NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
????Praca dla ambitnego nastolatka,
Posty: 1
Dołączył: 5 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2023r. 10:17  
Cytuj
???? Poszukuję pracy na czas wakacji! ????

Cześć wszystkim!

Nazywam się Damian i mam 16 lat. Zbliżają się wakacje, a ja chciałbym wykorzystać ten czas na zdobycie doświadczenia zawodowego i zarobienie trochę pieniędzy. Jestem otwarty na różne możliwości i zainteresowany zarówno pracą fizyczną, jak i zdalną.

Jeśli chodzi o pracę fizyczną, jestem gotowy podjąć wyzwanie i angażować się w prace takie jak pakowanie, porządkowanie, prace ogrodowe czy prace na produkcji. Mam dużo energii i jestem zdolny do wykonywania fizycznych zadań. Nie boję się ciężkiej pracy i jestem zmotywowany, aby dać z siebie wszystko.

Jeśli chodzi o pracę zdalną, mam umiejętność obsługi komputera i jestem biegły w korzystaniu z programów biurowych, takich jak Word, Excel i PowerPoint. Mam również doświadczenie w tworzeniu treści, takich jak pisanie artykułów, redagowanie tekstów i tworzenie prezentacji. Jestem samodzielny, dobrze organizowany i dysponuję dobrą umiejętnością zarządzania czasem.

Jestem uczciwy, odpowiedzialny i zawsze staram się wykonywać powierzone mi zadania z zaangażowaniem i dokładnością. Jestem też dobrym zespołowcem i umiem pracować w grupie.

Jeśli ktoś z Was posiada jakąś ofertę pracy lub zna kogoś, kto może mi pomóc w znalezieniu takiej pracy, będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje. Jestem dostępny do pracy w różnych terminach i jestem elastyczny jeśli chodzi o godziny pracy.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście poznać więcej szczegółów na mój temat, proszę o kontakt. Jestem gotowy na rozmowę lub spotkanie.

Dziękuję wszystkim za uwagę i pomoc w poszukiwaniu pracy! Liczę na Wasze wsparcie!

Serdecznie pozdrawiam,
Damian.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »