NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
PIS=DROŻYZNA ,
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
@neptun: napisałem konkretna odpowiedź ale uznałem, że i tak nie ogarniesz swoim małym rozumkiem, bo jak ktoś tak prostego żartu nie załapał...





Uśmiałem sięX.Ale ty światowyX. KurczeX.
Buahahahasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 20:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 21:31  
Cytuj
20 sierpnia było weselicho wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka.całus
Polityku Solidarnej Polski nie oszczędzał i niczego sobie nie żałował. good
Na imprę wpadło raptem ciut,ciut...bo tylko 500 gościów.:szok:
Oprawa muzyczna -disco polo Bayer Full.zdegustowany
Zenek M. pewnie był u Jacka z Kurvizji.placze

Nie zabrakło "Wybitnych" polityków m.in. Zbigniewa Ziobro, Tadeusza Cymańskiego czy Rafała Bochenka.sciana

Młoda para pochwaliła się nietypowym prezentem ślubnym. Był to... traktor drogiej firmy. potluczony
Skromne wesele w PiS'dzie.ok
Dla ciebie suwerenie,plagi "łunijne"-czyli Tuskacz,a to drożyzna, inflacja, brak węgla i katastrofa ekologiczna-zatruta Odra.
To ostatnie sprawił prezydent Warszawy,który rurociągiem połączył Wisłę z Odrą.mlotek
PiZdzielce nie widzą co się dzieje?3m sie
Albo są wyalienowani(wyobcowani), od tego co się dzieje,lub są debilami.neutralny
Stawiam na to...jezyk

PS.Sowiecki gaz podrożał.
Niemiecki Cyklon-B pewnie też.chytry

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 23:02  
Cytuj
nawet jusek został socjalistą cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2022r. 23:21  
Cytuj
Nie został bo uczciwie pracuje.

Fakt że ludzie coraz bardziej są uzależnieni od zasiłków socjalnych świadczy o tym że to bieda a nie dobrobyt. umiech

Ambitnym i pracowitym się odechciewa bo zarabianie przynosi mniejsze korzyści. Nieroby i patologia się cieszą i tracą motywację bo są premiowani.

Ludzie tracą honor, dumę poczucie sprawczości a naród ubożeje.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 07:16  
Cytuj
Kiedy chyży rój wjedzie tryumfalnie do KPRM na paskudnej chabecie, to wszystko ulegnie zmianie regresie (opasie pizdasie czy który tam jest zalogowany)...umiech

On nam przywróci praworządność, poczucie dumy, szacunek Europy i sędziego Żurka i Janka Burego do KRS...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 07:21  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
Nie został bo uczciwie pracuje.

Fakt że ludzie coraz bardziej są uzależnieni od zasiłków socjalnych świadczy o tym że to bieda a nie dobrobyt. umiech

Ambitnym i pracowitym się odechciewa bo zarabianie przynosi mniejsze korzyści. Nieroby i patologia się cieszą i tracą motywację bo są premiowani.

Ludzie tracą honor, dumę poczucie sprawczości a naród ubożeje.


Nie przesadzaj z tą uczciwą pracą...

Przeciez jusek to stary pryk, ktory już dawno nie pracuje. A pracował krótko, bo do pracy sie nie nadaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Sie 2022r. 15:38  
Cytuj
Człowiek idzie do sklepu a tam inflacja kupiecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Człowiek idzie do sklepu a tam inflacja kupiecka.


Przecież Glapiński twierdził, że nie będzie inflacji. To co, Wasz kolega aparatczyk w NBP kłamał?

PS. "inflacja kupiecka", ach ładnie tam na Nowogrodzkiej pracujecie w wydziale propagandy PZPPiS. Teraz za inflację winne będą "sklepy". Stare sprawdzone komunistyczne metody. Ale czego się innego spodziewać po tej parszywej bolszewii z antypolskiej, zdradzieckiej i prorosyjskiej partii, jaką jest PiS.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 12:37  
Cytuj
Odważne słowa jak na płatnego trolla POKO-muny, ujamuzrobi...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
Człowiek idzie do sklepu a tam inflacja kupiecka.


Dokładnie Musimy więc iść za ciosem. Wprowadzić ceny regulowane i rozdać "kartki". Dekretem Kaczyńskiego.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Sie 2022r. 14:56  
Cytuj
To prawie jak warszawska reprywatyzacja ( dekret Bieruta), regresie opasie pizdasie ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany...umiech

Dzięki powrotowi praworządności znowu niezawisły polski sędzia będzie mógł powoływać kuratora dla 140 - latka...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2022r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
nawet jusek został socjalistą cool girl


art2decoair kiss

Nie zostałem socjalistą i nie kapitalistą,bo @jusek to REALISTA.mlotek
Zapyerd@lam,kombinuję,zarabiam uczciwie.Nie jestem złodziejem i nie jestem politykiem, co czasami na jedno wychodzi.3m sie
Dupę mam zabezpieczoną-przynajmniej w teorii.potluczony

Za kaczorowo-pisowy socjalizm,jeszcze wszyscy"bekniemy".sciana
Będzie bardziej wesoło,niż za czasów Gierka.placze
To kwestia kilku lat,a wojna kacapów to przyspieszy.zdegustowany

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Sie 2022r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Przeciez jusek to stary pryk, ktory już dawno nie pracuje. A pracował krótko, bo do pracy sie nie nadaje.


Neptunkuzaklopotany

Jak dla ciebie to jestem Ekscelencja.chytry
I morda w kubeł!mlotek
Przepracowałem więcej niż ty samodzielnie kuper sobie podcierasz.3m sie
O ile to potrafisz...co
Pracuję dalej i płacę podatki na nierobów twojego pokroju,ośli"buhaju".sciana

A ode mnie won!potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2022r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
Odważne słowa jak na płatnego trolla POKO-muny, ujamuzrobi...umiech


Oceniasz innych swoją miarą, typowe dla płatnych szmat pisowskich.

CYTAT
CYTAT
Człowiek idzie do sklepu a tam inflacja kupiecka.


Dokładnie Musimy więc iść za ciosem. Wprowadzić ceny regulowane i rozdać "kartki". Dekretem Kaczyńskiego.


Bolszewia z PiSu przebiera nóżkami na samą myśl, że wrócą stare, dobre, komunistyczne czasy. Piotrowicz i Kryże pewnie płaczą do dzisiaj po nocach za utraconym PRL-owskim rajem. Kaczyński też. Może wreszcie ziści się jego sen o tym, że zostanie internowany, a nie uznany przez aparat opresji za nic nieznaczącego wafla.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2022r. 13:04  
Cytuj
ciągle tylko się słyszy:

nauczycielom nie pasuje - niech się przebranżowią - no i własnie uciekają w sektor prywatny, za niedługo edukacja stanie się defacto płatna jak służba zdrowia. Ludzie będą zadowoleni że płacą w podatkach na oświatę, a później jeszcze raz za prywatną szkołę... Tak samo jak się przyzwyczaili że płacą na NFZ, ale idą prywatnie....
Mało tego, zeszmacenie zawodu nauczyciela powoduje że w szkołach średnia wieku nauczyciela jest bardzo wysoka, pozostali tylko ci którym nie opłaca się przebranżawiać i szukać nowego życia na stare lata. Co to w ogóle k0rwa jest za podejście że rząd zamiast dbać o edukację to każe tym nauczycielom którzy kończyli studia, później specjalne studia żeby uczyć, później robili stopnie awansu zawodowego, - teraz spierd@lać na zieloną trawkę.
Czerniak się chwali że podnosi pensje nowowchodzącym w zawód nauczyciela, tylko nie dodaje że podwyżka jest potrzebna bo by mieli na papierze mniej niż najniższa krajowa. Wzrost płac po prostu omija oświatę i później trzeba wyrównywać do najniższej krajowej "potężnymi podwyżkami" - nauczyciele patrzą i niedowierzają że można wyjść do mikrofonu od publiki, do społeczeństwa i po prostu łżeć w żywe oczy.

Pielęgniarkom mówi się - nie pasuje - jedź za granicę, - tak mówi butny arogancki pisowski funkcjonariusz z sejmowej ambony. No to jadą pielęgniarki za granicę. W kraju brakuje rąk do pracy, zostały tylko zgorzkniałe, rozgoryczone życiem które nie mają odwagi rzucać się w nieznane do obcego kraju. Nie chcą zostawiać rodzin, dzieci itp.

Reszty nie chce mi się komentować... To KPO, Pegazus (obrzydliwe podsłuchiwanie wszystikiego co w domu czy w sypialni mówią do siebie małżonkowie), te afery, spektakularne przyrosty milionerów, ludzie którzy byli nikim teraz pławią się w milionach złotych pochodzących z podatków LUDZI PRACUJĄCYCH.
Te stadniny koni, te przedsiębiorstwa doprowadzone do upadku.
Jedynie orlen funkcjonuje, - dlaczego - bo nie da się tego zarżnąć. Kasa z akcyzy to jest TAKA KOSMICZNA ilość pieniędzy - że nie da się tego rozkraść, nawet jak się kradnie ponad miarę to są to miliardy i jeszcze raz miliardy, o które nie trzeba się martwić bo paliwo leją wszyscy i lać będą. To samo państwowe spólki energetyczne osiągające fenomenalne nigdy nie notowane wyniki finansowe, - w dobie galpujących cen energii. Elektoracie pis - umiesz myśleć?
Natomiast te sektory który wymagają pracy i inteligencji - LEŻĄ. Leżą - bo idą tam ludzie którzy mogą krowy paść co najwyżej.

....I ja też chociaż ni jestem ani nauczycielem ani pielęgniarzem, pod koniec roku wyjeżdżam z tego kraju. Nic mnie tu nie trzyma. Nie mam żadnego sentymentu. Uciekam od głupoty od wyzysku od okradania mnie na każdym kroku poprzez social dla pato elektoratu pisowskiego który zaślepiony pseudo katolickimi wartościami w bogoojczyźnianym amoku, wirzy we wszsytko co pada o 19.30 z programu pierwszego i z ambony kościelnej. To jest ich światopogląd.

To obłęd.

Dla tego kraju nie ma ratunku.

Jak się komuś wydaje że przyjdzie PO i się wszystko zmieni to...zaklopotany
Zmieni się tylko model okradania tego kraju.

ps.
I żebyście nie byli zdziwieni.... NIKT. Powtarzam NIKT, nie pójdzie siedzieć. Nie wierzcie w te groźby PO że oni rozliczą że będą siedzieć itp.
NIKT NIE PÓJDZIE siedzieć. To jest niepisana umowa między partiami. Siedzą tylko ci których sama partia chciała się pozbyć i wyrzuciła z sań wilkom na pożarcie. A są to przypadki pojedyńcze na przestrzeni ostatnich 25 lat. To jest kpina. Połowa rządu PIS to ludzie którzy zdradzili ten kraj i w warunkach wojennych - tak jak robiła to AK, na takich ludzi po prostu były wyroki. Ludzie którzy działają JAWNIE FRONTALNIE na szkodę kraju.

... nic takiego jednak nie będzie miało miejsca. Jesteśmy w jakimś dziwnym letargu półprzytomni a kurski jest jak ten gwałciciel psychiki który cały czas trzyma na społeczeństwie chusteczkę z chloroformem żeby się naród nie ocknął i nie zaczął wierzgać nogami. Urban nowej ery.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sie 2022r. 17:18  
Cytuj
Socjalista tęskniący za powrotem byłego, czy co Regresie nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2022r. 07:05  
Cytuj
CYTAT

Oceniasz innych swoją miarą, typowe dla płatnych szmat pisowskich.



Bolszewia z PiSu przebiera nóżkami na samą myśl, że wrócą stare, dobre, komunistyczne czasy. Piotrowicz i Kryże pewnie płaczą do dzisiaj po nocach za utraconym PRL-owskim rajem. Kaczyński też. Może wreszcie ziści się jego sen o tym, że zostanie internowany, a nie uznany przez aparat opresji za nic nieznaczącego wafla.



W Wolnej Polsce, ujamuzrobi czy który tam jest zalogowany, sędzia Iwulski wyśle prokuratura Piotrowicza i sędziego Kryże do więzienia. To będzie symboliczne zerwanie z PRL...umiech



Każdy bezpartyjny wolnościowiec i dewiant podkarpacki ma już mokry sen, jak to chyży rój na paskudnej chabecie triumfalnie wjeżdża do KPRM. Czy ty również budzisz się rano ujowozrobiony z zanieczyszczoną bielizną?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2022r. 15:02  
Cytuj
Jebać PIS i Konfederację!

I Kukiza oczywiście też good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2022r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
nawet jusek został socjalistą cool girl


art2decoair kiss

Nie zostałem socjalistą i nie kapitalistą,bo @jusek to REALISTA.mlotek
Zapyerd@lam,kombinuję,zarabiam uczciwie.




To dobrze o Tobie świadczy. Może wpłyniesz na sztab bezpartyjnych wolnościowców który nam stręczy oszustów i złodziei.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2022r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
Jebać PIS i Konfederację!

I Kukiza oczywiście też good



Pizdas , a jak oceniasz sprawę Pumy?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Mam również nadzieję że Kukiz wystawi swoją listę, żebym miał na kogo głosować. Bo tak jak pisałem już pewnie ze sto razy wszystkim członkom waszej menażerii, POKO-muna nie jest żadną alternatywą dla obecnej marności...umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jebać PIS i Konfederację!

I Kukiza oczywiście też good



Pizdas , a jak oceniasz sprawę Pumy?umiech





Fiutku1313, a jak tam u was w pisowskim sztabie idzie narada dot. rekordu inflacji? Co tam już wymyśliliście? Podziel się przekazem dnia płatny trollu pisowski i pisowska szmato.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 15:37  
Cytuj

Obrazek

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2022r. 15:40  
Cytuj
CYTAT

Obrazek

Obrazek




Socjalistyczny żal dupska.

Normalny człowiek by się cieszył.

Soviet mental odcisnął jednak piętno na narodzie. Coś strasznego. Musimy przed tą PISowskalą zarazą bronić Ojczyzny.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »