NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Kaczyński w Stalowej Woli,
Posty: 657
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2022r. 20:12  
Cytuj
Czy wpuszczali na to spotkanie bez zaproszenia?Kaczynski to zwolennik przymusowych szczepien kowidowych,więc mogą to wprowadzić jeszcze w tym roku.Emeryci nie mają dostępu do internetu ,więc zapomnieli że Kaczor był za przymusem.placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2022r. 20:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2022r. 20:21  
Cytuj
Jakbym tyle się nakombinował co oni …
Jakbym tylko „ zakolesiował” kasy co oni dla siebie
Jakbym jeszcze wiele rzeczy zrobił jak oni i za ich zgoda

Miałbym w głębokim poważniu jak oni …. Co się dzieje z ludzki i prawił takie same mądrości nieprawdy jak oni

Ale ciesze się , ze nie mam pieniędzy , nie mam „ kolesiów „ i nie lece na to wszytko
A przy tym rozliczam się w innym państwie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2022r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Czy wpuszczali na to spotkanie bez zaproszenia?Kaczynski to zwolennik przymusowych szczepien kowidowych,więc mogą to wprowadzić jeszcze w tym roku.Emeryci nie mają dostępu do internetu ,więc zapomnieli że Kaczor był za przymusem.placze


chciałem wejść nie wpuścili, jak to powiedzieli ze względów bezpieczeństwa, a co do szzczepień to chyba przed wyborami nikt na to nie patrzy - zacznie się po i to konkretnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2022r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
Wykrzycz to im w twarz, wojowniku z neta.


@neptun: a widziałeś ile ochroniarzy miał?? i cały problem w tym, że wszyscy na niebiesko ubrani, więc nie można nawet powiedzieć co się myśli, jednakże jak ktoś mi powie, że powinno się mieć szacunek do policjanta, to go śmiechem zniszczę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2022r. 20:37  
Cytuj
Kacor na Podkarpaciu.sciana
"Wujek Dobra Rada" wypowiedział się w sprawie sytuacji energetycznej Polski.mlotek
Jest jego przyzwolenie na to,aby w piecach, można palić każdym rodzajem węgla.:szok:
Można ogólnie palić wszystkim z wyłączeniem opon i szkodliwych"substancji".placze
Pytanie-Czy"kaczym" gównem też można i czy jest szkodliwe?co
Zapowiedział że "rząd zrobi wszystko,aby Polakom nie zabrakło węgla".
To się nazywa odchodzenie od węgla,czyli"dekarbonizacja".smiech2

To mówi ktoś,kto nie potrafi załatwić unijnych dotacji na setki miliardów złotych.zdegustowany

Obiecał też uzyskanie reparacji za straty wyrządzone przez faszystów w czasie II WS.good
A ja się QrVA MAĆ pytam-A wrak tupolewa załatwiłeś?chytry
Załatw sobie lepiej klatkę w ZOO.potluczony

Co do Niemieckich reparacji powiedział,że "będzie to długa droga i potrwa wiele lat".neutralny
Bezpieczna odpowiedz,bo niedługo odwali kitę",a PiSiury zwalą winę na "tuskacza".jezyk

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2022r. 21:38  
Cytuj
CYTAT


Już wyjaśniłeś i rozjaśniła w swojej głowie poparcie i akceptację pinokia w sprawie miski ryżu?


Andrzej2zera
Byłem na wczasach, cos mi chyba umkneło na forum. No chyba że to nie do mnie to sorry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2022r. 14:17  
Cytuj
A spoko, widocznie to ktoś inny logował się na twoje konto????cool girl

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2022r. 16:04  
Cytuj
No i gdzie to pokazywanie dupy, rzucanie jajkami itp ??Nie dorastacie do pięt Jarkowi forumowi szczekacze, chociaż gość nie należy do wysokich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2022r. 17:34  
Cytuj
Naczelnik miał taką ochronę, że weszli tam tylko lokalni działacze partyjni. Nawet stolec nie został dopuszczony bo strasznie nerwowy chodzi. Pewnie ma żal, tyle dobrego dla władzy robi a tu nawet uścisku dłoni nie było.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2022r. 17:58  
Cytuj
kaczyński to jednak jest polityk wysokich lotów... większość się zgadza, z kuprem na łby się pozamieniał...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2022r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
A spoko, widocznie to ktoś inny logował się na twoje konto????cool girl


Co ty majaczysz. Ze dwa tyg temu ( może 3 ) wkleiłem o zmanipulowanych slowach z miską ryżu.
Potem za dużo nie pisałem. Wrecz wcale. Więc gdzie sie miał kto inny logować?

No to jak andzej2zera?

A co do Kaczyńskiego. Mogłeś raze z regresem i juskiem, postać przed PsP3. I wyrazić opinie. Ale zbroja osrana. Lepiej krzyczeć na forum. Takie coś w stylu JP na 50% bo sie troche boje.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2022r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
kaczyński to jednak jest polityk wysokich lotów... większość się zgadza, z kuprem na łby się pozamieniał...

Z kuprem?chytry

A po co mu głowa?co

Tam jest otwór gębowy,aby miał czym jeść.potluczony
Mlaskać i ciamkać na przemówieniach.mlotek

Czaszkę,żeby deszczówka się do środka nie wlewała.3m sie

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2022r. 06:10  
Cytuj
Mówił że "opanowali straszny mechanizm okradania państwa".


Spółki skarbu państwa, fundusze celowe, podwyżki i nagrody nie adekwatne do sytuacji gospodarczej.... Na szczerość się pislodziejstwu zebrało.
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2022r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
Mówił że "opanowali straszny mechanizm okradania państwa"..

I prawdę mówił. Teraz mogą robić to legalnie bo im pis złodziejom się należy.
Wystarczy przykład nabereżnego jakie wynagrodzenie i profity pobiera za potężne zadłużenie naszego miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2022r. 13:44  
Cytuj
PiS dał popis w stalowej
Ale to chyba Tusk pisał im scenariusz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2022r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A spoko, widocznie to ktoś inny logował się na twoje konto????cool girl


Co ty majaczysz. Ze dwa tyg temu ( może 3 ) wkleiłem o zmanipulowanych slowach z miską ryżu.
Potem za dużo nie pisałem. Wrecz wcale. Więc gdzie sie miał kto inny logować?

No to jak andzej2zera?

A co do Kaczyńskiego. Mogłeś raze z regresem i juskiem, postać przed PsP3. I wyrazić opinie. Ale zbroja osrana. Lepiej krzyczeć na forum. Takie coś w stylu JP na 50% bo sie troche boje.....


Tak dokładnie, wkleiłeś zmanipulowane słowa, a ja odpisałem ci jak naprawdę brzmiały te słowa i dlatego pytałem czy już ci się rozjaśniło.

A co do krzyków na forum, to ja ich nie widzę. Napisz kto krzyczy? Kolejna rzecz, czy Jarek jest wart tego żeby poświęcać swój cenny czas na wystawanie pod szkołą w oczekiwaniu na dziada? Gdyby to było otwarte spotkanie dla mieszkańców i gdyby można było otwarcie zadawać pytania to zapewne bym się wybrał, bo mam kilka pytań. A tak, chodzić na pisowskie partyjne spędy? Bez sensu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2022r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A spoko, widocznie to ktoś inny logował się na twoje konto????cool girl


Co ty majaczysz. Ze dwa tyg temu ( może 3 ) wkleiłem o zmanipulowanych slowach z miską ryżu.
Potem za dużo nie pisałem. Wrecz wcale. Więc gdzie sie miał kto inny logować?

No to jak andzej2zera?

A co do Kaczyńskiego. Mogłeś raze z regresem i juskiem, postać przed PsP3. I wyrazić opinie. Ale zbroja osrana. Lepiej krzyczeć na forum. Takie coś w stylu JP na 50% bo sie troche boje.....


1.Tak dokładnie, wkleiłeś zmanipulowane słowa, a ja odpisałem ci jak naprawdę brzmiały te słowa i dlatego pytałem czy już ci się rozjaśniło.

2.A co do krzyków na forum, to ja ich nie widzę. Napisz kto krzyczy? Kolejna rzecz, czy Jarek jest wart tego żeby poświęcać swój cenny czas na wystawanie pod szkołą w oczekiwaniu na dziada? Gdyby to było otwarte spotkanie dla mieszkańców i gdyby można było otwarcie zadawać pytania to zapewne bym się wybrał, bo mam kilka pytań. A tak, chodzić na pisowskie partyjne spędy? Bez sensu.



1. Żyjemy w takim razie w 2 róznych matriksach :cwaniak:

https://konkr(...)952.html

2. Ty piszesz, a potem zapominasz co piszesz?
Poświęcasz temu Jarkowi i pisowi tyle czasu
na forum, więc ten twój czas musi być gowno
warty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2022r. 17:29  
Cytuj
Nooo, to było mocne haratniecie po gałach Anżej,,, Musisz przebiegać ten incydent na spokojnie zanim sprawnie odpowiesz umiech

Podsumowując, stwierdzenie „Trzeba słuchać ludu, obiecać im, czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają zap***ać za miskę ryżu”, nie jest zarejestrowane na taśmach ze spotkania premiera w restauracji Sowa i Przyjaciele. Nie jest też parafrazą słów, które w rozmowie padają.


Regres tez musi pozbierać swoje kupy do miski cool girl To prawdziwa dewastacja morale bezpartyjnego wolnościowca od dwóch fejkowych fraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2022r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A spoko, widocznie to ktoś inny logował się na twoje konto????cool girl


Co ty majaczysz. Ze dwa tyg temu ( może 3 ) wkleiłem o zmanipulowanych slowach z miską ryżu.
Potem za dużo nie pisałem. Wrecz wcale. Więc gdzie sie miał kto inny logować?

No to jak andzej2zera?

A co do Kaczyńskiego. Mogłeś raze z regresem i juskiem, postać przed PsP3. I wyrazić opinie. Ale zbroja osrana. Lepiej krzyczeć na forum. Takie coś w stylu JP na 50% bo sie troche boje.....


1.Tak dokładnie, wkleiłeś zmanipulowane słowa, a ja odpisałem ci jak naprawdę brzmiały te słowa i dlatego pytałem czy już ci się rozjaśniło.

2.A co do krzyków na forum, to ja ich nie widzę. Napisz kto krzyczy? Kolejna rzecz, czy Jarek jest wart tego żeby poświęcać swój cenny czas na wystawanie pod szkołą w oczekiwaniu na dziada? Gdyby to było otwarte spotkanie dla mieszkańców i gdyby można było otwarcie zadawać pytania to zapewne bym się wybrał, bo mam kilka pytań. A tak, chodzić na pisowskie partyjne spędy? Bez sensu.



1. Żyjemy w takim razie w 2 róznych matriksach :cwaniak:

https://konkr(...)952.html

2. Ty piszesz, a potem zapominasz co piszesz?
Poświęcasz temu Jarkowi i pisowi tyle czasu
na forum, więc ten twój czas musi być gowno
warty.


1.
Czy popieranie czyjegoś stanowiska i zgadzanie się ze słowami kogoś nie jednoznaczne że ma się takie same poglądy?

2.
Chyba ty smiech2
mój czas jest bezcenny, a pisanie o jarku i zbijanie się z takich pisiorów jak ty to zwykła rozrywka umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2022r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
Nooo, to było mocne haratniecie po gałach Anżej,,, Musisz przebiegać ten incydent na spokojnie zanim sprawnie odpowiesz umiech

Podsumowując, stwierdzenie „Trzeba słuchać ludu, obiecać im, czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają zap***ać za miskę ryżu”, nie jest zarejestrowane na taśmach ze spotkania premiera w restauracji Sowa i Przyjaciele. Nie jest też parafrazą słów, które w rozmowie padają.


Regres tez musi pozbierać swoje kupy do miski cool girl To prawdziwa dewastacja morale bezpartyjnego wolnościowca od dwóch fejkowych fraz.


posłuchaj umiech

https://youtu.be/oFubZeZhLB8

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2022r. 15:27  
Cytuj
CYTAT


1.
Czy popieranie czyjegoś stanowiska i zgadzanie się ze słowami kogoś nie jednoznaczne że ma się takie same poglądy?

2.
Chyba ty smiech2
mój czas jest bezcenny, a pisanie o jarku i zbijanie się z takich pisiorów jak ty to zwykła rozrywka umiech



Ad.1

NIE. A wiesz dlaczego? Opisze to na twoim przykładzie. ty - piszesz że szkoda czasu na jarka, nigdzie nie pójdziesz. Ale potem ten czas marnujesz na wojowaniu na forum z jarkiem( który ci tu nie odpisze). To jest co prawda wyższy level zjebania umysłowego, ale jest dobrym przykładem - sam masz jakieś zdanie, trzymasz sie tego zdania( " nie pójde, szkoda czasu), ale jednocześnie sam swoim poglądom zaprzeczasz ( nie szkoda czasu - popisze o jarku)......

Ad.2

NIE PIERDOL

:cwaniak:


P.s

Wcześniej pisałeś ( pytałeś ) "kto krzyczy o jarku, o pis". Jednocześnie napisałeś że szkoda marnować czas na nich. A teraz UWAGA , piszesz że krzyczenie o jarku i pisie, to twoja rozrywka. Fajne masz rozrywki...

Nie ma cie co brać na poważnie, ty zwykły szczur jesteś.Motasz sie w tym co piszesz.

GROW UP!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2022r. 15:41  
Cytuj
#naoddziale ciągle słychać śmiech Anżej cool girl Ale ja myślę ze to śmiech przez łzy,,, Kiedyś kroplówką utrzymującą przy życiu zharatane serca bojowników o postęp i demokracje był #sokzburaka.

Ale to było kiedyś. Wystarczyło wtedy powiedzieć ze na prowincji to ciemny lud ma spędzać weekend w wypasionych Galeriach zamiast na współczesnych podwórkach i placach zabaw a jeśli chcą żyć w nowoczesnym świecie to powinni wyjechać do miasta wojewódzkiego i basta. Ojjj sok lał się strumieniami za budżetowe pieniądze chociaż nas nauczali ze piniendzy nie ma i nie będzie.
Kolesie polewali przy barach soku ile kto chciał, autorytet Lisa, Stokrotki, Michnika, TVN, Donka i Wałęsy był niezachwiany a ludzie nie wiedzieli co to jest 100% organiczny fejk bo wiedzieli ze organiczny #sok jest dobry. Bardzo dobry. Wśród folkdojczy, sowieciarzy, konstytutek, Lamparcic, Nowoczesnych i Zielonych et consortes żyła wielka nadzieja wyciagnięcia spracowanych emerytów teleskopowych, tankistów, donosicieli i kasty niezłomnych obrońców praworządności z wypraną młodzieżą na ulice z KOD-em żeby było im tak, jak im było.

Łza się w oku kreci gdy retrospektywnie poprzeglądamy czego to oni nie próbowali na Polakach, włącznie z puczem,,, ale Naród nie ciemny i odstawił truciznę nabytą w ostatniej chwili przed zejściem śmiertelnym w uściskach sąsiadów umiech

https://twitter.com/SamPereira_/status/1567217942919520262

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2022r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


1.
Czy popieranie czyjegoś stanowiska i zgadzanie się ze słowami kogoś nie jednoznaczne że ma się takie same poglądy?

2.
Chyba ty smiech2
mój czas jest bezcenny, a pisanie o jarku i zbijanie się z takich pisiorów jak ty to zwykła rozrywka umiech



Ad.1

NIE. A wiesz dlaczego? Opisze to na twoim przykładzie. ty - piszesz że szkoda czasu na jarka, nigdzie nie pójdziesz. Ale potem ten czas marnujesz na wojowaniu na forum z jarkiem( który ci tu nie odpisze). To jest co prawda wyższy level zjebania umysłowego, ale jest dobrym przykładem - sam masz jakieś zdanie, trzymasz sie tego zdania( " nie pójde, szkoda czasu), ale jednocześnie sam swoim poglądom zaprzeczasz ( nie szkoda czasu - popisze o jarku)......

Ad.2

NIE PIERDOL

:cwaniak:


P.s

Wcześniej pisałeś ( pytałeś ) "kto krzyczy o jarku, o pis". Jednocześnie napisałeś że szkoda marnować czas na nich. A teraz UWAGA , piszesz że krzyczenie o jarku i pisie, to twoja rozrywka. Fajne masz rozrywki...

Nie ma cie co brać na poważnie, ty zwykły szczur jesteś.Motasz sie w tym co piszesz.

GROW UP!


Na spotkanie z Jarkiem nie zostałbym wpuszczony. A szkoda cool girl

Do Jarka nie pisałem tylko do stolca, byłem ciekawy jak jego relacje z wodzem. Pisanie o kimś to nie to samo co do kogoś.

Tylko że ja nie krzyczę. Twierdzisz, że ja krzyczę na forum?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2022r. 18:32  
Cytuj
CYTAT


Na spotkanie z Jarkiem nie zostałbym wpuszczony. A szkoda cool girl

Do Jarka nie pisałem tylko do stolca, byłem ciekawy jak jego relacje z wodzem. Pisanie o kimś to nie to samo co do kogoś.

Tylko że ja nie krzyczę. Twierdzisz, że ja krzyczę na forum?


1. Czyli jakbyś został(wpuszczony), to byś poszedł. Czyli zmarnowalbyś czas - swój jakże cenny. Pisałeś nawet że z checią zadałbyś mu pytanie. To jak to w końcu jest, szkoda ci tego czasu, czy nie. Gadasz jedno, a potem drugie zaprzecza pierwszemu.Skup się...
Ehh Andrzej, ponownie motasz się w tym co piszesz, a oczy twe coraz większe, jak u konia na bagnie. Hehe

2. Piszesz o kimś, zeby zwrócić czyjąś uwage....ciekawe. Po co więc piszesz o kimś( jarku i pisie), skoro wiesz że to do nikogo nie dotrze, prócz forumowiczów?

3. Myślisz że paplanie o moim (rzekomym) twierdzeniu że krzyczysz jest istotne?
Jeśli dla ciebie jest, to już ci odpowiadam skąd to pisanie nazwałem - krzykiem.
Dla mnie każdy jeden co papla o tym pisie to krzykacz. Papla, a to paplanie nie zmieni nic.

Ale masz do tego prawo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2022r. 20:27  
Cytuj

Obrazek

Desperacja nie ma ceny a frustracja granic.



Taka sama akcja sabotażu wśród ruskich mieszkających w Europie.
https://twitter.com/WitoldGa/status/1566822405665857536

Obrazek
międzynarodówka nie śpi


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »