NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Nowa firrma,
Posty: 18
Dołączył: 25 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2009r. 23:42  
Cytuj
Mam pytanko, jakiego rodzaju działalności, firmy wam brakuje w naszym mieście, z czego chcielibyśie korzystać a tego nie ma?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2009r. 23:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2009r. 23:46  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanko, jakiego rodzaju działalności, firmy wam brakuje w naszym mieście, z czego chcielibyśie korzystać a tego nie ma?



agencja towarzyska dla kobiet !!!!
może nie ja ale nasze kobiety będą bardzo szczęśliwe kiedy my idziemy na mecz !!!!good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Zipp
ff
Wysłany: 6 Cze 2009r. 00:07  
Cytuj
Sklep z częściami elektronicznymi taki jak np w Leżajsku albo sklep z częściami do skuterów (ogólnie jednośladów)bo najbliższy takowy jest aż w Rzeszowie.

 
 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2009r. 00:11  
Cytuj
CYTAT
Sklep z częściami elektronicznymi


Jest na ul. Hutniczej 1

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 20 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2009r. 01:42  
Cytuj
Czyżby ktoś tu chciał założyć własna działalność gospodarcza tylko nie ma pomysłu w co zainwestować ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2009r. 07:10  
Cytuj
wypozyczalnia quadów wszak lasów nei brakuje.

A na powaznie nie ma firmy idealnej

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~afk===
ff
Wysłany: 6 Cze 2009r. 07:10  
Cytuj
STALOWA WOLA POTRZEBUJE FABRYKI TALENTÓW. POCZAWSZY OD PREZYDENTA, KOŃCZĄC NA ZAMIATACZACH ULIC. JESTEŚMY JEDNA WIELKA KUPĄ ŚMIECHU. TAKIE MIASTO, A NAWET DWORCA PKP NIE MA TYLKO PRZYSTANKI. Z DW. PKS DOJECHAĆ MOZNA JAK ZA KOMUNY DO KILKU WIĘSZYCH MIAST. A W TBG PRAWIE DO CAŁEJ POLSKI. PO STALOWEJ WOLI JEŻDZA PUSTE MKS-Y BO ROZKŁAD JEST DLA PREZYDENTA LUB WÓJTA A LUDZIE CAŁYMI TABUNAMI ZAPIER....DALAJĄ NA PIECHE. MÓWI SIĘ O KRYZYSIE, PENSJE OBCINAJĄ, A W SKLEPACH CO STANIAŁO?, SPÓŁDZIELNIE ILE NAM POMOGŁY W CZYNSZU??? ROBIA ZE STARUCHAMI PO 1000 ZŁ EKSPLOZJE NA ZABŁOTNIAŁYM, PODSANIU....BRAKUJE NAM JAKO MIESZKAŃCOM....MNIE. JA BYM ZROBIŁ CO TRZEBA.good

 
 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2009r. 23:44  
Cytuj
zaklopotanyzgadzam sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »