NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Główne drogi w Nisku ,
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Gru 2022r. 20:11  
Cytuj
Co za barany odpowiadają za utrzymanie głównych dróg w Nisku? Mowa m.in. o ul. Sandomierskiej czy objazdowej (tędy co Marcele i PKSy jeżdżą). Przecież na tych zamrożonych muldach można urwać koło. Czemu Stalowa Wola potrafiła posprzątać i nie ma tego zjawiska? Chcąc nie chcąc, musiałem jechać na obwodnicę DK 77 bo naprawa auta więcej kosztuje niż nadrobione kilometry. To jest niedopuszczalne w XXI wieku w mieście powiatowym.30 km/h to za szybko. Czy tak mają wyglądać te drogi aż do odwilży?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2022r. 20:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2022r. 18:55  
Cytuj
Z tego co wiem burmistrz nie podpisał umowy w tym roku na odśnieżanie. Stan tych dróg nadaje się do zawiadomienia prokuratury, gdyż z winy zarządcy narażane jest życie i mienie mieszkańców. Jadąc nawet 20km/h samochód jest rzucany w lodowe koleiny, a zawieszenie po paru wypadach nadaje się do wymiany drążków i sworzni. Nie dość, że burmistrz tej dziury zarabia 20tys to ma w d...e ludzkie zdrowie i życie. Masz wypadek lub złamałeś nogę -pozywać robić zdjęcia drogi i wzywać policję do sporządzenia raportów. Firm od tego typu odszkodowań jak na pęczki. Życzę wysokich wygranych w sądach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Gru 2022r. 13:31  
Cytuj
W miarę normalnie jest na odcinkach "żółtych" utrzymywanych przez drogi wojewódzkie. Wszędzie indziej jest masakra. Po tylu dniach od ustania opadów (zeszła niedziela) nadal nikt nie posprzątał. Jazda rowerem praktycznie niemożliwa. Jazda autem - zawieszenie. Chodzenie pieszo - trzeba mieć buty jak na wyprawę wysokogórską.
Jeśli nieudaczników nie stać wypełniać podstawowych obowiązków to w jakim celu istnieje ten powiat i miasto? Żeby wynagrodzenia i premie pobierać? Zlikwidować, przyłączyć do Stalowej Woli. Będzie taniej i lepiej dla wszystkich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2022r. 13:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1479
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Gru 2022r. 14:21  
Cytuj
A co ja napisałem? Burmistrz i starosta do odwołania. Tam gdzie drogą rządzi województwo czy kraj jest dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »