NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 64 65 66 67 68 69 70 ... » »»
Wieści z frontu na Ukrainie,
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 20:27  
Cytuj

1. Czy zdaniem Państwa, armia ukraińska utrzyma Kramatorsk ?
Jeżeli nie, to armia rosyjska wygra wojnę o całe Donieckie Zagłębie Węglowe i de facto pokona Ukrainę.
Bo wydobycie węgla i produkcja stali to podstawa ukraińskiego przemysłu.

2. "Umowa zbożowa" umożliwiająca bezpieczny eksport zboża z Ukrainy powinna być przedłużona bezterminowo, ponieważ zwalczanie głodu na Świecie leży w interesie całej ludzkości niezależnie od podziałów narodowych.

3. Poniżej ukraińska żołnierka w Bakhmucie:

Obrazek

Warto zwrócić uwagę na nowoczesny hełm z ochraniaczami słuchu.
W wolnej chwili - pomiędzy odpieraniem kolejnych fal pro-rosyjskich najemników od Wagnera - lubi wypalić szluga za spokój dusz poległych.

4. Poniżej załoga ukraińskiego czołgu w drodze z Chasiv Yar do Bakhmut'u:

Obrazek

Czołg został improwizowanie dopancerzony kawałkami blachy pełniącymi rolę ekranów przeciwkumulacyjnych.
To rozwiązanie technologiczne zapożyczone z koczowisk osób bezdomnych które zazwyczaj użytkują takie kawałki blachy jako elementy konstrukcyjne.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 20:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 176
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 20:59  
Cytuj
CYTAT

W wolnej chwili - pomiędzy odpieraniem kolejnych fal pro-rosyjskich najemników od Wagnera - lubi wypalić szluga za spokój dusz poległych.



To rozwiązanie technologiczne zapożyczone z koczowisk osób bezdomnych które zazwyczaj użytkują takie kawałki blachy


Tomciu na którą grupę inwalidzką teraz pracujesz ?? Ja już bym ci dał najwyższą oczywiście z literą P.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 21:08  
Cytuj

Poniżej ukraińscy żołnierze w Chasiv Yar (II linia obrony), oczekujący na ewakuację do Kramatorska:

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 5 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 21:37  
Cytuj
Umowa zbożowa powinna być utrzymana, bo Espanskim ???? Ukraińska pszenica smakuje wyśmienicie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2023r. 21:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 00:09  
Cytuj
CYTAT
[

Przecież to nie dla politologa


Firmy farmaceutyczne poszukują osób które zgodzą się na udział w badaniach i testów leków na choroby umysłowe.zaklopotany
Osobiście mnie to nie interesuje,ale z Tomaszkiem,mogliby dokonać przełomu w leczeniu każdej z tego typu chorób.good
Pacjent,do tego politolog -marzenie każdego psychiatry.potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 13:16  
Cytuj
CYTAT

@ Ajwonka

1. To nie jest zwykły temat, tylko relacja z frontu na Ukrainie.
2. W tej chwili wojska ukraińskie wycofują się z centrum na zachodnie przedmieścia Bakhmut'u - to ich ostatni przystanek przed ewakuacją do Chasiv Yar:

https://goo.gl/maps/kBWyatoqgSQqxn9X6



To załóż kolejny nie zwykły temat pod tytułem relacje z poszukiwania pracy i zadawaj słynne pytanie CO PAŃSTWO MYŚLĄ o tej pracy uśmiech

Ps. Stronę wcześniej ktoś Ci nawysyłał tyle linków z ofertami a ty za jakiś czas odpiszesz że znowu jesteś zarejestrowany good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 19:57  
Cytuj

Dobry Wieczór.

Może jestem bezrobotny, ale wydaje mi się że bardziej sensownym sposobem zagospodarowania mojego potencjału intelektualnego jest np. wysyłanie wiadomości do Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) Stanów Zjednoczonych aniżeli prowadzenie relacji na forum Stalowego Miasta.
Bo tutaj jedynie nabijam wyświetlenia portalowi, a pisząc do zawodowców mojego pokroju daję sobie jakąś - może nikłą ale jednak jakąś - szansę na karierę.
Może ktoś zorganizuje dla mnie jakieś miejsce pracy.
Oficjalne e-mail'e zawsze są oficjalnymi e-mail'ami... a tutaj tylko jakieś żarty i "docinki".
I właśnie w ten sposób tej kraj powoli ginie... tutaj ogólnie pracy brakuje, a jeżeli już ktoś pracuje to faworyzuje się zawody typu kasjerka w sklepie, magazynier, kurier.
Raczej dba się o to żeby dla politologów pracy nie było... bo to jest tkanka myśląca.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 587
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 21:00  
Cytuj
Zejdź na ziemię. CIA twoje maile ma w zakładce spam.
Myślałeś kiedyś o założeniu rodziny i o emeryturze ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 21:23  
Cytuj

@ stalowe

Bez obrazy, ale:
1. Skoro dla mnie nie ma pracy, to skąd wzięła by się praca dla moich dzieci ?
Zakładanie rodziny, to nakręcanie liczby bezrobotnych, a pracy brakuje nawet dla tych bezrobotnych którzy już są.
2. W wieku 36 lat raczej wypada myśleć o pracy niż o emeryturze (chyba że ty już masz wiek emerytalny).


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 21:52  
Cytuj
CYTAT

a pisząc do zawodowców mojego pokroju



Skromny jesteś ponad miarę tkanko myśląca umiech
CIA raczej nie potrzebuje zawodowych bezrobotnych.


CYTAT


2. W wieku 36 lat raczej wypada myśleć o pracy niż o emeryturze



To może zacznij jej szukać?

Z ciekawości, jak długo zamierzasz siedzieć na bezrobociu jeśli pup nie znajdzie ci wymarzonej pracy za biurkiem?
Bo skoro od roku nie znaleźli, to raczej to prędko nie nastąpi, o ile w ogóle.

Na rozmowach o pracę zadają czasem takie pytania, "Jak się pan/pani widzi za 5 lat"

To jak się widzisz za 5 lat Tomaszu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 22:20  
Cytuj
Thomas ma rację. Ja już nie mam pracy 50 lat. A to ciężko dla mnie młodej kobiety w wieku 28 lat. Ja piszę e-meile do myśliwych bo dużo myślę. Może mi jakieś stanowisko myśliwi znajdą do myślenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 303
Dołączył: 17 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 22:31  
Cytuj
ja już przeszło 35 lat szukam pracy, skończyłem akademie sztuk pięknych i marzę o pracy malarza pięknych sztuk i dopóki nie zobaczę ogłoszenia o pracy że szukają malarza który będzie miał malować piękne sztuki to innej pracy nie podejmę bo nie po to kończyłem studia z wyróżnieniami aby sprzedawać w sklepie lub pełnić funkcję magazyniera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Marz 2023r. 22:52  
Cytuj
mam 43 lata, pracy szukam od 19 lat wielki brak miejsc pracy na stanowisko pucybuta neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 13:50  
Cytuj

Dzień Dobry.

Wojska rosyjskie wdzierają się do centrum Bakhmut'u już nie tylko od północy ale również od południa.
Armia ukraińska przegrywa bitwę o miasto i szykuje się do ewakuacji do Chasiv Yar.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 14:50  
Cytuj
CYTAT

Dzień Dobry.

Wojska rosyjskie wdzierają się do centrum Bakhmut'u już nie tylko od północy ale również od południa.
Armia ukraińska przegrywa bitwę o miasto i szykuje się do ewakuacji do Chasiv Yar.



Po co tak kaleczyć pisownie języka polskiego?

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 14:50  
Cytuj
Polskie służby rozbiły siatkę szpiegowską pracującą dla Rosji poinformowało wczoraj RMF FM. Dziś informacje te potwierdził szef MSWiA Mariusz Kamiński. "ABW zatrzymała dziewięciu podejrzanych o współpracę z rosyjskimi służbami. Sześciu z nich zostało aresztowanych", powiedział podczas konferencji prasowej. Wcześniej radiowy portal podał, że grupa miała prowadzić przygotowania do działań dywersyjnych, m.in. monitorować kamery na liniach kolejowych.

Chodzi głównie o odcinki tras w województwie podkarpackim m.in. w okolicach lotniska w Jasionce, które jest głównym punktem przerzutowym zachodniej broni i amunicji dla Ukrainy. Zatrzymani to cudzoziemcy zza wschodniej granicy. Mieli pracować na zlecenie rosyjskich służb specjalnych.


Byłoby dziwnym gdyby nie szpiegowali dla Rosji i Niemiec w Polsce. Zwracajmy uwagę na dziwne ciekawskie typy bo my tu zbrojeniówkę mamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 15:56  
Cytuj

@ Aga

Prawda.
Mogłem napisać "Bachmutu" i "Czasiw Jar", a więc według polskiej pisowni.
Za dużo angielskiego przewija mi się przez głowę i czasami zapominam polskiego, mimo że mieszkam w Polsce.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 17:04  
Cytuj
CYTAT

@ Aga

Prawda.
Mogłem napisać "Bachmutu" i "Czasiw Jar", a więc według polskiej pisowni.
Za dużo angielskiego przewija mi się przez głowę i czasami zapominam polskiego, mimo że mieszkam w Polsce.



Nic się nie stało.
Ot, problemy tkanki myślącej.

Po prostu ci się znowu pomyliło, zapomniałeś, że nie jesteś analitykiem CIA i nie piszesz do kongresu USA, jak to sobie wyobrażasz.
Bywa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Marz 2023r. 20:48  
Cytuj

Avdiivka również jest zagrożona otoczeniem przez wojska rosyjskie:

https://goo.gl/maps/CicMzWG4SbmCD3mG8

Miasto położone jest bezpośrednio na granicy z Doniecką Republiką Ludową i jest to jedyne miejsce gdzie wojska rosyjskie nie zdołały przełamać granicy z 23 Lutego 2022 roku.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2199
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2023r. 03:50  
Cytuj
Polaczki przekazują karetki a banderowcy sobie zarabiają

https://m.olx(...)_premium

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Marz 2023r. 13:18  
Cytuj

Dzień Dobry.

Dzisiaj dzwoniła pracowniczka socjalna (bo ja pisałem do Urzędu Gminy e-mail'e z prośbami o pomoc w zorganizowaniu pracy) i dopytywała dlaczego nie jestem w Obronie Terytorialnej.
Ja jej na to że u nas nie ma konfliktu zbrojnego, a ja mam orzeczoną niezdolność do służby wojskowej w okresie pokoju.
Tutaj jest Polska, a nie Ukraina.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2023r. 13:48  
Cytuj
CYTAT

Dzień Dobry.

Dzisiaj dzwoniła pracowniczka socjalna (bo ja pisałem do Urzędu Gminy e-mail'e z prośbami o pomoc w zorganizowaniu pracy) i dopytywała dlaczego nie jestem w Obronie Terytorialnej.
Ja jej na to że u nas nie ma konfliktu zbrojnego, a ja mam orzeczoną niezdolność do służby wojskowej w okresie pokoju.
Tutaj jest Polska, a nie Ukraina.



ja się dziwie że nie jesteś na liście najbogatszych ludzi planety, przecież z takim wykształceniem i taką wiedzą to powinieneś być na szczycie listy najbogatszych ludzi świata

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Marz 2023r. 14:19  
Cytuj

@ Aga

Nie ma dla mnie żadnej oferty pracy, mimo że już drugi rok jestem zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarosławiu (od Grudnia 2021 roku).
W Grudniu 2022 roku skończył mi się zasiłek dla bezrobotnych.
Pod moimi postami widoczny jest numer mojego konta bankowego, na które można wysyłać wsparcie finansowe.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2023r. 16:25  
Cytuj
Tylko wirtualna wiedza pozyskana na kierunkach Gender Studies gwarantuje zamożność. Wszystkie inne dziedziny płacą za posiadaną wiedze praktyczną.

Tymczasem Nakaz aresztowania Władimira Putina. Wydał go Międzynarodowy Trybunał Karny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 64 65 66 67 68 69 70 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »