NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
PIS=DROŻYZNA ,
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Sie 2022r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek

No to masz pszeyebane chłopie.mlotek
"Kałboje" i PiSdzielce na Forum, zajadą ciebie jak "łysą szkapę"...potluczony

PS.A ja?chytry
JAREK koham ciem!!!good
Lepiej być w cieniu aureoli Jarka,niż w ciemnym pokoju, bez klamek,w Jarosławskim szpitalu.zaklopotany




Nie pierdol jusek.

Skąd wiesz jak jaknto jest w ciemnym pokoju bez klamek?good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2022r. 13:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 07:25  
Cytuj
Ponawiam pytanie do członków menażerii ze sztabu bezpartyjnych wolnościowiców: co oznacza dla Polski spadek dynamiki wzrostu PKB kwartał do kwartału, i czy będzie recesja?umiech


Na mój rozum, jak coś urosło w pierwszym kwartale o 8 procent, a w drugim o 5 to po dwóch kwartałach mamy średni wzrost o 6,5 %. Ale może jestem w błędzie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3115
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 08:07  
Cytuj
Zapytaj imbecylów ekonomicznych z PiSu. Może Sasin, Mateo czy Glapa zniżką się do twojego chamskiego poziomu i dostaniesz wiarygodne informacje. Choć z tego co pamiętam masz problem z rachowaniem na procentach. Może opisowo ci powiedzą że jest pięknie i to ich zasługa. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 08:29  
Cytuj
Dobrze regresie ( opasie , pizdasie czy który tam się zalogował) , a wracając do mojego pytania:

Co oznacza dla Polski spadek dynamiki wzrostu PKB kwartał do kwartału, i czy będzie recesja? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3115
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 09:26  
Cytuj
To zależy czy uruchomione zostaną środki z KPO.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 09:37  
Cytuj
Rozumiem regresie ( opasie, pizdasie czy który jest zalogowany). Ciężko będzie zbić naddatku ponad 6 % wzrostu po dwóch kwartałach, ale ok. Powiedzmy że w przyszłym roku będziemy wiedzieć kto miał rację...umiech


A mógłbyś mi regresie ( opasie, pizdasie czy który jest zalogowany) udzielić jeszcze jednej odpowiedzi? Jak według ciebie/was odblokowanie tych pieniędzy z KPO wpłynie na i tak wysoką inflację? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3115
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 10:38  
Cytuj
Nie wpłynie o ile Donald Tusk przejmie stery. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 11:35  
Cytuj
Nieźle regresie ( opasie, pizdasie czy który tam jest zalogowany). Zatem czekamy na Wolną Polskę i powrót do KRS Janka Burego i sędziego Żurka...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 14:28  
Cytuj
Dynamika wzrostu PKB w br. spowolni do około 4 proc. rok do roku wobec wcześniejszej prognozy 4,6 proc. – podał mBank. Prognozę na 2023 roku bank pozostawił bez zmian – na poziomie +0,4 proc. r/r. "Choć na rocznych dynamikach wciąż widnieje wzrost PKB (o 5,3 proc. r/r), to w ujęciu kwartał do kwartału PKB był niższy niż w poprzednim okresie (o 2,3 proc.). Spowolnienie jest coraz bardziej widoczne, a perspektywy też nie rysują się w różowych barwach.

Natomiast Goldman Sachs obniżył prognozę wzrostu PKB Polski do 3,9 proc. z wcześniej oczekiwanych 5,9 proc. "W wyniku danych za drugi kwartał nasze prognozy rocznego wzrostu w 2022 roku (...) spadły do +3,9 proc. dla Polski (poprzednio: +5,9 proc.). Patrząc w przyszłość, oczekujemy zacieśnienia globalnych warunków finansowych, a spowolnienie popytu zewnętrznego będą miały wpływ na aktywność w drugiej połowie roku. Zanikające wsparcie ze strony normalizacji po pandemii również może przyczynić się do ograniczenia wzrostu w regionie" – podano w raporcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 14:55  
Cytuj
good
CYTAT
Nie wpłynie o ile Donald Tusk przejmie stery. umiech



Ale Tusk nie chce, bo go wiejska demotywujestrzalka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 19:44  
Cytuj
Pizdas ( opasie, regresie czy który tam jest zalogowany) a doczytałeś że polskie prognozy wzrostu PKB na rok obecny i kolejne kształtują się na poziomie dużo wyższym niż średnia unijna...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Pizdas ( opasie, regresie czy który tam jest zalogowany) a doczytałeś że polskie prognozy wzrostu PKB na rok obecny i kolejne kształtują się na poziomie dużo wyższym niż średnia unijna


To super kutasie good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2022r. 21:14  
Cytuj
To dobrze pizdasie ( opasie, regresie , ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany)...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2022r. 21:39  
Cytuj
Ale inflacje mamy sporo powyżej średniej unijnej umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2022r. 09:32  
Cytuj
Jedyna wasza nadzieja, bobku, jest taka że ceny dalej będą rosły a zima będzie mroźna i rzeczywiście wystąpi kryzys energetyczny. W każdym innym wypadku waszą narracją będzie sobie można tyłek podetrzeć. Za jakieś 7 miesięcy wszystko będzie wiadomo...umiech


Obawiam się że my już szczyt inflacji osiągnęliśmy, to czy wszystkie kraje UE też to jest kwestia wątpliwa..umiech


Obrazek



https://mobile.twitter.com/mbank_research/status/1560538704304799745



Coś mi mówi że znowu wam nie pyknie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3115
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2022r. 15:58  
Cytuj
To super ale złodziejom z PiSu nie pyknie chciałeś powiedzieć pisiorku.

Żadna nadzieja. Fakty wskazują na brak większości. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2022r. 16:26  
Cytuj
Sam nie wiem regresie ( pizdasie opasie czy który tam jest zalogowany). Narracja waszej centrali jest uzależniona po pierwsze od dalszych wzrostów cen, a po drugie od wystąpienia w okresie zimowym kryzysu energetycznego. O ile do tego dojdzie, to być może wam się uda. Gdybym dziś miał postawić pieniądze na powodzenie waszego planu, to zbyt wiele bym nie postawił...umiech

Muszę to napisać po raz kolejny regresie ( opasie, pizdasie, ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany) , że nie cieszy mnie taki rozwój sytuacji, gdyż nasz kraj dalej będzie tkwił w klinczu pisiory vs POKO-muna. Wy jako płatne pachołki chyżego roja dążycie do dorwania się do koryta za wszelką cenę, niemniej dla mnie to żadna alternatywa. Równie dobrze może dalej rządzić PiS skoro tacy jak wy i wasi mocodawcy, czekają w przedbiegach...umiech


Brak większości to pojęcie mało konkretne. Jak dobrze pamiętacie ordynacja wyborcza daje szansę na samodzielne rządy z wynikiem około 40 procent głosów. A naprawdę nie jest tak , że wszyscy przeciwnicy obecnej władzy wrzucą szton na tych nieudaczników, których wy określacie opozycją...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10478
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2022r. 18:26  
Cytuj
Zbliżające się wybory we Włoszech ostudzą wszystkie głowy i koszty energii się ustabilizują. Nie wyobrażam sobie żeby Micron we Francji i SPD/Zieloni w Niemczech mogli sobie pozwolić na wychładzanie gorących głów swoich naiwnych wyborców. Ich to trzeba nieustannie grzać żeby nie wyszli z postępowego amoku umiech

To wyborcze samobójstwo. Nie wyobrażam sobie żeby nóź w plecy od ukochanej Rossijji uszedł niezauważony przez takich wyborców. Rocznicowa donacja pomnika Marksa od Komunistycznej Partii Chin mogła przejść zakamuflowana.

Mega blamaż otwartej, niewykluczającej opiekuńczej i praworządnej liberalnej lewicy na kolanach przed CCCP sciana


O oszczędzaniu energii i powrocie na drzewa to opowiadają aktywiści utrzymanki typu Kramek etc pożytecznym licealistom a życie sobie płynie obok,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2022r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
Jedyna wasza nadzieja, bobku, jest taka że ceny dalej będą rosły a zima będzie mroźna i rzeczywiście wystąpi kryzys energetyczny. W każdym innym wypadku waszą narracją będzie sobie można tyłek podetrzeć. Za jakieś 7 miesięcy wszystko będzie wiadomo...umiech


Obawiam się że my już szczyt inflacji osiągnęliśmy, to czy wszystkie kraje UE też to jest kwestia wątpliwa..umiech


Obrazek



https://mobile.twitter.com/mbank_research/status/1560538704304799745



Coś mi mówi że znowu wam nie pyknie...umiech


Czyli po słabej złotówce i lekkiej inflacji (rządy fachowców) jak się będą kształtować nasze zarobki cofniemy się do PO, PIS, SLD czy AWS smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2022r. 20:09  
Cytuj
Złotówka jest słaba od kilku miesięcy, bobku. Nie bądź jak pizdas ( opas regres czy który tam się zalogował) , który wybrał moment kiedy akcje Orlenu były najtańsze i na tej podstawie wieszczył kryzys. A to było chyba z pięć lat temu...umiech

Pisiory mieli rzeczywistego pecha najpierw ze srakawirusem , a później z wojną na Ukrainie. Powiedzmy że ostatnie dwa i pół roku to było odstępstwo od normy. Mają ponad rok żeby się pozbierać. O ile Putin nie zrzuci atomówki na Ukrainę , uważam że sytuacja będzie się stabilizować. Mam również nadzieję że Kukiz wystawi swoją listę, żebym miał na kogo głosować. Bo tak jak pisałem już pewnie ze sto razy wszystkim członkom waszej menażerii, POKO-muna nie jest żadną alternatywą dla obecnej marności...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3115
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2022r. 21:35  
Cytuj
Twoja menażeria Bolec jest w pytę.

To my mamy problem z covid i wojną.

Pislodziejstwo miało tylko okazję się wykazać.

Liczysz na powrót koniunktury żeby mówić że PIS nie taki zły. Aleś ty ... nieroztropny umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2022r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
Mam również nadzieję że Kukiz wystawi swoją listę, żebym miał na kogo głosować.


good good good mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2022r. 07:03  
Cytuj
Nie macie nic do zaoferowania. Wasza centrala nie nic do zaoferowania. Nie wiem ile razy mam to jeszcze napisać regresie, opasie pizdasie czy który tam jest zalogowany...umiech


Nawet nie chcę myśleć co by było gdyby te wszystkie nieszczęścia w ciągu ostatnich lat zwaliły się na głowę chyżego roja. Przecież on zwiał z Polski kiedy szajka kelnerów nagrała przy wódeczce jego ludzi...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10478
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sie 2022r. 16:50  
Cytuj
Szemrane towarzystwo polskojęzyczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2022r. 19:24  
Cytuj
CYTAT
Szemrane towarzystwo polskojęzyczne.





Przecie na tym forum to ty jesteś polskojęzyczna. Myślisz że zapomniałem o filmikach które nie dały się odtworzyć w Polsce? A które ty wklejałeś?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 11 12 13 14 15 16 17 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »