NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Założenie sklepu na instagramie,
Posty: 61
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lip 2022r. 13:44  
Cytuj
Hej, czy jest ktoś kto mógłby mi pomoc w założeniu sklepu na intagramie ? cały czas wyskakuje mi komunikat: "Produkt niedostępny w Twojej witrynieAby można było korzystać z Zakupów na Instagramie, produkty muszą być sprzedawane w witrynie połączonej z Twoim kontem." - zastanawiam się jak to połączyć? mam facebooka połączonego z instagramem. nie wiem gdzie mam to zmienić, może ktoś miał podobną sytucje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2022r. 13:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
grr
grr
grr
Posty: 48
Dołączył: 23 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 06:56  
Cytuj
Hej. Prowadzisz może również sprzedaż na facebooku? Jesli tak to najłatwiej jest połączyć konto na facebooku z kontem na instagramie - tak prowadzi sprzedaż obecnie większośc sklepów.

Od siebie polecam tę stronę:
https://kohai(...)agramem/


Znajdziesz tutaj informacje jak to zrobic, nie jest to nic trudnego - masz instrukcję krok po kroku.

Jeśli jednak nadal będziesz miała z tym problemy, polecam skontaktowanie się z firmą która zajmuje się obsługą social media - powinni Ci przy okazji doradzić jak poprowadzić reklamę sklepu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 07:53  
Cytuj
bawię się w działalność i patrząc na ostatnie lata wszelka sprzedaż jaka się odbywa czy ewentualne usługi to tylko i wyłącznie przez olx, social media natomiast dobre są do reklamy, dziś ludzie patrzą na ceny, szczególnie te związane z wysyłką, a co do najkorzytniejszych warunków według mnie olx wyprzedza allegro które niestety ale od jakiegoś czasu zdziera kokosy z ludzi...powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 1 Kwie 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2022r. 13:48  
Cytuj
OLx to nadal bardziej jest kojarzony z ogłoszeniami, a Allegro to platforma sprzedażowa. Dobrze też mieć swój sklep internetowy lub jakąś stronę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 9 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2022r. 08:19  
Cytuj
Dobrze jest stworzyc na pewno strategię reklamową https://przyszloscosobista.pl/ . Taka strategia absolutnie nie jest tylko dla dużych graczy i warto uzupełnić swoją strategię o aspekt komunikacji i budowania wizerunku/marki firmy. Im wcześniej się do tego zabierzemy, tym nasze działania i komunikacja będą bardziej spójne, a tym będą bardziej wspierające dla biznesu Taka strategia między innymi mówi jak się komunikować, jak docierać do klientów/partnerów biznesowych, jak dotrzeć i pozycjonować się w mediach, jak budować wizerunek (zarówno firmy jak i właściciela) oraz jak budować dobre i silne relacje z otoczeniem (z klientami, z podwykonawcami, z pracownikami, z partnerami biznesowymi).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »