Operator procesów chemicznych

Cena: 0 zł , Dodano: Wczoraj
Jesteśmy jednym z czołowych producentów puszek napojowych w Europie środkowo-
wschodniej. Produkujemy dla wiodących światowych marek. Nasze opakowania trafiają
do ponad 50 krajów na świecie, na wszystkich kontynentach. Działamy w oparciu
o światowe standardy jakości, naszym klientów zapewniamy najwyższy poziom realizacji
zleceń.

Oferujemy stanowisko: Operator procesów chemicznych
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Oferujemy:
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 wypłacane na czas wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;
 pracę pełną wyzwań w zespole, który wspiera się nawzajem;
 szkolenia branżowe dzięki, którym masz możliwość dalszego rozwoju;
 zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
 ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
 dołączenie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

Zakres obowiązków:
 Systematyczna kontrola procesów chemicznych w obszarze produkcji.
 Pobór i przygotowywanie próbek oraz przeprowadzanie testów laboratoryjnych.
 Obsługa urządzeń laboratoryjnych.
 Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją z prowadzonych czynności.
 Nadzór nad pracą i obsługa automatycznych systemów myjących, zakładowej
podczyszczalni ścieków, instalacji uzdatniania wody, systemów chłodziwa
technologicznego.
 Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń w nadzorowanym obszarze.
 Raportowanie i analizowanie wyników.
 Pracę wg wewnętrznie określonych procedur i instrukcji.

Wymagania stawiane kandydatom:
 Wykształcenie wyższe.
 Znajomość podstawowych technik analitycznych.
 Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym.
 Znajomość zasad dobrej praktyki laboratoryjnej.
 Znajomość programów MS Office.
 Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.
 Bardzo dobra organizacja pracy.
 Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym będzie dodatkowym atutem.
 Gotowości do pracy zmianowej (system 5 brygadowy)

Administratorem danych jest BAGPAK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli 37-450, ul. Kwiatkowskiego 1.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i
dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych
oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie
dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Jeśli chce Pani/Pan
podać dodatkowe dane, informujemy że firma BAGPAK Polska Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie
w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BAGPAK Polska Sp. z
o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez
BAGPAK Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Skontaktuj się:
praca@bagpak.pl