NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 31 32 33 34 35 36 37 ... » »»
PIS=DROŻYZNA ,
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2023r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
tak jak byś się cieszył z tego że pge, pgnig, orlen , węgiel i inne notują rekordowe zyski good
szkoda , że nie uszczelnili złodziei ze spółek mlotek
wiem , wiem, też oglądam tvp i słuchając przekazu mógłbym wyciągnąć podobne do twoich wnioski :cwaniak:
Nie uszczelnili złodziei ze spółek czyli kradną i dalej są pieniądze.Napisałem wcześniej o PLL LOT i ich strasznym zadłużeniu i chęci sprzedaży Lufthansie a tu nagle po zmianie rządzących linie idą jak burza wraz z flotą i infrastrukturą.Ponawiam pytanie:Co było lepszego w Polsce,co się działo,jak się żyło kilkanaście,20-25 lat temu.Co lepszego niż teraz i z chęcia poznam program NAPRAWY przez opozycję w razie wygranych wyborów.Biało-czerwone serca.Jprd!Nie wierzę...


szkolenie w sztabie przynosi efekty...rękę też dasz sobie uciąć, że wszystkie dane o zadłużaniu podają prawdziwe, finasowania i zaciąganie długów poza budżetem itp to wymysły nieżyczliwych?
komu żyje się lepiej prócz tych co mają alergie na robotę?
prowadzenie działalności gospodarczej też jest lżejsze i łatwiejsze?

nidy nie napisałem , że wszystko robią źle, są rzeczy które się im udały ale to promil do ich wałów i zalegalizowania wszelkich przekrętów...
jak nazwiesz wsadzanie pionków do spółek , płacenie im kosmicznych pieniędzy którymi dzielą się z wsadzającymi ich? teoretycznie na legalu :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2023r. 13:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2023r. 18:08  
Cytuj
Pisflacja okiem RPP. Tajemnica poliszynela.

CYTAT

- 800 plus jako jeden z elementem presji na waloryzację świadczeń jest narzędziem, które stępia ostrze mechanizmów polityki pieniężnej - powiedział w programie "Newsroom" prof. Przemysław Litwiniuk, członek Rady Polityki Pieniężnej. - Rolą RPP nie jest pouczanie rządu, czy tez instruowanie go, w jaki sposób ma prowadzić politykę, ale Rada ma narzędzia, by na tę politykę reagować. Na pewno obniżka stóp procentowych nie jest na to sposobem, ponieważ integracja tego typu zjawisk powoduje istotne trudności z wykonaniem zadania, jakie Konstytucja nakłada na RPP. Mówiąc wprost: podwyżka 500 plus to jeden z argumentów, który przemawia przeciwko obniżaniu stóp procentowych. Mamy do czynienia z zespołem czynników ekspansji polityki fiskalnej rządu. One powinny być postrzegane kumulatywnie w obszarze ryzyk, które dotyczą skuteczności polityki pieniężnej NBP. To efekt presji na waloryzację świadczeń, a 800 plus to tylko jeden z przykładów, jest jeszcze 14-sta emerytura, tarcza antyinflacyjna, zamrożenie cen gazu i prądu i żywności. Pytanie jest takie: co przyniesie 2024 r.? Czy będzie kontynuacja tych działań? Są analizy, które mówią, że kwestie związane z ochroną cen energii elektrycznej mogą przynieść wzrost inflacji o 2 proc., a powrót do 5 proc. VAT na żywność – wzrost o 1 proc. Trzeba jednak poczekać na projekt ustawy budżetowej rządu, by ten wpływ konkretnie oszacować – zaznacza członek RPP.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2023r. 18:08  
Cytuj
Pisflacja okiem RPP. Tajemnica poliszynela.

CYTAT

- 800 plus jako jeden z elementem presji na waloryzację świadczeń jest narzędziem, które stępia ostrze mechanizmów polityki pieniężnej - powiedział w programie "Newsroom" prof. Przemysław Litwiniuk, członek Rady Polityki Pieniężnej. - Rolą RPP nie jest pouczanie rządu, czy tez instruowanie go, w jaki sposób ma prowadzić politykę, ale Rada ma narzędzia, by na tę politykę reagować. Na pewno obniżka stóp procentowych nie jest na to sposobem, ponieważ integracja tego typu zjawisk powoduje istotne trudności z wykonaniem zadania, jakie Konstytucja nakłada na RPP. Mówiąc wprost: podwyżka 500 plus to jeden z argumentów, który przemawia przeciwko obniżaniu stóp procentowych. Mamy do czynienia z zespołem czynników ekspansji polityki fiskalnej rządu. One powinny być postrzegane kumulatywnie w obszarze ryzyk, które dotyczą skuteczności polityki pieniężnej NBP. To efekt presji na waloryzację świadczeń, a 800 plus to tylko jeden z przykładów, jest jeszcze 14-sta emerytura, tarcza antyinflacyjna, zamrożenie cen gazu i prądu i żywności. Pytanie jest takie: co przyniesie 2024 r.? Czy będzie kontynuacja tych działań? Są analizy, które mówią, że kwestie związane z ochroną cen energii elektrycznej mogą przynieść wzrost inflacji o 2 proc., a powrót do 5 proc. VAT na żywność – wzrost o 1 proc. Trzeba jednak poczekać na projekt ustawy budżetowej rządu, by ten wpływ konkretnie oszacować – zaznacza członek RPP.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 202
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2023r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
Pisflacja okiem RPP. Tajemnica poliszynela.

CYTAT

- 800 plus jako jeden z elementem presji na waloryzację świadczeń jest narzędziem, które stępia ostrze mechanizmów polityki pieniężnej - powiedział w programie "Newsroom" prof. Przemysław Litwiniuk, członek Rady Polityki Pieniężnej. - Rolą RPP nie jest pouczanie rządu, czy tez instruowanie go, w jaki sposób ma prowadzić politykę, ale Rada ma narzędzia, by na tę politykę reagować. Na pewno obniżka stóp procentowych nie jest na to sposobem, ponieważ integracja tego typu zjawisk powoduje istotne trudności z wykonaniem zadania, jakie Konstytucja nakłada na RPP. Mówiąc wprost: podwyżka 500 plus to jeden z argumentów, który przemawia przeciwko obniżaniu stóp procentowych. Mamy do czynienia z zespołem czynników ekspansji polityki fiskalnej rządu. One powinny być postrzegane kumulatywnie w obszarze ryzyk, które dotyczą skuteczności polityki pieniężnej NBP. To efekt presji na waloryzację świadczeń, a 800 plus to tylko jeden z przykładów, jest jeszcze 14-sta emerytura, tarcza antyinflacyjna, zamrożenie cen gazu i prądu i żywności. Pytanie jest takie: co przyniesie 2024 r.? Czy będzie kontynuacja tych działań? Są analizy, które mówią, że kwestie związane z ochroną cen energii elektrycznej mogą przynieść wzrost inflacji o 2 proc., a powrót do 5 proc. VAT na żywność – wzrost o 1 proc. Trzeba jednak poczekać na projekt ustawy budżetowej rządu, by ten wpływ konkretnie oszacować – zaznacza członek RPP.
Tak całkiem normalnie zadam pytanie.Pomijając fakt że kradną jedni i drudzy,ustawiają sobie ludzi na stołkach,robią wałki.Przekonaj mnie proszę dlaczego mam głosować na kogo innego?Podaj argumenty.Przy zadawaniu tego typu pytania często słyszę odpowiedzi jakie tu już przytaczałem.A bo je.any Pinokio,Jaruś stary kawaler co On wie o życiu,***** ***.Ja nie pytam się jaki jest PiS bo już to napisałem że też kradnie itp.itd.Zrób tak żeby mnie przekonać bo jak słyszę jak na wiecach gdzie występuje Donald hymn Polski to rence mi opadajo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2023r. 23:47  
Cytuj
Masz świadomość, że kradną, robią walki itp...dajesz przyzwolenie...jesteś jednym z nich...
Sam sobie odpowiedziałeś, pasuje Ci to i tyle w temacie, bo chyba robiąc to samo nie liczysz na inne rezultaty nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 202
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
Masz świadomość, że kradną, robią walki itp...dajesz przyzwolenie...jesteś jednym z nich...
Sam sobie odpowiedziałeś, pasuje Ci to i tyle w temacie, bo chyba robiąc to samo nie liczysz na inne rezultaty nie wiem
Mam świadomość,Ty też że inni robią to samo to dlaczego oni a nie tamci?W 2015 roku Rostowski mówił że państwo nie jest w stanie udżwignąć rozdawnictwa i programów socjalnych,na taką skalę!Gdzie te pieniądze były,są?Skoro teraz przez 8 lat!!!Tak OSIEM się rozdaje no i Ci tez kradną,dojne świnie,koty itd.Skąd je biorą?No i dalej czekam na ten program kampanijny,po raz kolejny ODBUDOWY WIELKIEJ POLSKI(tzn.sprzedaży wszystkiego obcym) który miałby mnie przekonać do tych co u Sowy Polskę gnoili,równali z błotem?Odpowiedz dlaczego socjal w innych krajach jest dobry a u Nas be?W innych krajach Polacy przytulają pieniążki a tutaj ku.wa!!!Rozdawnictwo!Bo co?Bo sie dzielą(chociaż też kradnąumiechDonald mówił z ekipą w 2015 że za 2 lata będziemy bankrutem!Napisałem też że mnie wku.wia waflowanie się PiS-u z klerem i to jest najgorsza rzecz jaka robią ale to jest ich ogormny elektorat.Aha i jeszcze 13 i 14 emerytury dla Twoich,moich rodziców.Tyle pieniędzy!I żle.Po co Jareccy maja mieć dobrze i żyć godnie na starość?Jak kiedyś pani Suchocka powiedziała że emeryci są kulą u nogi dla państwa w którym żyją.Spoczko nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 09:17  
Cytuj
Wystarczy posłuchać Morawieckiego. On powiedział, że nas na to nie stać a pieniądze są z kredytu. No i mamy efekty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Masz świadomość, że kradną, robią walki itp...dajesz przyzwolenie...jesteś jednym z nich...
Sam sobie odpowiedziałeś, pasuje Ci to i tyle w temacie, bo chyba robiąc to samo nie liczysz na inne rezultaty nie wiem
Mam świadomość,Ty też że inni robią to samo to dlaczego oni a nie tamci?W 2015 roku Rostowski mówił że państwo nie jest w stanie udżwignąć rozdawnictwa i programów socjalnych,na taką skalę!Gdzie te pieniądze były,są?Skoro teraz przez 8 lat!!!Tak OSIEM się rozdaje no i Ci tez kradną,dojne świnie,koty itd.Skąd je biorą?No i dalej czekam na ten program kampanijny,po raz kolejny ODBUDOWY WIELKIEJ POLSKI(tzn.sprzedaży wszystkiego obcym) który miałby mnie przekonać do tych co u Sowy Polskę gnoili,równali z błotem?Odpowiedz dlaczego socjal w innych krajach jest dobry a u Nas be?W innych krajach Polacy przytulają pieniążki a tutaj ku.wa!!!Rozdawnictwo!Bo co?Bo sie dzielą(chociaż też kradnąumiechDonald mówił z ekipą w 2015 że za 2 lata będziemy bankrutem!Napisałem też że mnie wku.wia waflowanie się PiS-u z klerem i to jest najgorsza rzecz jaka robią ale to jest ich ogormny elektorat.Aha i jeszcze 13 i 14 emerytury dla Twoich,moich rodziców.Tyle pieniędzy!I żle.Po co Jareccy maja mieć dobrze i żyć godnie na starość?Jak kiedyś pani Suchocka powiedziała że emeryci są kulą u nogi dla państwa w którym żyją.Spoczko nie?

u tej sowy to nie siedział czasem wasz kolega? wierzysz ,że zmienił poglądy?
pytałem wcześniej, czy dasz rękę za przekazywane przez władze informacje o stanie finansów?
na krechę każdy może jakiś czas poszalećuśmiech inną sprawą jest skubanie pracujących i przedsiębiorców aby zaspokoić i utrzymać bumelancki elektorat
kolejnym faktem który powtarzam tłumaczył wam prezes " nie mamy pieniędzy , musimy wam zabrać aby potem oddać"mlotek
i tak samo po przeliczeniu wygląda sprawa emerytur
obniżenie podatków dla rodzin z dziećmi czy emerytów nie będzie miało efektu kagańca wyborczego , stąd wasza wiara i poddanie partii :cwaniak:
można mnożyć przykłady...obniżki cen paliwa dla debili, dopłaty do węgla dla debili i tak dalej i dalej mlotek
masz mieć świadomość, że jesteś uzależniony od państwa ...

co do reszty , dyskusja jak z ryżym bolkiem... kto przeciw pisowi ten za tuskiemmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 202
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Masz świadomość, że kradną, robią walki itp...dajesz przyzwolenie...jesteś jednym z nich...
Sam sobie odpowiedziałeś, pasuje Ci to i tyle w temacie, bo chyba robiąc to samo nie liczysz na inne rezultaty nie wiem
Mam świadomość,Ty też że inni robią to samo to dlaczego oni a nie tamci?W 2015 roku Rostowski mówił że państwo nie jest w stanie udżwignąć rozdawnictwa i programów socjalnych,na taką skalę!Gdzie te pieniądze były,są?Skoro teraz przez 8 lat!!!Tak OSIEM się rozdaje no i Ci tez kradną,dojne świnie,koty itd.Skąd je biorą?No i dalej czekam na ten program kampanijny,po raz kolejny ODBUDOWY WIELKIEJ POLSKI(tzn.sprzedaży wszystkiego obcym) który miałby mnie przekonać do tych co u Sowy Polskę gnoili,równali z błotem?Odpowiedz dlaczego socjal w innych krajach jest dobry a u Nas be?W innych krajach Polacy przytulają pieniążki a tutaj ku.wa!!!Rozdawnictwo!Bo co?Bo sie dzielą(chociaż też kradnąumiechDonald mówił z ekipą w 2015 że za 2 lata będziemy bankrutem!Napisałem też że mnie wku.wia waflowanie się PiS-u z klerem i to jest najgorsza rzecz jaka robią ale to jest ich ogormny elektorat.Aha i jeszcze 13 i 14 emerytury dla Twoich,moich rodziców.Tyle pieniędzy!I żle.Po co Jareccy maja mieć dobrze i żyć godnie na starość?Jak kiedyś pani Suchocka powiedziała że emeryci są kulą u nogi dla państwa w którym żyją.Spoczko nie?

u tej sowy to nie siedział czasem wasz kolega? wierzysz ,że zmienił poglądy?
pytałem wcześniej, czy dasz rękę za przekazywane przez władze informacje o stanie finansów?
na krechę każdy może jakiś czas poszalećuśmiech inną sprawą jest skubanie pracujących i przedsiębiorców aby zaspokoić i utrzymać bumelancki elektorat
kolejnym faktem który powtarzam tłumaczył wam prezes " nie mamy pieniędzy , musimy wam zabrać aby potem oddać"mlotek
i tak samo po przeliczeniu wygląda sprawa emerytur
obniżenie podatków dla rodzin z dziećmi czy emerytów nie będzie miało efektu kagańca wyborczego , stąd wasza wiara i poddanie partii :cwaniak:
można mnożyć przykłady...obniżki cen paliwa dla debili, dopłaty do węgla dla debili i tak dalej i dalej mlotek
masz mieć świadomość, że jesteś uzależniony od państwa ...

co do reszty , dyskusja jak z ryżym bolkiem... kto przeciw pisowi ten za tuskiemmlotekTeraz tak:Zgadza się.To wszystko prawda.Bez roztrząsania bo dalej mi wypisujesz co PiS robi żle.Tylko po raz kolejny:Na kogo mam głosować,dlaczego i kiedy nam się żyło lepiej(bo chyba o to chodzi).To sobie spróbuje przypomnieć bo jeszcze komunę też pamiętamumiech








Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 15:04  
Cytuj
ja niestety też pamiętam, kaczy jeszcze lepiej więc pragnie powrotu...
dla każdego po równo, zgnoić tych co chcą mieć więcej, czy się stoi czy się leży...jedna partia , jedna telewizja i tak dalej , dalej

sam sobie odpowiedz czego oczekujesz oddają głos... ale na dzień dzisiejszy to i tak bez znaczenia

kogo mam krytykować? tuska po ośmiu latach rządów pis? nie mam obsesji i lata mi koło frędzlaumiech

komu żyje się lepiej już powiedziałem, tym co alergię na pracę mają, jako pracujący nie widzę różnicy na plus

za to widzę , że nie mamy prezydenta , obrony terytorium RP , włazimy wszystkim w dupę a w swoją jesteśmy kopani...przy tym przekręty i złodziejstwo to pikuś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 15:17  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 15:17  
Cytuj
Normalnie morderstwo sądowe nadzwyczajnej kasty.

https://tvrepublika.pl/Stop-lichwie-Mieli-zaplacic-650-zl-a-komornik-zajal-juz-ponad-70-tys-zl-Ziobro-interweniuje,148323.html

Jak ustalono, od dłużniczki, która nie zapłaciła przedsiębiorcy 300 zł w 2006 r., komornik wyegzekwował blisko 19 tys. zł. Od mężczyzny, który miał uiścić 650 zł wynagrodzenia, komornik zajął i przekazał pośrednikowi niemal 70 tys. złotych. Jeszcze więcej, bo ponad 72 tys. zł komornik ściągnął od dłużnika, który w 2006 r. miał zapłacić przedsiębiorcy 650 zł. Do zajęcia pozostało w tym przypadku jeszcze 54 tys. zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 15:28  
Cytuj
Bardzo dobrze. Niezależnie sądownictwo i apolityczna prokuratura to podstawa dobrej zmiany.

Złodzieje z PiSu do lochu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 15:35  
Cytuj

Obrazek
Elyta



PS.
Regresie, odstaw truciznę i wybiegaj się na soczystej łące. Co uważacie, jak się dzielił sędzia z tzw. przedsiębiorcą, praworządnie czy sprawiedliwie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 17:00  
Cytuj
CYTAT

Obrazek
Elyta



PS.
Regresie, odstaw truciznę i wybiegaj się na soczystej łące. Co uważacie, jak się dzielił sędzia z tzw. przedsiębiorcą, praworządnie czy sprawiedliwie?


Na początku Tadeusza jest ...Ojciec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 202
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
ja niestety też pamiętam, kaczy jeszcze lepiej więc pragnie powrotu...
dla każdego po równo, zgnoić tych co chcą mieć więcej, czy się stoi czy się leży...jedna partia , jedna telewizja i tak dalej , dalej

sam sobie odpowiedz czego oczekujesz oddają głos... ale na dzień dzisiejszy to i tak bez znaczenia

kogo mam krytykować? tuska po ośmiu latach rządów pis? nie mam obsesji i lata mi koło frędzlaumiech

komu żyje się lepiej już powiedziałem, tym co alergię na pracę mają, jako pracujący nie widzę różnicy na plus

za to widzę , że nie mamy prezydenta , obrony terytorium RP , włazimy wszystkim w dupę a w swoją jesteśmy kopani...przy tym przekręty i złodziejstwo to pikuś
Nie żyje Tobie się lepiej niż kiedyś.Ok.Czyli nigdy nie było dobrze.A jak ja napisze że teraz jest lepiej dla mnie to spytasz mnie o
szczegóły?Mówisz że porównuję do PO a przecież od dwudziestu kilku lat tylko oni na zmianę z PiS-em rządzą.Naprawdę chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył jak można kraść przez 8 lat i nawet zabierając niektórym dawać miliardy na socjal,na zbrojenia,budować drogi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 21:26  
Cytuj
Matematyka na poziomie 1-3 wystarczy...
Spotkajcie się na pikniku 800 plus tam będziecie nawzajem klepać się po grzbietach ,przy darmowej kiełbasie wychwalać prezesagood
Na każdy temat masz jedną odpowiedź, albo pis albo chujowo...
Jak nie jest mi lepiej za pisu to znaczy że całe życie mam chujowe... co za intelektualna rozkminamlotek

Po raz kolejny zapytam , dajesz rękę za wyliczenia pisowskie?

Za pytam o to samo co bolka, co się stało że spadły wam sondaże przy takim dobrobycie?

Odnośnie finansowania socjalu też napisałem ale z Kowalskimi dyskusja jest niestety bezprzedmiotowamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 660
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sie 2023r. 21:54  
Cytuj
Głupi da się przekonać na 800 plus ,ale nie wie że inflacja wzrośnie przez to i ceny pójdą w górę .I więcej wyda na zakupy jak to 800 plus jest warte.PIS to bandyci ,eksperyment medyczny robili na całym narodzie i poprzez media namawiali do wstrzynkięcia sobie podejrzanego leku na kowiod .Eksperyment nieudany zamiast wyzdrowień to były zgony po preparacie .Potwierdzeniem nieudanego eksperymentu jest ucieczka Niedzielskiego z ministra .spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 202
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2023r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
Matematyka na poziomie 1-3 wystarczy...
Spotkajcie się na pikniku 800 plus tam będziecie nawzajem klepać się po grzbietach ,przy darmowej kiełbasie wychwalać prezesagood
Na każdy temat masz jedną odpowiedź, albo pis albo chujowo...
Jak nie jest mi lepiej za pisu to znaczy że całe życie mam chujowe... co za intelektualna rozkminamlotek

Po raz kolejny zapytam , dajesz rękę za wyliczenia pisowskie?

Za pytam o to samo co bolka, co się stało że spadły wam sondaże przy takim dobrobycie?

Odnośnie finansowania socjalu też napisałem ale z Kowalskimi dyskusja jest niestety bezprzedmiotowamlotek
Ja nie będę szukał gdzie pisałeś o socjalu,o wyliczeniach na poziomie matematyki 1-3.Poprosiłem Ciebie grzecznie żebyś mi to przedstawił i tyle!Jeśli to takie proste to dużo czasu nie zajmie.Ja moge napisać że najlepiej mi się żyło(paradoksalnieumiech za komuny bo miałem ojca w USA.Ty napisałeś że Tobie akurat nie żyje się teraz lepiej ale innym może tak.Ja tak to odczuwam.Ja pamiętam na co było stać Polaka na początku lat 90-tych i dalej tak po kolei.Jesli napisałeś że u Nas jest ciężko to czego na 10 moich znajomych za granicą tylko 1-2 ma swoje mieszkanie-dom,przylatują leczyć się w Polsce(przepraszam,przeciez jest paracetamol na wszystko na wyspachumiech,głównie zęby?Mnie stać i moja rodzinę na prywatne leczenie u dentysty,na kredyt.Jak się biednie żyje w Polsce to popatrz na ulice,na auta jakie jeżdżą,na przedmieścia,wille,domy(takie widzę tylko w większych miasatch) i to nie są moje słowa.Ja nie mam domu,zaje.istego auta ale i nie zazdroszczę innym.Co mam napisać że kradli albo tak jak Ty że mają alergie na prace a to wszystko mają nie wiem z czego?Ty wiesz.Cos Cię boli a jak chce żebyś porównał czasy kiedy żyło się Tobie najlepiej a tutaj wszyscy wrzucają młotki,je.nij się łeb.Naprawdę,zobaczcie bo ja obserwuje jak chce sobie humor poprawić-tak słabej opozycji nie było w historii...Ale fajnie się to oglądaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2023r. 09:21  
Cytuj
jako pracujący od zawsze na siebie nie widzę różnicy, 15 lat temu pracując sam , mając małe dziecko budowałem dom (bez kredytu i 500+) uśmiech spróbuj takiej sztuki dzisiaj

co tu wyliczać, to co dają odbierają w podatkach i podnoszonych regularni cenach wszystkiego ... jedyny który czerpie realne zyski to ten co nie pracuje, on zresztą też oddaje ale zazwyczaj nie jest tego świadomyuśmiech
podnieśli ci minimalną (no zajebiście), cyk do baru mlecznego...i :szok: pierożki radzieckie dopiero kosztowały 9zł a tu dzisiaj 15zł :szok: jak to się stanełonie wiem

gdzie napisałem ,że jest ciężko czy biednie , zawsze jedni mieli gorzej inni lepiej, wasza komuno-polityka dąży aby ci co mają lepiej oddawali tym co mają gorzej

wspominasz o zagranicy...każdy jedzie w jakimś celu, jeden żyć lekko i się bawić( ten co nie ma potem na dentystę ) drugi co ma coś w głowie albo w rękach i zostaje na stałe, kupuje dom itd ...tu też się nie zmieniło nic od lat
jakoś dalej opłaca się ludziom nawet sezonowo jechać na truskawki do niemców:cwaniak:

służby zdrowia nie poruszajmy nawet...w tym temacie nie macie się czym pochwalić , sam piszesz , że leczysz się prywatnie(jak większość zresztą) pomińmy napędzanie dalszej patologii , jedna wizyta w niby gabinecie a potem cyk badania na nfz w szpitalu

nic mnie nie boli, wkurwia bardziej, radziłem sobie za pisu, za tuska i innych gamoni więc dalej będę sobie radził, z tą różnicą , że ja nie oczekuję od żadnej partii , ze coś mi da....
bez zmiany ustroju mogą zmienić się jedynie mordy przy korycie

koło dupy lata mi opozycja bo faktycznie jej nie ma, mnie interesuje to co się dzieje tu i teraz , ale jakoś niewielu to widzę przeszkadza , cóż lata w niewoli zrobiły swoje, zawsze na kolanach pod czyjeś dyktando mlotek:

podsumowując, dalej nikt z was nie może odpowiedzieć na moje pytanie...co się stało , że się wam po ośmiu tłustych latach zesrało nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 202
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2023r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
jako pracujący od zawsze na siebie nie widzę różnicy, 15 lat temu pracując sam , mając małe dziecko budowałem dom (bez kredytu i 500+) uśmiech spróbuj takiej sztuki dzisiaj

co tu wyliczać, to co dają odbierają w podatkach i podnoszonych regularni cenach wszystkiego ... jedyny który czerpie realne zyski to ten co nie pracuje, on zresztą też oddaje ale zazwyczaj nie jest tego świadomyuśmiech
podnieśli ci minimalną (no zajebiście), cyk do baru mlecznego...i :szok: pierożki radzieckie dopiero kosztowały 9zł a tu dzisiaj 15zł :szok: jak to się stanełonie wiem

gdzie napisałem ,że jest ciężko czy biednie , zawsze jedni mieli gorzej inni lepiej, wasza komuno-polityka dąży aby ci co mają lepiej oddawali tym co mają gorzej

wspominasz o zagranicy...każdy jedzie w jakimś celu, jeden żyć lekko i się bawić( ten co nie ma potem na dentystę ) drugi co ma coś w głowie albo w rękach i zostaje na stałe, kupuje dom itd ...tu też się nie zmieniło nic od lat
jakoś dalej opłaca się ludziom nawet sezonowo jechać na truskawki do niemców:cwaniak:

służby zdrowia nie poruszajmy nawet...w tym temacie nie macie się czym pochwalić , sam piszesz , że leczysz się prywatnie(jak większość zresztą) pomińmy napędzanie dalszej patologii , jedna wizyta w niby gabinecie a potem cyk badania na nfz w szpitalu

nic mnie nie boli, wkurwia bardziej, radziłem sobie za pisu, za tuska i innych gamoni więc dalej będę sobie radził, z tą różnicą , że ja nie oczekuję od żadnej partii , ze coś mi da....
bez zmiany ustroju mogą zmienić się jedynie mordy przy korycie

koło dupy lata mi opozycja bo faktycznie jej nie ma, mnie interesuje to co się dzieje tu i teraz , ale jakoś niewielu to widzę przeszkadza , cóż lata w niewoli zrobiły swoje, zawsze na kolanach pod czyjeś dyktando mlotek:

podsumowując, dalej nikt z was nie może odpowiedzieć na moje pytanie...co się stało , że się wam po ośmiu tłustych latach zesrało nie wiemCzyli tak.Na ceny i inflację nie miała ŻADEN wpływ pandemia i wojna.Masz znajomych za granicą to wiesz jak się też żyje.Duuużo gorzej niż przedtem.
Ludzie jeżdżą na truskawki bo cisną przez miesiąc na pasztetówce i konserwach i najgorszym żarciu to i przywiozą zapier.alając po 10-12 h.
Chłopak na plaży 8-10 h sprzedając kukurydzę i nachosy zarobi od 200 do 400 zeta plus tipy za dzień.Wyżywienie i nocleg gratis i jeszcze niejedna na Niego siądzieumiechDziewczyny w sezonie na straganach wszelkiego rodzaju więcej siedzą na telefonach(nie wszędzie oczywiście) a dniówka jest i to za jaka pracę!Służba zdrowia-nikt jej nie uzdrowił i nie ,,uzdrowi''.Do dentysty chodzę prywatnie z 3 dzieci i z każdym miałem przejścia w szpitalach.I jak to lekarze.Jedni z powołania a drudzy wyje.ka.15 lat temu budowałeś dom.O jednej pensji?Czy żona pracowała?Jak sobie dużo rzeczy sam zrobisz to w ch.j zaoszczędzisz.Proste.Jak ja bym żałował dzieciom kolonii,obozów,wspólnych wczasów,weekendów poza domem,wyjść do znajomych,do knajpy to co miałbym z życia?A nie narzekam,magazynier i żona w budżetówce.Jak były smyki małe napierdzielałem po 10-12 h plus soboty.Teraz dziecko dofinansowują do żłobka,przedszkola(zależy od samorządu),po urodzeniu do 3 po skończeniu roku dwa alta po 500 lub rok po 1000 na dziecko.Na te dzieci które będą pracować na nasze emerytury i ja te pieniądze TU zostawiam.Bon turystyczny też zły,wyprawka też.Ile zarabiałeś z ciekawości jak dom stawiałeś?Powiem Ci że jeśli bez kredytu i może jeszcze działkę musiałeś kupić...I teraz jest Tobie gorzej.Są trudne czasy ale ja nie narzekam.Ja teraz mógłbym się stawiać(hipoteka za mieszkanie 65m)ale mi jest wygodnie.I co się miało zesrać?









Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2023r. 12:27  
Cytuj
przekonałeś mnie, na następne wakację jadę nad morze z kukurydzą:cwaniak:

no jednak cos się zesrało , nie macie większości , dalej musicie dosypywać socjlalu, straszyć babki nie wiem
po tylu latach dobrobytu z wizją na jeszcze większy nie wiem
tacy niewdzięczni wyborcy czy jak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 202
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2023r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
przekonałeś mnie, na następne wakację jadę nad morze z kukurydzą:cwaniak:

no jednak cos się zesrało , nie macie większości , dalej musicie dosypywać socjlalu, straszyć babki nie wiem
po tylu latach dobrobytu z wizją na jeszcze większy nie wiem
tacy niewdzięczni wyborcy czy jak?
Chodziło mi o pracę wyłącznie dla młodych,sezonową.Młodzi i tak np.w Stalówce nie zostaną.To miasto umarło,młodych ciągnie wielki świat,kolorowy,wolny.Mi brakuje tylko sportu na dobrym poziomie.Mam nadzieje że z pracą będzie coraz lepiej i z zarobkami.Koreańczyk ponoć na pytanie prezia superiora jak znajdzie ludzi do pracy w swojej fabryce powiedział;,,Dam im tysiąc więcej niż u Ciebie''.Kopara delikatnie opadła felgowemu i po rozmowie.Oby zaczęli walczyć o ludzi pensjami a nie ugadywaniem się na pewną medianę.I tak na koniec naprawdę bardziej mi do PiS-u bo Oni dla mnie bardziej są wiarygodni jako Polacy,rozumiesz.I to jest to mniejsze zło o którym pisałem.Akurat im najgrożniejszym rywalom nie wierzę,po prostu ku.wa nie wierzę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2023r. 18:31  
Cytuj
Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.

Andrzej Sapkowski, Ostatnie życzenie

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 202
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2023r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.

Andrzej Sapkowski, Ostatnie życzenie
Ja napisałem wcześniej.Ktoś kto nie miał trudnych wyborów w życiu,miał (ma) łatwe życie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 31 32 33 34 35 36 37 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »