NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »
Nowy Temat Odpowiedz
Przytułek na Modrzewiowej , Pomoc za majątek
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2023r. 21:04  
Cytuj
Może tak opisze w skucie dla przestrogi bo pożalić się to tylko takiego ojca ,gdzie wykorzystały to rozwodniczki i mężatki ze stalowej a dokładnie z modrzewiowej w stalowej. Mój ociec Jerzy ( którego nazwiska nie mogę podać) ale ja nazywam się Romanów dzięki mojemu dziadowi ze Lwowa. Ojciec mój w moje 18 urodziny powiedział że znudziło mu się "być moim ojcem" rozwiódł się z matką i zyskał "nową wspaniała rodzinę" . Po śmierci jego drugiej żony w 2019 roku przypomniał sobie o "starej rodzinie" i że ma wnuki. Niestety domagał się większej uwagi niż moje dzieci (które są dla mnie wszystkim) więc nasze stosunki znowu się pogorszyły , ale wykorzystała to ,nazwijmy ją "Pani Henia" koleżanka z portalu randkowego z modrzewiowej w stalowej woli( której już komornik nie straszny). Skutecznie oczerniła mnie i moją siostrę do ojca oraz całą rodzinę ale wprowadziła tutaj swoją córę (30 paro letnią nauczycielkę angielskiego ze stalowej)nazwijmy ją "EDYTA" w temat i jak zacisnęły pazury to biednemu dziadkowi do dziś nie udaje się wydostać. Baby tak zawzięte że mąż edyty chyba nie zwraca uwagi a może pozwala że dziadek se za cycka młodą potrzyma ale jaki majątek po śmierci zostanie przecież testament spisany. Mąż i młodsza córa chyba nic nie wie bo jakby wiedzieli to taki wstyd! Ale dla kogo chyba nie dla HENI i córki- EDYTY. W rozmowie z Edzią uzyskałem informacje że dziadek jak jest głodny to za majątek na zupę może przyjść. Szkoda że takie świnie można nazwać POLAKAMI. REKLAMA - PRZYTUŁEK ZA MAJĄTEK (ŻELAZNA BARMA -MODRZEWIOWA, STALOWA WOLA)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2023r. 21:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2023r. 21:30  
Cytuj
Czy ktoś jeszcze powierzył majątek tym Paniom z Charzewic z Modrzewiowej? Dziadek jak wziął kredyt pod hipotekę to wszystko oddał "HENI" jak pisałem komornik jej nie straszny bo babka swoje lata ma(bliżej niż dalej). Ale mężowi "EDZI" się dziwię że za kasę to i cyca potrzymać da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2023r. 21:45  
Cytuj
A jeszcze dodam że ta córa "EDYTA" to nie takie byle co , o nie, Przecież była W USA ale że tam jej się nie powidło a komornik odpuścił matuli to wróciła to kraju i podjęła niszowy zawód "bycia nauczycielką" prosto z USA. (cokolwiek tam robiła).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »