NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 41 42 43 44 45 46 »
PIS=DROŻYZNA ,
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2023r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem zwolennikiem PiSu ale właśnie sporo osób zapomniało, że nie wybraliśmy jednej partii tylko kilka które zawiązały koalicję „nienawiści” wobec PiSu. Mam nadzieję, że się mylę ale może okazać się, że nic się nie zmieni bo się po prostu nie dogadają. Każda z największych opozycyjnych partii miała trochę inne postulaty i znaleźć złoty środek nie będzie tak łatwo.


Greg91 mniej Kurwizji zalecam ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2023r. 18:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 16 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2023r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie jestem zwolennikiem PiSu ale właśnie sporo osób zapomniało, że nie wybraliśmy jednej partii tylko kilka które zawiązały koalicję „nienawiści” wobec PiSu. Mam nadzieję, że się mylę ale może okazać się, że nic się nie zmieni bo się po prostu nie dogadają. Każda z największych opozycyjnych partii miała trochę inne postulaty i znaleźć złoty środek nie będzie tak łatwo.


Greg91 mniej Kurwizji zalecam ok


Już się zaczyna. Widziałeś ich ostatnie 24 postulaty. Już się okazało, że ich zdanie na temat aborcji się różni i dlatego tego nie dodali w swoich punktach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lis 2023r. 21:18  
Cytuj
Chcesz sobie coś wyskrobać? Są ważniejsze rzeczy do zrobienia na szybko a na aborcję przyjdzie czas ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 20 Lut 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2023r. 21:26  
Cytuj
Najważeniejszy postulat, który połączył koalicję to było odsunać pis od władzy i rozliczyć ich z tego co nakradli i zepsuli.

Tu chyba nie będzie problemów, wszyscy się z tym zgadzają ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 16 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2023r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
Chcesz sobie coś wyskrobać? Są ważniejsze rzeczy do zrobienia na szybko a na aborcję przyjdzie czas ok


Ja nie planuje ale dobrze wiemy na kogo i dlaczego większość kobiet głosowała i nagle ten postulat znika. Zobaczymy czy coś się pojawi czy skończy się tak jak zwykle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 05:29  
Cytuj
CYTAT
Najważeniejszy postulat, który połączył koalicję to było odsunać pis od władzy i rozliczyć ich z tego co nakradli i zepsuli.

Tu chyba nie będzie problemów, wszyscy się z tym zgadzają ok


W punkt.

Jeszcze tylko aresztowania, zajęcia
majątków, publiczna chłosta i wygnanie na Ukrainę. Porządek musi być.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 06:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Najważeniejszy postulat, który połączył koalicję to było odsunać pis od władzy i rozliczyć ich z tego co nakradli i zepsuli.

Tu chyba nie będzie problemów, wszyscy się z tym zgadzają ok


W punkt.

Jeszcze tylko aresztowania, zajęcia
majątków, publiczna chłosta i wygnanie na Ukrainę. Porządek musi być.


Ehhhh, gorące ....... głowy....

To tak jak PiS miał zrobić z PO? Tylko że PiS nie zapowiadał tego w tak agresywny sposób i zaraz po wyborach. Czy to ma na celu odwrócenie uwagi od tego że nie wiedzą co mają robić? Przecież wybory odbywają się głównie po to aby kraj się ROZWIJAŁ A NIE ZWIJAŁ !!!!
Czy PiS pozamykał ich w więzieniach? Porozliczał? Przecież T@>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 06:20  
Cytuj
CYTAT


Jeszcze tylko aresztowania, zajęcia
majątków, publiczna chłosta i wygnanie na Ukrainę. Porządek musi być.


Ehhhh, gorące ....... głowy....

To tak jak PiS miał zrobić z PO? Tylko że PiS nie zapowiadał tego w tak agresywny sposób i zaraz po wyborach. Czy to ma na celu odwrócenie uwagi od tego że nie wiedzą co mają robić? Przecież wybory odbywają się głównie po to aby kraj się ROZWIJAŁ A NIE ZWIJAŁ !!!!
Czy PiS pozamykał ich w więzieniach? Porozliczał? Przecież T@>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 06:23  
Cytuj
Przepraszam ale coś nie tak się stało i tekst mi poobcinało umiech


Ehhhh, gorące ....... głowy....

To tak jak PiS miał zrobić z PO? Tylko że PiS nie zapowiadał tego w tak agresywny sposób i zaraz po wyborach. Czy to ma na celu odwrócenie uwagi od tego że nie wiedzą co mają robić? Przecież wybory odbywają się głównie po to aby kraj się ROZWIJAŁ A NIE ZWIJAŁ !!!!
Czy PiS pozamykał ich w więzieniach? Porozliczał? Przecież T@>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2023r. 18:02  
Cytuj
Moja misja dobiegła końca. Złodzieje z PiSu stracili władzę w demokratycznych wyborach. Moja obecność na forum traci sens.

Mógłbym w prawdzie punktować Rudego. Jednak robiłem to za poprzedniej jego kadencji i teraz ręce opadają że ta Ruda menda świeci triumf.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam wszystkich.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2023r. 06:50  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 4 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2023r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Najważeniejszy postulat, który połączył koalicję to było odsunać pis od władzy i rozliczyć ich z tego co nakradli i zepsuli.

Tu chyba nie będzie problemów, wszyscy się z tym zgadzają ok


W punkt.

Jeszcze tylko aresztowania, zajęcia
majątków, publiczna chłosta i wygnanie na Ukrainę. Porządek musi być.


Nic z tego. Ziobro zablokował prokuraturę swoim kolesiem (chrzestny jego dziecka). Można go odwołać tylko za zgodą prezydenta. To on będzie zarządzał wszystkimi prokuratorami, a minister sprawiedliwości nic nie będzie mu mógł zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2023r. 12:51  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2023r. 19:42  
Cytuj
Tanio to było,,,,

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2023r. 20:32  
Cytuj
smiech2
CYTAT
Tanio to było,,,,

Obrazek




... Zanim szarańcza z PiSu nie zaczęła kraść.

Słychać kwik w Sejmie świń odkrywanych od koryta.


Głośniej psie krwie. Dla mnie to muzyka.

smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2023r. 20:48  
Cytuj
Regres cool girl Nasz ulubieniec od drożyzny i Ciemnego Ludu z Polski B. Elyta powiatu.


Taniej to juz było Regresie cool girl Bossak pospieszył się z ustawą za obniżeniem podatków od podwyższonych dochodów po przywróceniu emerytalnych dodatków pałowych, paznokciowych, onucowych i donosicielskich dla członków z ramienia UB/ORMO.

Wcześniej nie składali good good good nie było dla kogo ok psie krwie po kądzieli

Obrazek



Konfederacja poinformowała, że już pierwszego dnia prac nowego Sejmu złożyła dwa projekty ustaw. Dotyczące one wprowadzenia dobrowolnego ZUS-u dla przedsiębiorców i podniesienia kwoty wolnej od podatku do 60 tys. zł. To jest 5 tyś złotych miesięcznie, patrzajta jaki Ciemny Lud Roszczeniowy umiech


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2023r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
smiech2
CYTAT
Tanio to było,,,,

Obrazek




... Zanim szarańcza z PiSu nie zaczęła kraść.

Słychać kwik w Sejmie świń odkrywanych od koryta.


Głośniej psie krwie. Dla mnie to muzyka.

smiech2



Folksdojczu jak mówiła Gronkiewicz-Waltz taniej to już było,Rostowski nie stać państwa na 500 plus,Dduch na pytanie czy za rządów PiS-u żyje się dobrze odpowiedział że tak ale może być lepiejgood i tak jak wspomniałem wcześniej czekam na 100 konkretów i ich realizacje a przede wszystkim jak to się odbije na przeciętnym Polaku ale przynajmniej Lewica da 35 dni urlopu,7-godzinny system pracy i 1000 dla każdego studenta na czesne,stancję.No i już panie z czerwonej partii mówią że nie odpuszcza w kwestii aborcji a to tylko jedna z wielu kwestii która bardzo różni opozycję.Niesamowite!Dziennikarze marszałkami sejmu,w KRS(Zimoch) plus Żukowska która powie tobie że możesz urodzić dziecko jako mężczyzna.Kołodziejczak który przebija wszystkich.Ja się cieszę(małżonka również).Nauczycielom 30 %,budżetówce 20%-Pięknie!!!Zobaczymy kosztem kogo?No i musza cos zrobic ogólnie z ta Polską bo wygląda tragicznie!Bez infrastruktury,dramat!Zamiast CPK i sieci kolejowych Berlin!Zamiast gazoportu w Świnoujściu-Hamburg i diengi dla Angeli!!!Trzeba sie zreflektować kamratom zza Odry...Kosztem ,,polaczków''.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2023r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
smiech2
CYTAT
Tanio to było,,,,

Obrazek




... Zanim szarańcza z PiSu nie zaczęła kraść.

Słychać kwik w Sejmie świń odkrywanych od koryta.


Głośniej psie krwie. Dla mnie to muzyka.

smiech2



Odklej to serduszko.Pod nim prawda się kryje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2023r. 09:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
smiech2
CYTAT
Tanio to było,,,,

Obrazek




... Zanim szarańcza z PiSu nie zaczęła kraść.

Słychać kwik w Sejmie świń odkrywanych od koryta.


Głośniej psie krwie. Dla mnie to muzyka.

smiech2



Folksdojczu jak mówiła Gronkiewicz-Waltz taniej to już było,Rostowski nie stać państwa na 500 plus,Dduch na pytanie czy za rządów PiS-u żyje się dobrze odpowiedział że tak ale może być lepiejgood i tak jak wspomniałem wcześniej czekam na 100 konkretów i ich realizacje a przede wszystkim jak to się odbije na przeciętnym Polaku ale przynajmniej Lewica da 35 dni urlopu,7-godzinny system pracy i 1000 dla każdego studenta na czesne,stancję.No i już panie z czerwonej partii mówią że nie odpuszcza w kwestii aborcji a to tylko jedna z wielu kwestii która bardzo różni opozycję.Niesamowite!Dziennikarze marszałkami sejmu,w KRS(Zimoch) plus Żukowska która powie tobie że możesz urodzić dziecko jako mężczyzna.Kołodziejczak który przebija wszystkich.Ja się cieszę(małżonka również).Nauczycielom 30 %,budżetówce 20%-Pięknie!!!Zobaczymy kosztem kogo?No i musza cos zrobic ogólnie z ta Polską bo wygląda tragicznie!Bez infrastruktury,dramat!Zamiast CPK i sieci kolejowych Berlin!Zamiast gazoportu w Świnoujściu-Hamburg i diengi dla Angeli!!!Trzeba sie zreflektować kamratom zza Odry...Kosztem ,,polaczków''.



przestań się mazać, chłopaki nie płaczą uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2023r. 10:50  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2023r. 23:50  
Cytuj

Drugi słup w kraju
zastąpił pierwszego.
Kopertowego. I g.wno nam z tego.



PS.
Juz dawno nie było rebusu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4969
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lis 2023r. 01:43  
Cytuj
CYTAT
Moja misja dobiegła końca. Moja obecność na forum traci sens.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam wszystkich.

Progres
Nie pyerdul ! sciana
Wracaj, inaczej sam Ci zrobię z dupy"lato średniowiecza"i to w środku zimy!!!mlotek
Pozdrowienia odrzucone.zdegustowany

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2023r. 07:13  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2023r. 17:45  
Cytuj
Myślicie że on też bezskutecznie próbował się dostać na ASP we Wiedniu?

https://streamable.com/ywaedp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2023r. 18:20  
Cytuj
Hałownia ma porażenie nerwowe twarzy? Czy to skrzywienie zawodowe umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 41 42 43 44 45 46 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »