NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Święto Miłosierdzia Bożego. 16.04.2023,
Posty: 343
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2023r. 14:35  
Cytuj
W najbliższa niedzielę 16 kwietnia 2023 święto Miłosierdzia Bożego.


Do wszystkich ludzi wierzących i niewierzących oto słowa pana Jezusa do s.Faustyny

Zgodnie z życzeniem Pana Jezusa, święto Miłosierdzia Bożego ma być obchodzone w pierwszą niedzielę po Wielkanocy, co wskazuje na ścisły związek pomiędzy wielkanocną tajemnicą Odkupienia, a tym świętem.
Liturgia tego dnia najpełniej wychwala Boga w tajemnicy Jego miłosierdzia. Święto Miłosierdzia ma być nie tylko dniem szczególnej czci Boga w tej tajemnicy, ale także dniem łaski dla wszystkich ludzi, a szczególnie dla grzeszników.


Pan Jezus związał bowiem z tym świętem wielkie obietnice.

Największą z nich złączył z Komunią świętą, przyjętą w tym dniu,oczywiście w stanie łaski uświęcającej - jest to obietnica
"zupełnego odpuszczenia win i kar",
czyli takiej łaski, jaką otrzymujemy tylko w sakramencie chrztu świętego. Wielkość tego święta polega także na tym, że wszyscy, nawet ci, którzy dopiero w tym dniu się nawracają, mogą uprosić wszelkie łaski, jeśli one są zgodne z wolą Bożą. więcej na http://www.milosierdzieboze.pl/ ostatnia szansa dla wszystkich

.

Pragnę - powiedział Pan Jezus - aby święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników (Dz.699).
Dusze giną mimo mojej gorzkiej męki. Daję im ostatnią deskę ratunku, to Jest święto Miłosierdziamojego. Jeżeli nie uwielbią miłosierdzia mojego, zginą na wieki (Dz.965).
Wielkość tego święta mierzy się miarą niezwykłych obietnic, jakie Pan Jezus z tym świętem związał.



Kto w dniu tym przystąpi do Źródła Życia - powiedział Chrystus - ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar (Dz.300)
.

W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia mojego; (. . .) niech się nie lęka zbliżyć do mnie żadna dusza, chociażby grzechy jej były jako szkarłat (Dz.699).

Aby skorzystać z tych wielkich darów, trzeba wypełnić warunki nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego (ufność w dobroć Boga i czynna miłość bliźniego) oraz być w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi świętej) i godnie przyjąć Komunię świętą.

Nie znajdzie żadna dusza usprawiedliwienia - wyjaśnił Jezus - dopóki nie zwróci się z ufnością do miłosierdzia mojego, i dlatego pierwsza niedziela po Wielkanocy ma być świętem Miłosierdzia, a kapłani mają w dniu tym mówić duszom o tym wielkim i niezgłębionym miłosierdziu moim (Dz.570).

Napisz Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia


Choćby dusza była już jak trup rozkładająca się i choćby już po ludzku nie było wskrzeszenia, i wszystko już stracone - nie tak jest po Bożemu: cud miłosierdzia Bożego wskrzesza tę duszę w całej pełni. O biedni, którzy nie korzystacie z tego cudu miłosierdzia Bożego, na darmo będziecie wołać, ale będzie za późno" (Dz. 14480)

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2023r. 14:35  
Cytuj

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2023r. 23:48  
Cytuj
marianosum nie wiem co tam bierzesz ale bierz pół albo zmień dilera bo źle skończysz good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2023r. 00:58  
Cytuj
"Dobry Bóg" zabierze każdego z tego tzw. ziemskiego padołu.
Złych i dobrych zresztą też.jezyk

Nie zapomnij wykupić w pobliskiej parafii,wejściówki do Raju i zabierz paragon, aby Swiety Pieter wpuścił na"bramce".good
A jeśli chodzi o "Bożę Miłosierdzie:",nie znam ciebie,ale jako Bogu, wybaczam ci wszystkie grzechy,oprócz tego,że wątpisz w moje możliwości.sciana

Daj na tacę, a grzech ten wybaczę.
Maybach w wersji cabrio,wystarczy.ok

Wszyscy "bogowie"o których czytałem nie żyją.
Zaczynając od Montezumy poprzez Zeusa,Buddę,Jezusa...placze

Gdy nawiążesz kontakt z jakimkolwiek"bogiem",daj namiary na siebie.
Wyślę karetkę.zaklopotany

Kiedyś zapomniałem zamknąć drzwi.
Wleciało 3 muchy,6 komarów i wlazło 2 świadków Jehowy.
Wszyscy wylecieli,przy czym "jehowce na kopach".potluczony
PS.Księdzu do mnie nie przychodzi"z kolendowym".
Nie chciał płacić,darmozjad...mlotek

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2023r. 11:49  
Cytuj
Wszyscy najeżdżacie na Kościół i wiarę w Pana Jezusa Chrystusa ale nawet nie zaglebiliście się nad pochodzeniem Waszej daty urodzenia.

Dlaczego nie używacie jako odnośnik Waszej daty urodzenia początku istnienia świata?
Przecież możecie sobie ją zmienić.
Zmieniacie płeć i prawa natury to datę urodzenia również sobie zmieńcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2023r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy najeżdżacie na Kościół i wiarę w Pana Jezusa Chrystusa ale nawet nie zaglebiliście się nad pochodzeniem Waszej daty urodzenia.

Dlaczego nie używacie jako odnośnik Waszej daty urodzenia początku istnienia świata?
Przecież możecie sobie ją zmienić.
Zmieniacie płeć i prawa natury to datę urodzenia również sobie zmieńcie.


Następny naćpany good good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2023r. 01:00  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy najeżdżacie na Kościół i wiarę w Pana Jezusa Chrystusa ale nawet nie zaglebiliście się nad pochodzeniem Waszej daty urodzenia.

Dlaczego nie używacie jako odnośnik Waszej daty urodzenia początku istnienia świata?
Przecież możecie sobie ją zmienić.
Zmieniacie płeć i prawa natury to datę urodzenia również sobie zmieńcie.


Moja data urodzenia to 9 m-cy od poczęcia.Tak jakoś wyszło.zdegustowany
Rodzice-dzięki!good

Kiedy powstał Świat/Wszechchświat?Wali mnie to.sciana
Dla mnie istnieje od czasu moich urodzin i skończy się,kiedy odpyed@olę kopytami w "kalendarz".

Co do daty urodzenia i rocznicy w kalendarzu, pomyśl jaka to głupota.co
Teoretycznie jesteś blizniakiem. Lekarz wpisałby jemu datę urodzin 31 grudnia godz.23.59 a tobie 00.01 dnia 1-stycznia,czyli następnego dnia.
Jest w ten sposób starszy od ciebie o rok!!!:szok:
Plus tego?
Ma o rok wcześniejszą emeryturę!placze

------Daty urodzin nie zmienisz.
Możesz zmienić datę swojej śmierci.
Bardziej na minus,niż na plus.
Każdy musiał się urodzić bo...nie miał innego wyjścia.nie wiem
To że umrze, jest skutkiem urodzin.
A to iż SWOJE życie pszepyed@lisz,twoja sprawa.mlotek

Wierzysz w "choreskopy"i inne taroty?
Mam dla ciebie przepowiednię czytaną z ręki.umiech
Linia twojego życia na niej, przecina się z linią...PKP Pendolino.potluczony
Ale odjazd.jezyk

-----Naucz się odróżniać wiarę w Boga,od nauk głoszonych przez tzw.kościół,ale jeśli nie potrafisz...neutralny

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2023r. 01:00  
Cytuj
Pytanko-Jest na tym Forum jakis duchowny,nieistotne jakiej wiary?co
Najlepiej normalny,taki który nie będzie na mnie odprawiał egzorcyzmów,albo chciał zjarać na stosie.chytry
Wcześniej nie będzie za mną biegał z czosnkiem,osikowym kołkiem i świeconą wodą.potluczony
Albo planuje wysadzić,mnie granatem,wrzeszcząc coś o Allahu.mlotek

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 322
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2023r. 07:18  
Cytuj
CYTAT

Moja data urodzenia to 9 m-cy od poczęcia.

No ale dalej chodzi o datę.
Nie potrafisz sensownie odpowiedzieć.
Oczekiwałem jakiejś sensownej odpowiedzi. No ale cóż najwidoczniej na tym forum ciężko o nią.
Przeważnie występuje tylko obrażanie, ubliżanie i wyzwiska.
No ale czym skorupka za młodu nasiąknie...
Pamiętajcie że wystawiacie w ten sposób świadectwo rodzicom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »