NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowa nazwa dla al. Jana Pawła II,
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 19:23  
Cytuj
b.l.u.e. pewnie nikomu nic nie zrobił osobiście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 19:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 20:16  
Cytuj
Ktoś zarzucił mi,że skoro jestem niewierzący,nie mam prawa krytykować Jana Pawła II.mlotek
Ale ja też jestem bezpartyjny.zdegustowany
Wychodzi na to,że nie mogę krytykować Matełósza,Ryżego,Kacora itd.?
Mam być bezstronny?zaklopotany
Skoro tak-idąc tym tropem"rozumowania",nie mam prawa ich chwalić?chytry

Ja mam taką sugestię,aby wszyscy fałszywi ludzie, nagle przestali ze mną dyskutować,krytykować na tym Forum i narzucać swój wizerunek świata...sciana

Odczucie że śmiecie"same się wyniosły",byłoby bezcenne!potluczony

PS.Ostatnio oglądałem w TVszczujnia homilię Jana Pawła II-sezon 11,odcinek 27.:szok:
"Szczujnia"nie zwalnia "tempa" i po emisji wszystkich odcinków,planowana jest organizacja teleturnieju..."Homiliada".good

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Ktoś zarzucił mi,że skoro jestem niewierzący,nie mam prawa krytykować Jana Pawła II.mlotek
Ale ja też jestem bezpartyjny.zdegustowany
Wychodzi na to,że nie mogę krytykować Matełósza,Ryżego,Kacora itd.?
Mam być bezstronny?zaklopotany
Skoro tak-idąc tym tropem"rozumowania",nie mam prawa ich chwalić?chytry

Ja mam taką sugestię,aby wszyscy fałszywi ludzie, nagle przestali ze mną dyskutować,krytykować na tym Forum i narzucać swój wizerunek świata...sciana

Odczucie że śmiecie"same się wyniosły",byłoby bezcenne!potluczony

PS.Ostatnio oglądałem w TVszczujnia homilię Jana Pawła II-sezon 11,odcinek 27.:szok:
"Szczujnia"nie zwalnia "tempa" i po emisji wszystkich odcinków,planowana jest organizacja teleturnieju..."Homiliada".good


Jusek kretynie, ty na tym forum ze stonrazy wzbranialeś się, że nie oglądasz tv, a tymbardziej TVP.

Widze że i ciebie i mnie chuj obchodzi co myślisz i co tam sobie piszesz. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 20:54  
Cytuj
A co twoja stara o tym myśli? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 20:59  
Cytuj
Neptusiuzaklopotany

Ty jak zwykle jesteś pobudzony seksualnie.spi
Z tego co wiem,w TVszczujnia nie ma programu tylko z kazaniami Karola Wojtyły.nie wiem
Z moją"nieogladalnością TVszczujnia" nie jest tak jak ty"Prosiaczku o bardzo małym rozumku",coś tam kojarzysz,ale to nie w kościele,a w uszach ci"dzwoni"neutralny
Nie potrafisz i nie znasz pojęcia czym jest dygresja w dyskusji,czyli lekkie odejście od tematu, w innym kierunku.smiech2

Oglądam,w miarę możliwości,aby nie zidiocieć,ale jednocześnie wiedzieć co bredzą.
Z taka wiedza moge spokojnie krytykować to co pokazują.mlotek
Po prostu wiem o czym piszę.ok

Dla przykładu Dante nie był w Piekle,ale go opisał.jezyk
Ja nie porównuję się do Niego,tak więc muszę wspierać się "materiałem wizualnym".
Opis Raju w Starym Testamencie,nie był sporządzony przez"świadka naocznego",a jednak wielu w to wierzy.:szok:

Z twoich postów,coraz bardziej"zalatuje"mi zapachem kadzidła,zapachem kaczki,drewnianym noskiem "matełósza"...3m sie

PS.Czy ty przypadkiem nie jesteś klechą?co
A może z łac. clerici seculares –tzw. osobą duchowną, która nie złożyła ślubów zakonnych?chytry

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 21:03  
Cytuj
Pozostał sztab bezpartyjnych wolnościowców dla Ciebie jusek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 21:11  
Cytuj
zdegustowany
CYTAT
Pozostał sztab bezpartyjnych wolnościowców dla Ciebie jusek umiech

@artuś
Nigdy nie należałem do żadnej partii i pewnie dlatego nie kradnę.mlotek
Tego co mam,na co zapyerd@lałem,wystarczy.ok
Nie leżę do góry jajami i nie płaczę ,że nikt z PUP, mi pracy nie oferuje.placze
Pozdrowienia dla Szówska.potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
A co twoja stara o tym myśli? good


Zapytaj.
Pizdo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
Neptusiuzaklopotany

Ty jak zwykle jesteś pobudzony seksualnie.spi
Z tego co wiem,w TVszczujnia nie ma programu tylko z kazaniami Karola Wojtyły.nie wiem
Z moją"nieogladalnością TVszczujnia" nie jest tak jak ty"Prosiaczku o bardzo małym rozumku",coś tam kojarzysz,ale to nie w kościele,a w uszach ci"dzwoni"neutralny
Nie potrafisz i nie znasz pojęcia czym jest dygresja w dyskusji,czyli lekkie odejście od tematu, w innym kierunku.smiech2

Oglądam,w miarę możliwości,aby nie zidiocieć,ale jednocześnie wiedzieć co bredzą.
Z taka wiedza moge spokojnie krytykować to co pokazują.mlotek
Po prostu wiem o czym piszę.ok

Dla przykładu Dante nie był w Piekle,ale go opisał.jezyk
Ja nie porównuję się do Niego,tak więc muszę wspierać się "materiałem wizualnym".
Opis Raju w Starym Testamencie,nie był sporządzony przez"świadka naocznego",a jednak wielu w to wierzy.:szok:

Z twoich postów,coraz bardziej"zalatuje"mi zapachem kadzidła,zapachem kaczki,drewnianym noskiem "matełósza"...3m sie

PS.Czy ty przypadkiem nie jesteś klechą?co
A może z łac. clerici seculares –tzw. osobą duchowną, która nie złożyła ślubów zakonnych?chytry




Nie pierdol:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A co twoja stara o tym myśli? good


Zapytaj.
Pizdo


Już się z nią nie spotykam good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2023r. 07:15  
Cytuj
CYTAT


Już się z nią nie spotykam good


Wiem opowiadała o waszym spotkaniu. Mówiła że faceta z taką małą torbą i fletem w życiu nie widziała.

Pizdo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Marz 2023r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A co mają powiedzieć ofiary zwyrodnialca w takiej sytuacji?? Czy JP II o nich myślał ?? Czy to było po katolicku?? Stać po stronie prawdy to jest dla ciebie" być kapusiem", bycie biernym wobec krzywdy drugiego stawia cię automatycznie po stronie złego.


W Szczecinie jest rodzina ofiary takiego zwyrodnialca pochodzącego z otoczenia PO. Możesz pojechać i się spytać co mają do powiedzenia. Dosyć świeża sprawa to może i o szczegółach się dowiesz


Jedna z tych ofiar już nic nie czuje. Postarał się o to inny zwyrodnialec.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2023r. 16:30  
Cytuj
To rzadkie przypadki ale zdarzają się zwyrodniale matki, co to oddają dziecko pod opiekę dewianta i nie reagują po dwóch próbach samobójstwa dziecka. Bo są zbyt zajęte działalnością w objazdowych komandach protestacyjnych.

Ale zdarzają się takie zarumieniony Anżej. Nie dziwie się ze nie chciała o tym mówić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2023r. 02:01  
Cytuj
CYTAT

Nie pierdol:cwaniak:

Neptusiuzaklopotany
Stosuj się do zaleceń seksuologa...zdegustowany

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2023r. 02:01  
Cytuj
Skoro Karol Wojtyła jest "święty*,tak jak inni święci z tzw.nadania,to dlaczego potrzeba długiej drogi procesowej,aby to udowodnić?co
Przecież za życia, kiedy był papieżem i tak zwracano się"Ojcze Święty".zdegustowany

Należało zapytać Boga,bo wystarczy jedno Jego słowo,jeden gest,aby rozwiać wszelkie wątpliwości.
Dlaczego tego nie zrobiono?chytry
Dlatego,że to nie przynosi im zysku.good

"Czarnuchy" wkraczają w boskie kompetencje, bo mamona jest dla nich więcej warta,niż wiara.sciana
Z samej "wiary"spaślakom i nierobom nie da się żyć.
Tak już jest,gdy przelicza się ją na pieniądze.potluczony

Taca kościelna-kantor wymiany kasy na wiarę.mlotek

PS.Nierobie z Szówska-zostań księdzem,rabinem,ajatollahem,obojętnie jakiej wiary.Dalej nic nie będziesz robił,czyli zero zmian,ale kasa z tego leci.good

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2023r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Nie pierdol:cwaniak:

Neptusiuzaklopotany
Stosuj się do zaleceń seksuologa...zdegustowany



Pocisk.
Widze że u ciebie bez zmian.
Poziom pana z szówska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 22 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2023r. 16:28  
Cytuj
Jest obrońców westerplatte ...to może Obrońców pedofilów??/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2023r. 00:10  
Cytuj
CYTAT
Jest obrońców westerplatte ...to może Obrońców pedofilów??/


Jest Ofiar Katynia to może być Ofiar Czarnosukienkowych Pedofilów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2023r. 01:45  
Cytuj
Obrazek
A tak serio to ilu znacie księży pedofili? Jaka jest faktyczna skala zjawiska?

Przede wszystkim należy odtajnić archiwa zarówno w krajach i w Watykanie. Jeśli jest uzasadnione podejrzenie, że KK mataczy, to nie mogą wejść służby i zabezpieczyć materiały? Czy KK jest wyjęty spod prawa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2023r. 02:24  
Cytuj
ok
CYTAT

A tak serio to ilu znacie księży pedofili? Jaka jest faktyczna skala zjawiska?

Przede wszystkim należy odtajnić archiwa zarówno w krajach i w Watykanie. Jeśli jest uzasadnione podejrzenie, że KK mataczy, to nie mogą wejść służby i zabezpieczyć materiały? Czy KK jest wyjęty spod prawa?


Z nazwiska znam jednego wikarego, który zaczął romans z gimnazjalistką.
Pochodził z powiatu niżańskiego.
Odszedł ze stanu duchownego i się z nią ożenił kiedy skończyła 16 lat.ok

W pewna parafia stalowowolskiego regionu miała "szczęście" do wikarego który wyłudził od wiernych kilkadziesiąt tysiaków i został przeniesiony na studia do Rzymu,jeszcze inny udawał śmiertelnie chorego i zbierał kasę na leczenie.placze

W innej,pobliskiej parafii ,ksiądz "bzykał"nieletnią,która się z nim"zbrzuchaciła".Jej matka powiedziała w sądzie mniej więcej tak,że "Bóg"tak chciał".good

Inny jurny kapelan z parafii w gminie Zaklików dostał odsiadkę za wykorzystanie seksualne ministrantów.Przyznał się w sądzie do winy,ale grupa nawiedzonych dewotów,dalej twierdzi że do tego został zmuszony...

Dalej dajcie kasę spasionym nierobom.Wasze pieniądze i robicie z nimi co chcecie. Pamiętajcie jednak,że w ten sposób wspieracie grzech nieczystości moralnej.zdegustowany
Ja wolę kasę przepić i wydać na inne duchowe i fizyczne radości.potluczony

Nigdy jednak nie będę Sponsorem faryzeuszy,dewiantów i innych zboków.zaklopotany

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2023r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jest obrońców westerplatte ...to może Obrońców pedofilów??/


Jest Ofiar Katynia to może być Ofiar Czarnosukienkowych Pedofilów.



Wyruchałeś już wszystkie matki kurwiu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Marz 2023r. 10:42  
Cytuj
@madras: żeby było mniej kontrowersyjnie, proponuję na "aleja do innej parafii"... ok

@wyborca:

CYTAT
Przede wszystkim należy odtajnić archiwa zarówno w krajach i w Watykanie. Jeśli jest uzasadnione podejrzenie, że KK mataczy, to nie mogą wejść służby i zabezpieczyć materiały? Czy KK jest wyjęty spod prawa?


niestety, ale tak, KK nie podlega pod polski kodeks, poza tym, to nie jest mataczenie tylko wewnętrzne rozporządzenie bodajże z 1962 roku, które nakazuje "zamiatanie pod dywan". więc ten tego, nikt ci nic nie odtajni, a jak nie wierzysz, to zobacz co zrobił jędraszewski po emisji tefałenu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Marz 2023r. 18:51  
Cytuj
Do czego ci politycy się posuwają żeby dojść do władzy...
A głupi lud idzie i krzyczy za nimi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2023r. 23:40  
Cytuj
Legenda nie obroni się. W "postępowych" miastach i za granicą zaczną burzyć pomniki i zmieniać nazwy ulic.

I to jest największy problem dla budowania wizerunku naszego kraju.

KK nie chce odtajnić akt. Musiałby się na to zgodzić papież.

Autorzy reportażu Franciszkańska 3 pomijają tło historyczne, obowiązujące wtedy przepisy w KK, sytuację polityczną, jakie działania JP2 podejmował, żeby zwalczyć pedofilię (za pontyfikatu wyszło prawo pozwalające wydalić kapłana ze stanu duchownego, napisał je Joseph Ratzinger) i jakie miał kompetencje.

JP2 i biskupi zamiatali afery pod dywan, bo taka wtedy istniała praktyka.

W 1922 roku Watykan wydał dokument Crimen sollicitationis, tajną instrukcję, jak postępować z duchownymi składającymi propozycje podczas spowiedzi, ale dotyczył też homoseksualizmu i pedofilii.

Później dokument uaktualniano. Ze strony Watykanu:

CYTAT
Codex iuris canonici promulgowany przez Jana Pawła II w 1983 r. odnowił przepisy w tym zakresie w kan.1395, § 2: «Duchowny, który w inny sposób wykroczył przeciw szóstemu przykazaniu Dekalogu, jeśli jest to połączone z użyciem przymusu lub gróźb, albo publicznie lub z osobą małoletnią poniżej lat szesnastu, powinien być ukarany sprawiedliwymi karami, nie wyłączając w razie potrzeby wydalenia ze stanu duchownego». Zgodnie z KPK z 1983 r. procesy przeprowadzane są w diecezjach. Apelacje od wyroków sądowych mogą być wnoszone do Roty Rzymskiej, natomiast rekursy administracyjne od dekretów karnych są wnoszone do Kongregacji ds. Duchowieństwa.

https://www.vatic(...)_pl.html


Polecam poczytać księdza Isakowicza-Zaleskiego i wywiady z nim:

CYTAT
Czyli Kościół powinien był dużo wcześniej ujawnić wiedzę na temat działań Wojtyły?

Tak, można to było dużo wcześniej pokazać, bo to nie jest sprawa Karola Wojtyły. Taka była ogólna mentalność. Gdyby pokazano to na tle większej całości, a mówił o tym papież Franciszek, że kiedyś wszystko się tuszowało, to Wojtyła by gorzej nie wyglądał w odniesieniu do innych biskupów, we Francji czy Niemczech. Tylko że w Kościele była tajna instrukcja dla biskupów, żeby nie ujawniać, według której ważniejsze jest dobro Kościoła niż ujawnienie konkretnej sprawy.

https://natem(...)w-na-jp2


No i w końcu dlaczego atakuje się JP2, kiedy w całym KK tuszuje się takie sprawy, zaczynając od parafii i czy to coś dziwnego, że księża i biskupi niechętnie donoszą na siebie, wolą uciszyć temat?

To nie zasługa Franciszka, że cokolwiek zaczyna się zmieniać, choć wydaje mi się, że to tylko gra pozorów i dalej wszystko będzie tuszowane, dopóki nie wybuchnie skandal. Dziś trudno cokolwiek ukryć, kiedy jest powszechny dostęp do Internetu, do mediów masowych, a ksiądz nie jest święty, że jak komuś powiesz, to cię na wsi zlinczują.

Franciszkańska 3 dotyczy tylko okresu metropolity krakowskiego. W takim razie prawdziwa fala dopiero nadejdzie, bo za pontyfikatu dużo było afer i zamiatania ich pod dywan.

Jak będę mieć więcej czasu, to poskładam wszystko w całość, ale lepiej, by to uczynili historycy. Jak się komuś nudzi w domu, to też dla obrony imienia JP2 lepiej samodzielnie poszukać źródeł i odnieść do sytuacji.

Jeszcze inne spojrzenia na temat:

https://www.youtu(...)Su14oTeA
https://www.youtu(...)Ox88MN8A

W Polsce ludzie podzielą się na 2 obozy, a za granicą media całkowicie zmienią postrzeganie Karola Wojtyły jako obrońcy pedofilów, a nawet na pedofila, bo ktoś coś usłyszał, ktoś coś przeczytał i podał dalej.

Nie bronię KK ani żadnych struktur mafijnych.

Bo chodzi o zupełnie coś innego: budowę nowego społeczeństwa, ciemnej masy, którą można łatwo sterować. Dlatego trzeba niszczyć i ośmieszać autorytety, co głosiły niewygodne hasła, np. "Nie ma większego bogactwa w narodzie nad światłych obywateli", "Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali". Trzeba promować antywartości, nihilizm, rozwiązłość, hedonizm, żeby ludzi ogłupić. Masz tylko konsumować i łykać przekaz z reklam. Spójrzmy na dzisiejszą młodzież wychowaną na TikToku. Zero zainteresowań, zero ambicji, brak jakichkolwiek celów, totalny upadek obyczajów. Spada poziom edukacji i szerzy się patologia.

A jeśli upadnie mit JP2, to kogo proponujecie za przewodnika Polaków?

Z osób duchownych na myśl mi przychodzi ks. Markiewicz, ks. Popiełuszko.

Z osób świeckich bardzo dużo jest wielkich znanych Polaków, ale mało się o nich mówi, nie stawia się ich za przewodników, za to promuje się patoinfluencerów, bo są z tego większe pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Marz 2023r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
Legenda nie obroni się. W "postępowych" miastach i za granicą zaczną burzyć pomniki i zmieniać nazwy ulic.


ehh zdegustowany dziwi mnie jedno tylko...

Watykan szczyci się, że ma jedną z najlepszych dyplomacji na świecie i nikt nie przeglądnął archiwów, nikt nie powiedział, że teczki istnieją?? Naprawdę ktoś w to wierzy?? W takim razie pytanie, dlaczego zrobiono santosubito??

Cała sprawa śmierdzi jeszcze bardziej, jeżeli raptem kilka dni wcześniej ukazała się seria artykułów w mediach, że temat aborcji jest pisie zakazany, a godek idzie do szafy. A jak wszyscy wiedzą, jak się chce coś w polsce przepchnąć szybko, sprawnie i bez rozgłosu to się wyciąga projekt zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej i włala ...

Czyżby opozycja robiła dokładnie to co jedyna słuszna partia każe?? chytry

No jak tam niewolnicy, że zacytuję klasyka-tomaszka: jakie jest wasze zdanie na ten temat??... potluczony ...chociaż tak w zasadzie to G mnie obchodzi co niewolnicy myślą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »