NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Aborcja-morderstwo, Aborcja-morderstwo
Posty: 161
Dołączył: 14 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2023r. 16:12  
Cytuj
EGZORCYZMY ANNELIESE MICHEL z dnia 10.10.1975
Anneliese Michel, młoda, niemiecka dziewczyna została poddana prawdziwie ognistej próbie: przyjęła na prośbę Matki Najświętszej opętanie, aby uratować swoją ofiarą wielu rówieśników przed potępieniem, a światu przypomnieć o istnieniu działającego w nim szatana.
Jej tragiczna śmierć związana m.in. z wyczerpaniem organizmu spowodowała oskarżenie zarówno rodziców jak i egzorcystów, a w niemieckim Kościele na całe lata „zapomniano” o szatanie, co mogło się wydawać jego ostatecznym zwycięstwem. Po latach jednak tragedia Anneliese wróciła i wydaje się że pontyfikat Papieża Benedykta XVI, świadka tamtych wydarzeń, sprzyja powrotowi do sprawy.
Modne i dzisiaj hasła o „usuwaniu przesądów” i „ciemnogrodzkiej” wierze w istnienie diabła nabierają innego wydźwięku wobec oryginalnego nagrania przebiegu jednego z nich z dnia 10.10.1975 roku. Jako jedyny z serii egzorcyzmów, którym poddawano Anneliese w celu uwolnienia od demonów, jest wogóle dostępny.

Zapis egzorcyzmu w wersji tekstowej :

https://wobro(...)ogow.pdf

Ciekawa jest strona 13 - czyli jak szatan odpowiada na pytani egzorcysty na temat zabijania dzieci i unicestwiania embrionow- sam Szatan mowi , ze jest to morderswo i to niezaleznie od sytuacji zawansowania.
Polecam poczytac calosc - jest tam wiele odpowiedzi na temat chrzescijanstwa.https://m.you(...)a3VtZW50

Tu jest jedno z nagran.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2023r. 16:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2023r. 19:17  
Cytuj
Jakim trzeba być zjebem, żeby oglądać i wierzyć w takie rzeczy zaklopotany
Założę się, że rodzina i znajomi już dawno cię opuścili good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2023r. 09:34  
Cytuj
Tylko legalna aborcja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2023r. 04:03  
Cytuj
Abp Carlo Maria Viganò: Aborcja jest aktem kultu szatana


Można pójść do więzienia z powodu aborcji: więzienie jest karą nakładaną w niektórych krajach na tych, którzy zatrzymują się w cichej modlitwie przed kliniką, w której zabijane są dzieci. Ale nie pójdziesz do więzienia, jeśli zabijesz niewinne stworzenie.

Możesz być dyskryminowany z powodu aborcji: dyskryminacja to społeczne piętno nałożone na tych, którzy troszczą się o życie dziecka zabitego w łonie matki, które jest uważane za “zlepek komórek” aż do chwili przed jego narodzinami, a dla niektórych morderców w naszych rządach jest nadal uważane za takie nawet po urodzeniu.

Nie nazywają tego aborcją: nazywają to “zdrowiem reprodukcyjnym”, “przerwaną ciążą”. Jest to obowiązek narzucony przez polityczną poprawność z jej orwellowską nowomową. A ci, którzy ukrywają tę straszną zbrodnię przeciwko niewinnemu życiu za aseptycznym wyrazem twarzy, opowiadają się również za okaleczaniem ludzi – także dzieci przed okresem dojrzewania – aby wyglądały jak to, czym nie są, za pomocą amputacji i destrukcyjnych zabiegów: nazywają to “zmianą płci”.

Ci, którzy popierają aborcję i okaleczanie dzieci, popierają również zabijanie chorych, starszych, obłąkanych, niepełnosprawnych i każdego, w każdym wieku, w którym państwo lub jednostka uznają ich za niegodnych życia: nie nazywa się tego zalegalizowanym morderstwem, ale raczej “eutanazją”, “towarzyszeniem w ich ostatniej podróży”. Podczas farsy psychopandemicznej, jeden z krajów Europy Północnej zaprosił również osoby starsze, aby nie obciążały służby zdrowia, wysyłając im do domu zestaw, który pomoże im “zejść z drogi”, nie przeszkadzając nikomu i zapewniając, że rząd zapłaci za ich pogrzeb.

Śmierć. Tylko śmierć. Śmierć przed narodzinami. Śmierć za życia. Śmierć przed śmiercią naturalną. Co ważne, ci, którzy opowiadają się za śmiercią niewinnych – dzieci, chorych, osób starszych – są przeciwni karze śmierci !

Osoba może zostać uznana za niegodną życia, ponieważ jest biedna, stara, niechciana przez tych, którzy ją poczęli; ale jeśli ludzie są masakrowani lub popełniane są straszliwe zbrodnie, stosowanie kary śmierci wobec takich przestępców jest uważane za barbarzyństwo.

Co ciekawe, w tym frenetycznym podżeganiu do samobójstw i morderstw, w tym narzucaniu śmierci życiu, wyjątkiem jest starcza kasta globalistycznej elity, tych potężnych starych miliarderów, którzy zabarykadowani w swoich fortecach strzeżonych przez uzbrojonych strażników, nie rezygnują z życia i uciekają się do wszystkiego – nawet najbardziej odrażających środków – aby wyglądać młodo, aby ich ciała nie uległy rozkładowi, aby zapewnić “wieczne życie” w chmurze transhumanizmu. „Elita” chciałaby również rządzić życiem, starością i chorobami.

Powinniśmy zacząć rozumieć, że teoretycy tej ogromnej masakry, która trwa od dziesięcioleci i pogrąża nas z powrotem w barbarzyństwie najgorszego pogaństwa, nie uważają się za część eksterminacji. Żadne z nich nie zostało poddane aborcji; żadne z nich nie zostało pozostawione na śmierć bez leczenia; żadne z nich nie zostało zmuszone do śmierci nakazem sądowym.

To my, to ty i twoje dzieci, twoi rodzice, twoi dziadkowie muszą umrzeć i to ty musisz czuć się winny, ponieważ żyjesz, ponieważ istniejesz i „produkujesz” dwutlenek węgla.

W średniowieczu freski w niektórych kościołach, klasztorach i budynkach publicznych proponowały temat Triumfu Śmierci jako odniesienie do Rzeczy Ostatecznych. Śmierć jest pewnikiem ludzkiej kondycji, która musi pobudzać nas do dobrego życia, dobrej śmierci i zasługiwania na wieczną błogość, wiedząc, że po śmierci czeka nas nieuchronny Sąd, na mocy którego zostaniemy na zawsze przeznaczeni do Nieba lub Piekła, w zależności od tego, jak żyliśmy. Powodem tej nienawiści do życia innych przez elity nie jest wynik utylitarnej mentalności; “kultura wyrzucania” wywołana przez “kogoś” nie jest spowodowana triumfem Śmierci, która została pokonana na zawsze przez Pana Życia.

Jest to raczej spowodowane szatańskim delirium chęci zajęcia miejsca Boga, po tym jak się Go zaparł i zdradził. Wyznał to otwarcie jeden z ideologów myśli globalistycznej, Yuval Noah Harari: Żyd, homoseksualista, “żonaty” z mężczyzną, weganin, teoretyk trans-ludzkiej i lucyferiańskiej religii, która wymazuje Boga z ludzkiego horyzontu i pozwala tyranom Nowego Porządku Świata zająć Jego miejsce w decydowaniu o tym, co jest słuszne, a co nie, kto musi żyć, a kto umrzeć, kto może podróżować, a kto nie, ile każdy z nas może wydać, ile dwutlenku węgla można wyprodukować, czy i ile dzieci można mieć i od kogo trzeba je kupić, po zabiciu własnych przez wyssanie ich mózgów lub rozerwanie ich na kawałki przed opuszczeniem łona matki.

Decydują również, że dziecko może zostać abortowane na chwilę przed porodem, ponieważ znaleźli sposób na zarabianie pieniędzy poprzez sprzedaż jego organów i tkanek laboratoriom lub firmom farmaceutycznym: jest to jeden z najlepiej prosperujących rynków dla klinik aborcyjnych, oprócz publicznych i prywatnych dotacji umożliwiających im dalsze zabijanie dzieci.

Nasze narody, niegdyś chrześcijańskie, obecnie odeszły od wiary, dzięki której ojcowie zbudowali cywilizację chrześcijańską na ruinach pogaństwa i bałwochwalstwa. Tylko dzięki wierze w Chrystusa ludzie przestali zabijać swoje dzieci poprzez aborcję, tak jak kiedyś składali je w ofierze na swoich ołtarzach, aby przebłagać demony. Tylko dzięki naszej świętej religii matki mają za wzór Najświętszą Dziewicę, Matkę Boga i naszą Matkę: Mater misericordiæ, Mater divinæ gratiæ, Mater purissima, castissima, inviolata, intemerata, amabilis, admirabilis.

Dziś samo imię “matka” wyzwala nienawiść Węża do tego stopnia, że chce wymazać je z ust naszych dzieci: ponieważ w tym słowie zawarta jest ta niewysłowiona i boska więź, która umożliwiła Wcielenie Syna Bożego w łonie Niepokalanej Dziewicy, ten pokorny, posłuszny i hojny Fiat, który usankcjonował koniec panowania grzechu i śmierci.

Ale ta apostazja, przedstawiana jako postęp cywilizacji i demokracji; celebrowana w imię ludzkiej godności i wolności religijnej; wywyższana przez skorumpowaną hierarchię podporządkowaną elitom, nie jest neutralnością wobec Boga i moralności: w rzeczywistości jest szatańskim buntem przeciwko Bogu, “Non serviam” (“Nie będę służyć”) wykrzykiwanym z parlamentów i sal sądowych, z sal akademickich, ze stron gazet i z sal operacyjnych.

Aborcja jest aktem kultu szatana. To ludzka ofiara składana demonom, co z dumą potwierdzają sami adepci “kościoła szatana”, którzy w amerykańskich stanach, gdzie aborcja jest zakazana, domagają się możliwości wykorzystywania abortowanych płodów w swoich piekielnych rytuałach.

Z drugiej strony, w imię sekularyzmu, krzyże i figury Matki Bożej i świętych zostają zburzone, a na ich miejscu zaczęły pojawiać się makabryczne wizerunki Bafometa.

Aborcja jest potworną zbrodnią, ponieważ oprócz pozbawienia dziecka życia ziemskiego, pozbawia je również wizji błogosławieństwa, skazując je na otchłań, ponieważ jest pozbawione łaski chrztu.

Aborcja jest straszliwą zbrodnią, ponieważ ma na celu wyrwanie Bogu dusz, które On chciał, aby istniały, które stworzył i umiłował, i za które ofiarował swoje życie na krzyżu.

Aborcja jest straszliwą zbrodnią, ponieważ sprawia, że matka wierzy, że wolno jej zabić stworzenie, którego powinna bronić najbardziej ze wszystkich, nawet za cenę własnego życia; i przez tę zbrodnię matka staje się zabójczynią, a jeśli nie żałuje, skazuje się na wieczne potępienie, bardzo często żyjąc również w swoim codziennym życiu z najbardziej potwornymi wyrzutami sumienia.

Aborcja jest potworną zbrodnią, ponieważ atakuje niewinnego właśnie z powodu jego niewinności, przypominając rytualne morderstwa dzieci popełniane przez sekty wczoraj i dziś. Dobrze wiemy, że globalistyczna kabała jest związana pactum sceleris (konspiracyjnym związkiem przestępczym) z pedofilią i innymi przerażającymi zbrodniami, a członkowie władzy, finansów, rozrywki i informacji są związani tym paktem.

Świat ocieka niewinną krwią, która została przelana przez elitę wywrotowców oddanych Szatanowi i zdeklarowanych wrogów Chrystusa. Kiedy słyszę, jak niektórzy prałaci legitymizują prawa – takie jak ustawa 194 we Włoszech – które zezwalają na aborcję „pod pewnymi warunkami”, zastanawiam się, jak mogą uważać się za katolików. Żadne ludzkie prawo nie może podeptać Boskiego i naturalnego Prawa, które nakazuje: Nie zabijaj. Żaden naród nie może mieć nadziei na dobrobyt i harmonię, dopóki pozwala na tę codzienną masakrę, której towarzyszy milczenie polityków, którzy nazywają siebie “katolikami”, ale którzy zaprzeczają Ewangelii, zatwierdzając niegodziwe prawa. Zakaz aborcji musi być pierwszą inicjatywą każdego władcy, który chce przeciwstawić się podporządkowanemu szatanowi Nowemu Porządkowi Świata. Walka o to musi być imperatywnym zobowiązaniem każdego katolika godnego chrztu.

Nasz Pan powiedział o sobie: Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem. Motto księcia tego świata mogłoby brzmieć: Ja jestem Otchłanią, Kłamstwem i Śmiercią.

Odrzućmy aborcję, a w ten sposób odbierzemy Przeciwnikowi główne narzędzie jego pozornego, piekielnego triumfu.

Odrzućmy aborcję, a będziemy mieli miliony dusz, które mogą kochać i być kochane, dokonywać wielkich rzeczy, stawać się świętymi, walczyć razem z nami i zasługiwać na Niebo.

Abp Carlo Maria Viganò

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 473
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2023r. 05:16  
Cytuj
To ja też może szatana przytoczę:
,,Czy popełnisz jeden grzech, czy tysiąc, i tak trafisz do piekła. Dlaczego więc nie popełnić od razu miliona grzechów i pojawić się u nas jako legenda,,

Błędem jest myślenie że za aborcję spotka nas w piekle coś nieprzyjemnego, z tego powodu możemy mieć przesrane ewentualnie w niebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2023r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
To ja też może szatana przytoczę:
,,Czy popełnisz jeden grzech, czy tysiąc, i tak trafisz do piekła. Dlaczego więc nie popełnić od razu miliona grzechów i pojawić się u nas jako legenda,,

Błędem jest myślenie że za aborcję spotka nas w piekle coś nieprzyjemnego, z tego powodu możemy mieć przesrane ewentualnie w niebie.


A mozesz napisac mi kogo cytujesz bo raczej nie Biblie i kogos swietego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 473
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2023r. 05:08  
Cytuj
CYTAT


A mozesz napisac mi kogo cytujesz bo raczej nie Biblie i kogos swietego


Szatana. Szatan kusi każdego, przemawia do nas i chce ściągnąć do siebie. Ciebie nie kusi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2023r. 06:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


A mozesz napisac mi kogo cytujesz bo raczej nie Biblie i kogos swietego


Szatana. Szatan kusi każdego, przemawia do nas i chce ściągnąć do siebie. Ciebie nie kusi?

Kusi . Bardziej sie zastanawiam czy Antychryst to bedzie “sztuczna inteligencja” .Duza czesc nowych ksiazek i artykoly itp na portalach glownego nurtu jest tworzona nie przez ludzi co udowodnili niedawno Zydzi dzieki stworzeniu aplikacji np -
https://botbusters.ai/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2023r. 06:00  
Cytuj
9 marca 1943 r. w Niemczech ukazało się pierwsze z rozporządzeń regulujących kwestię aborcji w Rzeszy i na terenach okupowanych, w tym także na ziemiach polskich. Zarządzenie dopuszczało możliwość legalnego przerwania ciąży przez Polki. Przepisy były częścią niemieckiej polityki narodowościowej, skierowanej przeciwko biologicznym podstawom istnienia okupowanych narodów.

Rozporządzenie z 9 marca 1943 r., które ukazało się w Dzienniku Ustaw Rzeszy, przewidywało karę więzienia, a nawet śmierci dla Niemek, które dopuściły się aborcji (nazywanej wówczas spędzaniem płodu). Jednocześnie zaznaczono, że nowe regulacje dotyczą wyłącznie Niemców, dając tym samym możliwość dokonania legalnej aborcji kobietom z okupowanych terenów wschodnich. Zapis ten umożliwił Niemcom dalsze procedowanie przepisów wymierzonych wprost przeciwko Polakom.
Już bowiem rozporządzenie Reichsführera do spraw zdrowia Leonarda Contiego z 11 marca 1943 r. precyzowało zapisy, dopuszczając legalną aborcję na życzenie dla robotnic przymusowych ze wschodniej Europy. Owo przyzwolenie wyraźnie rozciągnięto na Polki dalszymi zarządzeniami wykonawczymi Contiego z 30 marca i 22 czerwca 1943 r. Rozporządzenia dawały również możliwość złożenia wniosku o dokonanie aborcji u Polek lekarzom i pracodawcom. W Waltrop-Holthausen w Westfalii powstał Centralny Obóz Aborcyjny przeznaczony dla ciężarnych robotnic ze Wschodu.
Pomimo że stosowne niemieckie przepisy regulujące kwestię aborcji wśród Polek pojawiły się dopiero w 1943 r., polityka okupanta na tym polu określona została już wcześniej. W 1942 r. Adolf Hitler stwierdził: „W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji”. Mawiał również: „Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2023r. 10:53  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2023r. 16:41  
Cytuj
Jak mysla typewe zmanipulowane ludzie przez lewackie media:
- osoba niepelnosprawna po wypadku ma prawo zyc / dziecko niepelnosprawne w lonie matki nie ma prawa wyboru wiec mozna zabic
- idac po ulicy nie masz prawa zabic nikogo / matka ma prawo zabic niemarodzone dziecko bo ono nie ma prawa glosu
- zabijajac przypadkowa osobe na ulicy pojdziesz do wiezienia / masz prawo zabic zyjace dziecko bez konsekwencji
Hitler bylby dumny z dzisiajszych lewakow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2023r. 11:49  
Cytuj
Korporacje promują aborcję, bo boją się urlopów macierzyńskich

Z powodu zmian prawnych w USA, dotyczących aborcji, część korporacji zadeklarowała już, że będzie "wspierać" swoje pracownice w zabijaniu swoich nienarodzonych dzieci. Mowa tu między innymi o Starbucksie, Tesli, Apple i Amazonie.

O Amazonie pisaliśmy już wcześniej. Korporacja oskarżana wielokrotnie o łamanie praw pracownika, która wspierała strajki aborcyjne także w Polsce, chce finansować wyjazdy swoich pracowników do stanów, w których aborcja jest możliwa. Na podobny ruch zdecydowała się również sieć kawiarni Starbucks, nazywając prawo do mordowania nienarodzonych “wysokiej jakości opieką zdrowotną“.

Pomocnictwo w dokonaniu aborcji zapowiedział także gigant Apple. Warto przy tym wiedzieć, że istnieją firmy, które już teraz parają się takimi czynnościami, tak jak Tesla, należąca do Elona Muska, która od 2021 finansuje swoim pracownicom z Teksasu “wyjazdy aborcyjne”.

Nie da się ukryć, że wspieranie zabijania dzieci korporacjom się opłaca i to na wiele sposobów. Pracownica nie bierze zwolnień, urlopów, zaś sama korporacja może pochwalić się przestrzeganiem lewicowych standardów. Niestety, nie zawsze możemy zaprzestać wspierania monopolistów – choć warto próbować. Bowiem ofiarą są, jak zwykle, mordowane dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2023r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
Jakim trzeba być zjebem, żeby oglądać i wierzyć w takie rzeczy zaklopotany
Założę się, że rodzina i znajomi już dawno cię opuścili good


A czy Ty Z....E słyszałeś kiedyś bicie serca 9 tygodniowego płodu?
Dla ojca i matki jest to coś wspaniałego.
Ciesz się i dziękuj Panu Bogu że Ciebie nikt nie opuścił w tym czasie!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2023r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
To ja też może szatana przytoczę:
,,Czy popełnisz jeden grzech, czy tysiąc, i tak trafisz do piekła. Dlaczego więc nie popełnić od razu miliona grzechów i pojawić się u nas jako legenda,,

Błędem jest myślenie że za aborcję spotka nas w piekle coś nieprzyjemnego, z tego powodu możemy mieć przesrane ewentualnie w niebie.


Gratuluję rozumu i wiary.... Jeżeli wierzysz w każde słowo mistrza kłamstwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2023r. 18:53  
Cytuj
Gdybyście widzieli jak noworodek po porodzie zaciska swoją rączkę na palcu rodzica, gdy przestaje płakać jak zostaje położony na piersi matki i słyszy jej głos....
Każdemu życzę takiego przeżycia. Obraz utrwalony na całe życie, nawet wtedy gdy dziecko dorasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2023r. 11:28  
Cytuj
Jaki jest pożytek lub też sens narodzin nieuleczalnie chorego dziecka??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2023r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Jaki jest pożytek lub też sens narodzin nieuleczalnie chorego dziecka??

Powiedz to choremu na raka ojcu, matce.... Jaki to ma sens?

Niestety Twoje .... pokazują jaki jesteś w środku.....

MIŁOŚĆ DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA !!!!
TO JEST SENS !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2023r. 22:19  
Cytuj
@troll
Po co piszesz te brednie?zaklopotany
Czy jesteś ich autorem,jako"twórca",czy zerżnij-kopiuj-wklej?co

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2023r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
Jaki jest pożytek lub też sens narodzin nieuleczalnie chorego dziecka??


@b.l.u.e.

Teoretycznie,życie nie ma sensu.nie wiem
Finalnie kończy się śmiercią,ale czy...chytry
"W życiu ważne są chwile,te których nie znamy"...good
Żyj i...niech pomyślę.....np.fqrw@j mnie.Warto!potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1510
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lis 2023r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
Jaki jest pożytek lub też sens narodzin nieuleczalnie chorego dziecka??


Niemcy pod rządami Adolfa Hitlera zyskały niesławę za swoje programy eugeniczne, których celem było stworzenie „czystej” rasy aryjskiej (wysokich blondynów o niebieskich oczach). Naziści prowadzili szeroko zakrojone, często okrutne eksperymenty na ludziach, aby przetestować swoje teorie genetyczne. W latach 30. i 40. reżim nazistowski przeprowadzał sterylizację setek tysięcy umysłowo upośledzonych ludzi i w przymusowych programach zabijał dziesiątki tysięcy osób uznanych instytucjonalnie za upośledzonych (tzw. Akcja T4).


Także uważałbym z takim myśleniem, bo zbliżamy się do niesławnego akwarelisty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2023r. 21:51  
Cytuj
Według lewaków usunięcie (zabicie) nienarodzonego dziecka powinno być legalne bo to embrion ale nie można usunąć drzewa z ptasim gniazdem w którym są jaja bo z nich wykluje się ptak.
Czego tu nie rozumiecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lis 2023r. 23:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2023r. 06:27  
Cytuj
Ludzie to przecież największe szkodniki na ziemi. Z całym szacunkiem ale z drzew jest więcej pożytku niż z narodzin nieulaczelnie chorego dziecka które nigdy nie będzie samodzielne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2023r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
Ludzie to przecież największe szkodniki na ziemi. Z całym szacunkiem ale z drzew jest więcej pożytku niż z narodzin nieulaczelnie chorego dziecka które nigdy nie będzie samodzielne.


Oby Pan Bóg zesłał na Ciebie dary Ducha Świętego, szczególnie mądrości....

Zdrowia życzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1510
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Lis 2023r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
Ludzie to przecież największe szkodniki na ziemi. Z całym szacunkiem ale z drzew jest więcej pożytku niż z narodzin nieulaczelnie chorego dziecka które nigdy nie będzie samodzielne.


A kto ma decydować o tym, który człowiek jest szkodnikiem? Kto ma żyć, a kto nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »