NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 66 67 68 69 70 71 72 »
Wszystko o POKO, Stary temat nie przyjmuje nowych wpisów
Posty: 1952
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2024r. 20:47  
Cytuj
Obrazek




Sekta ryżego, co o niej myślicie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2024r. 20:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2024r. 23:36  
Cytuj
Mamusiu, co to jest czereśnia?
Pokaże ci przy torach gdy pójdziemy na szczaw i mirabelki z nagrzanym Niesiołem.

Czereśniaki

Obrazek
Uśmiechnięte Żniwa POKO,,,,,,




- Nie ma planów opodatkowania beneficjentów bonu energetycznego – zapewniła wczoraj Paulina Hennig-Kloska. Tymczasem zrodził się inny problem. Okazało się bowiem, że minister klimatu i środowiska nie wiedziała, że Rozporządzenie UE w sprawie pomocy publicznej przestało obowiązywać i, jak wykazuje poseł Waldemar Buda, zapomniała złożyć wniosek o notyfikację indywidualną maksymalnej ceny prądu dla przedsiębiorców. - Innymi słowy ceny prądu dla przedsiębiorców będą noLimit! - alarmuje były premier Mateusz Morawiecki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 04:23  
Cytuj
Ministerstwo Edukacji Narodowej wpadło na plan likwidacji ocen z religii, wliczanych do średniej na świadectwie szkolnym.good

Podchwycili pewnie(mój)plan o którym pisałem 5-6 lat temu.ok
Zauważyłem,że ateista czy jakiś muzuł,gdy w miarę pozna "wiarę" Krk,dostanie 6-tkę z religii i podbije średnią.jezyk

Szkoła jest od przekazywania wiedzy naukowej,a nie od urojeń,domysłów.sciana
Religia to nie przedmiot szkolny typu matematyka czy chemia.
To teologia,filozofia ect.
Miejsce religii jest np.na uczelni łojca Taddeo albo w kościele.zdegustowany

W świetle obecnych "nauk"Krk,patrząc w przeszłość,gdyby Jezus ponownie pojawił się w Palestynie,jak nie żydzi to"ciapate", nie na krzyż,a postawiłoby go pod mur i serią...chytry
W Polsce wylądowałby na psychiatryku albo u księdza Natanka czy też tego, co odprawia egzorcyzmy... salcesonem.zaklopotany

Skoro brak religii jest zły,to może zlikwidować...szkoły?potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 05:55  
Cytuj
Komisja ds. Afery wizowej wyjaśnia. Dlaczego złodzieje z PiSu wymieniali Polaków na ciapatych i Ukraińców? D

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1952
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 08:49  
Cytuj
Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie nim duet dwóch pociesznych idiotów Szczerba-Joński cokolwiek wyjaśni...umiech


W każdym razie podziwiam twoją wiarę regresie. Czasem wam nawet zazdroszczę tej dziecięcej naiwności w świętego Mikołaja - naszego ryżego pana premiera... umiech





Obrazek



Czy ktoś może to zdementować?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie )


Kaktus to wyrośnie ci w innym miejscu i to tylko przez twój styl życia ok

Obrazek


Płace rosną, premier się cieszy. Ale ten medal ma dwie strony

Premier Donald Tusk otrąbił sukces swojego rządu, podkreślając podczas niedawnej konferencji prasowej, że realny wzrost płac w Polsce jest najwyższy od 26 lat. "Te dane cieszą mnie jako premiera szczególnie" - powiedział, sugerując, że nie bez znaczenia są tutaj zasługi obecnej koalicji rządzącej. Polakom zostaje więcej w kieszeni, siła nabywcza naszych portfeli rośnie - ale ekonomiści przestrzegają, że wzrost płac ma dobre i złe strony. Ta "ciemna" strona to przede wszystkim podsycanie presji inflacyjnej, przez co stopy procentowe w Polsce przez dłuższy czas mogą pozostać na podwyższonym poziomie.

Czytaj więcej na https://bizne(...)n=chrome

Dają więcej zarobić jest źle, nie dają jeszcze gorzej więc i tak chyba jest dobrze ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1952
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 10:46  
Cytuj
A głodny figlarz znowu o chlebie. Ja w szoku...umiech



Obrazek


Czy ktoś może to potwierdzić?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 14:36  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
Komisja ds. Afery wizowej wyjaśnia. Dlaczego złodzieje z PiSu wymieniali Polaków na ciapatych i Ukraińców? D



Regres twardo i po linii wiosłuje do brzegu. A to nie brzeg, to przepaaaaaaaaaaaść cool girl

Ale ociężałemu się udało bo samorządy będą miały wpływ na dystrybucje ubogacania najlepszymi z najlepszych.

Pochylmy się z troską nad innymi,,, mniej rezolutnymi samorządami bo tam Polacy tez mieszkają co prawda tymczasowo w mniejszości,,,

https://www.money.pl/gospodarka/niemcy-zdecydowali-imigranci-juz-nie-dostana-gotowki-6990678086736864a.html

PS.
Zamówienia przemysłowe spadają na łeb na szyje a ma nam przybyć 150 tyśiaków robotnych relo_kantów nie wiem

Głowa boli co TVN robi z Rodaków,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 20:18  
Cytuj
Tak? A co PiS zrobił z pocztą polską?

Kurierka ma się świetnie. Bardzo się rozwinęła. Na rynek weszło ministerstwo zagranicznych firm. Mają się świetnie..


Co zrobiliście z Pocztą Polską?

cool girl

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1952
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 20:26  
Cytuj
Obrazek



Czy ktoś może to zdementować?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
Ministerstwo Edukacji Narodowej wpadło na plan likwidacji ocen z religii, wliczanych do średniej na świadectwie szkolnym.good

Podchwycili pewnie(mój)plan o którym pisałem 5-6 lat temu. ok
Zauważyłem, że ateista czy jakiś muzuł, gdy w miarę pozna "wiarę" KK, dostanie 6-tkę z religii i podbije średnią. jezyk

Szkoła jest od przekazywania wiedzy naukowej, a nie od urojeń, domysłów. sciana

Skoro brak religii jest zły, to może zlikwidować...szkoły?: potluczony:



No cóż do odważnych świat należy wiec kto jak nie jusek cool girl

Dowiedziona naukowo wiedza Darwina w/s międzygatunkowego rozwoju jest słabiutka, nie dodaje się tam nic i ciągle im brakuje czasu żeby przypadkowe mutacje ( wicie rozumicie, przypadkowe mutacje które nie idą ku wyznaczonemu ale przypadkowemu, krok do przodu, dwa do tylu a na końcu wszystko w uja i od nowa ). Nawet nie mogą ogarnąć zasadniczego procesu "źródła życia", fenomenu niesamowicie skomplikowanej maszynerii komórki i prawzoru informacji DNA oraz oczywiście ewolucji gatunków.
Zmiany adaptacyjne są oczywiste jak wielość ras psów dla każdego.

Po za politycznie poprawną narracją wiary w Darwinizm wyłącznie jako kontry Stwórcy czyli ideologii - Darwinizm się posypał na uczelniach aby potrafił czego dowieść.. Powiedzmy wiec zwięźle, wierzą w to na co są granty na badania. Wiec są badanie bez przełomowych wyników. Tak marksiści za pieniądze ponadnarodowych korporacji zaorali oświatę i każą obecnym pokoleniom wierzyć w swoje opłacone "przekonanie" jako naukę objawiona i jedynie słuszną, jako naukę o faktach i dowodach. Takie szkolnictwo to o kant d.py rozbić jezyk

PS.
Patrzcie, Zieloni wycinają parki Zielonym,,,, chytry

Było napisane, kamrat przeciwko Komracie ,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2024r. 20:41  
Cytuj
CYTAT
Tak? A co PiS zrobił z pocztą polską?

Kurierka ma się świetnie. Bardzo się rozwinęła. Na rynek weszło ministerstwo zagranicznych firm. Mają się świetnie..


Co zrobiliście z Pocztą Polską?

cool girl


To samo co Rezydentura,,, z komunikacją państwową. Zamieniono na transport worków ziemniaków w busach. *****
Prywatyzujemy zyski, nacjonalizujemy koszty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1952
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 06:51  
Cytuj
Obrazek



Czy ktoś może to zdementować?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie nim duet dwóch pociesznych idiotów Szczerba-Joński cokolwiek wyjaśni...umiech


W każdym razie podziwiam twoją wiarę regresie. Czasem wam nawet zazdroszczę tej dziecięcej naiwności w świętego Mikołaja - naszego ryżego pana premiera... umiech





Obrazek



Czy ktoś może to zdementować?umiech




Obrazek

a może dlatego?

https://busin(...)/9j51kdj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1952
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 08:44  
Cytuj
Chciałem tylko zauważyć że obecny rząd już zdążył zbić inflację. Nie bardzo wiadomo w jaki sposób ale najważniejsze że sekciarstwo w to wierzy. W każdym razie za deficyt budżetowy odpowiadają oni i tylko oni. Zwalanie tego na poprzedników to nieeleganckie zachowanie...umiech



Dziura Morawieckiego wynosiła 160 miliardów złotych, a dziura Tuska 200 miliardów. I to są fakty z którymi nie sposób dyskutować...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 09:24  
Cytuj
Parówa ManCwel już przestał nadawać do ubogich umysłowo ?

Obrazek


Sondaż zaufania IBRiS. Jest zmiana lidera, duży skok notowań

Kwietniowy ranking zaufania do polskich polityków przyniósł zmianę lidera. Powody do zadowolenia może mieć Donald Tusk, który awansował z czwartego na pierwsze miejsce. Premierowi polskiego rządu ufa 45 proc. badanych — wynika z najnowszego sondażu IBRiS dla Onetu.

https://www.onet.(...)79cfc278

Prawicowa swołocz wyje ? cudownie ...tylko to im w życiu wychodzi smiech2 I tak jeszcze 40 lat smiech2 , Szkoda tylko ze nie można wrzucić większego zdjęcia Pana Premiera Tysiąclecia.

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1952
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 11:38  
Cytuj
Wydaje mi się że ten temat dotyczy obecnej władzy i jej " sukcesów" ale może się mylę...umiech


Pisałeś już figlarzu dwa miesiące temu o nowym liderze sondaży i raczej na twoim suchym brandzlu się skończyło...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 12:17  
Cytuj
Aborygen,to wycie to jesteś Ty między innymi bo już płaczesz jak widzisz co twój folksdojcz wyprawia ale udajesz że jest ok.Ktoś przedstawia argumenty a Ty się cieszysz.Z tego że Cię władza rucha?Ładnie jesteś je..iętysciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
Wydaje mi się że ten temat dotyczy obecnej władzy i jej " sukcesów" ale może się mylę...umiech


To że masz spory deficyt umysłowy to wiemy od dawna. To że udowadniasz to każdego dnia jest nawet zabawne :cwaniak: Ten temat jak widzę jest "Wszystko o POKO". Załóż sobie np ..."Tylko dla debili jedziemy po POKO" i zaproś kolegów i uwierz że nie napisze nic. A tym czasem pod sutannę i wyj dalej ok A ja będę pisał tam gdzie mi pasuje, jak mi pasuje i kiedy mi pasuje cool

Obrazek

Radek to jest gość zapewne też tak uważacie ? ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1952
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 13:27  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz figlarzu tzn że jest zupełnie odwrotnie...umiech



To jest super gość ...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1952
Dołączył: 9 Cze 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 13:30  
Cytuj
Obrazek



Czy ktoś może to potwierdzić?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 13:53  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 15:11  
Cytuj
CYTAT


Czy ktoś może to potwierdzić?umiech


Obrazek

A swoich przyjaciół z kobfy już pytałeś ?

Ułaskawienie agentów CBA. "Negatywne stanowisko prokuratora generalnego"

"Prokurator generalny Adam Bodnar wyraził negatywne stanowisko w przedmiocie ułaskawienia Grzegorza P. i Krzysztofa B." - czytamy w komunikacie Prokuratury Krajowej. Prezydent Andrzej Duda postanowił ułaskawić agentów CBA skazanych razem Mariuszem Kamińskim i Maciejem Wąsikiem.
Czytaj więcej na https://wydar(...)n=chrome

UWAGA kolejnych duch bandytów na wolności. Dla tego uważajcie na kogo głosujecie !

ps. Brawo Pan premier Donald Tusk, niech panuje nam dożywotnio !!! I Zawsze ***** *** i Konfederację

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2024r. 15:32  
Cytuj
Dzień dobry.

Złodzieje z P.O. oddają setki milionów złotych na "inwestycje" w rozwój niepolskiego języka.

Gdyby niepolski dialekt byłby potrzeby z pewnością rozwijał by się naturalnie.

Jeszcze tylko referendum i już można żyć na zachodzie.

100% opcja antypolska pro niemiecka z naszych portfeli finansowana. Trzeba posmarować tyłek bo już piecze.. neutralny


***** PO i przystawki
umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 66 67 68 69 70 71 72 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »