NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Gaz zdrożał,
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 15:47  
Cytuj
Kiedyś się zastanawiałam ile powinien wynosić zasiłek dla bezrobotnego. Uważam że powinien być godny ale ciężko było mi wymyślić słuszną sumę.
Jaką uważasz sumę za słuszną na zasiłek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 15:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 15:55  
Cytuj

@ Ajwonka

Ja dostawałem najpierw 900 złotych miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące, a potem 700 złotych miesięcznie przez pozostałe 9 miesięcy.
A teraz w Styczniu 2023 roku już nie mam zasiłku i dlatego podaję numer mojego konta bankowego tu na forum, z nadzieją że ktoś coś wyśle:

52 9096 0004 3001 0078 3945 0002
Bank Spółdzielczy w Jarosławiu


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Kiedyś się zastanawiałam ile powinien wynosić zasiłek dla bezrobotnego. Uważam że powinien być godny ale ciężko było mi wymyślić słuszną sumę.
Jaką uważasz sumę za słuszną na zasiłek?



?? że co?? takich jak ty powinno się na targach sprzedawać i nahajką do roboty gonić... zasiłek dla bezrobotnych się marzy... hahahaha ... naprawdę w żupach wam się już poprzewracało...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2023r. 22:53  
Cytuj
Tomaszku, przestań kuglować,,, cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lut 2023r. 00:18  
Cytuj

[TEMAT DO ZAMKNIĘCIA]


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2023r. 01:02  
Cytuj
CYTAT
Kiedyś się zastanawiałam ile powinien wynosić zasiłek dla bezrobotnego. Uważam że powinien być godny ale ciężko było mi wymyślić słuszną sumę.
Jaką uważasz sumę za słuszną na zasiłek?

@Ajwonkacool girl
Max tysiak zyli -jednorazowo.mlotek
Jaką, lub jakim "tłukiem"trzeba być,aby w tym czasie nie znaleźć pracy?co
Doba ma 24 godziny i gdyby nie potrzeba odpoczynku,mógłbym na dobę tyle pracować.zdegustowany
Z@pyerdalam,ale nie mam zamiaru zdechnąć przy kompie,łopacie,za kierownicą...sciana
Chyba,ze PiS-dziaki coś wymyślą...co
Niech praca sprawia Ci przyjemność i niech jeszcze,za to ci solidnie płacą.
Tak mam.chytry
-------------
Debilu z h..uj wie skąd.
Temat do zamknięcia?3m sie
OK,pod warunkiem,że już nigdy,nie założysz kolejnego.
Czujesz się jak "Pan na włościach"?jezyk
Nie ty,ćwoku,będziesz decydował co i jak,chyba że jesteś Adminem portalu.
Jeśli nim jesteś- sayonara,żegnam,paszoł w PiSdu itp;bo byle debil,nierób, nie będzie mi pisał,co tu jestem.good
Pyerdool się.neutralny

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lut 2023r. 01:11  
Cytuj
Powinno byc kolo 2 tys. Tak by mozna bylo na spokojnie poszukac lepiej platnej pracy, a nie szybko brac prace za ochlapy. Oddajemy w podatkach okolo 50% tego co zarobimy , a wiekszosc idzie na utrzymywanie urzednikow i politykow , ktorzy nie dodaja nic do naszego pkb .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2023r. 01:34  
Cytuj
@Troll
Podawanie kwoty pensji brutto, to to jak mierzenie męskiego fiuta z kręgosłupem włącznie.zarumieniony
Wyjdzie sporooo...zarumieniony
Jeśli masz kasę czyli pensję na dłoni,nie qut@asa w ręce,wiesz ile zarobiłeś.chytry
To jest pensja netto.placze
Nie rozumiem tego,że ktoś zdrowy fizycznie,niekoniecznie psychicznie,nie może znależć pracy w ciągu miesiąca.sciana
Uczciwej pracy,a nie uzyskanej z sitwy np."kochasiu, ja nie wiem,na czym polega praca w zarządzie pekaorlena,pekaniga ,ale i urząd pracy w Szópfsku,nie ma dla mnie oferty, na etacie płatnego bezroba...potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2023r. 01:34  
Cytuj
@Troll
Podawanie kwoty pensji brutto, to to jak mierzenie męskiego fiuta z kręgosłupem włącznie.zarumieniony
Wyjdzie sporooo...zarumieniony
Jeśli masz kasę czyli pensję na dłoni,nie qut@asa w ręce,wiesz ile zarobiłeś.chytry
To jest pensja netto.placze
Nie rozumiem tego,że ktoś zdrowy fizycznie,niekoniecznie psychicznie,nie może znależć pracy w ciągu miesiąca.sciana
Uczciwej pracy,a nie uzyskanej z sitwy np."kochasiu, ja nie wiem,na czym polega praca w zarządzie pekaorlena,pekaniga ,ale i urząd pracy w Szópfsku,nie ma dla mnie oferty, na etacie płatnego bezroba...potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lut 2023r. 01:37  
Cytuj
Tomciuzaklopotany
Jaki będzie kolejny twój temat i "Co słychać na froncie na Ukrainie".chytry
Pewnie twoje pierdy.potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lut 2023r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
@Troll
Podawanie kwoty pensji brutto, to to jak mierzenie męskiego fiuta z kręgosłupem włącznie.zarumieniony
Wyjdzie sporooo...zarumieniony
Jeśli masz kasę czyli pensję na dłoni,nie qut@asa w ręce,wiesz ile zarobiłeś.chytry
To jest pensja netto.placze
Nie rozumiem tego,że ktoś zdrowy fizycznie,niekoniecznie psychicznie,nie może znależć pracy w ciągu miesiąca.sciana
Uczciwej pracy,a nie uzyskanej z sitwy np."kochasiu, ja nie wiem,na czym polega praca w zarządzie pekaorlena,pekaniga ,ale i urząd pracy w Szópfsku,nie ma dla mnie oferty, na etacie płatnego bezroba...potluczony


Sa regiony w Polsce gdzie bezroboci jest spore i ludzie potrzebuja czasu na znalezienie dobrze platnej pracy , a nie szukanie czegos za najnizsza krajowa lub te wyzykowe staze pracy.kazdy ze swojej pensji placi skladki , podatki itp , idac do sklepu placi sie 23% podatku , co miesiac placimy na wszystkim nastpny podatek CO2 , akcyzy na paliwo.
Z naszych podatkow utrzymujemy urzednicze i polityczne kolesiostwa wiec czemu ktos ma za swoja wczesniejsza prace nie otrzymac godnego bezrobocia skoro sa pieniadze na utrzymanie darmozjadow z 13 i 14 pensja??
Zobacz klub w Stalowki- dawniej byl 2 poziom rozgrywek i to ledwo wiazali koniec z koncem , a dzieki kolesiostwu sa w 4 poziomie rogrywek. W naszym kraju powinno sie rozwiazac krus , urzad bezrobocia i zrobic elektroniczny jak na zachodzie by zmniejszyc liczbe urzednikow , zlikwidowac urzedy paszportowe , wydzialy komunikacji itp i wszystko zrobic prywatne tak jak to dziala w niektorych krajach , gdzie jest taniej , szybciej i niema problemu z zalatwieniem czego kolwiek poniewaz prywatne placowki sa otwarte dlugo i w soboty walczac o klientow. Najwieksza glupata jest to co sie unas dzieje to , ze czlowiek pracujacy musi sie zwalniac z pracy by zalatwic cos w urzedzie zamiast zrobic to elektronicznie lub po pracy ewentualnie w sobote .
Jak rozwiazac problem w sluzbie zdrowia ??? Zrobic to samo co w innych krajach , gdzie czesto bez wiekszych powodow byli wzywani lekarze i katetki- wprowadadzono oplaty od zgoszenia i ludzie przestawali dzwonic z byle powodu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »