleksowe przygotowanie licealistów do matury 2023 z języka obcego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, przygotowanie do części ustnej i pisemnej. Zakres wiedzy jaki jest realizowany na zajęciach opieramy o aktualne wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, która określa standardy obowiązujące na maturze w danym roku. Wszystkie osoby, które uczęszczały na zajęcia w systemie ciągłym zdały egzamin maturalny z bardzo dobrymi wynikami.
Realizujemy kursy maturalne na poziomach: Podstawowym i Rozszerzonym
[/left]
W cenie jest:
[lista]Aktualny program dydaktyczny,
Materiał dydaktyczny,
Godzina lekcyjna 60 min.,
Konsultacje z lektorem,
Zadawane i sprawdzane prace domowe,
Profesjonalna kadra nauczycieli,
Jasne zasady współpracy.[/lista]

[left]Szykujemy dla Ciebie solidną powtórkę, rozwój słownictwa z wszystkich tematów maturalnych, usystematyzowanie wiedzy gramatycznej , poprawę płynności mówienia oraz przyswojenie technik egzaminacyjnych.
MATURZYSTO W TYM ROKU SZKOLNYM WYCIŚNIEMY Z CIEBIE SIÓDME POTY ŻEBYŚ ZDAŁ MATURĘ NA 5
KURSY DLA DZIECI - WINNER, CHAMPION, 8 CLASS !
WINNER Kurs języka angielskiego dla dzieci - w klasie od 1 do 3. Kurs łączy w sobie naukę z elementami gier, zabaw i konkursów. Dzieci korzystają z materiałów przygotowanych przez szkołę oraz tabletów i tablic interaktywnych. 2x tyg. 50 minut.
CHAMPION - Kurs dla dzieci - od 10 roku życia 4-6 klasa. Kurs zgodny z Nową Podstawą Programową, rozszerzony o dodatkowe słownictwo i zagadnienia, przygotowujący uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty. 2x tyg. 50 minut. Warto zainwestować w rozwój dziecka od najmłodszych lat !

8 CLASS – Kurs dla uczniów szkół podstawowych.
NAJLEPSZE PRZYGOTOWANIE TWOJEGO DZIECKA DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY
Skierowany jest do wszystkich uczniów, którzy przystępują do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Powstał dzięki współpracy ekspertów w nauczaniu, którzy mają dostęp do najświeższej wiedzy odnośnie wymagań stawianych przed ósmoklasistami. Wynik egzaminu zdecyduje o tym, czy dostaną się oni do wymarzonej szkoły średniej.
Z nami uczniowie osiągną najlepsze wyniki![/left]

Zapewniamy:
[lista]Przygotowanie do egzaminu i konwersacje,
Testy próbne w trakcie kursu,
Darmowe materiały edukacyjne,
Przyjazna atmosfera na zajęciach.
[/lista]
NIE ZWLEKAJ ZAPISZ JUŻ DZIŚ SWOJE DZIECKO !!!

[left]COFFEE ENGLISH !!!
Intensywny kurs dla osób rozpoczynających naukę języka obcego oraz chcących rozwijać umiejętności językowe niezbędne do porozumiewania się we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Komunikacja, mówienie to kluczowe elementy, na które położony jest nacisk. Systematyczna rozbudowa słownictwa, zagadnienia gramatyczne stanowią nieodłączną część kursu. 2x tyg. 60 minut. WSZYSTKIE POZIOMY!

BUSINESS ENGLISH
Angielski biznesowy to odmiana języka angielskiego, którą posługują się osoby aktywne zawodowe, pracujące w międzynarodowym środowisku biznesowym, lub osoby poszukujące zatrudnienia. Angielski biznesowy w Smith English to przede wszystkim specjalistyczne słownictwo z danej branży, jak również podstawowa terminologia, znajomość której pomoże bezstresowo przetrwać: spotkania, podróże służbowe, prezentacje, negocjacje biznesowe itd. Kursy są silnie nastawione na rozwijanie zasobu słownictwa biznesowego, jak również trenowanie konkretnych struktur gramatycznych typowych dla biznesowego kontekstu. Kursy te pozwalają komunikować się pewnie, swobodnie i bez stresu.
Kurs indywidualny dla osób wyjeżdżających za granice. Intensywny kurs obejmuje opracowanie CV, listu motywacyjnego, sposobów szukania pracy, które ułatwią podjęcie zatrudnienia za granią. Zapoznanie się z systemem urzędowym, oraz podstawową dokumentacją, które pomogą przy załatwianiu formalności. Możliwość uczestnictwa w oparach.

NOWOŚĆ
STANAG 6001 czyli kurs językowy dla służb mundurowych !
Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do resortowych egzaminów wojskowych według norm STANAG 6001. Do tej pory z sukcesem przygotowywaliśmy uczestników naszych kursów do egzaminów STANAG 1, STANAG 2, STANAG 3 i STANAG 4. Nasi Lektorzy prowadzący zajęcia z języka wojskowego oprócz odpowiedniego wykształcenia językoznawczego mają także odpowiednia wiedzę na temat egzaminu STANAG 6001
Prowadzimy zajęcia o profilu ogólnym, w trakcie których pracujemy nad wszystkimi umiejętnościami, a także kursy dedykowane konkretnym sprawnościom językowym potrzebnym poszczególnym kursantom. Zapisy na zajęcia prowadzimy cały rok.
Zapraszamy na kursy STANAG

DODATKOWO W OFERCIE: Tłumaczenia, Konsultacje, CV itd.
TANIE/DROBNE TŁUMACZENIA
Oprócz kursów języka angielskiego i innych języków obcych Smith English oferuje również drobne, pisemne, ustne, tłumaczenia, opracowania CV w języku obcym :
[lista]tekstów użytkowych,
tekstów specjalistycznych,
korespondencji biznesowej,
stron internetowych,
innych niewielkiej długości tekstów.[/lista]
O szczegóły prosimy pytać drogą mailową, telefoniczna lub w siedzibie Szkoły. Tłumaczenia z języka angielskiego, tłumaczenia na język angielski. Przekłady pewnie, rzetelnie i na czas.
Potrzebujesz Profesjonalne CV w języku angielskim?!

Potrzebujesz CV które pozwoli Ci znaleźć lub zmienić pracę za granica? Smith English również zajmuję się przygotowywaniem profesjonalnych CV dla osób które chcą znaleźć pracę na rynku zagranicznym!

TŁUMACZENIA STRON INTERNETOWYCH, WWW
Smith English wykonuje profesjonalne tłumaczenia stron internetowych.

Smith English oferuje tłumaczenie stron internetowych na języki obce. W erze globalizacji wielojęzyczne serwisy www otwierają firmom okno na świat i drzwi do nowych rynków. Stanowią one nie tylko interaktywną wizytówkę oraz nośnik informacji o firmie lub usłudze, lecz także niezwykle istotny kanał komunikacji z klientami z całego świata. Z tego powodu dokładamy maksymalnych starań, by przetłumaczony serwis internetowy wyglądał na wskroś profesjonalnie.
Smith English posiada odpowiednie doświadczenie, kompetencje językowe i kulturowe oraz zaplecze techniczne niezbędne do tłumaczenia stron www oraz do tworzenia wielojęzycznych wersji serwisów internetowych, dopasowanych do potrzeb użytkownika w dowolnym zakątku świata.
Usługa tłumaczenia witryn internetowych obejmuje:
• ustalenie słownictwa branżowego
• tłumaczenie treści stron www na wybrany język lub języki
• zestawienie treści w formacie dwujęzycznym (na życzenie)
• tłumaczenie treści zawartych na elementach graficznych (np. grafikach i zdjęciach)
Najpopularniejsze języki, w których wykonujemy tłumaczenia stron internetowych:
• angielski
• niemiecki
• rosyjski
• francuski
Wystawiamy FV.

W ofercie posiadamy przygotowanie do egzaminów Cambridge, FCE, EF SET, IELTS, TOEFL, TOEIC – WSZYSTKIE POZIOMY!
Dodatkowo przeprowadzamy TESTY POZIOMUJĄCE.

SZUKASZ PRACY I CHCESZ, ŻEBY PRACODAWCA WYBRAŁ WŁAŚNIE CIEBIE?
Jeśli rozpoczynasz swoją karierę poszukujesz pracy lub chcesz zmienić dotychczasowe zajęcie na lepsze i potrzebujesz profesjonalnego CV i Listu Motywacyjnego w języku angielskim to jesteś we właściwym miejscu!
Pomożemy Ci, zrobić pierwszy krok do wymarzonej kariery - stworzymy dla Ciebie profesjonalne dokumenty aplikacyjne w języku angielskim![/left]
[/left][left][/left]
Szkoła zapewnia naukę języka:
również od podstaw,
w małych grupach liczących od 4 do 9 osób,
zwracamy uwagę na aspekt komunikacyjny języka, nie zapominając o poprawności wypowiedzi,
rozwijamy kreatywność językową naszych słuchaczy,
testujemy bezstresowo.

Każdy kursant w Smith English otrzymuje na zajęciach swoje własne materiały edukacyjne ZA DARMO. W szkole SMITH ENGLISH, zawsze świeża kawa, herbata, woda i coś słodkiego czekają na kursantów! Podczas zajęć dydaktycznych w grupach dla najmłodszych, uczniowie ćwiczą nowo poznane słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne. W szkole Smith English zatrudniani lektorzy są właściwymi ludźmi na właściwym miejscu. Ich praca jest ich pasją.
TYLKO U NAS - ZAJĘCIA W CZASIE WAKACJI I FERII !
Już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjną ...
Ilość miejsc ograniczona.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW
tel. 691708695
email: smithenglishno1@gmail.com
ul. Poniatowskiego 21 J I Pietro Stalowa Wola
www.facebook.com/SmithEnglishStalowaWola
#smithenglishstalowawola
Recepcja : 12:00 -19:00
Kursy : Pon. – Pt. 8:00 – 20:00
Sob. 7:00 – 13:00Skontaktuj się:
691708695
smithenglishno1@gmail.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Edukacja » Korepetycje »