NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wielka wycinka dorodnych drzew Przedszkole Okulic., wycinka
Posty: 1
Dołączył: 21 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 19:42  
Cytuj
Witam,wróciłem niedawno z zagranicy i przykra niespodzianka, dowiedziałem się, ze maja zostać wycięte wielkie,dorodne,zdrowe drzewa na przedszkolu przy ul. Okulickiego. Mieszkam w pobliżu i bardzo dotknęła mnie ta sprawa,czy można cos z tym zrobic????bLAGAM NIE POZWOLMY NA TO!!!!dRZEWA PONUMEROWANE, PRZYGOTOWANE DO WYCIĘCIA!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 19:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 19:52  
Cytuj
Może opisz szerzej sprawę wszystkim większym portalom stalowowolskim i napisz do Stowarzyszenia Nasze Miasto?
Powodzenia w walce, szkoda każdego drzewa w tym mieście. Niestety, coraz więcej się ich u nas wycina...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 09:17  
Cytuj
Na trasie do Jamnicy w zasadzie już wszystkie drzewa wycieli. "Dla bezpieczeństwa" ścieżka edukacyjna nie ma już żadnej osłony od drogi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 09:20  
Cytuj
Róbcie zdjęcia i nagrywajcie filmy, żeby potem w muzeach uczyć o IV RP.

Dokumentujcie wszystko, co ma wartość historyczną i publikujcie w sieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
Witam,wróciłem niedawno z zagranicy i przykra niespodzianka, dowiedziałem się, ze maja zostać wycięte wielkie,dorodne,zdrowe drzewa na przedszkolu przy ul. Okulickiego. Mieszkam w pobliżu i bardzo dotknęła mnie ta sprawa,czy można cos z tym zrobic????bLAGAM NIE POZWOLMY NA TO!!!!dRZEWA PONUMEROWANE, PRZYGOTOWANE DO WYCIĘCIA!!!!!!!


Kiepska wiadomość, rząd pis uwielbia wycinać wszystko co zielone.

Ich marzenie to miasto zalane betonem i wyłożone kostką brukową.

A to co się dzieje w lasach to masakra, wycinają co się da.

Pewnie po to żeby przed wyborami nachapać ile się wlezie bo wiedzą że mogą je przegrać.

No i potrzebne im siano na przekupowanie ich elektoratu patoli chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 10:57  
Cytuj
tutaj stolec na koncie art już nic nie powie, bo jak to na IKEA zwalić? No chyba że nocami IKEA z tartaku reptilian wypuszcza i tną na potęgę umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
tutaj stolec na koncie art już nic nie powie, bo jak to na IKEA zwalić? No chyba że nocami IKEA z tartaku reptilian wypuszcza i tną na potęgę umiech


jak zawsze napisze zagadkę i wklei rebus którego morał będzie wskazywał na wine tus... lub PO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 12:40  
Cytuj
@starsky:

CYTAT
Kiepska wiadomość, rząd pis uwielbia wycinać wszystko co zielone.

Ich marzenie to miasto zalane betonem i wyłożone kostką brukową.


raczej nie masz racji... raczej boją się drzew, a konkretnie gałęzi i dlatego tną...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 15:37  
Cytuj
Ja od tej wycinki na Skarpie nie wierze pis-iorom .Żeby to chociaz blok w tym miejscu PO WYCINCE budowali to bym zrozumial. aLE WYCINAJĄ ,BO DRZEWO JEST W CENIE .Tam na tym przedszkolu to te drzewa zdrowe sa i nie topole?Bo strasznie uwzieli sie za topole ,bo drzewa sadzone za PRL a przeszkadza im ze wtedy drzewa sadzilo sie w czynie spolecznym.Przeciez mozna zrobic przycinkę i drzewo bedzie mniejsze ,ale pewnie drzewo z przedszkola juz komuś obiecane.:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2023r. 12:54  
Cytuj
Na okulickiego rosły piękne modrzewie, a wiadomo , modrzew w cenie. Komuś się marzył parkiet modrzewiowy, to wymyślili parkingi. Nawet tam gdzie rok wcześniej kładli asfalt na drogę rowerową. Miały pozostać te koło domków, Tak dla świętego spokoju pewnie się zgodzili je zostawić, ale widać parkietu brakło, bo te drzewa też już wycięte. Potem płacz że miasto się wyludnia.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10404
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2023r. 18:58  
Cytuj
Zieloni na drzewa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2023r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
Zieloni na drzewa.


Andrzejek miał racje pisząc: sto...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2023r. 04:27  
Cytuj
CYTAT
Zieloni na drzewa.

Niemożliwe.Wszystko zajęte.jezyk
Tam trafią patafiany z PiS-dy.jezyk

Apel do "pisiaków".co
NIE WYCINAJCIE LASÓW.mlotek
NIEDŁUGO,PO WYBORACH,KAŻDY Z WAS,NIE BĘDZIE MIAŁ GDZIE SIĘ UKRYĆ JAKO PARTYZANT.potluczony

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2023r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
Witam,wróciłem niedawno z zagranicy i przykra niespodzianka, dowiedziałem się, ze maja zostać wycięte wielkie,dorodne,zdrowe drzewa na przedszkolu przy ul. Okulickiego. Mieszkam w pobliżu i bardzo dotknęła mnie ta sprawa,czy można cos z tym zrobic????bLAGAM NIE POZWOLMY NA TO!!!!dRZEWA PONUMEROWANE, PRZYGOTOWANE DO WYCIĘCIA!!!!!!!


Mnie ścięła z nóg ta wiadomość wywieszona wczoraj na drzwiach.Nic nie wiedziałam o takich planach.Sama wywieszka nic nie da. Osoba,która ją napisała nie podała zadnych namiarów do siebie.Ja co roku walczę ze spółdzielnią, bo co roku w tej okolicy drzew ubywa.Jeśli to potwierdzone info, musimy przynajmniej jakąś petycję napisać i zebrać podpisy mieszkańców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2023r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
Zieloni na drzewa.



Przyjdzie czas, gdy na drzewach zamiast liści będą wisieć pislamiści.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2023r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zieloni na drzewa.



Przyjdzie czas, gdy na drzewach zamiast liści będą wisieć pislamiści.


O ile po nich zostaną jakieś drzewa.

Ale ewentualnie mamy jeszcze latarnie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2023r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Witam,wróciłem niedawno z zagranicy i przykra niespodzianka, dowiedziałem się, ze maja zostać wycięte wielkie,dorodne,zdrowe drzewa na przedszkolu przy ul. Okulickiego. Mieszkam w pobliżu i bardzo dotknęła mnie ta sprawa,czy można cos z tym zrobic????bLAGAM NIE POZWOLMY NA TO!!!!dRZEWA PONUMEROWANE, PRZYGOTOWANE DO WYCIĘCIA!!!!!!!



Proszę Pana.

Drzewa ponumerowane przygotowane do Wycinki - skąd Pan wie jest Pan dendrologiem? Leśnikiem ?
To znaczy że każde drzewo ponumerowane jest do wycinki? Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd i podjudzać niesprawdzonymi informacjami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2023r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam,wróciłem niedawno z zagranicy i przykra niespodzianka, dowiedziałem się, ze maja zostać wycięte wielkie,dorodne,zdrowe drzewa na przedszkolu przy ul. Okulickiego. Mieszkam w pobliżu i bardzo dotknęła mnie ta sprawa,czy można cos z tym zrobic????bLAGAM NIE POZWOLMY NA TO!!!!dRZEWA PONUMEROWANE, PRZYGOTOWANE DO WYCIĘCIA!!!!!!!



Proszę Pana.

Drzewa ponumerowane przygotowane do Wycinki - skąd Pan wie jest Pan dendrologiem? Leśnikiem ?
To znaczy że każde drzewo ponumerowane jest do wycinki? Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd i podjudzać niesprawdzonymi informacjami.




Jeśli masz wiedzę, to może jakieś słowo wyjaśnienia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2023r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
Zieloni na drzewa.



ale czego ty się boisz hipokrytko?? po hameryce nikt cię ganiał nie będzie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2023r. 16:47  
Cytuj
okok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Marz 2023r. 15:40  
Cytuj
Na Skarpie wycięli resztki tego lasu lisciastego czyli ostatnie dwie duże topole.A co ciekawe to te drzewa rosly w pasie drogi i dlatego jak niszczyli-rewitalizowali skarpę w 2017 to tych dwoch drzew nie wycieli.Teraz te drzewa nikomu mie przeszkadzaly ,w zadnym remoncie ,nie bedzie nic na miejscu tych drzew stawiane.Kto jest odpowiedzialny za zlecenie ulicy Działkowej ten podpisal tez wycinke tych ostatnich duzych drzew.Myslal że ludzie nie zauważą a tu na Faceboku jest kilkadziesiat wpisow.Same wpisy hejtujące pis i betonogłowych.Z taczkami można zajeżdzać żeby wywieźć szkodników.co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2023r. 15:51  
Cytuj
Dzisiaj dali wiadomości o tych dwóch drzewach na Skarpie .Wynika z niego że teraz nie ma winnych wycinki,nikt nie chce sie przyznać do podpisu .A jak urzędas usłyszy że jest do niego mieszkaniec zbulwersowany wycinką drzew to każe mowić sekretarce że jest w delegacji .uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2023r. 15:57  
Cytuj
CYTAT


Drzewa ponumerowane przygotowane do Wycinki - skąd Pan wie jest Pan dendrologiem? Leśnikiem ?
To znaczy że każde drzewo ponumerowane jest do wycinki? Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd i podjudzać niesprawdzonymi informacjami.



Wiadomo z doświadczenia. Drzewa koło loku też były kilka dni temu ponumerowane. Dzisiaj już ich niema. Tam też będzie plac zabaw ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2023r. 18:37  
Cytuj
państwo w państwie, już nikt się nie kryje.. Kiedyś to chociaż pozory zachowywali, teraz to już nie ma co kryć. Smutne to. W zamian dostaniecie 15 cm sadzonki.. o ile wytrzymają zimę.. Wstyd dla władz i wstyd dla tych organizacji państwowych, które to ogarniają. Władza powinna wyciągnąć wnioski bo w końcu my wyciągniemy wnioski względem władzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2023r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
państwo w państwie, już nikt się nie kryje.. Kiedyś to chociaż pozory zachowywali, teraz to już nie ma co kryć. Smutne to. W zamian dostaniecie 15 cm sadzonki.. o ile wytrzymają zimę.. Wstyd dla władz i wstyd dla tych organizacji państwowych, które to ogarniają. Władza powinna wyciągnąć wnioski bo w końcu my wyciągniemy wnioski względem władzy


ta władza to złodzieje, nie mają wstydu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »