Kontroler Jakości

Cena: 0 zł , Dodano: 24 Maja
Firma Axtone HSw sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Kontroler Jakości.
Główne obowiązki:
- Kontrola dostaw materiałów wejściowych
- Rejestracja dostawy w systemie
- Nadzór nad przebiegiem procesu i poprawnością dokumentacji poprzez kontrole dokumentacji
- Tworzenie certyfikatów jakości
- Zamawianie i odbiór z klientem
- Zgłaszanie niezgodności i rozwiązywanie problemów
- Archiwizacja dokumentacji jakościowej
Wymagania na stanowisku Kontrolera Jakości:
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS office
- Znajomość procesu obróbki cieplnej
- Znajomość narzędzi pomiarowych
- Znajomość rysunku technicznego
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Gromadzenie doświadczeń w międzynarodowym środowisku,
- Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres info.hsw@axtoneglobal.com w tytule maila proszę podać „Kontroler Jakości” lub przynieś do Sekretariatu Spółki

Skontaktuj się:
607122663
info.hsw@axtoneglobal.com