Specjalist Technolog

Cena: 0 zł , Dodano: 24 Maja
W związku z rozwojem naszej Firmy, Axtone HSW sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:
Specjalista Technolog
Główny zakres obowiązków:
• Tworzenie procesów technologicznych z dbałością o poprawne ich wykonanie m. in. dobór właściwej technologii,
• Wdrażanie nowych produktów z monitorowaniem parametrów operacyjnych (wydajności, efektywności, jakości produkcji),
• Optymalizacja i doskonalenie procesów produkcyjnych,
• Terminowa realizacja zadań z raportowaniem postępów oraz podejmowaniem działań korygujących w przypadku pojawiania się trudności,
• Współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi w celu poprawy produktywności, jakości i bezpieczeństwa procesu produkcyjnego i produktów.
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej dla nowych i bieżących produktów, procesów oraz maszyn.
• Techniczne opracowywanie zapytań ofertowych
• Rozwiązywanie problemów procesowych

Wymagania:
• Wyższe wykształcenie techniczne, preferowana inżynieria materiałowa, metalurgia lub pokrewne.
• Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych.
• Znajomość obsługi MS Office.
• Znajomość branży kolejowej/motoryzacyjnej/ lotniczej/metalurgicznej.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
• Umiejętność pracy w zespole, podejmowania decyzji i dobrej organizacji pracy własnej.
• Odpowiedzialność, dokładność i sumienność.
• Samodzielność, zdolności analityczne.
• Zorientowanie na klienta.
• Koncentracja na ciągłym doskonaleniu.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Gromadzenie doświadczeń w międzynarodowym środowisku,
• Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres info.hsw@axtoneglobal.com w tytule maila proszę podać „Specjalista Technolog” lub przynieś do Sekretariatu Spółki

Skontaktuj się:
607122663
info.hsw@axtoneglobal.com