NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Plan Ewakuacji Rządu, Plan Ewakuacji Rządu
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sty 2024r. 00:51  
Cytuj
230 tysięcy Polaków otrzyma wezwanie na komisje wojskowe

W ramach procesu kwalifikacji wojskowej, który rusza w lutym 2024 roku, około 230 tysięcy Polaków otrzyma wezwania do stawienia się na komisji wojskowej. Listy te będą dotyczyć nie tylko młodych mężczyzn, ale również kobiet oraz osób w wieku do 60 lat. Wezwania do kwalifikacji wojskowej będą doręczane przez wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast, z co najmniej siedmiodniowym wyprzedzeniem przed wyznaczonym terminem komisji.

Kwalifikacja zdolności do służby wojskowej obejmuje następujące kategorie.
A – zdolny do czynnej służby wojskowej,
B – czasowo niezdolny do czynnej służby wojskowej,
D – niezdolny do czynnej służby wojskowej w czasie pokoju,
E – trwale i całkowicie niezdolny do czynnej służby wojskowej w czasie pokoju oraz w czasie ogłoszenia mobilizacji podczas wojny.

Obywatele powinni być świadomi swoich obowiązków i potencjalnych konsekwencji niestawienia się do służby wojskowej.

Zgodnie z nowym rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej, z dniem 13 stycznia obowiązuje nowy wzór karty powołania do wojska w sytuacjach ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny. Osoba powołana powinna stawić się w wyznaczonym miejscu nie później niż w ciągu sześciu godzin od ogłoszenia mobilizacji lub wybuchu wojny. Osoba, która nie stawi się do służby w określonym czasie, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż trzy lata, a w przypadku próby trwałego uchylenia się od obowiązku służby – nie krótszy niż pięć lat.

https://www.gonie(...)ojskowe/

Białoruś dodaje broń nuklearną do swojej doktryny wojskowej


Władze białoruskie opracowały nową doktrynę wojskową , która po raz pierwszy uwzględnia użycie broni nuklearnej. Nowa doktryna będzie odzwierciedlać szybką zmianę białoruskiego myślenia strategicznego w ostatnich latach, w wyniku której Mińsk naciskał sojuszniczą Moskwę na rozmieszczenie tej broni na jej terenie.

Białoruś ostatni raz zaktualizowała swoją doktrynę wojskową w 2016 r., mając na uwadze ryzyko „wojny hybrydowej” i powołując się na przykłady Syrii i Ukrainy. Od tego czasu stosunki między Mińskiem a Zachodem, choć nigdy nie były ciepłe, gwałtownie się pogorszyły, począwszy od stłumienia przez Białoruś wewnętrznych protestów w 2020 r., a później wraz z rosyjską inwazją na Ukrainę. Jednocześnie zerwano amerykańsko-rosyjskie porozumienia o kontroli zbrojeń, co podnosi widmo wojny nuklearnej.

27 lutego 2022 roku, trzy dni po rozpoczęciu przez Rosję operacji wojskowej na Ukrainie, Białorusini udali się do urn, aby głosować nad nową konstytucją , która zatwierdza stacjonowanie broni nuklearnej na terytorium Białorusi. W jednym z lokali wyborczych zacytowano wypowiedź prezydenta Aleksandra Łukaszenki, którego autorytarna kontrola rządu zapewniła przyjęcie głosowania : „Jeśli przeniesiecie broń nuklearną do Polski lub Litwy, do naszych granic, zwrócę się do Putina o zwrot broni nuklearnej, którą oddałem bez żadnych warunków.”

Do połowy 2023 roku Rosja rozpoczęła dostawy na Białoruś głowic nuklearnych, cofając podjętą w latach 90. decyzję o usunięciu z tego kraju broni nuklearnej.

Po uzyskaniu niepodległości Białoruś odziedziczyła od Związku Radzieckiego niewielki arsenał nuklearny, składający się z kilkudziesięciu międzykontynentalnych rakiet balistycznych RT-2PM Topol o zasięgu 12 500 km, a także taktyczną broń nuklearną nieznanego typu. Chociaż Mińsk ostatecznie oddał je Rosji, raport w „ The New York Times” opublikowany 12 października 1996 r. wskazywał obawy Waszyngtonu, że prezydent Łukaszenka zakłóci proces i będzie próbował zachować część broni.

Trzy dekady później broń nuklearna powróciła na Białoruś. Na posiedzeniu ONZ w październiku 2023 r. ambasador Białorusi przy ONZ Wasilij Pawłow bronił rozmieszczenia broni, powołując się na „ eskalację napięć wojskowo-politycznych w regionie ”.

Pawłow ponadto podkreślił politykę NATO dotyczącą dzielenia się bronią nuklearną jako uzasadnienie rosyjsko-białoruskiej współpracy obronnej, powtarzając opinie Łukaszenki wymierzone w zachodniego sąsiada, Polskę, która również stara się mieć na swym terenie broń nuklearną . Stosunki z Warszawą są w opłakanym stanie. Łukaszenka zachęcał do masowych przepływów migrantów w kierunku polskiej granicy, mając na celu podsycenie niestabilności w Polsce i szerzej w Unii Europejskiej. Dał także do zrozumienia, że ​​rosyjska grupa paramilitarna Wagner mogłaby wysyłać agentów do Polski. W sierpniu Polska wysłała dodatkowe wojska na granicę z Białorusią po sporze w związku z rzekomymi naruszeniami przestrzeni powietrznej.

Białoruski środek odstraszania nuklearnego nie będzie w pełni niezależny, wymagał będzie rosyjskiej zgody na odpalenie, a tym samym podlegał moskiewskiej doktrynie, niemniej jednak białoruska doktryna powinna doprecyzować warunki, w jakich Mińsk widzi wzrost zagrożenia bezpieczeństwa do poziomu użycia broni nuklearnej. W udzielonym w tym tygodniu wywiadzie dla BelTA minister obrony Wiktor Khrenin zauważył: „W ramach reakcji na możliwe zagrożenia dla bezpieczeństwa militarnego naszego kraju jasno określiliśmy i przekazaliśmy poglądy Białorusi na temat użycia taktycznej broni nuklearnej stacjonującej na naszym terytorium”.

Od zeszłego roku prezydent Łukaszenka udzielił licznych wywiadów białoruskim i rosyjskim mediom państwowym, przedstawiając swoje poglądy na temat broni w charakterystycznym bombastycznym stylu, wyznaczając kierunek ostatecznej doktryny. W oświadczeniu z marca 2023 roku prezydent Łukaszenko oskarżył Warszawę o plany inwazji na jego kraj, obiecując, że w przypadku takiej sytuacji Białoruś do obrony wykorzysta wszelkie dostępne środki, w tym broń nuklearną.

Łukaszenko powiedział osobno BelTA: „Tak, broń nuklearna stanowi silny czynnik odstraszający. Ale to jest taktyczna broń nuklearna, a nie strategiczna. Dlatego użyjemy ich natychmiast, gdy zostanie podjęta przeciwko nam agresja”.

Jak potwierdził sam Łukaszenka, dostarczone przez Rosję głowice są przeznaczone do użycia z bronią taktyczną, a nie strategiczną, co ogranicza ich zasięg. (W odróżnieniu od Topolów). W przypadku podjęcia decyzji Białoruś miałaby przeprowadzać ataki przy użyciu dostarczanych z Rosji od 2022 roku kompleksów rakiet balistycznych krótkiego zasięgu 9K720 Iskander, zdolnych wystrzelić pociski uzbrojone zarówno w głowice konwencjonalne, jak i nuklearne na odległość co najmniej 500 kilometrów co obejmuje większość terytorum Polski.

Prezydent Rosji Władimir Putin zasugerował ponadto, że Su-25 białoruskich sił powietrznych można zmodyfikować tak, aby przenosiły broń nuklearną.

Dodanie odniesień do broni nuklearnej będzie prawdopodobnie najbardziej znaczącą zmianą w nowej białoruskiej doktrynie wojskowej, ale minister obrony narodowej Chrenin podkreślił , że w dokumencie zostaną uwzględnione także niepokoje w Kazachstanie w 2022 r., które nazwał „próbą zamachu stanu”. ” Kryzys ten, zrodzony z protestów, które na początku stycznia 2022 r. przerodziły się w przemoc, doprowadził do rozmieszczenia kilku tysięcy żołnierzy OUBZ w celu zabezpieczenia kazachskich obiektów wojskowych, podczas gdy siły bezpieczeństwa kraju rozlokowały się w głównych miastach, aby stłumić zamieszki.

W sytuacji Kazachstanu białoruscy urzędnicy dostrzegli podobieństwa z protestami, które ogarnęły Białoruś kilka lat wcześniej, po wyborach naznaczonych zarzutami o oszustwo. Powszechny gniew z powodu fałszowania głosów, a także ogólne niezadowolenie z rządu, skłoniły Białorusinów do wyjścia na ulice, aby nawoływać do dymisji Łukaszenki, który wymachując karabinem użył sił bezpieczeństwa .

Moskwa nadal sprawuje kontrolę nad bronią nuklearną, ale posiadanie jej na swojej ziemi dodało Łukaszence pewności siebie. Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka w czerwcu ubiegłego roku w wywiadzie dla rosyjskich mediów państwowych przechwalał się : „Nikt jak dotąd nie walczył z krajem nuklearnym, krajem, który posiada broń nuklearną”. W innym wywiadzie powiedział : „To bardzo proste. Dołącz do Państwa Związkowego Białorusi i Rosji. To wszystko: broń nuklearna będzie dla każdego.”

https://www.gonie(...)jskowej/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2024r. 00:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sty 2024r. 01:27  
Cytuj
Włochy wezwały do szybkiej decyzji w sprawie unijnych sił bezpieczeństwa morskiego dla Morza Czerwonego. Włoski minister spraw zagranicznych Antonio Tajani powiedział, że Włochy dążą do podjęcia decyzji politycznej do przyszłego tygodnia. Wezwał do podjęcia szybkiej decyzji, aby grupa zadaniowa działała tak szybko, jak to możliwe. Operacja ma na celu ochronę statków na Morzu Czerwonym przed atakami Huti. Dzieje się tak po tym, jak państwa członkowskie UE udzieliły we wtorek wstępnego poparcia misji ochrony statków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sty 2024r. 05:58  
Cytuj
Elon Musk ostrzega, że Zachód "wkracza w trzecią wojnę światową"

Musk wydał ostrzeżenie podczas dyskusji X Spaces w poniedziałek.

Zauważył, że Ameryka pozostaje w tyle za Chinami i Rosją pod względem produkcji przemysłowej.

Zachodni przywódcy, wyjaśnił Musk, popychają te dwa narody bliżej siebie.

Musk opisał stosunki między Rosją a Chinami jako "oś ogromnej potęgi przeciwko Zachodowi".

Powiedział, że te dwa narody "kładą podwaliny pod trzecią wojnę światową".

"Rosja ma surowce, a Chiny mają możliwości przemysłowe" - wyjaśnił Musk.

"Szczerze mówiąc, jest to idealne dopasowanie z punktu widzenia wojny.

"Więc myślę, że musimy przestać to robić. To nierozsądne i myślę, że doprowadzi do ogromnego ryzyka dla cywilizacji."

"Chcę w ten sposób podkreślić, że istnieje ryzyko cywilizacyjne - są tragedie na poziomie indywidualnym, tragedie na poziomie społeczności, a potem jest ryzyko cywilizacyjne" - kontynuował.

„Musimy się tylko upewnić, że nie stawiamy na strożkę samej cywilizacji, czyli trzeciej wojny światowej”.

"Myślę, że lunatykujemy naszą drogę do Trzeciej Wojny Światowej," Musk zauważył dalej.

"Naprawdę, ludzie powinni być głęboko autorefleksyjni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2203
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2024r. 06:43  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2024r. 06:51  
Cytuj
Od kiedy to forum zamiast dotyczyć naszego miasta stało się polityczno-propagandowo-szurowskie? Parę osób przejęło forum, tworzy tematy typowo polityczne i kłócą się między sobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1488
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Sty 2024r. 14:00  
Cytuj
Jakie szurowskie? Też jesteś owieczką systemową? No to nakładaj maskę i wio po 6 dawkę.

Nie widzicie, że dziś ludzi, którzy chcą dociekać prawdy, zadają pytania, zestawiają informacje, nazywa się szurami, ruskimi onucami, trollami czy innymi określeniami?

Nie widzicie, że w ten sposób system was tresuje, żeby każdego kto poddaje w wątpliwość mainstream i jego przekaz, a także przekaz oficjalnych "autorytetów", odczłowieczyć i znieważyć?

Czy tak nie robiła III rzesza niemiecka w latach 30 XX wieku?

Komuna w PRLu była bardziej subtelna, bo tam tylko zakłócała sygnał np. RWE.

A już w Davos (jaskini szatana) debatowali o likwidacji dezinformacji. Dezinformacja, czyli wszystko to, co nie jest oficjalnym przekazem mainstreamu.
Walka z ludźmi zadającymi pytania to albo cenzura prewencyjna, albo kara za nieprawomyślność.
Nie widzicie, że pętla coraz mocniej się zaciska? Śpijcie dalej i popierajcie globalistów, bo oni chcą waszego dobra.

We Francji (nie wiem czy ma wejść, czy już weszło) ma być kara za krytykę Izraela. KRYTYKĘ, nie znieważanie. To znacząca różnica. Napiszesz, że Izrael morduje cywili w Gazie i o 6 rano wparują do ciebie policjanci.
Czy to jest wolność i demokracja? A do tego dąży zachód. Polska w tym uczestniczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 03:46  
Cytuj
https://m.youtube.com/watch?feature=shared&fbclid=IwAR3STDeE8AGvWL4wsN_cd6vHRmTKgbxan3T7JyGnqYYgJTUVuY7nEd1dGao&v=2Y-66XoFb-k

WAS POLAKÓW NIE BĘDZIE !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1488
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 18:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 18:25  
Cytuj
Chłopcy, na całym Dzikim Zachodzie idziesz siedzieć za słowną krytykę gender lub za krzywe spojrzenie ( micro agresja) równie szybko i nieuchronnie jak w Rosji za krytykę Fjutina.

I nad tym powinniśmy się pochylić. Dlaczego liberalna demokracja robi to samo co terroryzacja umiech na przykład chcą na siłę zamknąć Trumpa albo pozbawić władzy konserwatywnych polityków w EU.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1488
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 18:50  
Cytuj
Mnie cieszy, że masoński globalizm upada. Świat się podzielił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Sty 2024r. 21:32  
Cytuj
Premier narodu NATO złożył wielką deklarację w sprawie wyniku wojny rosyjsko-ukraińskiej. Premier Węgier Viktor Orban powiedział, że Rosja nie przegra, a to jest fakt, który Zachód musi zaakceptować. Premier Węgier nazwał również strategię USA i UE zbrojenia Ukrainy przeciwko Rosji daremną. Orban powiedział, że zamiast próbować zlmiejszyc konflikt, Zachód zmienił go na globalny.

https://m.you(...)-rHOgoAg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sty 2024r. 13:00  
Cytuj
Orban i Fico widza , ze ich narody są zagrożone wybuchem wojny nuklearnej , a “polskie “ elity pchają nas do wojny w interesie zachodnich banków. Polskie społeczeństwo jest stawiane na szali biologicznego istnienia .

Premier Polski Donald Tusk powiedział we wtorek przed kluczowymi rozmowami na temat konfliktu na Ukrainie, że UE znajdzie sposób na udzielenie Ukrainie pomocy „za zgodą Węgier lub bez niej”.

Węgierski premier Viktor Orban, w grudniu zawetował pomoc UE ​​dla Ukrainy w wysokości 50 miliardów euro (54 miliardy dolarów).

W czwartek blok zorganizuje specjalny szczyt, aby szukać rozwiązania impasu w miarę zbliżania się drugiej rocznicy wojny.

„Tak czy inaczej, znajdziemy rozwiązanie, z Orbanem lub bez, aby wesprzeć Ukrainę” – powiedział dziennikarzom Tusk. Tusk, były przewodniczący Rady Europejskiej przewodniczący jej szczytom, nazwał Orbana „jedynym otwarcie antyukraińskim” przywódcą w bloku. Tusk zapowiedział także przed szczytem rozmowę z premierem Słowacji Robertem Ficą, który rozgniewał Kijów.

Fico zakwestionował suwerenność Ukrainy i wezwał Kijów do oddania części terytorium Moskwie w zamian za pokój – coś, co Ukraina wielokrotnie wykluczała.

„W interesie Słowacji leży, aby nie znajdować się na politycznym i moralnym marginesie, gdzie Viktor Orban skończył ze swoją proputinowską retoryką” – dodał Tusk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1488
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sty 2024r. 13:05  
Cytuj
UE chce pobierać 25 proc. przychodów z handlu emisjami CO2, podatek od śladu węglowego i daninę od zysków korporacji ponadnarodowych.

Jak przypomina na swoim blogu poseł Zbigniew Kuźmiuk z PiS, Komisja Europejska chce pozyskać dodatkowe 65 mld euro w ciągu 4 lat. Z tej kwoty 50 mld euro ma trafić na Ukrainę (17 mld jako dotacje, a pozostałe 33 mld w formie pożyczek)


https://opoka.org.pl/News/Polska/2024/unijne-podatki


Będziemy płacić haracz za ślad węglowy i oddychanie, by oddać te podatki Ukrainie.
Cieszycie się?


Oby do końca roku. Wygra Trump i ten koszmar się skończy. Wszystko wróci na dawne, normalne tory.

Oby wybory do eurokołchozowego parlamentu wygrały opcje prawicowe i cofnęły lewackie szaleństwo fit for 55, a teraz już mówi się o fit for 90.
Inaczej - przymusowe remonty domów, które nierzadko przekroczą wartość samego domu, albo konfiskata tej nieruchomości przez komornika (kary za brak remontów, a zakaz sprzedaży i najmu).
Nowe, "niewielkie" podatki od ogrzewania domów, mieszkań, jazdy samochodem, a później zakaz tych samochodów.

Wrogiem jest globalistyczne lewactwo. Ono nie ma ojczyzny, choć głównie lokuje się w USA, a stamtąd swoimi kretami rozwala Europę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lut 2024r. 20:42  
Cytuj
Firmy farmaceutyczne przejmują media w Polsce , USA I NW by wpływać na opinię publiczną .
Znawca branży farmaceutycznej ostrzegł , aby ujawnić wysiłki dużych firm farmaceutycznych są po to by wyprać mózgi opinii publicznej w celu korzystania z ich produktów.

Podczas nowego wywiadu z niezależnym reporterem Tuckerem Carlsonem, informator farmaceutyczny Calley Means ujawnia, w jaki sposób firmy farmaceutyczne "wykupują wiadomości".

Means wyjaśnia, dlaczego w amerykańskiej telewizji jest tak wiele reklam farmaceutycznych.

W każdym innym kraju poza Stanami Zjednoczonymi i Nową Zelandią, reklamy farmaceutyczne w telewizji są zakazane.

Takie reklamy zostały zakazane ze względów, że reklama farmaceutyczna może wpłynąć na decyzje redakcyjne w organizacjach medialnych.

Jednak w Stanach Zjednoczonych hasło "Brought to you by Pfizer" jest prawie tak znane jak prezenterzy wiadomości, jeśli nie bardziej.

Według Means, te obawy z innych narodów są uzasadnione.

W piątek w Tucker Carlson Network Means ujawnił, że prawdziwym celem reklam farmaceutycznych w telewizji nie jest sprzedaż leków.

Zamiast tego reklamy są "taktyką lobbingu public relations, zasadniczo, aby wykupić wiadomości".

Opisał to jako "otwartą tajemnicę" pracującą dla farmacji.

TUCKER CARLSON: Mówisz, że farmatyka kupuje spoty telewizyjne nie po to, aby przekonać ludzi do proszenia o konkretne leki od swoich lekarzy, ale po to, by obalić biznes informacyjny?

CALLEY MEANS: To jest otwarta tajemnica pracy dla farmacji.

CARLSON: Nigdy o tym nie myślałem.

OZNACZA: To jest otwarta tajemnica pracy dla farmacji. To jest tajemnica jawna.

Rodzaj głupich reklam, które widzisz między wiadomościami, punkty tego nie są - w dużej mierze mają wpłynąć na klienta.

Ale farma już to ma.

Wykupili już lekarzy. Są w tym dobrzy.

Nie, to jest tajemnica otwarta. Wydatki na reklamy informacyjne od farmacji to taktyka lobbingu public relations, zasadniczo po to, by wykupić wiadomości.

Nie badają farmacji.

Wiadomość stała się w zasadzie sędzią.

Że jesteś okropnym antynaukowym luddytą, który pyta, dlaczego zastrzyki, które wymagamy od naszych dzieci, które zasadniczo przez ich własną reklamę, zmieniają układ odpornościowy tego dziecka na całe życie...

Aby nawet zadać to pytanie, wiadomości sędzią to i nazywają cię antynauką

Kiedy dwaj najwięksi producenci szczepionek w kraju to dosłownie przedsiębiorstwa przestępcze, GlaxoSmithKline i Merck w ciągu ostatnich pięciu lat uregulowały dwie z największych kar w historii amerykańskiej korporacji za przekupywanie lekarzy i tworzenie wprowadzających w błąd badań, którzy są dwoma największymi producentami szczepionek.

Więc dosłownie masz sędziego odtwarzającego media, którego nie możesz nawet zadać pytania.

CARLSON: Jeśli masz uraz poszczepionki, a wiele osób, w tym niektórzy, których znam bardzo dobrze, nawet głęboki uraz szczepionkowy, nie możesz na to narzekać.

OZNACZA: Nie, jesteś "antynauką".

CARLSON: Nawet jeśli można nam pokazać, że jest to uraz szczepionki?

ŚRODKI: Media grają w sędziego, ponieważ są finansowane przez tak na wszystkich poziomach.

CARLSON: To jest bardzo mroczne, Calley oznacza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lut 2024r. 03:45  
Cytuj
Jak widzimy w Polsce przejawy patriotyczne są stopniowo ograniczane . Jedyne grupy jakie jeszcze zostały politykom do zniszczenia to rolnicy , górnicy i kibice . Kościół nie potrafi się postawić ( przegrywa z propagandą medialną). Polacy powinni sobie zdać sprawę , że bogaci tego świata chcą nas wepchać do wojny po przez przyłączenie Ukrainy do Polski co może wywołać 3 WS. Ewentualna inna droga jest zastraszenie Nas po to by ograniczyć nasze prawa i podnosić nam podatki . Mam nadzieję , że kibice w Stalowej Woli pokażą politykom sprzeciw przeciw liberalizacji naszego kraju i uruchomimy lawinę protestów na wszystkich stadionach w imie przyszłości następnych pokoleń .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2024r. 01:26  
Cytuj
https://m.youtube.com/watch?v=mTU6ZNQ2b9Q

Szymon Hołownia: “Wgnieciemy Putina w ziemię”

Szymon Hołownia odgraża się Putinowi , że niby Polacy pójdą się bić z Putinem za nie nasze interesy . Ciekawe czy Hołownia pójdzie na front ze swoją świecą chanukowa na przodzie frontu???

Jeśli Hołownia jest taki odważny to zapraszamy na Ukrainę , a nie wpychać Polski naród do wojny .

A. Duda i D. Tusk wezwani do Waszyngtonu
https://m.you(...)yuO3fZbU

Czy “ polskie “ elity dostały sygnał by Polska weszła do wojny ???

Przygotowujemy się do wojny z Rosją -
Przewodniczący komitetu wojskowego NATO, admirał Rob Bauer, powiedział, że chociaż NATO i rządy członkowskie przygotowują się do konfliktu z reżimem Władimira Putina, cywile muszą zdać sobie sprawę, że mają również do odegrania rolę.

Admirał NATO radzi ludziom, aby przygotowywali się do wojny i udziela zaleceń, według Leidsch Dagblad .

Po dwudniowym spotkaniu komitetu wojskowego NATO w Brukseli, trzech szefów wojskowych zasugerowało, że sojusz przygotowuje się do wojny w Europie.

"Musisz mieć wodę, musisz mieć radio na bateriach i musisz mieć latarkę na bateriach, aby upewnić się, że możesz przetrwać pierwsze 36 godzin" - powiedział admirał NATO Rob Bauer.

Porada dla obywateli do przygotowania potwierdza oświadczenia Bauera, że w razie wojny konieczna będzie współpraca całego społeczeństwa.

Bauer stwierdził, że przez dziesięciolecia istniało pojęcie polegania na profesjonalnych armiach w celu rozwiązania problemów bezpieczeństwa w Afganistanie lub Iraku. Podkreślił, że do nowej wojny taka profesjonalna armia będzie niewystarczająca. W związku z tym zasugerował potrzebę ponownego rozważenia systemów, takich jak pobór do wojska czy aktywizacja rezerwistów.

NATO ma na celu rozszerzenie więzi z partnerami na całym świecie. W Europie sojusz planuje współpracę z Austrią, Irlandią i Szwajcarią, natomiast w Azji i Oceanii – z Japonią, Koreą Południową, Nową Zelandią i Australią.

Według zachodnich ekspertów wojna na Ukrainie może trwać co najmniej kolejne dwa lata.

https://m.you(...)puiJ5KZs
https://m.you(...)ITRyZJxQ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2024r. 07:54  
Cytuj
Chanukowy Hołownia Prowokuje Putina Do Ataku na Polskę! [WIDEO] Pcha Nas w W Jak Nic! - Analiza Ator Finanse

https://m.you(...)rVe6ob6k

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1488
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2024r. 12:52  
Cytuj
Cieszy fakt, że w komentarzach na Twitterze, Facebooku plus głosowania łapkami pokazuje, że ponad 90% wpisów wylewa pomyje na hołownię. To pokazuje stosunek naszego społeczeństwa do uczestnictwa Polski w jankeskiej wojence. Mało tego, dużo wpisów oznajmia, że w razie zmuszenia nas do walki, będzie walka, ale z tymi, którzy zmuszają.

Takie wpisy pokrzepiają, że jednak ludzie myślą:

"Nie ma co się nakręcać.
Społeczeństwo ma władzę.
Jeśli się zjednoczymy i powiemy NIE będzie dobrze.
W wojnę nas nie wkręca ,bo to może być ich koniec. Będzie wojna ale w Polsce. Żadna ku...nie zmusi mnie do walczenia na UA. Nie ma takiej siły gdyż jak będą próbować to będą musieli uważać na swoje plecy.
Zachować spokój ????"

https://www.youtu(...)8bEDOP3M

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2024r. 15:43  
Cytuj
Premier Finlandii odmówił umieszczenia amerykańskiej bomby atomowej na zmswojej ziemi . Petteri Orpo powiedział, że Helsinki "nie widzą potrzeby" rozmieszczenia elementów amerykańskiego arsenału nuklearnego. Finlandia postanowiła już nie zwiekszac swoich i tak już napiętych więzi z Rosją. Ogłoszenie fińskiego premiera następuje zaledwie kilka dni po wielkim zwycięstwie Rosji nad ukraińską Avdiivka.

https://m.you(...)C5xDstKM


Nie tylko producenci broni, ale nawet firmy produkujące ropę naftową biją pieniądze podczas wojny rosyjsko-ukraińskiej. Przed drugą rocznicą inwazji Rosji na Ukrainę, organizacja pozarządowa Global Witness twierdzi, że pięć największych notowanych na giełdzie firm naftowych - z siedzibą w USA i Europie - zarobiło ponad ćwierć biliona dolarów od początku wojny.
https://m.you(...)Opagt0Ac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2024r. 16:24  
Cytuj
Jeśli ktoś jeszcze chce by Polska weszła do wojny to niech zabaczy jak wygląda Awidijki na Ukrainie to może się otrzeźwieje.
https://m.you(...)UM&t=96s

USA, Wielka Brytania porażka przeciwko Huti? Wielka Brytania szuka pomocy Chin; "Nacisk na Iran, aby kontrolował rebeliantów"

Brytyjski minister spraw zagranicznych David Cameron spotkał się ze swoim chińskim odpowiednikiem Wang Yi na Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium 16 lutego. Cameron powiedział Wang Yi, że Chiny powinny wykorzystać dźwignię z Iranem, aby wywrzeć presję na Huti, aby powstrzymali ataki na statki handlowe na Morzu Czerwonym, które zakłóciły globalny handel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lut 2024r. 18:37  
Cytuj
Chiny tłumią plany rozmów pokojowych na Ukrainie po tym, jak Rosja porwa Awdijówkę; "Warunki nie są właściwe"

Chiny wylały zimną wodę na Ukrainę planuje zorganizować spotkanie w sprawie rozmów pokojowych w ten weekend. Chiński minister spraw zagranicznych Wang Yi powiedział, że warunki do przeprowadzenia rozmów pokojowych Rosja-Ukraina nie są dojrzałe. Jego uwagi pojawiły się na monachijskiej konferencji bezpieczeństwa, gdzie podobno próbował się z nim spotkać jego ukraiński odpowiednik Dmytro Kuleba

https://m.you(...)cvM&t=7s

Zalewski nie chciał słuchać Chin jak proponowali mu rozmowy pokojowe więc teraz , gdy są w defensywie Chiny nie chcą się wtrącać .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lut 2024r. 21:38  
Cytuj
HIV, będą kuluarowe rozmowy pokojowe w USA z RP i miedzy Ukrainą a Francą i Rzeszą,,,,, Trump weźmie prezydenturę za rok i zakończy wojnę albo Biden sam doprowadzi do rozejmu żeby poprawić notowania Globalistów Bidena. Więcej jest interesów "wyborczych" za końcem wojny :-)

To czy Fjutin pójdzie na całość i weźmie naszą cześć Europy od Folksdojczy i Sowieciarzy jest kłopotliwe dla EU która dopiero co wzięła Polaków po wyborach za twarz. nie wiem Do wyborów w USA został rok, do wyborów prezydenckich w RP dwa lata. Wojna Nie wydaje się to prawdopodobne w najbliższych 3 latach. Potem jednak wszystko jest możliwe. Wybory do Ewroparlamanetu mogą okazać się bardzo słabe dla globalistów. Nie zdarzą nas federalizowac i pozbawić prawa głosu w parę miesięcy nie mając Prezydenta.

Musimy się zbroic bo nas EU odda na pożarcie bestii gdy sama nie będzie mogła połknąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1488
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Lut 2024r. 23:09  
Cytuj
Stanisław Krajski twierdzi, że wojny chce teraz masoneria francuska, do której należy Francja, Niemcy i Rosja, ale w opozycji do Putina. Że Putin to nie masoneria. Chcą się pozbyć Putina wojną. Masoneria szkocka, czyli USA, Anglia się wycofuje.

https://m.you(...)13k7oHis

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2024r. 18:46  
Cytuj

Obrazek
Jak najszybsza ewakuacja nierządu


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lut 2024r. 19:28  
Cytuj
Kiedy jest planowane wciągnięcie Polskie do wojny ??

Polska będzie pchana do wojny tak by przeszkodzić szczytowi BRICS w Kazaniu ( Rosja) październik 2024 .

Przygotowywanie Polski i opini publicznej już się zaczęło po przez wychwalanie naszego kraju (by wzbudzić pychę u Polaków )
Kanada: Parlament ustanowił Miesiąc Polskiego Dziedzictwa
Co roku, w maju, wielu parlamentarzystów będzie składać oświadczenia i dzielić się polskimi historiami, polskie społeczności są wszędzie w Kanadzie. Jestem szczęśliwy, dużo emocji związanych z dzisiejszym dniem - dziwne skoro Kanada podczas swoich liberalnych rządów pozbywa się historii własnego kraju , a chce uczcić historię innego kraju.

Prawdopodobnie Polska będzie wpychane do wojny pomiędzy czerwcem - wrzesniem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »