NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Zajęcia dla Nastolatki,
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2023r. 14:24  
Cytuj
Szukam zajęć dodatkowych dla córki, nastolatki (14lat). Czy ktoś wie na jakie zajęcia można zapisać się w okolicy? Taneczne, fotografia, coś ze sportem, plastyczne. Tak, żeby można było się dopisać teraz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2023r. 14:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2023r. 21:35  
Cytuj
A może lepiej córki zapytać czy woli fotografie taniec czy sport a nie ludzi na forum ?? To raczej nie są pokrewne dziedziny... Ahhh ci rodzice....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2023r. 10:23  
Cytuj
Ale ja nie pytałam nikogo co moja córka woli.... To są tematy, które ją interesują i chodzenie na takie zajęcia sprawiły by jej przyjemność. Wcale nie muszą być ze sobą spokrewnione! Po za tym to co dla Ciebie jest "niespokrewnione" dla innego będzie po prostu ciekawe, inne, kreatywne.
Ponad to motywacje do uczęszczania na takie zajęcia mogą być bardzo różne! Czasem ważniejsze jest po prostu spotkanie z rówieśnikami, integracja społeczna, pokonywanie nieśmiałości czy innych swoich barier - a tylko przy okazji robienie np. zdjęć czy gra w siatkówkę.
Także nie oceniaj tak łatwo kogoś kogo nie znasz.. Nie raz otrzymałam na tym forum pomoc, stąd moje pytanie. Nie łatwo zapisać się gdzieś w trakcie trwania roku szkolnego i tu jest największa trudność.
Ahhhh ci hejterzy....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 22 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2023r. 11:22  
Cytuj
Jak fotografia, to do głowy przychodzi mi stowarzyszenie KADR. Znajdziesz bez problemu ich stronę wpisując kadr Stalowa Wola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2023r. 14:08  
Cytuj
Jak taneczne to zapytaj w SDK, ewentualnie Just Dance.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »