NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
PIS=DROŻYZNA ,
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 20:12  
Cytuj
Trzaskający-Rabiej może liczyć na skrzydło KorWIN. To zostało udowodnione.
Do wyborów kwestia rozbiorów Ukrainy zostanie zapewne ustalona wiec onuce mogą trochę zyskać poparcia wśród pożytecznych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 20:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2022r. 02:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Łżesz w żywe oczy PiSiorku. Przecież każdy wie, że wrzucisz szton na PiS przy każdej możliwej okazji.


Zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi, ujamuzrobi? Jeżeli powtórzy się sytuacja np z drugiej tury ostatnich wyborów prezydenckich, to pewnie, że wrzucę szton na pisiora. Jeżeli na szali stał Duda i Trzaskowski, to nie miałem innego wyjścia niż wybrać pisiora. W parlamentarnych ich nie poprę, będzie pewnie większy wybór. W układzie zero-jedynkowym wybieram grypę przed cholerą, co w tym dziwnego? Chyba nawet taki oszołom jak ty jest to w stanie zrozumieć...umiech


Wybierasz kiłę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2022r. 09:06  
Cytuj
Gdy mam do wyboru kiłę i HIV, to wybieram kiłę. To oczywiste pizdas...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2022r. 14:22  
Cytuj
Złota rybko moje pierwsze życzenie - daj temu idiocie z posta wyżej to co wybrał.

umiech

Bolec ty psioczysz na UE. Powiedz zatem proszę jak widzisz sytuację ekonomiczną w Polsce bez funduszy w Polsce na ten moment?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2022r. 15:21  
Cytuj
A srak, regresie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 06:29  
Cytuj
CYTAT
Gdy mam do wyboru kiłę i HIV, to wybieram kiłę. To oczywiste pizdas...umiech

Ciekawa decyzja,na miarę pacjenta w Tworkach.zaklopotany
Ja wybieram tequilę.ok
Jeszcze mnie do końca nie pojebało.

Co do funduszy unijnych,to gdyby ich nie było-witaj Białoruś.
"Bida i nyndza".sciana

Sam fakt że jesteśmy w UE, dla mnie ma wymiar taki,że trudno opisać.
Lecę samolotem ,wsiadam w samochód i mogę popierdalać gdzie zechcę.good
--------
Największym beneficjentem kasy unijnej jest...Kościół.
Dostają kasę unijną na praktycznie wszystko.zdegustowany
Od dotacji na remonty kościołów na dopłatach do gruntów.jezyk
Pieniądze od"szatana",jakoś nie parzą.mlotek

PS.Bolku
Stosunki seksualne ,pozamałżeńskie?:szok:
Żyjesz synu w grzechu!!!neutralny
I jeszcze grymasisz czym się chcesz zarazić,a to już ochyda.zarumieniony
Amen.jezyk

"Małpia ospa".co
W Polsce stwierdzono jeden taki przypadek.3m sie
Wychodzi,że to ty.potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 08:47  
Cytuj
Jak działają unijne pieniądze, to akurat jesteś dobrym przykładem, nigga. Alkoholik na początku "kariery" pije bo lubi i mu smakuje. Po jakimś czasie pije, bo musi. Ale niektórzy z tego wychodzą. Trzeba sobie uświadomić problem i podjąć rzeczywistą walkę z nałogiem...umiech


Przykład Ukrainy albo Białorusi, zawsze pada w dyskusji ze zwolennikami Anschlussu. Że niby gdyby nie unijne dotacje, to bylibyśmy na poziomie naszych wschodnich sąsiadów. Śmiem w to wątpić, a poza tym takich argumentów używają w dziewięćdziesięciu przypadkach na sto , ludzie którzy, są pozbawieni umiejętności logicznego myślenia. Innymi słowy, debile wychowani na medialnej papce, która im tak to przedstawia. Bez urazy, nigga, ty jesteś alkoholikiem i debilem, ale przynajmniej charakternym. Albo chociaż w swej ułomności , nawet sympatycznym. Musisz jednakowoż pamiętać, że narody bogacą się pracą swoich obywateli. Nie ma darmowych obiadków. Ktoś na końcu zawsze musi uregulować rachunek. Unijne dotacje to nie jest droga do bogacenia się społeczeństwa...umiech


Nigga, mając wybór między HIV a kiłą , ty wybierasz tequilę. Całkiem sprytnie. Nie wiem czy nie za bardzo...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 14:02  
Cytuj
W ten piątek, 1 lipca Główny Urząd Statystyczny podał wstępny odczyt inflacji za czerwiec 2022 r.good
Czeka nas kolejny wzrost cen, nawet do poziomu podobno 15,5 proc.:szok:
Jeżeli te analizy się potwierdzą, to będzie najwyższy wzrost cen od marca 1997 r., kiedy to inflacja wyniosła 16,6 proc.a było to 25 lat temu.placze
Taka inflacja oznacza,że co 5 miesięcy,w szóstym miesiącu jesteśmy dupę bici.mlotek
Zapierdalamy za free.zaklopotany
Gratulacje,tylko nie wiem komu.nie wiem

Czyżby Balcerowicz wrócił?potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
Jak działają unijne pieniądze, to akurat jesteś dobrym przykładem, nigga. Alkoholik na początku "kariery" pije bo lubi i mu smakuje. Po jakimś czasie pije, bo musi. Ale niektórzy z tego wychodzą. Trzeba sobie uświadomić problem i podjąć rzeczywistą walkę z nałogiem...umiech)


Nigga, mając wybór między HIV a kiłą , ty wybierasz tequilę. Całkiem sprytnie. Nie wiem czy nie za bardzo...umiech


Po pierwsze-Nie jestem "na początku kariery".good
Uprawiam z wybitnymi wynikami dyscyplinę sportową w sztafecie pod nazwą "cztery razy sto,bez zagrychy".ok
Piję za swoje,a podatki pobierane z tego tytułu,idą na takich nierobów jak ty.smiech2
Ty drapiesz się brzeszczotem po jajach,a mnie czepiasz się że piję.mlotek
Co jest bardziej szkodliwe i niemoralne?chytry

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 14:36  
Cytuj
Jeżeli twoje picie ( akcyzy i podatki) zasilają budżet Polski to niech, nigga, twoja wątroba będzie z tytanu. Morawiecki będzie miał na pińcset plus...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 15:00  
Cytuj
Potomstwo @juska będzie miało siedemset minus a koledzy Pinokia to Witold na tym wygrali życie. umiech

Podatki to szerszy krąg niż alkohol więc sytuacja nie jest do końca taka jak ją Bolec maluje.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 18:53  
Cytuj
CYTAT
Potomstwo @juska będzie miało siedemset minus a koledzy Pinokia to Witold na tym wygrali życie. umiech


Piszesz potomstwo, tylko pogratulować.
Twój krąg LGBT nam potomstwa nie przyniesie.
Nawet nie będziecie mieli kogo adoptować, chyba że psa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 21:37  
Cytuj
Na psa to ty możesz tato wołać. Gdzie tu widzisz LGBT paranoiku?

Jak widać pseudo prorodzinna polityka Poslodziejska poniosła fiasko. Udajesz że nie widzisz czy czepiasz się bo cię boli że o tym piszę? Zacznij coś czytać bo słownik masz ubogi a mnie śmiesz pouczać.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Cze 2022r. 13:05  
Cytuj
Cienki Bolkuzaklopotany
Moja wątropa jest z kryptonitu.chytry
Jak na Supermana przystało.good

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Cze 2022r. 21:10  
Cytuj
Pytanie czy gdy bylibyśmy w EU czy w NATO to nie bylibyśmy w Rosji jest pytaniem retorycznym i niezależnym od nas. Podobna odpowiedz nie jest również zależna od chęci Ukrainy.

Polaryzacja mocarstw Europy Zachodniej i Rosji nie jest bardzo skomplikowana, dzielą się buforem państw miedzy siebie w zależności od tego kiedy która strona jest silniejsza. Obecnie jesteśmy po stronie Zachodniej z wyboru, z upodobania i dlatego ze jest silniejsza.

Sam układ miedzy Wschodem i Zachodem opiera się na wspólnych interesach, nie na przynależności byłych demoludów tu albo tam bo to wynika z siły a nie z sentymentów. Cala Europa Środkowo-Wschodnia nie jest podmiotem a jedynie przedmiotem sporu o wpływy. Dziękujmy Bogu za własne interesy Ameryki w Europie w jej walce o dominacje z kitajcami, bo to daje nam nadzieje na lepszy rozwój.

Zupełnie nie przejmowałabym się obecnym upadkiem cywilizacyjnym chrześcijańskiej Europy i USA. Militarnie dalej są sprawni żeby zdemolować każdego a to ze międzynarodowe korporacje skoncentrowały się na szczęściu 1% kosztem 99% i na neoliberalizmie ma krótkie nogi i przeminie jak każdy dekadentyzm globalnych grup optujących za światem bez granic, aj chciałam napisać bez ceł na handel miedzy Wschodem i Zachodem i mobilną siłą najemną.

Reszta dywagacji to tylko szminkowanie starej jak świat chciwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Cze 2022r. 21:13  
Cytuj
Obrazek


Spotkania polityków POKO-muny z wyborcami. Tym razem bez seniorów. A właściwie bez nikogo...umiech


Oprócz ujowozrobionego , był ktoś znajomy na Tour de Konstytucja?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2022r. 21:17  
Cytuj
Ładny wywód i generalnie się zgadzam art2deco.

Poza jednym. Z tym szczęściem 1% vs 99% to socjalistyczna bajka.
Generalnie można powiedzieć że to właśnie tam żyją szczęśliwiej.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Cze 2022r. 21:21  
Cytuj
Już poprawiam, jak dobrze usłyszeć dobre słowo Regresie cool girl




Pytanie czy gdy bylibyśmy w EU albo w NATO to nie bylibyśmy w Rosji jest pytaniem retorycznym i niezależnym od nas. Podobna odpowiedz nie jest również zależna od chęci Ukrainy, to nie jej decyzja.

Polaryzacja mocarstw Europy Zachodniej i Rosji nie jest bardzo skomplikowana, dzielą się buforem państw miedzy siebie ( przecież to trwa od okresu Wiosny Ludow ) w zależności od tego kiedy która strona jest silniejsza. Obecnie jesteśmy po stronie Zachodniej z wyboru, z upodobania i dlatego ze jest silniejsza.

Sam balans miedzy Wschodem i Zachodem opiera się na wspólnych interesach, nie na przynależności byłych demoludów tu albo tam, gdyż to wynika z siły a nie z sentymentów. Pojawienie się nowego pretendenta na rozdającego karty z Chin podniosło temperaturę marzeń i chęci urwania większego kawałka tortu zanim się wszystko na nowo ustali. Cała Europa Środkowo-Wschodnia nie jest podmiotem a jedynie przedmiotem sporu o wpływy. Dziękujmy Bogu za własne interesy Ameryki w Europie i jej walce o dominacje z kitajcami, bo to daje nam nadzieje na lepszy rozwój.

Zupełnie nie przejmowałabym się obecnym upadkiem cywilizacyjnym chrześcijańskiej Europy i USA. Militarnie dalej są sprawni żeby zdemolować każdego a to ze międzynarodowe korporacje skoncentrowały się na szczęściu 1% kosztem 99% i na neoliberalizmie ( postmodernizm ideologicznie idzie rączkę w rączkę z elitarnymi mniejszościami, LPG+, SJW, BLM atc. ) ma krótkie nogi i przeminie jak każdy dekadentyzm globalnych grup optujących za światem bez granic, ajjj chciałam napisać bez ceł na handel miedzy Wschodem i Zachodem i ukochaną mobilną siłą najemną.

Reszta dywagacji to tylko szminkowanie starej jak świat świnki, chciwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lip 2022r. 11:29  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lip 2022r. 15:05  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lip 2022r. 15:46  
Cytuj
Co ty opasie, nie umiesz obrazków wrzucać?umiech


Fajnie że znowu jesteś, tylko dalej się nie dowiedziałem ile to jest sporo później?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2022r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

CYTAT
Donald Tusk złożył obietnicę, według której po objęciu władzy ma wprowadzić czterodniowy tydzień pracy. Jego zapowiedź skomentował Jarosław Kaczyński. - To znaczy, że będzie sześciodniowy tydzień pracy - mówił w Grójcu.


Za Kaczyńskiego pracujesz tydzień z wypłatą jak za jeden dzień na zachodzie. Kaczyński imbecl ekonomiczny. Właściciel dusz niedouczonych.
umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2022r. 08:46  
Cytuj
W Wolnej Polsce będziemy przez tydzień zarabiać, tyle co na zachodzie w miesiąc. Tylko musimy dać szansę uczciwym i kompetentnym politykom...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2022r. 08:51  
Cytuj
I kontenery z PCK nie będą już okradane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2022r. 09:04  
Cytuj
Nie będzie kontenerów PCK bo czeka nas dostatek ponad miarę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »