NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Kierowcy LPG - koniec taniości,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 02:08  
Cytuj
Tu ruski buraku wzywasz moderatora?! Ciesz się, że rano nie wpadną do ciebie panowie w kominiarkach i nie wywleką w majtach jak ruskiego szpiega! potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 02:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 02:12  
Cytuj
Znowu śmieć sra. Widać komunistyczne geny. Kurwiu, może w totalitarnym lewackim kraju tak będzie jak piszesz, że za poglądy będą zamykać, ale póki co jeszcze totalitarna komuna nie nastała i robimy wszystko, żeby nie nastała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 02:21  
Cytuj
Ty se możesz robić ale pod siebie good

A teraz uważaj bo możesz tego nie przeżyć! good

Ziemia jest okrągła.
Chemitrails i 5G nie szkodzą.
Amerykanie wylądowali na księżycu.
Covid istnieje.
Bill Gates nie jest jaszczurem.
Braun to debil.
Boga nie ma.

good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 02:23  
Cytuj
Moderator, wyczyść to gówno. Uspokój śmiecia, bo mi rozbija ważny wątek. Ważny dla milionów Polaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 02:25  
Cytuj
good

Misjonarz się znalazł good Cierpi za miljony polakuf good

Ty ruski ciulu niemyty wypierd..aj do budy i to w podskokach potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 02:33  
Cytuj
Ale lewacką kurwę zabolała prawda. Jak dobrze przejechać prętem po klatce z małpą. Trafiłem w samo sedno bo śmieć zabulgotał. Tak, za jakiś czas nastąpi polexit. Mimo, że wpiszesz 1000 kolejnych wysrywów. Ale mimo tego, niech moderator wyczyści te wysrywy, żeby został główny temat wątku o możliwych problemach z LPG.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 02:40  
Cytuj
Jakie LPG gamoniu jak tobie chodzi o POLEXIT? good

I możesz sobie nawet zwalić konia do tej myśli zboczeńcu bo POLEXIT jest tak samo popularny w Polsce jak zoofilia good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 02:44  
Cytuj
No i co? Oczywiście, że nastąpi polexit. Przed 2030 rokiem. Nowego ZSRR nie będziemy tolerować.
Ale ten konkretny temat jest o LPG i NIE SRAJ W NIM!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 02:57  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 03:15  
Cytuj
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 10:17  
Cytuj
"Jewrosojuz" ?

Dalsza dyskusja nie ma sensu.

Albo uprawiasz trolling albo faktycznie wierzysz że lepiej by nam się żyło w sojuszu z faszystowską rosją i komunistycznymi chinami.

W takim wypadku jedyne co mogę ci doradzić to wizyta u psychiatry albo emigracja do rosji (albo innego kraju "normalnego" wg ciebie - np. białoruś).
Bo w Polsce będziesz się tylko męczył, onuce brauna nic nie osiągną. Polexitu nie będzie a konfa nie zdobędzie więcej niż ma teraz, czyli status dyżurnego klauna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Zaszczekał pies Pawłowa. Nudny jesteś. Zmień płytę. Za moment więcej niż połowa ludzi w tym kraju będzie ruskimi onucami.


Ty patrzysz tylko na odległość własnego nosa. Nie interesuje Cię co dzieje się dalej i dlaczego tak się dzieje.
Wyobraź sobie taką sytuację. Żyjesz w mieście, w którym działa pewna ekipa. Mają sklepy i stacje benzynowe. Pewnego dnia ta ekipa postanawia napaść na konkurentów, okradać ich, bić i zabijać. Ale nadal prowadzą swoje biznesy i oferują najniższe ceny. Ty mieszkając w tym mieście postanawiasz popierać bandytów i nadal od nich kupować czy raczej solidaryzujesz się z napadniętymi kupujesz u nich czym pomagasz im by przetrwali i zgładzili agresora?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 10:34  
Cytuj
Dwóch dyżurnych lewaków robi za ekspertów. Przyjaźń z ZSRR też miała być wieczna. Popatrz na Izrael co robi. To oczywiście nie jest faszyzm. Hipokryzja aż razi. Nie zamierzam się z wami kłócić. Każdy niech wyciąga wnioski. Będzie bardzo drogo (dotyczy całokształtu), nie każdego będzie stać, ale za to będziemy w sojuszu z USA. Zobaczymy jakich wyborów dokonają ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
Dwóch dyżurnych lewaków robi za ekspertów. Przyjaźń z ZSRR też miała być wieczna. Popatrz na Izrael co robi. To oczywiście nie jest faszyzm. Hipokryzja aż razi. Nie zamierzam się z wami kłócić. Każdy niech wyciąga wnioski. Będzie bardzo drogo (dotyczy całokształtu), nie każdego będzie stać, ale za to będziemy w sojuszu z USA. Zobaczymy jakich wyborów dokonają ludzie.


Czyli na proste pytanie nie potrafisz odpowiedzieć.
Za to bardzo łatwo przychodzi ci obrażanie innych.
Bardzo daleko mi do lewaka.
Pokazujesz, że brakuje ci argumentów więc atakujesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
Zobaczymy jakich wyborów dokonają ludzie.


Przecież już wybrali.

Konfa przyszorowała o próg wyborczy, Korwin nie wszedł do sejmu.
Ruskim onucom Polacy powiedzieli "IDI NA CHOOJ".

Pis stracił władzę, ludzie dokonali wyboru, chcą Polski w UE, a nie w ruskim mirze.

Tak że ponawiam radę, emigracja do RU, u nas będziesz się tylko męczył i czekał na ruski cud, który się nigdy nie wydarzy.
Chłopie, tam litr benzyny kosztuje niecałe 2.5 pln!
Raj na ziemi, nie czekaj, pakuj się i wio!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 10:52  
Cytuj
To było do tamtych dwóch lewaków. Jak to pisałem, nie widziałem że coś napisałeś.
Teraz jestem w robocie do wieczora i nie mam czasu odpisywać.
Ale tak na szybko. Dziwne, że na tej solidarności bogaci się tylko jedno państwo za oceanem.

Odpowiedz druga, bo znowu pojawił się wpis

Za 4 lata kolejne wybory. Czemu wy myślicie tylko dniem dzisiejszym? PiS przegrało właśnie m.in. za zbyt dużą służalczość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
To było do tamtych dwóch lewaków. Jak to pisałem, nie widziałem że coś napisałeś.
Teraz jestem w robocie do wieczora i nie mam czasu odpisywać.
Ale tak na szybko. Dziwne, że na tej solidarności bogaci się tylko jedno państwo za oceanem.

Odpowiedz druga, bo znowu pojawił się wpis

Za 4 lata kolejne wybory. Czemu wy myślicie tylko dniem dzisiejszym? PiS przegrało właśnie m.in. za zbyt dużą służalczość.


Bogaci się? Ciekawe że ich kongres tego nie widzi i nie chce dalej finansować Ukrainy, na której tak bardzo zarabiają.
Odpowiesz na proste pytanie? Będziesz popierał bandytów, morderców i złodziei tylko dlatego, że dają tanie paliwo czy jednak wolisz solidaryzować się i pomagać ofiarom mimo, że za paliwo zapłacisz więcej?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 11:00  
Cytuj
CYTAT
Ale tak na szybko. Dziwne, że na tej solidarności bogaci się tylko jedno państwo za oceanem.


Tak dziwne rzeczy mówisz, że mam wrażenie, że mieszkamy w różnych krajach.

Odkąd rozstaliśmy się z sowietami i zaczęliśmy się bratać ze zgniłym zachodem PKB Polski wzrosło 10 krotnie.

1,7k usd w 1990
18k usd w 2021.

Jak dla mnie to jest droga w dobrą stronę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 11:05  
Cytuj
Podatnik amerykański nie chce płacić za wojnę. Zarabiają prywatne korporacje amerykańskie. O to tu chodzi. Zwykłymi ludźmi i tam się nikt nie przejmuje. A stosunek do tych ofiar i bandytów jest bardzo relatywny. Czemu wszyscy z zachodu popierają agresora Izrael? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

I druga odpowiedź. Znowu historia. Tak było, zgadzam się. Ale ja piszę o tym co będzie. Tak trudno to pojąć?

Sorry, naprawdę nie mam czasu pisać. Wieczorem dopiero.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 14:03  
Cytuj
No i bardzo dobrze. Koniec taniego jeżdżenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 17:14  
Cytuj
O tym właśnie mówię i przewiduję przyszłość. Koniec taniego jeżdżenia, mieszkania, latania, jedzenia, ogrzewania. Plebs ma siedzieć w jednym miejscu, tylko elyta będzie się rozbijać drogimi autami, latać odrzutowcami, jeść wszystko.
Jak myślisz, jaka partia wtedy wygra wybory i co zrobi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2023r. 21:07  
Cytuj
CYTAT (starsky)
Odkąd rozstaliśmy się z sowietami i zaczęliśmy się bratać ze zgniłym zachodem PKB Polski wzrosło 10 krotnie.

1,7k usd w 1990
18k usd w 2021.

Jak dla mnie to jest droga w dobrą stronę.

Fajnie to przytoczyłeś, ale,,,,,czy PKB jest dobrym wyznacznikiem tej drogi?
PKB wzrosło bo płyną pieniądze z zachodu poprzez Unie i wracają z powrotem przynajmniej podwojone, bo jaki byłby w tym interes. Po 1989 roku nastąpiła promocyjna wyprzedaż naszego przemysłu i wszystkie a przynajmniej bardzo dużą częścią tego PKB są produkty kupowane u zachodnich "przyjaciół", czyli podobnie jak było to z ZSRR.Odpowiedz na pytanie:
Co ma z tego Kowalski jak wzrasta PKB a jemu coraz gorzej związać koniec z końcem?
CYTAT (Andrzej_2.0)
Ty patrzysz tylko na odległość własnego nosa. Nie interesuje Cię co dzieje się dalej i dlaczego tak się dzieje.
Wyobraź sobie taką sytuację. Żyjesz w mieście, w którym działa pewna ekipa. Mają sklepy i stacje benzynowe. Pewnego dnia ta ekipa postanawia napaść na konkurentów, okradać ich, bić i zabijać. Ale nadal prowadzą swoje biznesy i oferują najniższe ceny. Ty mieszkając w tym mieście postanawiasz popierać bandytów i nadal od nich kupować czy raczej solidaryzujesz się z napadniętymi kupujesz u nich czym pomagasz im by przetrwali i zgładzili agresora?

Co to ma być za porównanie? dam Ci lepsze.
Pobiją się dwaj Twoi koledzy, ten którego uważa się za agresora jest Twoim partnerem w interesach to zrywasz z nim kontakty? Nawet nie wiesz o co im tak na prawdę poszło i co zrobisz narazisz swoją firmę na stratę?

Ps.
Nie trzymam ani Rosji ani NATO tylko głosu zdrowego rozsądku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2023r. 00:04  
Cytuj
Po wyborach i wszystko wraca do"normalności".zaklopotany
Znów będziemy dymani...potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Lis 2023r. 13:29  
Cytuj
Ręce mi opadły. To polski rząd domaga się od UE tych sankcji. UE była sceptyczna. To już zgłupiałem, czyżby UE dbała o interesy Polaków lepiej niż "nasz" rząd? Komu ten rząd służy, jeśli nie Polakom? Nie na darmo się mówi, że Polska to koń trojański USA w Europie.
Z całą stanowczością można stwierdzić, że to jest okupacja. Rządzą nami ludzie reprezentujący interesy obcych państw, kosztem swoich obywateli.
Miejmy nadzieję, że m.in. Orban nas obroni przed "polskim" rządem.

https://wydar(...),7033191

Nie mogłem się powstrzymać i musiałem wstawić. Podpisuję się pod każdym słowem piosenki. Tytuł dotyczy SLD, ale trzeba to traktować uniwersalnie, czyli pasująco do każdego.

https://www.youtu(...)s8yANN7s

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2023r. 13:48  
Cytuj
Od terrorystów trzeba się odciąć. Jedyny winny za tą sytuację jest terrorysta Putin. Nie miej pretensji do rządu, każdy ponosi jakąś cenę za tego idiote.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »