NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowa nazwa dla al. Jana Pawła II,
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 19:08  
Cytuj
A co mają powiedzieć ofiary zwyrodnialca w takiej sytuacji?? Czy JP II o nich myślał ?? Czy to było po katolicku?? Stać po stronie prawdy to jest dla ciebie" być kapusiem", bycie biernym wobec krzywdy drugiego stawia cię automatycznie po stronie złego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 19:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
A co mają powiedzieć ofiary zwyrodnialca w takiej sytuacji?? Czy JP II o nich myślał ?? Czy to było po katolicku?? Stać po stronie prawdy to jest dla ciebie" być kapusiem", bycie biernym wobec krzywdy drugiego stawia cię automatycznie po stronie złego.


W Szczecinie jest rodzina ofiary takiego zwyrodnialca pochodzącego z otoczenia PO. Możesz pojechać i się spytać co mają do powiedzenia. Dosyć świeża sprawa to może i o szczegółach się dowiesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 21:32  
Cytuj

To oczywiste ze Pedosy są wrednie przebiegłe, nabierali wszystkich, zastraszali wszystkich, zawstydzali wszystkich, wykorzystywali wszystkich choćby cieniem podejrzenia ze ktoś wiedział i nie powiedział. To zadziwiające jak bardzo koncentrujemy się nie na złoczyńcy i nie na ofiarach ale na,,, wszystkich pozostałych. O złoczyńcy i ofiarach dziwnym trafem obowiązuje zasada tylko nie mów nikomu, ale jednocześnie o kazdym innym nieważne jak zdalnie postawionym można snuć dowolne przypuszczenia. Piekielnie skuteczna technika odwracania uwagi od zła.



Bergoglio spektakularnie przywraca do pełni łask (rozgrzeszył) na Konferencji Episkopatu USA ex kardynała Teosia. Po banicji nałożonej przez Papieża Benedykta XVI i śledztwu od czasu Sw. Papieża JPII.
Powiedział w samolocie, "who am I to judge?"

Obrazek



2023 roku zdecydował się jednak sądzić niepostępowych Papieży, Benedykta XVI i Św. JPII w komentarzu do tradycyjnej, co wyborczej propagandy wysmażonej przez TVN na POżytek folksdojczy i sowieciarzy.

Papież Franciszek o informacjach na temat JPII ujawnionych w TVN 24:
"W tamtych czasach wszystko było tuszowane.
Do czasu skandalu bostońskiego wszystko było tuszowane. To zawsze powoduje ból". Czyli do Moich czasów (przyp. Art).

I jak gęgacze przetłumaczą sobie to?

PS.
Głowa boli od giejów w sutannach, ale nie Bergoglio i ich.
https://www.hrc.org/resources/seven-quotes-that-make-pope-francis-complicated-for-lgbt-people



Szalona Babcia Senyszyn twardo po linii i na ścieżce: cool girl
To nie jest żadne usprawiedliwienie. Ukrywanie przestępstw jest takim samym przestępstwem jak jego dokonanie — podkreśliła sucz w "Onet Rano." posłanka koła Lewicy Demokratycznej Joanna Senyszyn, komentując wypowiedź papieża Franciszka o zarzutach wobec Jana Pawła II.
Naprawdę, osądzasz na podstawie przypuszczeń ubecji.

Aha, a co Ty wiedziałaś o komunistach ok Dużo


PS.
Liczyłam ze poruszę tym parę tępych dzid. Ale jak zwykle, TVN-u nie oglądam, ojnetu nie czytam, NIE nie cytuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 21:47  
Cytuj
Komuś zależy, aby zniszczyć autorytet papieża. W Hiszpanii zaczepił nas pewien obcokrajowiec, bodajże z Ameryki Południowej. Kiedy powiedzieliśmy mu, że jesteśmy Polakami, to z dużym entuzjazmem wspomniał Jana Pawła II. Chyba jedyny Polak, jakiego znał i miał do niego wielki szacunek. Kto inny tak rozsławił nasz kraj na świecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 23:48  
Cytuj
Niejeden pomnik został obalony.sciana
Niejeden mit świętości został sprowadzony do zera,chociażby na przykładzie Heńka Jankowskiego.

W wierze katolickiej istnieje odpuszczenie grzechów.
Spowiedz przed jakimś zbokiem w kiecce, który mówi"odpuszczam ci grzechy"sprawi,że moja/twoja kartoteka, będzie czysta.zaklopotany
Wtedy jesteś "bez grzechu" i idziesz do Raju.
Jakie to proste !good
Całe życie grzeszę i nagle...bęc-cud rozgrzeszenia.jezyk
Ja jednak wolę piekło,bo tam balangi,kobitki,wóda,szlugi...
A w Niebie dewoty,zero gorzały,zero imprez itp.
Jak dla mnie,to tak wygląda Piekło.:szok:

Trochę to dziwne,kiedy klecha uzyskuje"moc" jaką ma Bóg czyli może zrobić reset mojego sumienia,usuwając grzechy jakie popełniłem.
Klecha z uprawnieniami Boga?mlotek

TO JEST JAKBY PREZYDENTU ANŻEJ UŁASKAWIŁ MNIE PRZED WYDANIEM WYROKU ZANIM SĄD WYDAŁ TEN WYROK!potluczony

Skomplikowane,ale ciemnotę można ludziom wciskać.3m sie

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 08:43  
Cytuj
CYTAT
Niejeden pomnik został obalony.sciana
Niejeden mit świętości został sprowadzony do zera,chociażby na przykładzie Heńka Jankowskiego.

W wierze katolickiej istnieje odpuszczenie grzechów.
Spowiedz przed jakimś zbokiem w kiecce, który mówi"odpuszczam ci grzechy"sprawi,że moja/twoja kartoteka, będzie czysta.zaklopotany
Wtedy jesteś "bez grzechu" i idziesz do Raju.
Jakie to proste !good
Całe życie grzeszę i nagle...bęc-cud rozgrzeszenia.jezyk
Ja jednak wolę piekło,bo tam balangi,kobitki,wóda,szlugi...
A w Niebie dewoty,zero gorzały,zero imprez itp.
Jak dla mnie,to tak wygląda Piekło.:szok:

Trochę to dziwne,kiedy klecha uzyskuje"moc" jaką ma Bóg czyli może zrobić reset mojego sumienia,usuwając grzechy jakie popełniłem.
Klecha z uprawnieniami Boga?mlotek

TO JEST JAKBY PREZYDENTU ANŻEJ UŁASKAWIŁ MNIE PRZED WYDANIEM WYROKU ZANIM SĄD WYDAŁ TEN WYROK!potluczony

Skomplikowane,ale ciemnotę można ludziom wciskać.3m sie



Masz prawo tak myśleć. Ale jednocześnie gów.o cie obchodzi czy ktoś jest Święty czy nie. Ty w to nie wierzysz więc ciebie to nie dotyczy. A w takim razie po co zabierasz głos na temat który cie nie dotyczy. Takie polskie: chu.a wiem ale powiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 09:04  
Cytuj
CYTAT

Masz prawo tak myśleć. Ale jednocześnie gów.o cie obchodzi czy ktoś jest Święty czy nie. Ty w to nie wierzysz więc ciebie to nie dotyczy. A w takim razie po co zabierasz głos na temat który cie nie dotyczy. Takie polskie: chu.a wiem ale powiem


Nie do końca.

Mnie przykładowo g.wno obchodzi kogo sobie katolicy uznają świętym czy błogosławionym.

Ale jak tych swoich świętych wpychają do strefy publicznej, stawiając im pomniki za pieniądze z naszych podatków, nazywając ich imieniem publiczne szkoły, szpitale czy ulice to jednak ten temat nas wszystkich dotyczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 09:21  
Cytuj
CYTAT

Nie do końca.

Mnie przykładowo g.wno obchodzi kogo sobie katolicy uznają świętym czy błogosławionym.

Ale jak tych swoich świętych wpychają do strefy publicznej, stawiając im pomniki za pieniądze z naszych podatków, nazywając ich imieniem publiczne szkoły, szpitale czy ulice to jednak ten temat nas wszystkich dotyczy.


Możesz sobie podzielić że to z moich podatków poszło na te pomniki. Z twoich poszło na ikara w parku miejskim.
W Polsce też nie ma rejonizacji. Możesz korzystać z innych szkół i szpitali. A i po drogach nie musisz jeździć. Możesz jeździć okrężnymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 13:41  
Cytuj
I co? jesteś za tym żeby tego z PO zamknęli do więzienia gdzie jego miejsce czy przenieśli gdzieś indziej ?? I czy ludzie którzy o tym wiedzieli i nic nie robili pozwalając mu działać są dobrzy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 15:02  
Cytuj
CYTAT
I co? jesteś za tym żeby tego z PO zamknęli do więzienia gdzie jego miejsce czy przenieśli gdzieś indziej ?? I czy ludzie którzy o tym wiedzieli i nic nie robili pozwalając mu działać są dobrzy?


Jestem za tym żeby zbadać całe PO. Bo skoro waszym zdaniem gdy ksiądz jest pedofilem to cały kościół to pedofile więc tak samo jeżeli członek PO jest pedofilem to całe PO........ dopowiedz sobie sam. Być może też go kryli. Przecież wiadomo że jak należysz do PO to nic ci nie grozi. Wałęsa też ma zdjęcia z Jankowskim. On nie miał wiedzy? Czego nic nie zrobił będąc prezydentem? Może nim się zajmij a nie nieżyjącym i nie mogącym się obronić Wojtyłą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 16:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 17:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 14 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 17:24  
Cytuj
W calej aferxe podkarpackej przewijaja sie motywy pedofilskie politykow wielu partii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 19:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 19:38  
Cytuj
Tatuś ci dzisiaj włożył za głęboko, że tak piszczysz Neptku good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
I co? jesteś za tym żeby tego z PO zamknęli do więzienia gdzie jego miejsce czy przenieśli gdzieś indziej ?? I czy ludzie którzy o tym wiedzieli i nic nie robili pozwalając mu działać są dobrzy?


Jesteś w mylnym błędzie. Agitka TVN-u o JPII była żebyś myślał ze w końcu odpiłujecie katoli. Zapewniam cię ze to stara jak Oświecenie agitka a przez Ciebie przemawia zwykłe uwarunkowanie Pawłowa. Nie przyswoiłeś mojej szerszej wypowiedzi również.


Pomówienia bez wyroku to takie ploty dla napalonych albo Zielonych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 05:24  
Cytuj
W każdym środowisku powinni zrobić porządek z pedofilami. A polityków z PO i PiS to powinni pozyamykac za działanie na szkodę państwa.
Od duchownego wymagam więcej niż od buraka przy korycie. Dlatego to jest tak bulwersujące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 06:47  
Cytuj
Al. Swietego Jana Pawla II.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 11:31  
Cytuj
nie trzeba dużo zmieniać, wystarczy Al jana pawla II zamienić na ofiar jana pawła II

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 12:26  
Cytuj
To ile zebrał tych ofiar i od kogo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Tatuś ci dzisiaj włożył za głęboko, że tak piszczysz Neptku good


Masz strasznie złe wspomnienia z dziecinstwa skoro znowu paplasz o tym samym.pizdo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 15:54  
Cytuj
Znalazłem ofiary Jana Pawła II

Obrazek

Obrazek

Obrazek

good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 17:20  
Cytuj
Bulwersujące to mało powiedziane @b.l.u.e. Gdybyśmy przez chwile weszli w buty dewianta i oceniali otaczających ludzi przez ich optykę.

Wtedy zaczynamy rozumieć sukces zamordyzmu postawienia na swoim a naszą bezgraniczną naiwność i strach. Wtedy zaczynamy rozumieć dlaczego ich wybrali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 17:22  
Cytuj
JP II pewnie nikomu nic nie zrobił osobiście. Tylko krył pedofilów. Gdybyś wiedział że twój kolega jest pedofilem dalej by był twoim kolegą??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
JP II pewnie nikomu nic nie zrobił osobiście. Tylko krył pedofilów. Gdybyś wiedział że twój kolega jest pedofilem dalej by był twoim kolegą??


Jak papugi. Dlaczego nie poszukacie rzetelnych informacji tylko czytacie onet lub wp?
Trochę historii.

No i do tych starszych, nie wdawajcie się w jakąś pyskówkę z osobami mało inteligentnymi bo sprowadzą Was do ich, żenująco niskiego, poziomu.

Już ponad 2000 lat temu Jezus powiedział:
Ewangelia (Łk 11, 14-23)

Każde królestwo wewnętrznie skłócone pustoszeje i dom na dom się wali.



Dąża do tego aby podzielić Polaków. To tak jak w niektórych firmach, załoga skłócona jest bardziej posłuszna i daje się łatwiej ustawiać.

Św. Jan Paweł II powiedział „Nie lękajcie się!”


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »