NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Raport C40 Cities - paranoja ?,
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 19:09  
Cytuj
Co sądzicie o ograniczeniu spożycia mięsa, nabiału, zakupu ubrań, aut, czy podróży lotniczych? Ja proponuję żeby obywatele warszawy pierwsi to przetestowali,zaczynając od polityków opozycji. Przecież przykład powinien iść z górynie wiem
Może nasi lokalni działacze coś nam zaprezentują ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 19:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 19:18  
Cytuj
Nierealne do wprowadzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 20:30  
Cytuj
Mam odmienne zdanie,,,
Nieosiągalne cele to cel sam w sobie, który pozwoli osiągnąć niesprecyzowane mniejsze cele na drodze ku nieznanemu po zgliszczach współczesnego. To sens Perpetual Rewolution.



Ideologia Gender tez wydawała się niezdolna do zamiany znaczenia dewiacji seksualnych na wolność wyboru płci. Żadnego dewianta nie uzdrowiła,,, a dewiantów już nie ma. Dokonała tego dzięki głęboko zakorzenionemu na Zachodzie liberalizmowi " robta co chceta ". Ale pytanie pozostaje, czy wszyscy mogą?

Teoria Krytyczna jest trudna do zatrzymania gdyż zamienia znaczenia słów. Nie zmienia stanu, zmienia słowa które stan opisują. Nie proponuje rozwiązania problemu bo usuwamy problem gdy o nim nie mówimy, przekierowuje winę na inny kierunek, który nie ma tego problemu. Tak oto dzięki słowom: kiedyś A miał problem ze sobą który nikogo nie interesował a teraz B ma problem z tym ze A nie ma żadnego problemu gdy wszyscy go mają , czyż nie?


Ale dość żartów z bezpośrednio zainteresowanych gdyż aktywiści " woke" zupełnie na serio upatrują w niej swojej wypasionej przyszłości zbieżnie do aktywistów BLM przekonywujących czarnoskórych wyborców ze należą się im reparacje za czasy niewolnictwa. Dodam z przekąsem ze Słowianie obłowiliby się na takim delikcie z przeszłości najbardziej a chłopi pańszczyźniani czyli praktycznie wszyscy tez zostaliby obdarowani za przodków. Kto wiec będzie wypłacał nie wiem nie wiem nie wiem na czyja kasę jest to skok? Chyba nie korporacje niemieckie za obozy pracy niewolniczej albo właściciele gułagów wypoczynkowych i wczasów karnych umiech No kto barany, Cesarz, Car, Sułtan czy Narody zaklopotany


Gdy uważnie przeczytacie ukierunkowanie propozycji C40 to zauważycie ze możecie jeść ile chcecie w restauracjach , latać i jeździć służbowo, urzędowo lub jako aktywiści po zrobieniu zakupów dóbr reglamentowanych u szmalcowników. Jednym będzie to dane, drugim będzie to odebrane dla dobra Planety,,,

To będą złote lata dla korupcji w korporacjach i dla Komisarzy Zielonej Prawdy Objawionej w PE. Strzeżcie się wężowych jeżyków nauczających o europejskich wartościach, praworządności i jeźdźców Świata bez Granic.



PS.
Powiadam Wam, znowu będziemy pic szampana ustami swoich ciemiężycieli.

Obrazek
Gdyby tylko Zechciał,,,


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Co sądzicie o ograniczeniu spożycia mięsa, nabiału, zakupu ubrań, aut, czy podróży lotniczych? Ja proponuję żeby obywatele warszawy pierwsi to przetestowali,zaczynając od polityków opozycji. Przecież przykład powinien iść z górynie wiem
Może nasi lokalni działacze coś nam zaprezentują ?

Zgadnij skąd pochodzą te teksty?

Jeśli chcemy dołożyć swoją cegiełkę do czystszego środowiska, stawiajmy na produkty regionalne i sezonowe. Sięgajmy także po produkty z certyfikatami eko. Dużą zmianę może przynieść ograniczenie spożycia mięsa.

Jeśli interesuje nas zrównoważona konsumpcja i chcemy wspierać tą koncepcję dążąca do globalnego dobrobytu i bezpiecznego środowiska, powinniśmy podjąć próbę ograniczenia śladu węglowego. Jakie działania pozwolą osiągnąć ten cel?
- Skrupulatna segregacja śmieci,
- Oszczędzanie wody i „mała retencja”,
- Wybór ekologicznych technologii (np. fotowoltaika, pompa ciepła, turbiny wiatrowe),
- Wybór transportu zbiorowego lub ekologicznych środków transportu,
- Spożywanie produktów lokalnych i sezonowych oraz wdrażanie koncepcji „no waste”,
- Stosowanie toreb wielokrotnego użytku,
- Unikanie opakowań z plastiku,
- Ograniczenie spożycia mięsa,
- Przekazywanie innym osobom założeń koncepcji zrównoważonej koncepcji.

https://naszesmieci.mos.gov.pl/zrownowazona-konsumpcja-na-czym-polega-ta-koncepcja

Źródło: Ministerstwo Klimatu i Środowiska

Rząd Pisiorów, minister Anna Moskwa, premier Morawiecki, prezes Kaczyński.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 21:08  
Cytuj
Ograniczyć owszem, ale nie na tyle co proponują te oszołomy. Robaki niech sobie sami wpierdzielają. Niech się zajmą pestycydami, konserwantami, antybiotykami i innymi syfami które są w żywności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Mam odmienne zdanie,,,
Nieosiągalne cele to cel sam w sobie, który pozwoli osiągnąć niesprecyzowane mniejsze cele na drodze ku nieznanemu po zgliszczach współczesnego. To sens Perpetual Rewolution.



Ideologia Gender tez wydawała się niezdolna do zamiany znaczenia dewiacji seksualnych na wolność wyboru płci. Żadnego dewianta nie uzdrowiła,,, a dewiantów już nie ma. Dokonała tego dzięki głęboko zakorzenionemu na Zachodzie liberalizmowi " robta co chceta ". Ale pytanie pozostaje, czy wszyscy mogą?

Teoria Krytyczna jest trudna do zatrzymania gdyż zamienia znaczenia słów. Nie zmienia stanu, zmienia słowa które stan opisują. Nie proponuje rozwiązania problemu bo usuwamy problem gdy o nim nie mówimy, przekierowuje winę na inny kierunek, który nie ma tego problemu. Tak oto dzięki słowom: kiedyś A miał problem ze sobą który nikogo nie interesował a teraz B ma problem z tym ze A nie ma żadnego problemu gdy wszyscy go mają , czyż nie?


Ale dość żartów z bezpośrednio zainteresowanych gdyż aktywiści " woke" zupełnie na serio upatrują w niej swojej wypasionej przyszłości zbieżnie do aktywistów BLM przekonywujących czarnoskórych wyborców ze należą się im reparacje za czasy niewolnictwa. Dodam z przekąsem ze Słowianie obłowiliby się na takim delikcie z przeszłości najbardziej a chłopi pańszczyźniani czyli praktycznie wszyscy tez zostaliby obdarowani za przodków. Kto wiec będzie wypłacał nie wiem nie wiem nie wiem na czyja kasę jest to skok? Chyba nie korporacje niemieckie za obozy pracy niewolniczej albo właściciele gułagów wypoczynkowych i wczasów karnych umiech No kto barany, Cesarz, Car, Sułtan czy Narody zaklopotany


Gdy uważnie przeczytacie ukierunkowanie propozycji C40 to zauważycie ze możecie jeść ile chcecie w restauracjach , latać i jeździć służbowo, urzędowo lub jako aktywiści po zrobieniu zakupów dóbr reglamentowanych u szmalcowników. Jednym będzie to dane, drugim będzie to odebrane dla dobra Planety,,,

To będą złote lata dla korupcji w korporacjach i dla Komisarzy Zielonej Prawdy Objawionej w PE. Strzeżcie się wężowych jeżyków nauczających o europejskich wartościach, praworządności i jeźdźców Świata bez Granic.



PS.
Powiadam Wam, znowu będziemy pic szampana ustami swoich ciemiężycieli.

Obrazek
Gdyby tylko Zechciał,,,


Szafy na klucz nie zamkneli? Udało się wydostać?
Wiesz już po ile ten tani węgiel? Czy teraz szukasz taniego białka ze świerszczy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 21:54  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Nie wiem kto podrzucił im klucz,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Ograniczyć owszem, ale nie na tyle co proponują te oszołomy. Robaki niech sobie sami wpierdzielają. Niech się zajmą pestycydami, konserwantami, antybiotykami i innymi syfami które są w żywności.

Kurwizja już wcześniej to promowała good

https://twitter.com/tvp_info/status/1415559266539290625

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 23:25  
Cytuj
I think you are crazy @herbatko


https://www.youtube.com/watch?v=qzSJgTSbvUc



,,,to make Spurek meateater jezyk


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lut 2023r. 23:35  
Cytuj
za pisu węgiel na kartki za peo bedzie jedzenie, oby tez wykształcony prezydent wwa nie doszedł do prezydenta pl, wolałbym juz lucjana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 00:16  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Obrazek

Nie wiem kto podrzucił im klucz,,,

Tobie kto podrzucił klucz?
Taki wasz zayczaj ,jak nasmrodzicie zamykają was do szafy...
No jak z tym węglem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 01:18  
Cytuj
Mnie się nie zamyka.

Postęp i Demokracja Trzaskającego Rabieja nie ma litości dla Was, pietruszka, cukier, węgiel, robaki i weganie. Połowa Konfy ( Korwiniści ) głosowała na niego.

Jak Wy wytrzymujecie te nieustanne baty zaklopotany Wstyd się przyznać i nie piszecie pod tematem Wszystko o PO i pod Konfabulacją która chce przejąć Marsz Niepodległości,,,

Silentium, gra muzyka Dzbany,,,

https://www.youtube.com/watch?v=qzSJgTSbvUc

Who do you think you are zdegustowany


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
Mnie się nie zamyka.

Postęp i Demokracja Trzaskającego Rabieja nie ma litości dla Was, pietruszka, cukier, węgiel, robaki i weganie. Połowa Konfy ( Korwiniści ) głosowała na niego.

Jak Wy wytrzymujecie te nieustanne baty zaklopotany Wstyd się przyznać i nie piszecie pod tematem Wszystko o PO i pod Konfabulacją która chce przejąć Marsz Niepodległości,,,

Silentium, gra muzyka Dzbany,,,

https://www.youtube.com/watch?v=qzSJgTSbvUc

Who do you think you are zdegustowany


jak cie siłą nie zamykają to sam się ukrywasz po tym jak pierdolniesz kocopoła i nie wiesz jak z niego wybrnąćmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 08:09  
Cytuj
o mięsiwo się nie martwcie , ludzkim panom nie braknie
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 09:06  
Cytuj
CYTAT
Co sądzicie o ograniczeniu spożycia mięsa, nabiału, zakupu ubrań, aut, czy podróży lotniczych?


Pytanie nie brzmi "co sądzicie" tylko "od kiedy"... myślę, że się pomyliłem i to nie kwestia pokolenia, tylko lat... niewolnik nie może mieć nic, bo sam jest własnością.

CYTAT
Nierealne do wprowadzenia.


hahaha... spróbuj nie jeść parę dni, a gwarantuję ci, że tłusta dżdżownica wyda ci się rarytasem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 581
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 15:21  
Cytuj
Od jutra wielki post, chętni mogą już zaczynać. Ja czekam na nową piramidę żywieniową, ile robaków dziennie powinno się zajadać jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 16:39  
Cytuj
Jesteś tym co jesz. Co jedzą robaki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2023r. 23:43  
Cytuj
Taka infografika krąży po sieci. Nie mam czasu weryfikować informacji, ale się do nich odniosę.

Obrazek

Strona projektu

https://www.c40.org

Baza wiedzy

https://www.c40knowledgehub.org

Burzę wywołał raport z 2021 roku. Ktoś go teraz celowo wyciągnął.

https://www.c40.o(...)inal.pdf

To tylko strategia i nieosiągalne cele jak w warszawskich korpo. Nie wiadomo, czy chodzi o 0 nowych samochodów (bo te mają mieć żywotność 50 lat), czy nikt nie ma posiadać własnego auta.

Prezydent miasta nie ma narzędzi, aby taki program wdrożyć. Takie narzędzia ma Unia Europejska. A dlaczego tych celów nie da się osiągnąć i nikt na to nie pozwoli, to jest kilka powodów:

- branża motoryzacyjna ani paliwowa nie pozwoli na spadek sprzedaży, tendencja jest wręcz odwrotna, ilość samochodów w Polsce rośnie lawinowo, a jakiekolwiek próby ingerencji solidnie uderzą w rynek - więc skończy się na płatnych strefach parkowania, centrach tylko dla elektryków (napędzając sprzedaż), ale nie wejdzie żadne prawo, które by utrudniło posiadanie samochodu, betonowaniu powierzchni pod parkingi naziemne (bo tak taniej), zobowiązujące deweloperów i zarządców nieruchomości do tworzenia udogodnień m.in. dla rowerzystów i użytkowników UTO - to się nie dzieje, tylko się o tym od lat mówi

- ograniczenie lotów - dopóki nikt się nie weźmie za social media, to popyt będzie rósł

- ciuchy - dlaczego nikt się nie weźmie za fast fashion - producenci szajsu szytego w Bangladeszu to najbogatsi ludzie na świecie, a ciemny lud kupuje

A może program ma drugie dno? Światem rządzi pieniądz, więc na realizacji tych celów zależałoby osobom, co by się na tym wzbogaciły. Jakieś pomysły? Na myśl przychodzi mi syntetyczne mięso - patenty, lobby za eliminacją zwykłego mięsa, zyski koncernów - dodatkowo wykorzysta się animalsów do szczucia na rolników. Ale ograniczenie transportu, podróży... jeśli padną gospodarki, ludzie będą mieć mniej pieniędzy, będą mniej konsumować, to się odbije na majątkach bogatych ludzi. Agenda "nie będziesz mieć niczego" ma sens tylko wtedy, kiedy będziesz płacić abonament za dostęp do tych samych dóbr, które mógłbyś posiadać na własność.

Kwestia odpadów i plastiku. Podczas pandemii COVID upadło wiele restauracji. A czy ktoś słyszał, że upadł McD czy inna globalna sieciówka? A to te sieciówki odpowiadają za dużą część odpadów. Idziesz do normalnej knajpy, to dostajesz normalnie na talerzu, a w sieciówkach nawet jak kawę na miejscu pijesz, to w plastikowym kubku. Poza tym wszelkie napoje i żarcia na wynos, wcześniej tego nie było, a teraz miejska moda. Ci sami wstawiają na FB zdjęcia rybek w oceanie zakleszczonych w plastikowe butelki i pojemniki. Do całkowitego wyeliminowania plastiku daleka droga, wystarczy iść np. na półkę z nabiałem w sklepie. Dania na wynos - opakowania plastikowe nadal są tańsze od ekologicznych, a klient więcej nie zapłaci. Biznes zawsze znajdzie sposób na ograniczenia.

Nakazano by pracę zdalną w zawodach biurowych bez obsługi interesantów - emisja spalin ograniczona i nawet można by zrezygnować z samochodu. Tendencja jest odwrotna, praca zdalna to teraz głównie branża IT, pozostałe branże wróciły do biur i ulice od nowa zakorkowane. Co w tej sprawie zrobił prezydent Trzaskowski?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 00:05  
Cytuj
niestety zaczęlo sie od kowidu, kto tępy się zaszczepił nosili kagańce wmawiając ze jest śmiercionośny wirus, dla osób które dalej twierdzą że to wszystko co się działo od 2019 roku a co sie dzieje dziś to teorie spiskowe tylko że te teorie mają to do tego że zamiast samochodem beda zapierdzielać na piechote a na obiad zjędzą grzanki z karalucha czy innego stworzenia żyjącego - oczywiście ze zdrowym białeczkiem - ale jak to mówią na głupote recepty nie ma !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 00:32  
Cytuj
Gdzieś czytałem, że UE chce mocno ograniczyć rolnictwo. Efekt będzie taki, że zamiast produktów regionalnych będziemy je importować i wzbogacą się właściciele dużych farm, gdzie nie ma mowy o poszanowaniu środowiska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
Co sądzicie o ograniczeniu spożycia mięsa, nabiału, zakupu ubrań, aut, czy podróży lotniczych? Ja proponuję żeby obywatele warszawy pierwsi to przetestowali,zaczynając od polityków opozycji. Przecież przykład powinien iść z górynie wiem
Może nasi lokalni działacze coś nam zaprezentują ?


A sprawdzałeś co na to nasze pisowskie ministerstwo Klimatu z panią Moskwą na czele?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 21:07  
Cytuj
CYTAT


A sprawdzałeś co na to nasze pisowskie ministerstwo Klimatu z panią Moskwą na czele?


Nie, bo mnie ich opinia nie interesuje.
Zastanawiam się czy nasze społeczeństwo by to przyjęło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 21:51  
Cytuj
Ludzie zgodzą się na wszystko, co mówią w telewizji, niestety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2023r. 23:08  
Cytuj
Byłabym ostrożna z tym co jest możliwe a co nie,,,

Nasze społeczeństwo składa się z Grety Spurek i ze Mnie. Co powiemy o praworządności w RP? Opinie są podzielone! OK zróbmy referendum cool girl Chciałabyś jezyk

Ja wiem ze "mnie" jest więcej od Gret, ale z jakiegoś nieznanego mi powodu to Grety przemawiają z mównicy a "ja" słucham i ewentualnie się bronie przed lunatykami. Polityczna gotowość do wprowadzenia zmian jest gdy wyborcy nie wyciągną bata. A kiedy w demokracji wyborcy nie mogą ukarać? Teraz dochodzimy do właściwego pytania, kto decyduje co Komisarze EU zadecydują? Oni sami zadecydowali - w Polsce nie ma praworządności i kropka, możecie nam naskoczyć umiech
Czy wyborcy Totalnej odwrócili się od POKO/Lewicy gdy to KE i TSUE zadecydowała za Polaków, ze nie ma praworządności? Nie

Zrozumieliście wykładnie zamordyzmu bez odpowiedzialności. Taksacji bez reprezentacji, jednomyślności od większości? To dobrze.

Byłabym bardzo ostrożna z tym co jest możliwe a co nie jest możliwe bo nie znamy przyszłych zasad gry a te nawet dzisiaj od nas w pełni nie zalezą.

Możemy im praktycznie naskoczyć chyba ze,,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2023r. 00:24  
Cytuj
CYTAT
Byłabym ostrożna z tym co jest możliwe a co nie,,,

Nasze społeczeństwo składa się z Grety Spurek i ze Mnie. Co powiemy o praworządności w RP? Opinie są podzielone! OK zróbmy referendum cool girl Chciałabyś jezyk

Ja wiem ze "mnie" jest więcej od Gret, ale z jakiegoś nieznanego mi powodu to Grety przemawiają z mównicy a "ja" słucham i ewentualnie się bronie przed lunatykami. Polityczna gotowość do wprowadzenia zmian jest gdy wyborcy nie wyciągną bata. A kiedy w demokracji wyborcy nie mogą ukarać? Teraz dochodzimy do właściwego pytania, kto decyduje co Komisarze EU zadecydują? Oni sami zadecydowali - w Polsce nie ma praworządności i kropka, możecie nam naskoczyć umiech
Czy wyborcy Totalnej odwrócili się od POKO/Lewicy gdy to KE i TSUE zadecydowała za Polaków, ze nie ma praworządności? Nie

Zrozumieliście wykładnie zamordyzmu bez odpowiedzialności. Taksacji bez reprezentacji, jednomyślności od większości? To dobrze.

Byłabym bardzo ostrożna z tym co jest możliwe a co nie jest możliwe bo nie znamy przyszłych zasad gry a te nawet dzisiaj od nas w pełni nie zalezą.

Możemy im praktycznie naskoczyć chyba ze,,,,


Tym ostatnim zdaniem obrazujesz wasze podejście...barany w kolejce do golenia...
No bo co my możemy ...sciana A jak jeszcze dadzą pincet to niech golą po same jajca

Jak tam szmalcowniku , kiedy obniżycie sztucznie zawyżone ceny węgla ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »