NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
UE-Lgbt - adopcja dzieci,
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lut 2023r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
Ja bym cię skierował na badania


Chyba mi Dziadku nie proponujesz zabawy w lekarza?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2023r. 23:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2023r. 00:46  
Cytuj
Dlaczego nie, ja będę robił za Szumowskiego a ty kupisz odemnie respiratory

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2023r. 06:58  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego nie, ja będę robił za Szumowskiego a ty kupisz odemnie respiratory


Jak już wchodzimy w zakupy i wypominki to przypomnij sobię pieniaczu jak rudy folksdojcz zakupił w Chile wielką dziurę w ziemi za 13 mld zł. i twierdził że to kopalnia. To był przekręt jakiego nikt jeszcze nie przebił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2023r. 08:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dlaczego nie, ja będę robił za Szumowskiego a ty kupisz odemnie respiratory


Jak już wchodzimy w zakupy i wypominki to przypomnij sobię pieniaczu jak rudy folksdojcz zakupił w Chile wielką dziurę w ziemi za 13 mld zł. i twierdził że to kopalnia. To był przekręt jakiego nikt jeszcze nie przebił.

no i co się dzieje dzisiaj z tą kopalnią? działa nie działa? przynosi zyski czy straty? czy może wasi już ją sprzedali po atrakcyjnej cenie?

ile warte były nasze kopalnie które pustaki pozamykały (większość bezpowrotnie jako ewenement na skalę światową) ?

powtarzam wam kowalski - tusk nie rządzi!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2023r. 18:29  
Cytuj
Zieloni z PO puszczą nas z reklamówkami niemieckich korporacji, nie mówiłam? Tylko gaziorek z Gazpromu ok


EMPIK nie pozostawia złudzeń kto jest z nim a kto nie.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2023r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
Zieloni z PO puszczą nas z reklamówkami niemieckich korporacji, nie mówiłam? Tylko gaziorek z Gazpromu ok


EMPIK nie pozostawia złudzeń kto jest z nim a kto nie.

Obrazek


To twoja fobia Kowalski... narazie czerwoni z pis puszczają nas z torbami inflacją 100% i wiecej
Co ty masz do empiku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 14 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2023r. 14:53  
Cytuj
FBI inwigiluje tradycyjnych katolików


Raport podaje, że prawdziwą motywacją jest obawa, iż ​​„radykalna tradycjonalistyczna ideologia katolicka” Radical Traditionalist Catholic (RTC) zawiera poglądy „antysemickie, antyimigranckie, anty-LGBT i o białej supremacji”, co stanowi zagrożenie dla państwa. Raport dalej twierdzi, że wyznawcy ideologii RTC „często podzielają język i symbolikę, taką jak biali nacjonaliści pro-life.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lut 2023r. 16:44  
Cytuj
Jak grom z jasnego nieba się dowiedziałam,,, cool girl ze jestem nie tylko radykalnie niepostępowa ale i narolnie supremistyczna dla Demokratów w USA umiech tzn. dla liberalnej lewicy na całym Bożym Świecie jezyk

A ja żyłam w przekonaniu ze tamci są anarchistycznymi radykałami, przytulającymi zamordystami i lunatykami żyjącymi we mgle perpetual rewolution a my jesteśmy przetestowanymi przez wieki normalsami. I potrafiłam tego dowieść.

To ze chcieliby zamienić się rolami to ja wiem od dnia gdy wyczaiłam ze dewiant w kościele jest zły a dewiant w szkole jest mile widziany. Wita rozumita Towarzysze, bo wszyscy chcemy dobrze i tego samego ale nam nie wychodziło a im wyjdzie. Tylko musimy im dać szanse,,, cool girl

PS.
CYTAT
wyznawcy ideologii RTC
- Libtards skończą na kwarantannie gdy ludzie ogarną ich zamordystyczne praktyki. Szczepionki na taką zarazę nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2023r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dlaczego nie, ja będę robił za Szumowskiego a ty kupisz odemnie respiratory


Jak już wchodzimy w zakupy i wypominki to przypomnij sobię pieniaczu jak rudy folksdojcz zakupił w Chile wielką dziurę w ziemi za 13 mld zł. i twierdził że to kopalnia. To był przekręt jakiego nikt jeszcze nie przebił.


Dlaczego przekręt? Kghm ma tam zyski? Co ten Tusk tam ukradł?
A przepraszam, to przekaz dla ciemnoty. Nie wtrącam się.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2023r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
Zieloni z PO puszczą nas z reklamówkami niemieckich korporacji, nie mówiłam? Tylko gaziorek z Gazpromu ok


EMPIK nie pozostawia złudzeń kto jest z nim a kto nie.

Obrazek




Co ty z tym Empikiem? Co z nimi jest nie tak? Jakieś zlecenie dostałeś i ciemnocie teraz głupoty wciskasz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lut 2023r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
Jak grom z jasnego nieba się dowiedziałam,,, cool girl ze jestem nie tylko radykalnie niepostępowa ale i narolnie supremistyczna dla Demokratów w USA umiech tzn. dla liberalnej lewicy na całym Bożym Świecie jezyk

A ja żyłam w przekonaniu ze tamci są anarchistycznymi radykałami, przytulającymi zamordystami i lunatykami żyjącymi we mgle perpetual rewolution a my jesteśmy przetestowanymi przez wieki normalsami. I potrafiłam tego dowieść.

To ze chcieliby zamienić się rolami to ja wiem od dnia gdy wyczaiłam ze dewiant w kościele jest zły a dewiant w szkole jest mile widziany. Wita rozumita Towarzysze, bo wszyscy chcemy dobrze i tego samego ale nam nie wychodziło a im wyjdzie. Tylko musimy im dać szanse,,, cool girl

PS.
CYTAT
wyznawcy ideologii RTC
- Libtards skończą na kwarantannie gdy ludzie ogarną ich zamordystyczne praktyki. Szczepionki na taką zarazę nie ma.





Stolec, kolejne konto sobie założyłeś? I sam ze sobą rozmawiasz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2023r. 18:15  
Cytuj
Anżej, PSL i Hałownia namieszali? Zaplecze Szymka jest jak PSL,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 14 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2023r. 21:34  
Cytuj
Powiernik szkoły w Ontario została częściowo pozbawiona możliwości uczestniczenia w zebraniach rady kuratorium, ponieważ publicznie zakwestionowała deklarowaną przez dystrykt politykę kierowania się decyzją ucznia o zmianie płci i utrzymywaniem jej w tajemnicy przed rodzicami.

Na spotkaniu 7 lutego Rada Szkolna Okręgu Durham przegłosowała potępienie kuratorki Lindy Stone i wykluczenie jej ze wszystkich zebrań rady i przesłuchań komisji do końca roku. W towarzyszącym oświadczeniu zarząd potępił „szkodliwy wpływ” komentarzy Stone’a . Kuratorzy do rad szkolnych Ontario są wybierani w głosowaniu przez obywateli.

„ W naszych szkołach ani w kuratoriach nie ma miejsca na transfobię” – napisała inna kurator Niki Lundquist w tweecie chwalącym zastosowaną cenzurę .

Zarząd oparł swoją decyzję na 55-stronicowym raporcie zleconym przez zewnętrznego eksperta, w którym twierdził on, że Stone, który wygrała reelekcję w październiku, była winna opowiadania się za „rasistowskim” i „transfobicznym” punktem widzenia, co wyrządziło „obiektywną krzywdę” społeczności trans.

Wśród nich był fakt, że Stone zakwestionowała politykę dystryktu polegającą na ukrywaniu zmiany płci dziecka przed rodzicami jeśli dziecko o to poprosi.. Zgodnie z oficjalnymi wytycznymi rady szkoły dotyczącymi przeciwdziałania dyskryminacji, uczeń może zmienić płeć po prostu deklarując to personelowi szkoły. Wyraźnie zabrania się personelowi kwestionowania nowej tożsamości lub niedostarczania odpowiednich „potwierdzeń”, w tym stosowania preferowanych przez ucznia zaimków.



„Byłam trochę zaniepokojona, widząc, że nie informuje się rodziców” – powiedziała Stone na spotkaniu w listopadzie 2021 r . Zasugerowała również, by uczniom proszącym o zmianę zasugerować zwrócenie się o poradę, aby dowiedzieć się przez co faktycznie przechodzi dziecko”.

Te komentarze wywołały wiele skarg do zarządu, że Stone narusza „inicjatywy równości i różnorodności” obowiązujące w radzie. Te skargi doprowadziły ostatecznie do tego, że zarząd zadecydował o przeprowadzeniu dochodzenia w sprawie Stone.

Raport śledczego skupił się również na przesłaniu przez Stone tweetu matki , w którym twierdziła, że ​​drużyna rugby jej córki do lat 13 grała przeciwko przeciwnikowi, w którym było „dwóch dużych chłopców” – oczywiste odniesienie do transpłciowych dziewcząt. W innym zamieściła link do zeznań Chloe Cole, kalifornijskiej nastolatki, która stała się działaczką przeciwko transoperacjom nieletnich po tym, jak przeszła podwójną mastektomię jeszcze w szkole średniej.

To tweet Cole’a spowodował, że w raporcie napisano, iż Stone rozpowszechnia „język antytrans” i utrwala „szkodliwe narracje wokół osób transpłciowych”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2023r. 22:32  
Cytuj

Greta Spurek się wygadała,,, nowy punkt programu wyborczego lunatyków


Obrazek


Bez tych działań nie zatrzymamy katastrofy klimatycznej w mojej głowie.
Jednym z koniecznych warunków jest 100% weganizacja Ciemnych Mas Reakcyjnych
i odesłanie sektora hodowlanego w EU do piachu.

https://www.facebook.com/watch/?v=339284530869682

PS.
Co marksizm robi z człowieka?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2023r. 23:09  
Cytuj
Co tvp robi z człowieka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lut 2023r. 23:47  
Cytuj
Nie oglądam TV to Dziadkowi nie pomogę z jego retoryczną odpowiedzią.

Marksizm humanizuje zwierzęta i animalizuje człowieka żeby potem elyty słusznie go traktowały. Bo cały z nim ambaras to taki, żeby być po właściwej stronie ekranu,,,

Obrazek
A co Ty dzisiaj zrobiłeś dla Gaia? Nic? Ooo to niedobrze.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2023r. 00:13  
Cytuj
Uciekasz a z tyłka dalej snują się śmierdzące bąki:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 14 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2023r. 00:58  
Cytuj
Brutalny pedofil w więzieniu dla matek z dziećmi
Brutalny pedofil, który jako nastolatek zgwałcił trzymiesięczne dziecko, po operacji transpłciowej został po cichu przeniesiony do więzienia dla kobiet z oddziałem dla matek i dzieci w Fraser Valley Institution w Kolumbii Brytyjskiej.

Adam Laboucan, który w 1999 roku został najmłodszym skazanym przestępcą seksualnym w Kanadzie, w wieku 17 lat, zaczął identyfikować się jako kobieta o imieniu Tara Desousa i chwalił się, że około 2018 roku przeszedł operację zmiany płci .

Jakiś czas potem Laboucan otrzymał pozwolenie na przeniesienie na oddział kobiecy w Instytucie Fraser Valley, gdzie umieszczono go w celi graniczącej z oddziałem, w którym uwięzione matki mogą mieszkać z dziećmi w wieku do siedmiu lat.

Więźniowie zgłaszali, że Laboucan często grozi matkom, robiąc sugestywne komentarze i wpatrując się w ich dzieci, a nawet pojawiał się na więziennych spotkaniach, na których były obecne dzieci, według Reduxx .

Zbrodnia Laboucana została uznana za tak brutalną, a jego późniejsze zachowanie podczas uwięzienia tak nieprzewidywalne, że otrzymał rzadki wyrok dożywotniego więzienia. Podczas procesu przyznał się również, że gdy miał 11 lat utopił trzyletniego chłopca. Ponieważ miał mniej niż 12 lat, nie oskarżono go o przestępstwo.

Nie jest jasne, kiedy Laboucan rozpoczął zmianę płci, ale podczas procesu zeznano, że wykazywał „wszystko, od tendencji transseksualnych do pedofilskich”, według CBC .

Więzienny profil randkowy z 2018 roku pokazywał zdjęcia Laboucana pod imieniem Desousa przebranego za kobietę i mającego duże piersi.

Adwokat kobiet przebywających w więzieniach, Heather Mason, powiedziała kanadyjskiej Stałej Komisji ds. Bezpieczeństwa Publicznego i Bezpieczeństwa Narodowego, że Laboucan sprawił, iż wiele matek na oddziale poczuło się niekomfortowo.

„Jedna z tych kobiet zgłosiła, że ​​podczas programu matka-dziecko Tara Desousa kręciła się w pobliżu niej i jej dziecka, wygłaszając seksistowskie i nieodpowiednie, antagonizujące komentarze”. Często można było zobaczyć Laboucana „gapiącego się” na dzieci na oddziale.

Więźniarka opisała również spotkanie w więzieniu, na które przyprowadziła swojego synka, a strażnik więzienny ostrzegł ją, że Laboucan jest obecny. „Powiedziano mi, że obecny jest wyjątkowo brutalny przestępca seksualny, który nie był w obecności małego dziecka od bardzo dawna” – powiedziała matka, zauważając, że jej syn był prawie w tym samym wieku co ofiara gwałtu Laboucana. „Kiedy zostałam poinformowana o chorym i brutalnym charakterze zbrodni przeciwko dziecku, żałowałam, że w ogóle poszłam lub pozwoliłam tej osobie zobaczyć moje dziecko” – dodała.

Podczas pobytu w więzieniu Laboucan wielokrotnie prosił o zwolnienie warunkowe i odmawiano mu go.

Laboucan wykazywał również przemoc i dewiacje seksualne w więzieniu.





Zgodnie z zatwierdzoną przez Parlament Hiszpanii tzw. ustawą o osobach transpłciowych, dzieci od 12. roku życia będą mogły formalnie „zmienić płeć” – na podstawie własnego oświadczenia i decyzji sądu.

Za nowelizacją przepisów, przygotowaną przez hiszpańskie ministerstwo ds. równouprawnienia, opowiedziały się obie izby Kortezów Generalnych. Zakłada ona, że dzieci, które ukończyły 12. rok życia, będą mogły zgłosić swoje nowe imię w rejestrze stanu cywilnego i „zmienić swoją płeć”. Potrzebne będzie do tego pozytywne orzeczenie ze strony sądu. Konsultacja medyczna nie będzie konieczna.

Młodsze dzieci formalnie nie mogą „zmienić płci”. Jednak władze szkół będą zobowiązane do zapewniania im możliwości używania imion płci przeciwnej, a także traktowania zgodnego z tym, jaką płeć aktualnie „odczuwają”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lut 2023r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
hiszpańskie ministerstwo ds. równouprawnienia


Ministerstwo Prawdy Zapatero,,,


Obrazek



PS.
Szwedzi tez mieli takie postępowe ministerstwa ale zaorali lunatyków i już nie mają cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2023r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
hiszpańskie ministerstwo ds. równouprawnienia


Ministerstwo Prawdy Zapatero,,,


Obrazek



PS.
Szwedzi tez mieli takie postępowe ministerstwa ale zaorali lunatyków i już nie mają cool girl

Kowalski dalej tchórzliwe skaczesz i puszczasz smierdzace bąki...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lut 2023r. 17:38  
Cytuj
Zaprezentowałbyś stanowisko POKO w tej sprawie zamiast szwendać się jak Hałownia z PSL PO gaciach umiech
Tylko nie mów nikomu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2023r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
Zaprezentowałbyś stanowisko POKO w tej sprawie zamiast szwendać się jak Hałownia z PSL PO gaciach umiech
Tylko nie mów nikomu.

Od poko są tu specjalisci ich pytaj,
Kolejny raz zapytam, potrafisz odpowiedzieć na konkretne pytania a właściwie uzasadnić swoją tezę czy tylko napierdalasz jak bot na kilogramy propagandę przekazywaną że sztabu?
W zasadzie ze swoim monotematycznym bełkotem pasujesz na bota

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lut 2023r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Anżej, PSL i Hałownia namieszali? Zaplecze Szymka jest jak PSL,,,





nie wiem co ci tam stolec namieszali.

Prokuratura już zakończyła sprawę kilometrówek Obatela Czarneckiego?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 14 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2023r. 05:28  
Cytuj
WARSZAWA: AKTYWIŚCI LGBT WTARGNĘLI DO KOŚCIOŁA ŚW. KRZYŻA. WŚRÓD NICH SIOSTRZENIEC MORAWIECKIEGO

W niedzielę aktywiści LGBT wtargnęli do kościoła św. Krzyża w Warszawie. Był wśród nich Franciszek Broda – siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego. Tłumaczyli, że ich działanie miało symbolizować „prawdziwe ofiarnictwo społeczności LGBT+”.

Aktywiści LGBT położyli się m.in. na podłodze świątyni, nazywając się „ofiarami Kościoła”. „Kościół przedstawia wraz z polskim rządem społeczność LGBT+ jako zagrożenie dla polskiej tradycji i rodziny. Przedstawia się nas jako terrorystów, ale tak naprawdę to my jesteśmy w roli ofiar” – twierdzili po opuszczeniu budynku kościoła.

„Kościół z polskim rządem cały czas robią nagonkę na społeczność LGBT” – stwierdził jeden z aktywistów Franciszek Broda (prywatnie siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego).




Policja interweniowała na posiedzeniu katolickiego kuratorium w York

We wtorek grupa rodziców uczniów szkół katolickich uczestniczyła w comiesięcznym posiedzeniu York Catholic District School Board, aby sprzeciwić się używaniu naklejek, które mają dawać do zrozumienia uczniom LGBTQ, że są “bezpieczni” i mile widziani.

Trustee wezwali policję po tym jak zdenerwowani rodzice zakłócili posiedzenie

Rodzice uczestniczyli na spotkaniu York Catholic District School Board (YCDSB),w Aurorze aby wyrazić swój sprzeciw wobec naklejania w szkołach tzw. naklejek „bezpiecznej przestrzeni”, które są używane przez niektórych nauczycieli “do zasygnalizowania akceptacji dzieciom i nastolatkom LGBTQ”.

Carlo Ravenna, jeden z rodziców, stwierdził, że „głoszenie nieuporządkowania (seksualnego – red.) pod pozorem inkluzywności i akceptacji jest naprawdę obrzydliwe”.

Rodzice twierdzą, że naklejki i wszelkie komunikaty dotyczące LGBTQ są ​​sprzeczne z ich katolicką wiarą .
„Homoseksualizm jest uważany za grzech” – przypomniał inny rodzic.
Sheree di Vittorio, uważa, że „ nie jest właściwe angażowanie dzieci w otwartość na ideologie LGBTQ. Istnieją biblijne powody, dla których homoseksualizm jest uważany za grzech… niezależnie od tego, co myśli papież Franciszek ”

Trustee uznali, że tłum rodziców na galerii dla publiczności stawał się coraz bardziej “uciążliwy”, padały okrzyki „Precz od naszych dzieci” . Ostatecznie wezwano policję regionu York.

Paulo de Buono, którego dziecko uczęszczało do szkoły YCDSB do zeszłego roku a on, jest nauczycielem w Toronto Catholic District School Board, powiedział, że “oznakowanie bezpiecznej przestrzeni jest ważnym narzędziem dla nauczycieli, które pomaga uczniom czuć się bezpiecznie”.

„Grupa uczniów, którzy zbyt długo byli marginalizowani, w katolickim systemie Ontario, musi wiedzieć, że staramy się zapewnić im bezpieczne przestrzenie” – uznał de Buono.

Powiedział, że rada szkolna musi rozpocząć otwarte i szczere dyskusje z rodzicami na temat kwestii płci i seksualności, aby lepiej edukować ich na temat równości i integracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 14 Lut 2023r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2023r. 06:24  
Cytuj
Kolejna próba wprowadzenia przez część brytyjskich szkół założeń ideologii gender niespodziewanie spotkała się ze zdecydowaną reakcją młodzieży. Uczniowie odpowiedzieli masowymi protestami na zmuszanie ich do korzystania z łazienek bez podziału płciowego. Młodzież podkreśla, że nowe „neutralne” ubikacje nie pozwalają na swobodne załatwienie potrzeb fizjologicznych oraz powodują niepotrzebny dyskomfort. W szkołach całego kraju wybuchły protesty, prowadząc do – jak pisze portal express.co.uk – anarchii w szkolnictwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »