NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Ilu Polaków uprawia seks ?,
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2023r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego badania oparte są tylko na podstawie zużytych srodkow antykoncepcyjnych???
Przecież ludzie kochaja się bez stosowania żadnych srodkow cool girl

good
Z życia wzięte!!!całus

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2023r. 20:31  
Cytuj

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 175
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2023r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[justify]Dobry Wieczór.

W wolnej chwili


Może zacznij czaić się w krzakach z lornetką i podglądać sąsiadów potluczony

Tomaszu, masz chyba za dużo wolnych chwil i za często się nudzisz.


Może byś podjął jakąś pracę?
Jakąkolwiek, nie bądź wybredny, nie musisz od razu iść na prezesa czy do zarządu, jak mówi przysłowie, żadna praca nie hańbi, a za każdą płacą.

Przestałbyś być problemem i obciążeniem dla rodziców, nie musiałbyś żebrać o kasę u obcych ludzi i miałbyś jakieś zajęcie, same plusy ok


Tomaszu
Napisz nam ale tak szczerze i nie uciekaj od odpowiedzi jak politycy w tv zaproszeni do studia na rozmowę. Dlaczego nie szukasz pracy, zwłaszcza w prywatnych podmiotach. Na urząd pracy chyba zdajesz sobie sprawę że nie można liczyć. Co jest powodem tego Twojego zmarnowanego bezskładkowego czasu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2023r. 21:02  
Cytuj
zdegustowany
CYTAT
Dlaczego badania oparte są tylko na podstawie zużytych srodkow antykoncepcyjnych???
Przecież ludzie kochaja się bez stosowania żadnych srodkow cool girl

good
Facet plus kobieta,powstaje między nimi "pociąg".
Byle nie francuski TGV- finał do stacji docelowej w 3 sekundy.potluczony

Kochanie się, z seksem niewiele ma wspólnego.chytry
Zwykle więcej się wkładazarumieniony ,niż wyjmuje.jezyk
Nie pozostawia to jednak śladu węglowego,ale sprawdź czy za 9 miesięcy,komornik nie zastuka do drzwi,po alimenty.sciana

Prezerwatywy to 9 PLN (trójpak),alimenty to koszt...PLN.co
Wyślę ci dychę z adnotację"na antykoncepcję".
Numer konta aktualny?zapytanie
O ile jesteś w stanie "to zrobić"
------
Tomciu ma tzw.nieodciętą pępowinę.mlotek
Jednak jego rodzice, kochają mikroba.Dla nich to jednak duże,spasione,ale dziecko.Pijawka ekonomiczna.placze
W odpowiednim momencie wystarczyłaby prezerwatywa,nie ma Tomcia i"no problem".zdegustowany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2023r. 21:22  
Cytuj
CYTAT

Dzień Dobry.

Średnia gęstość zaludnienia w Polsce jest identyczna jak we Francji - około 120 osób na kilometr kwadratowy, zaś w Hiszpanii wynosi zaledwie 90 osób na kilometr kwadratowy.
Jednak w Niemczech jest to aż 230 osób na kilometr kwadratowy - bo tam jest praca


Tomciuzaklopotany

Skoro w Niemczech jest praca,zasuwaj do Hamburga,Berlina,albo do... Rotterdamu(bo tam nie byłeś),a tam znajdz dzielnicę czerwonych latarni.zarumieniony
Abyś nie miał problemów z jej znalezłem , po angielsku jest to Red Light District,a po "ichniemu" De Rosse Bourt.good
Nie mam pojęcia jaki jest tam cennik za "bunga-bunga".
Nigdy tam nie byłem,a możesz nam podesłać zdjęcia,byle nie z twoim wizerunkiem,bo się porz...gam.3m sie
To info taka przysługa,abyś wreszcie przestał tu pyerd@lić.potluczony
Especially for you...mlotek
Specjalnie dla ciebie.zarumieniony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2023r. 09:29  
Cytuj
@administrator:

jak sama nazwa urzędu wskazuje, to urząd pracy, który został powołany właśnie w tym celu, żeby szukać pracy takim niedojdom życiowym jak tomaszek. Jeżeli nie spełnia tej roli, to jaka jest zasadność utrzymywania za grube pieniądze takiego potworka urzędniczego... swoją drogą, że chętnie bym się dowiedział ile poszło pieniędzy na premie dla urzędników UP w Stalowej Woli i z jakiej racji te premie były wypłacone.

pewnie za młody jesteś, żeby wiedzieć kto i za ile wygrał "przetarg" na system informatyczny ZUS, który do dziś nie działa. W obecnych czasach taniej by było utrzymać telefon bezrobotnemu, oraz bezpośrednią rejestrację w tym zajebi..ym systemie niż całego budynku pełnego urzędników...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Marz 2023r. 11:18  
Cytuj

Moim zdaniem Powiatowe Urzędy Pracy są potrzebne.

Np. rok 2022:
Przez trzy miesiące po 900 złotych, potem przez dziewięć miesięcy po 700 złotych... to w sumie dostałem 9000 złotych zasiłku, żebym mógł w spokoju pisać na forum Stalowego Miasta popijając ulubiony napój.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2023r. 14:13  
Cytuj
"Tempa dzido"zaklopotany

Wynajmij mieszkanie czyli idz na swoje.ok
Kup ten swój moczopędny napój,opłać rachunki za prąd,KOMPA itp.
Z całym szacunkiem dla ludzi którzy mają problemy finansowe,ale za 900 stów nie da sie przeżyć.
Tyle to na tydzień wystarczy.placze

Twoja rodzina jest też współwinna temu kim zostałeś.sciana
Nikomu z was nie współczuję.zdegustowany

Jako twój "sponsor"podatkowy mogę napisać-DOBRZE CI ŻE TAK MASZ BEZROBIE".mlotek

Ale jak zmajstrujesz jakimś cudem kindera,to ci jajowody wyciągnę przez odbyt.:szok:
500plus nie będę płacił na kolejną"pijawkę".sciana

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 175
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2023r. 16:28  
Cytuj
Dlaczego unikasz odpowiedzi na zadane pytanie ??


Zdarzają się sytuacje że ktoś traci pracę, urząd pracy powinien przeprowadzić wywiad w jakiej sytuacji znajduje się bezrobotny i wtedy ustalić wysokość zasiłku.
Drugą sprawą powinno się udokumentować co miesiąc jakie starania podjął bezrobotny w celu znalezienia nowego zatrudnienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2023r. 16:52  
Cytuj
CYTAT

Drugą sprawą powinno się udokumentować co miesiąc jakie starania podjął bezrobotny w celu znalezienia nowego zatrudnienia.


Ale właśnie tak to działa, urząd pracy daje skierowanie zarejestrowanej osobie i ta musi iść na rozmowę do pracodawcy i potem się tłumaczyć, dlaczego nie podjęła pracy.

Żeby mieć status bezrobotnego przez ponad rok to trzeba naprawdę się starać, co miesiąc iść do jakiegoś potencjalnego pracodawcy i potem ściemniać w urzędzie, dlaczego nie został zatrudniony.

No, pewnie, że można zawołać 10k pln na dzień dobry, i pewnie Tomasz tak robi, bo to jest niemożliwe, żeby chętny do pracy niczego nie znalazł przez tak długo.

A druga ciekawa sprawa to zasiłek jest przyznawany na max 6 miesięcy, a nasz politolog spod Jarosławia napisał, że dostawał przez rok.

Wyjaśnisz nam Tomaszu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 175
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2023r. 17:18  
Cytuj
CYTAT

Ale właśnie tak to działa, urząd pracy daje skierowanie zarejestrowanej osobie i ta musi iść na rozmowę do pracodawcy i potem się tłumaczyć, dlaczego nie podjęła pracy.


No właśnie jak da skierowanie, może raz na pół roku. Powinni sprawdzić czy ktoś się stara jak ktoś ma w d... jak Tomasz to powinni zabrać zasiłek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 175
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2023r. 17:19  
Cytuj
CYTAT

Ale właśnie tak to działa, urząd pracy daje skierowanie zarejestrowanej osobie i ta musi iść na rozmowę do pracodawcy i potem się tłumaczyć, dlaczego nie podjęła pracy.


No właśnie jak da skierowanie, może raz na pół roku. Powinni sprawdzić czy ktoś się stara jak ktoś ma w d... jak Tomasz to powinni zabrać zasiłek. Lepiej podwyższyć zasiłki niepełnosprawnym niż utrzymywać darmozjadów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2023r. 22:53  
Cytuj
CYTAT

Moim zdaniem Powiatowe Urzędy Pracy są potrzebne.

Np. rok 2022:
Przez trzy miesiące po 900 złotych, potem przez dziewięć miesięcy po 700 złotych... to w sumie dostałem 9000 złotych zasiłku, żebym mógł w spokoju pisać na forum Stalowego Miasta popijając ulubiony napój.



No właśnie wychodzi na to, że nie są potrzebne, bo zmarnowały (niewiele, to fakt) 9000 zł na pół roku, byś ty mógł pisać na tym gównoforum swoje nic nie warte przemyślenia w czasie gdy ja pracuję płacąc podatki, by urząd miał co marnować. Nie, no luz. I dziwić się, że szara strefa ma się nieźle...

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2023r. 08:23  
Cytuj
CYTAT (Strsky)
...A druga ciekawa sprawa to zasiłek jest przyznawany na max 6 miesięcy, a nasz politolog spod Jarosławia napisał, że dostawał przez rok.

Wyjaśnisz nam Tomaszu?


pewnie wymyślił coś aby prowokować i tyle. tak jak te wszystkie tematy
wystarczy że przestaniecie mu odpisywać i przestanie pisać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Marz 2023r. 09:27  
Cytuj

Jeżeli stopa bezrobocia w danym powiecie przekracza 150% średniej krajowej, to dostaje się nie na pół roku tylko na rok.
Ja akurat załapałem się na rok.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2023r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
[cytat][justify]Moim zdaniem Powiatowe Urzędy Pracy są potrzebne.

No właśnie wychodzi na to, że nie są potrzebne, bo zmarnowały (niewiele, to fakt) 9000 zł na pół roku, byś ty mógł pisać na tym gównoforum swoje nic nie warte przemyślenia w czasie gdy ja pracuję płacąc podatki, by urząd miał co marnować. Nie, no luz. I dziwić się, że szara strefa ma się nieźle...


Urzędy dla bezrobów sa potrzebne.chytry
Zobacz ile osób zatrudniają!:szok:
Dzięki temu że są PUPy,jest mniej bezrobotnych.potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2023r. 17:54  
Cytuj
CYTAT

Jeżeli stopa bezrobocia w danym powiecie przekracza 150% średniej krajowej, to dostaje się nie na pół roku tylko na rok.
Ja akurat załapałem się na rok.



Tomaszu, muszę zapytać, czy masz jakieś problemy ze zdrowiem, które utrudniają ci podjęcie zatrudnienia.

Czy też jesteś zdolnym do pracy zdrowym fizycznie i psychicznie 40 letnim chłopem.

Wiesz, nie chcę wyjść na dupka kpiąc sobie z kogoś, kto nie może znaleźć pracy, bo może ma jakąś niepełnosprawność czy przewlekłą chorobę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2023r. 19:18  
Cytuj
@starsky: wręcz przeciwnie, tomaszek to szczwany lis, wyprowadził się do jednej z najtańszych gmin w polsce i kombinując żyje na koszt podatnika... ot taki biały rom... namawianie go do podjęcia pracy nie ma żadnego sensu, bo jego pracą jest pasożytowanie na systemie socjalnym, więc pracę jako taką ma.

Ale tak w ogóle panie i panowie i pozostałe 87 rodzajów transpiz....ek (art, zgadnij w której grupie jesteś jezyk ) zauważyliście, że to temat o seksie, a nie o zatrudnieniu tomaszka??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Marz 2023r. 19:30  
Cytuj

Jestem zdrowy.
Mam licencjat z politologii zrobiony na UMCS w Lublinie.
Szukam pracy biurowej w Jarosławiu, Szówsku lub Wiązownicy.
Ale grabić liście też potrafię.
Znam język angielski, w wolnych chwilach piszę różne wiadomości do Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) Stanów Zjednoczonych dotyczące aktywności Obcych na Ziemi, wydarzeń politycznych oraz działań wojennych na Ukrainie.

P.S. Pewnej zimowej, mroźnej nocy, na wojennej części cmentarza w Rozwadowie ugryzła mnie w udo zjawa ducha która powstała z grobu.
Z czasem uległem częściowemu "zwampirzeniu".
Moja dusza jest przesiąknięta chłodem i mrokiem nocy.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2023r. 11:39  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2023r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
".
Moja dusza jest przesiąknięta chłodem i mrokiem nocy.


To poszukaj pracę w godzinach nocnych, najlepiej na chłodni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2023r. 20:01  
Cytuj
CYTAT


P.S. Pewnej zimowej, mroźnej nocy, na wojennej części cmentarza w Rozwadowie ugryzła mnie w udo zjawa ducha która powstała z grobu.
Z czasem uległem częściowemu "zwampirzeniu".
Moja dusza jest przesiąknięta chłodem i mrokiem nocy.



Zostań gotem.
Zapuść długie włosy, przefarbuj je na czarno, ubieraj się jak fan fińskiego death metalu, to też będzie miało spory plus dla ciebie, nawet jak urząd pracy jakimś cudem w końcu cię wypchnie na jakąś rozmowę o pracę to nikt normalny cię nie zatrudni ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4950
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Marz 2023r. 20:08  
Cytuj
CYTAT

Jeżeli stopa bezrobocia w danym powiecie przekracza 150% średniej krajowej, to dostaje się nie na pół roku tylko na rok.
Ja akurat załapałem się na rok.


Tomciu!!!good
Farciarz jesteś!potluczony
Tyle że głupi nierób.zdegustowany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 1 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2023r. 20:48  
Cytuj
całus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Maja 2023r. 13:05  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
2- pkt za pisanie głupot. Nawet nie wiem już jak to skomentować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2023r. 13:35  
Cytuj
Będąc nierobem skąd masz pieniądze na taką konsumpcję?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »