NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
PIS=DROŻYZNA ,
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 02:22  
Cytuj
CYTAT

Powyżej przykład głupiej propagandy.
Szkodliwej dla ojczyzny.

PIS spółka bez odpowiedzialności - ot co.

PISflacja jest oczywista.

Głupi ludzie pompowali pusty pieniądz a kolaboranci ( np Bolec) podniecali się fałszywym rozwojem który okazał się jedynie złodziejskim systemem który przejada oszczędności.


Polska trend seterem światowym:



Obrazek



Prawie jakbym cytowała pierwszą stronę Regresa umiech

Był wirus którego niet, były koperty które demokratycznie zabijały, była szczepionka która nas zdziesiątkowała, był skok Zielonych na rurke z ruskim gazem dla Europy Zachodniej która by nas ekonomicznie bardziej wydrenowała od kontraktu Pawlaka z Donkiem. I jest wojna obok a następna z Chinami.

Powiedziałabym ze jest dużo, czyż nie? I nie było nawet dostępnych unijnych środków dzięki naszej praworządnej Targowicy żeby łatwiej poradzić sobie z kryzysem.

No i był KOD, Rebelianci, pucz, zapłakane konstytutki i Lamparcice. I nic zdegustowany A we Francy globaliści Microna się doigrały,,,

Czego to już nie było, głowa boli zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 02:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 04:55  
Cytuj
Wspomaganie Kościoła z naszych pieniędzy, jako podatników, nie jest tajemnicą.3m sie
Obecna skala tego zjawiska może zaskakiwać.

W w ubiegłym roku na Fundusz Kościelny wyjeb@ano aż,albo tylko, 193,6 mln zł.:szok:
Są też inne,ukryte dotacje,granty itp.
Zadna świecka uroczystość,nie może obyć się bez pokropku(a przynajmniej udziału)jakiego czarnego sępa.zdegustowany

Z tych środków opłacane są m.in. składki na emerytury i renty ksiendzóf.sciana
Z jakiej "paki"emerytury im się należą?chytry
Za samo"nauczanie"religii w szkołach, dostają po 5 tysiaków miesięcznie.Według mnie,trochę mało...placze

Przecież zawód"ksiądz",to powołanie.Niech żyją za przysłowiowe słowa,które sami głoszą-"Bóg zapłać".ok
Ja zapierdalam,bulę ZUS-y,pierdusy itp,aby mieć emeryturę,a oni co?co
Idą w gabaryty,spaślaki.smiech2
Pan Głódż-ksywa "Flaszka" wyjechał taką chatę,że wszystkie jego wnuki tam się zmieszczą.jezyk

"Fundusz kościelny" miał być swego rodzaju odszkodowaniem za odebrane nieruchomości.zdegustowany
Ale oni odzyskali więcej nieruchomości niż stracili, a wciąż im mało.mlotek
Nawet Matełuszek kupił od nich kilkanaście hektarów,a które w imieniu jego nieRządu,dostali za free.potluczony

Kościół jest sumując,największym"obszarnikiem"w Polsce.
Dostają też dopłaty z UE.zarumieniony
Z tej Unii,którą tak szczególnie nienawidzi łojciec Tadełusz.good
Stary piernik z Torunia.

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 05:28  
Cytuj
CYTAT
[cytat]


Czego to już nie było, głowa boli zaklopotany


@art2 deco."Paskudo"ślicznacałus
Mnie też boli głowa,okres się spóźnia.placze
Czekam na wiatr co rozgoni...:szok:
Posłuchaj tego.potluczony

Mój "klimat".
https://www.youtu(...)UUvLbrMc

Tu jest pełna wersja,ale bez pierdów i naPiSów w tle.jezyk

https://www.youtu(...)fZo&t=0s

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 06:42  
Cytuj
CYTAT
Wystarczy głośno krzyczeć z całych sił ja-ro-sław...ja-ro-sław....ja-ro-sław



W Wolnej Polsce za takie okrzyki będzie solidna kara. Albo pisiorów się przerobi na unijną modłę, albo będą skazani na cierpienie. Zwarte oddziały obrońców praworządności zrobią z nimi porządek. Niektórym z nich PiS obniżył uposażenia, więc będą dodatkowo zmotywowani...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 10:17  
Cytuj
A jak sobie radzisz z odejściem dziadka ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 10:51  
Cytuj
Mój dziadek zmarł trzydzieści kilka lat temu. Słabo go pamiętam...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 10:53  
Cytuj
Ale jak koniecznie szukasz starszych ludzi, to wpadnij na objazdowe spotkanie polityków POKO-muny. Jeżdżą teraz po całej Polsce i obiecują cuda na kiju. Będziesz się czuł jak u siebie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 12:39  
Cytuj
Pytałem o waszego wspólnego dziadka, słońce i emerytowanego zbawcę narodu , a ty od razu wyskakujesz z po, komuną, tuskiem zapomialeś postraszyc umiech komuna już jest a z po wspólnego nic nie mam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
Sprowadzać węgiel a u nas zamykać kopalnie jak to Tusk mówił ? Uzależniać się od innych państw. Brawo za takie myślenie.
Mówisz że PiS nic nie buduje poza Baltic Pipe, przekopem mierzei wiślanej, tunel w Świnoujściu, gazoportu, odkupieniu stoczni z niemieckich rąk, odbudowa zamkniętych jednostek wojskowych, cpk, o drogach do mniejszych miejscowości jak stalowa nie wspomnę dużo tu wymieniać i pieniążki się znalazły te których Tusk nie widział. Lepiej było walnąć ustawę że Polska może wyjść z UE bez referendum i ściskać się z Putinem.


Poważnie? Pis rządzi już 7 rok. Nie otworzyli żadnej nowej kopalni, albo nawet tej którą zamknął Tusk. Import węgla z rosji rósł z roku na rok.
Jedyna prawda którą napisałeś to, że Baltic Pipe wybudowali i chwała im za to. Przekop mierzei wiślanej zrobili to fakt, ale to raczej będzie w celach turystycznych niż gospodarczych.

Tunel w Świnoujściu to raczej zasługa miasta niż rządu.

Gazoport rozpoczął budować rudy złodziej, pisiorstwo tylko dokończyło inwestycje.

Odbudowa zamkniętych jednostek wojskowych? Rozwińco

CPK? Jeszcze zobaczymy jakie będą efekty. Nie chwalę nie gonię, obserwuję, na razie żadnych zasług w sprawie.

Jaką to do nas drogę wybudowano?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nikt tak węgla nie sprowadzał jak rząd PIS


Doprecyzuj jak możesz która spółka państwowa importowała węgiel z Rosji.


Rząd pis zezwalał na wzrost importu węgla w rosji i zmniejszał wydobycie z naszych kopalni.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 14:20  
Cytuj
Czy wszystkie tłuste świnki są takie tchórzliwe i zakłamane czy tylko ta jedna?umiech


Chrum chrum opasku...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
Pytałem o waszego wspólnego dziadka, słońce i emerytowanego zbawcę narodu , a ty od razu wyskakujesz z po, komuną, tuskiem zapomialeś postraszyc umiech komuna już jest a z po wspólnego nic nie mam umiech



Każdy z was śpiewa tą samą piosenkę. TVN-u nie oglądam, Onetu nie czytam, na Platformę nie głosuję. Za pierwszym razem to było nawet interesujące, teraz jest nudne...umiech


Jeżeli chodzi ci o Kaczyńskiego, to dobrego słowa o nim ode mnie nie usłyszysz. Już kilka lat temu powinien przejść na emeryturę, i szkoda że tak się nie stało. W sumie Tuska to samo dotyczy. Marzy mi się Polska bez Tuska i Kaczyńskiego, bez pisiorów i bez POKOmuny. Bez TVN i TVP...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Marzy mi się Polska bez Tuska i Kaczyńskiego, bez pisiorów i bez POKOmuny. Bez TVN i TVP...umiech

nie doczekasz, ludzie tak długo nie żyją... umiech
ja mam bardziej przyziemne oczekiwania, chciałbym po zmianie władzy ( nie ważne na jaką bo i tak gorzej już się nie da spier....) zobaczyć relacje live np: mina dziada i jego przydupasów po stracie władzy , usuwanie z dzbanów z tvp, zakaz miesiączek itp, tak żeby sprowadzić ich na ziemię, na równi z szarym obywatelem, takie zwykłe śmieszne małe rzeczy umiech , bo wyroki za przekręty pozostają w strefie marzeń

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2022r. 15:30  
Cytuj
Ja bym najchętniej zobaczył triumfalny powrót do KRS Janka Burego i sędziego Żurka. To będzie symboliczny powrót utraconej praworządności...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2022r. 17:48  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Cze 2022r. 18:14  
Cytuj
Przelicz na godziny pracy w/g karty nauczyciela, tak jak ze strachem w oczach przeliczasz payroll swoich pracowników umiech Następnie różnice godzin pracy pomnóż przez stawkę korepetycji i będziesz miał osiągnięty dochód w tym samym czasie pracy.

Jak wtedy wychodzi co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2022r. 18:14  
Cytuj
W Wolnej Polsce, nauczyciele będą godnie zarabiać, jak pielęgniarki i policjanci. Donald Tusk nam to obiecał w 2007 roku i ja mu wierzę...umiech


Alicja Defratyka będzie zastępcą Izabeli Leszczyny w Ministerstwie Finansów. To będzie prawdziwy dreamteam...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Cze 2022r. 18:22  
Cytuj
Zobaczcie kto u niej pisuje, same gwiazdy nowomowy.
Zmieńmy tak, żeby było tak jak było. By było nam wtedy dobrze.

https://twitter.com/alicjadef

Najbardziej mnie wzruszyła ta inicjatywa robta co chceta:
CYTAT
Bardzo ciekawa debata „Wolność gospodarcza w Polsce-diagnoza”

Znaczy się wolności niet cool girl

https://twitter.com/AlicjaDef/status/1539296681421938690

Wolności niet,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2022r. 19:32  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Cze 2022r. 19:34  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Cze 2022r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Wszędzie słyszę o masowych odejściach nauczycieli, tylko w praktyce tego nie widać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 11:44  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli chodzi ci o Kaczyńskiego, to dobrego słowa o nim ode mnie nie usłyszysz. Już kilka lat temu powinien przejść na emeryturę, i szkoda że tak się nie stało. W sumie Tuska to samo dotyczy. Marzy mi się Polska bez Tuska i Kaczyńskiego, bez pisiorów i bez POKOmuny. Bez TVN i TVP...umiech


Łżesz w żywe oczy PiSiorku. Przecież każdy wie, że wrzucisz szton na PiS przy każdej możliwej okazji.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
[cytat]


Jeżeli chodzi ci o Kaczyńskiego, to dobrego słowa o nim ode mnie nie usłyszysz. Już kilka lat temu powinien przejść na emeryturę, i szkoda że tak się nie stało. W sumie Tuska to samo dotyczy. Marzy mi się Polska bez Tuska i Kaczyńskiego, bez pisiorów i bez POKOmuny. Bez TVN i TVP...umiech

Już to widziałem w marzeniach.:szok:
Wytrzeźwiałemplacze ,a tu... dalej chooynia i qtasówa, czyli jedziemy PO-PiSdzie:szok:
Mój błąd.Chęci były też.Wyszło jak zwykle.sciana
Już więcej nie wytrzeźwieję!!!potluczony

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 14:20  
Cytuj
CYTAT


Łżesz w żywe oczy PiSiorku. Przecież każdy wie, że wrzucisz szton na PiS przy każdej możliwej okazji.


Zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi, ujamuzrobi? Jeżeli powtórzy się sytuacja np z drugiej tury ostatnich wyborów prezydenckich, to pewnie, że wrzucę szton na pisiora. Jeżeli na szali stał Duda i Trzaskowski, to nie miałem innego wyjścia niż wybrać pisiora. W parlamentarnych ich nie poprę, będzie pewnie większy wybór. W układzie zero-jedynkowym wybieram grypę przed cholerą, co w tym dziwnego? Chyba nawet taki oszołom jak ty jest to w stanie zrozumieć...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 20:00  
Cytuj
to po ile będzie ta pietruszka i masło bo w TVP mówili że za 1gr a w TVN że po 1000zł kostka masła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »