NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Kierowcy LPG - koniec taniości,
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lis 2023r. 13:56  
Cytuj
Nie zgadzam się z tym. Nie można tego robić kosztem własnych obywateli. Czemu inne kraje europejskie niczego się nie domagają? Tylko "polski" rząd najgłośniej szczeka? Rządzący nie zapłacą za to, tylko my. Czemu ja mam płacić i znacznie obniżyć stopę życiową (całokształt), gdy tymczasem w innych krajach przebiega to znacznie łagodniej? Dość robienia z Polaków frajerów dla bogacenia się zachodnich korporacji, co jest podkreślone w pierwszym artykule, w pierwszym wątku na samej górze.

Cytat: Dlatego wszelkie ograniczenia podaży muszą być wprowadzane tak, aby nie zapłacili za to konsumenci w Europie Środkowej i Wschodniej kosztem zysków koncernów zachodnich - czytamy w oficjalnym stanowisku PIGP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2023r. 13:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2023r. 16:46  
Cytuj
Szanowny nie-Rządzie.sciana
Dziękuję.jezyk
To że paliwo potaniało albo podrożało o 5 groszy na litrze,normalnie mnie podnieca...zdegustowany
Z całym szacunkiem,żartowałem.Zwisa mi to.nie wiem
Panie Matoł-ószu.zaklopotany
Nie mogę być niemiły,ale za to będę szczery.chytry
Fajnie mi się jeździ nową "Izerą".
Nic mnie nie kosztuje eksploatacja czegoś,czego nie ma!good
I fajnie mieszkać jest we wszystkich 300 000, obiecanych mieszkań.We wszystkich jednocześnie.potluczony
----------------
Jarek dalej jeździ na MÓJ koszt rządową limuzyną?co
Dalej policja pilnuje jego rudery na Żoliborzu?
Dalej ochrania jego comiesięczne PiSdzielnice?mlotek

PS.11 listopada 1918 odzyskaliśmy niepodległość.
15 października 2023, mam nadzieję, że mieliśmy Święto Odzyskania Demokracji. ok

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lis 2023r. 17:18  
Cytuj
Bo to nie rząd, tylko jankeski sługus. Wykonuje wszystko, by USA żyło się lepiej, naszym polskim kosztem (uzbrojenie, elektrownie atomowe, paliwa, blokady tańszej konkurencji, na której nasz kraj mógłby zarobić i cała reszta).

I żeby nie było, bo w mózgach psów Pawłowa jest taka zależność, że jeśli krytykujesz "przyjaciela" zza wielkiej wody, to na pewno jesteś ruską onucą.

Każdego sługusa jebałbym tak samo, czy by pełzał przed USA, Rosją, Chinami czy kimkolwiek innym. Tak się składa, że od dawna "nasi" pełzają przed USA.

Kolejne artykuły przed tym ostrzegają. Pora przyzwyczaić się do jazdy na benzynie. Będzie drożej.

Cieszycie się? Ma być drogo. Masz nie jeździć. Dodaj do tego znaczne podwyżki cen za ciepło, prąd, bo przecież też są produkowane głównie z surowców od "przyjaciela" zachodniego. Do pracy będziesz chodził tylko po to, by zarobić na rachunki i jedzenie. Niewolnik miał to za darmo od pana i nie musiał drżeć przed utratą pracy, że zdechnie z głodu. Emeryci, renciści, mniej zarabiający będą musieli wybierać, czy kupić leki, jedzenie, czy opłacić rachunki.
Miłość do jankesa musi kosztować.

https://moto.(...)oxOpImg5

I następny "sukces" odchodzących drani. Ceny w Polsce coraz bliżej niemieckich. Żywność drożeje dużo szybciej niż u sąsiada.

https://busin(...)=autor_9

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lis 2023r. 21:56  
Cytuj
Tanio to raczej było. Ale dlaczego tego nie mówiła POKOmuna i Konfa przed wyborami na siebie?? Wtedy byłoby OK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 12:03  
Cytuj
Bo to wynika z wiernopoddańczej polityki naszego kraju wobec USA. UE i jej fit for 55 to druga przyczyna. I o tym piszę od początku.
Trzeba zapytać Polaków w referendum czy godzą się na dalsze obniżanie stopy życiowej (a niektóre grupy społeczne do poniżej minimum biologicznego), byleby dalej służyć jankesom. Garstce żyje się coraz lepiej, a miliony ubożeją. Ta garstka ma media i całą propagandę w swoich rękach i mówi, że tak musi być, bo inaczej przyjdzie zły Putin.
Przypomina to propagandę w stylu - zaszczep się dla swojej babci. To ci sami jankescy spin doktorzy.

Zauważcie też pewien rodzaj rozdwojenia jaźni u propagandystów. Z jednej strony mówią, że Ukraina za nas walczy, bo inaczej już byłby tu Putin, a z drugiej chwalą się, że jesteśmy członkiem najpotężniejszego sojuszu militarnego świata, który nas zawsze obroni.

A odpowiedź jest oczywista. Propagandyści uznali, że w ten sposób uzyskają naszą zgodę na sponsorowanie Ukrainy, to wtedy amerykański podatnik będzie miał ulgę. Tylko, że nasze możliwości finansowe są niczym wobec tych, które mają USA. Dlatego popadamy w nędzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 13:48  
Cytuj
Chcesz żebyśmy Ci przyznali rację czy co ?? Bo klucisz się z każdym kto ma inne zdanie?
W beznadziejna to stronę idzie jeżeli chodzi o UE. Ale Rosji trzeba dowalić każdymi możliwymi sposobami i nie mieć z nimi nic wspólnego najlepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 14:01  
Cytuj
Zapytajmy Polaków w referendum, przed którym musi być uczciwa debata, czy godzą się na taką a nie inną politykę państwa.

Zaprośmy wszystkie strony do debaty telewizyjnej, niech się wypowiedzą. A potem suweren niech zdecyduje.

Art. 125 Konstytucji stanowi:

1. W sprawach o szczególnym znaczeniu dla państwa może być przeprowadzone referendum ogólnokrajowe.

Utrzymywanie innego państwa oraz zmiana dostawcy surowców energetycznych na dużo droższe, są wystarczającą przesłanką do takiego referendum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 17:10  
Cytuj
CYTAT
Zapytajmy Polaków w referendum, przed którym musi być uczciwa debata, czy godzą się na taką a nie inną politykę państwa.

Zaprośmy wszystkie strony do debaty telewizyjnej, niech się wypowiedzą. A potem suweren niech zdecyduje.



Przecież dopiero co były debaty, było referendum i były wybory.

Suweren zadecydował, twoje braunowskie onuce dostały 6 % poparcia.

Pogódź się z tym, bo nudny się robisz mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 17:15  
Cytuj
Jakie wybory?

Czy ktoś pytał o te konkretne kwestie?

Czy ktoś pytał ludzi, o to czy chcą płacić kilkakrotnie więcej za wszystko, mając alternatywę?

Po to jest instytucja referendum. Bo wybory partyjne były także w PRLu. Wybierało się spośród wyznaczonych opcji. Tak jest i dziś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 17:21  
Cytuj
CYTAT

Trzeba zapytać Polaków w referendum czy godzą się na dalsze obniżanie stopy życiowej (a niektóre grupy społeczne do poniżej minimum biologicznego).


Juz wybraliśmy wiec nie płaczmy,,,

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 17:23  
Cytuj
Pisiory zrobiły jakieś durne pytania, które ośmieszyły referendum.
A można było zadać pytania o fit for 55, o sponsorowanie Ukrainy, o przepłacanie ideologiczne za surowce itd.

Dlatego trzeba do tego wrócić. Można przy wyborach samorządowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 17:31  
Cytuj
PS.
Oczywiście ze wszyscy z Konfy odpowiadali ze nie ma sprawy, oni wiedzą co należy robić. Zlikwidować ZUS, sprywatyzować NFZ i podnieść stopę wolną od podatku.
I będzie się żyło lepiej. Wszystkim z odzyskanymi emeryturami.

Twoje przykłady są wyciągnięte z kucej,,, Nigdy nie zmądrzejesz żeby wiedzieć ze to co się mówi a potem co się robi to odpowiedz czego się chce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 17:33  
Cytuj
Dlatego konkretne pytania w referendum rozwiążą sprawę.



To może wyjaśnij, dlaczego pisowski rząd lobbuje w UE za zakazem LPG ze wschodu, wiedząc że to mocno uderzy w naszych obywateli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 17:38  
Cytuj
O Boże, myślałam ze będziesz ostrożniejszy a tu od razu strzał w stopę. Referendum juz zbojkotowaliście, goncie się. Drugie w tak ważnych sprawach będzie za dwa lata gdy ludzie zrozumieją co zrobili. Nie każdy był świadomy wiec będzie sesja poprawkowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 17:59  
Cytuj
Zadałem konkretne pytanie, dostałem odpowiedź od rzeczy.

No cóż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 18:58  
Cytuj
Konkretne zarzuty Konfy nie przekładają się na konkretne rozwiązania. To ich cały geniusz wyborczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 19:01  
Cytuj
CYTAT

To może wyjaśnij, dlaczego pisowski rząd lobbuje w UE za zakazem LPG ze wschodu, wiedząc że to mocno uderzy w naszych obywateli?


Bo chcą, żebyś się przesiadł na rower albo mks chytry

Nadchodzi koniec taniego jeżdżenia autem.

Jak cię nie będzie stać na nową tesle to za parę lat zostanie ci rower albo piętobus chytry

To dla dobra klimatu i nas wszystkich smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lis 2023r. 19:05  
Cytuj
Za parę lat, gdy to wszystko REALNIE zacznie być wprowadzane, bo na razie są tylko zapowiedzi, bardzo szybko ludzie się ockną i wybiorą kogo trzeba, kto tę komunistyczną rewolucję zablokuje.

Dlatego nienawidzę PiSu, bo robi to co każą globaliści, a na lokalnym podwórku udaje, że broni nas przed tym.
Morawiecki to wszystko podpisał w 2020 roku. A mógł zablokować. Miał takie prawo. Nienawidzę zakłamania.

Pierwsze jaskółki na zachodzie już widać. W Niemczech też AfD rośnie w siłę.

Holandia. Skrajnie prawicowa partia wygrywa wybory

A nie można porównać stanu zamożności społeczeństwa tam i u nas.

https://wiado(...)oxOpImg1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »