NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Auchan nowe sklepy w Rosji ,
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2023r. 21:41  
Cytuj
Jutro sobota dużo ludzi pojedzie na zakupy, w Krasnych pod Rzeszowem przy Auchan i Leroy Merlin pewnie będzie sporo aut z tablicami RST.
To tak dla klientów tych sieciówek taka mała informacja:
https://www.rp.pl/handel/art38104201-auchan-nie-zamierza-wyjsc-z-rosji-otwiera-tam-nowy-rodzaj-sklepow

Przypomnijcie sobie o tym wchodząc do sklepu.
Udanych zakupów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2023r. 21:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Marz 2023r. 18:23  
Cytuj
W Krasnem a nie Krasnych. Czegoś biedny? Boś głupi.
Tylko idiota kieruje się sentymentami a nie ceną w czasie zakupów. Niestety, w tym kraju zwycięża to pierwsze, dlatego doją nas jak frajerów z każdej strony. I dlatego tutaj zawsze było, jest i będzie źle, a ktoś kto chce mieć normalne życie musi szukać go poza granicami.
Taka mała zagadka myślowa. Gdyby w Stalowej Woli zrobić stację paliw z dwoma rodzajami instrybutorów. Paliwo ruskie za 3 zł za litr i paliwo inne za obecne ceny. Jaki procent klientów kierowałby się sentymentem w czasie tankowania? A jeśli mały, to czemu rządzi nami mniejszość, która wymusza zubożenie społeczeństwa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 29 Sie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2023r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
Gdyby w Stalowej Woli zrobić stację paliw z dwoma rodzajami instrybutorów. Paliwo ruskie za 3 zł za litr i paliwo inne za obecne ceny. Jaki procent klientów kierowałby się sentymentem w czasie tankowania? A jeśli mały, to czemu rządzi nami mniejszość, która wymusza zubożenie społeczeństwa?

Nic dodać nic ująć, wszystko w temacie. Sądzę, że nawet jak byłoby 5 zł. to nasze stacje poszły by z torbami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 175
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2023r. 20:47  
Cytuj
Skoro wolisz kupić coś o parę groszy taniej u francuza który ma wszystko gdzieś, dla którego liczy się tylko zysk to gratuluję.
Wspieraj dalej wyzyskiwaczy. Kupuj jabłka za 2.99 na promocji które kupili od naszych sadowników po 80 gr. Za dwa trzy lata będziesz kupował lepsze importowane ale po 4.99 bo naszych już nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 277
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2023r. 21:07  
Cytuj
Swego czasu jako częsty klient Auchan w Rzeszowie miałem dylemat nad robieniem tam zakupów. Wyleczyłem się kiedy zobaczyłem ile Ukraińców robi tam zakupy. Skoro im nie przeszkadza to dlaczego ja nie mogę...

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Marz 2023r. 21:47  
Cytuj
Nie ma czegoś takiego jak nasze czy nie nasze, jeśli nie ma granic handlowych. Żeby chronić nasz rynek musiałyby być cła. Nie ma czegoś takiego w ZSRE. Mam być frajerem i płacić polskiemu Orlenowi drożej niż francuskiemu Auchanowi za tankowanie?
A swoją drogą, samochód mam francuski, operatora komórkowego francuskiego, kupuję u Francuza i lubię po francusku smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Marz 2023r. 22:15  
Cytuj
Po kiego c..uja miałbym jechać 80 km do"Oszołąłma"?co
Kupić bułki 10 groszy taniej?sciana
Jazda taka się opłaci,gdy zrobisz zapas na dziesięć lat.
Tania benzyna ze stacji węgierskiego MOL-a,odkąd sprzedał je Orlen, jest najdroższa w Polsce,
Spaliny czyli tzw.ślad węglowy,rujnuje atmosferę.
Ten domniemany "fakt"iż tak jest,lata mi i zwisa.
Kupię kacapskiego"Kamaza"z demobilu, co pali sto na sto i podjadę specjalnie 200 metrów do "Biedry".jezyk
Tania gorzała jak maja,zrekompensuje stres i uciszy wyrzuty sumienia,ża z tego powodu,za sto lat, zniknie pod woda połowa wysp Archipelagu Marshalla.potluczony

W 2100 roku, poziom oceanów może podnieść się nawet o 2-3 metry w wyniku globalnego ocieplenia.Stopnieją lodowce w Alpach,na Grenlandii...
Wali mnie taka prognoza.good

Spokojnie,bo i tak,nikt z nas tego nie dożyję.placze
RST jest ok.160 metrów na poziomem morza,tak więc woda do grobu mi się nie wleje.
Nawet jeśli to prawda,ten"armageddon"byłby urozmaiceniem w moim jakże nudnym..."po-życiu".mlotek

PS.Tankując samochód,zawsze kieruję się sentymentem i patriotyzmem.chytry
Sentymentem darzę pieniądze które zarabiam,a jako patriota,jest mi wszystko jedno czy to są zyle ,baksy czy jurki.jezyk
---------
PS.CHĘTNIE ODKUPIĘ SOWIECKIE LUB UKRAIŃSKIE BANKNOTY,O NAJNIŻSZYCH NOMINAŁACH W DOBRYM STANIE WIZUALNYM,MOGĄ BYĆ WYCOFANE Z OBIEGU.
Poważne oferty na kilkaset złotych, info na priv.umiech

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Marz 2023r. 22:27  
Cytuj
Jaki ślad węglowy, jakie zalanie? To tresura ludzi w kolonii karnej o nazwie ZSRE. Kołchoz wytwarza 8% światowej emisji CO2. Gdyby nawet całkowicie przestał, to Chińczyk mocniej piernie i cała oszczędność pójdzie w pizdu. ZSRR miał swoje wizje naprawy świata, a ZSRE ma swoje. Musimy naprawdę się zastanowić czy chcemy być poddawani tej tresurze. Za chwilę wprowadzą pieniądz cyfrowy z datą ważności i znaczony (co można za niego kupować) i definitywnie skończy się nasza wolność. Śpijcie dalej. To tylko teorie spiskowe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 11:13  
Cytuj
Ahhh niech sobie przypomnę te fajerwerki które leciały w powietrze jak Polska przystępowała do rodziny europejskiej. I ta euforia obywateli...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 11:45  
Cytuj
Hiv wyprowadź się do ruskich i będziesz miał raj na ziemi good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
Mam być frajerem i płacić polskiemu Orlenowi drożej niż francuskiemu Auchanowi za tankowanie?


Właściciel Auchan po zatankowaniu gdyby był szczery powiedział by ci że jesteś frajerem że u mnie tankujesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 12:09  
Cytuj
A ty trollu zadaniowy lewackich kołchoźników madras przygotowałeś już obiad z robaków? Twoi nadzorcy właśnie to teraz preferują.
Nigdzie się nie będę wyprowadzał. Lewackiego okupanta trzeba się pozbyć, tak jak pozbyliśmy się wcześniej okupanta ZSRR.
@stalowemiasto, przystępowaliśmy do zupełnie innej unii. Po drodze przekształcono ją w ZSRE. Robaki na obiad już przygotowane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 13:28  
Cytuj
Zgadzam się że UE kiedyś zupełnie inaczej wyglądała, ale jak mówili że nie zawsze będzie tak kolorowo to ludzie nie chcieli tego słuchać. Sami się pchają pod zabory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 13:46  
Cytuj
Myślę, że gdy owieczka, czyli zwykły Kowalski odczuje realnie na sobie skutki polityki ZSRE, miłość do kołchozu i chęć dalszej przynależności szybko minie. Specjaliści ostrzegają, że już w 2025 roku będziemy mieli codzienny XX stopień zasilania. Wg wyśrubowanych norm kołchozowych część naszych elektrowni będzie musiała być zamknięta. Do tego dojdzie najpierw podatek od posiadania samochodów (przed całkowitym zakazem), horrendalne koszty przebudowy mieszkań, domów, bloków na zeroemisyjne, no i jednocześnie znaczy wzrost kosztów prądu i ogrzewania. Większość tego nie udźwignie bez popadnięcia w nędzę. Dlatego jestem spokojny o zbudowanie większości w celu opuszczenia ZSRE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 14:23  
Cytuj
Tak wiem, robaki doszły do chemitrailsów, 5G, szczypawek, depopulacji, NWO, masonów, płaskiej ziemi, oszustwa z lądowaniem na księżycu i 11/09, LGBT, gender, ciapatych, banderowców, Niebiańskiej Jerozolimy, zakazu używania samochodów i gotówki good

Popraw mnie jeśli o czymś zapomniałem good

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 14:31  
Cytuj
Aaa jeszcze żydzi, zapomniałem że żydach sciana no i najnowszy wróg, czyli aplikacja mObywatel good


Szczęść Boże Grzegorz Braun z okazji 56 urodzin good

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 14:34  
Cytuj
Lewacki trollu, twoje wypociny na nic, jeśli odczujemy realne pogorszenie jakości życia przez politykę kołchozu, którego bronisz niczym niepodległości.
A tak się stanie. Wtedy możesz pisać o spiskach, masonach, płaskiej ziemi, a i tak to nie będzie miało wpływu na opuszczenie przez Polskę ZSRE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 14:43  
Cytuj
Ha ha ha good

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 14:49  
Cytuj
A swoją drogą, inni czytający wyciągajcie wnioski ze sposobu socjotechniki i manipulacji zastosowanej przez tego lewaka. Próbuje nieudolnie ośmieszyć fakty, w celu zdyskredytowania rozmówcy. To stare metody CIA.
Pocieszeniem jest to, że nie ma logicznych kontrargumentów. Pozostają tylko takie brednie. Ale wrzucanie do teorii spiskowych zakazu posiadania samochodów spalinowych, gdy kołchozowy parlament oficjalnie to przegłosował zakrawa na bezczelność czy robienie z odbiorców idiotów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 14:58  
Cytuj
A czy ja napisałem coś o teoriach spiskowych? Przecież to wszystko PRAWDA!
Co nie? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 15:29  
Cytuj
Manipulacje a la CIA polegają na tym, że do prawdziwych zdarzeń nie po myśli danego rządu, organizacji, kołchozu itd. dorzuca się wydarzenia niewiarygodne, miesza je razem i ośmiesza. Ty właśnie to robisz. Lewackie zielone zboczenie kołchozu jest faktem. O 11 września można dyskutować, bo tam się wszystko kupy nie trzyma i w przyszłości poznamy jak rzeczywiście było, a płaska ziemia jest fikcją. Wrzucamy wszystko do jednego worka, w tym to lewactwo zielone i ośmieszamy. Większość owieczek złapie się na tę metodę, a ocknie dopiero w momencie gdy odczuje na sobie skutki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 15:45  
Cytuj
Ciekawe, że piszesz o manipulacjach CIA a nie KGB? Bardzo ciekawe good

Może dlatego, że we wszystkich teoriach spiskowych to USA jest najgorsze i wszystkiemu winne, nigdy Rosja.

I pewnie tylko przypadkowo wynika to z tego, że te teorie wymyślane są właśnie w Rosji good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 16:10  
Cytuj
Bo takie są fakty. Trudno dyskutować z nimi.
Wszelkie dziwne i podejrzane rzeczy, o których m.in. wspomniałeś (11 września, lądowanie na księżycu, strefa 51) dotyczą USA a nie ZSRR czy teraz Rosji.
Wszystko co niewygodne dla rządu USA to robota ruskich. Tylko naiwny w to wierzy. Zresztą, całe pokolenia wychowywały się na filmach Hollywood, gdzie złym był zawsze Ruski, a wybawcą Jankes.
Stąd ta mitologia. W realnym życiu tak nie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 17:15  
Cytuj
No i mamy cię good

Dziękuję za uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Marz 2023r. 17:29  
Cytuj
Wiem, że jesteście okupantem Polski. Każdy, kto śmie was krytykować jest wrogiem. Sorry, chłopcze ale ja wam służył nie będę. Tak jak dawniej zwalczało się komunę i ZSRR, tak dziś trzeba zwalczać waszą okupację. Wierzę, a nawet wiem że Polska wyzwoli się spod waszego jarzma. Lewackiej międzynarodówki globalistycznej z siedzibą w USA, a lokalną odnogą bezpośrednio nas gnębiącą w Brukseli.
Nigdzie nie jest powiedziane, że Polska ma być waszą własnością.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »