NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
PIS=DROŻYZNA ,
Posty: 201
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2023r. 16:03  
Cytuj
CYTAT
nie robcie już z siebie głupszych niż jesteście good łykacie propagandę jak pelikany sciana
teraz was jarek straszy murzynami ... gdzie wasza narodowa odwaga uśmiech
a tak serio, to ponownie pytam - gdzie ta banda czarnych forsująca płot na granicy?
no jakoś ni ma ich u nas, pomimo nieudolności naszego wojska, straży granicznej i innych poszli w świat tranzytem...
taki tu dobrostan ,że nawet murzyni mają nas w głębokim poważaniu smiech2
zagrożeniem to może być właśnie PIS z dudu na czele, tylko czekać aż wpadnie na pomysł socjalu dla wyżej wymienionych, wszak dbanie o inne narody wychodzi im najlepiejmlotek

PS tak w temacie , bardzo ładnie się dudu tłumaczył na zadane ostatnio pytanie czy zamierza w końcu podjąć temat wołynia...
Podjął i dlaczego nie komentujesz?Mały krok ale jest...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2023r. 16:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lip 2023r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie tak. Minimalna krajowa na poziomie zasiłku dla bezdomnych w Niemczech jest wyznacznikiem sukcesów pislodziejstwa po dwóch kadencjach.


Chyba jest. Za Donka minimalna krajowa, stopa wolna od podatku, wiek emerytalny, 5 stów tego dowodzą ze wiele było do zrobienia.
PiSowi się to udało a Peowi odgrażają się ze gdy z Konfa odbiją władze to wszystko będzie tak, jak było.
Bo było im dobrze a wskaźniki ekonomiczne za nich nie były dobre. Ale co tam wskaźniki gdy paliwo wwozili a VAT wywozili a Ciemny Lud niczego nie wiedział bo kto niby miałby powiedzieć, Korwin?

A to ambaras,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2023r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dokładnie tak. Minimalna krajowa na poziomie zasiłku dla bezdomnych w Niemczech jest wyznacznikiem sukcesów pislodziejstwa po dwóch kadencjach.


Chyba jest. Za Donka minimalna krajowa, stopa wolna od podatku, wiek emerytalny, 5 stów tego dowodzą ze wiele było do zrobienia.
PiSowi się to udało a Peowi odgrażają się ze gdy z Konfa odbiją władze to wszystko będzie tak, jak było.
Bo było im dobrze a wskaźniki ekonomiczne za nich nie były dobre. Ale co tam wskaźniki gdy paliwo wwozili a VAT wywozili a Ciemny Lud niczego nie wiedział bo kto niby miałby powiedzieć, Korwin?

A to ambaras,,,




Tłuste koty z Pisu kradną za dużo dlatego PIS = drożyzna.

Im więcej dają tym większa drożyzna.

Za pisu naród wymiera i skamle o zasiłki. Taki efekt.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lip 2023r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Za pisu naród wymiera i skamle o zasiłki. Taki efekt.


Po 8 latach głód poparcia zagląda w oczy POKO umiech Ja poczekałabym jeszcze 4 lata żeby w pełni przetestować co zrobi Darwinizm Społeczny wg. Korwina z zapleczem propagandowym i wyborczym. PO rzeczywiście straciła szanse na powrót do chwały wśród Lemingów i Słoików. Sam hejt to zbyt mało żeby wygrać na arenie ogólnopolskiej, muszą się rozglądać za dodatkowymi koalicjantami o porównywalnym współczynniku naładowania płaskim hejtem. Dostrzegam pewne sukcesy na tym polu Regresie cool girl

Przeżyją najsilniejsi, najtłuściejsi, najbardziej oddani, niewzruszeni i zewnętrznie sponsorowani Regresie ok Masz zdolności wokalne ok

https://www.youtube.com/watch?v=tdv0FmV7VzM&t=79s

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2023r. 10:35  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lip 2023r. 12:34  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2023r. 16:35  
Cytuj
W najbliższych latach zaplanowano remont budynków polskiego parlamentu.
W tym jest projekt budowy nowego hotelu dla p-osłów,poślinek,senaciów itp.czyli ogólnie -tałatajstwa.sciana
Całość ma kosztować orientacyjnie raptem 500 mln. zyli.
Znając rzeczywiśtoć,będzie to razy trzy.co
Znajomi przysłowiowego"królika"czytaj"kacora",pociotki już zakładają firmy budowlane.good
"Pincet"-do tej pory ulubiona liczba PiSiaków.Teraz jest"łosiemset".
Się głosowało,się ma,leszcze.potluczony

PS.Ten na zdjęciu to bankster Matełósz Kopernikus?chytry
Geniósz ktury fstszymał inflację,porószył Ziemję,zrobił laskę prezesowi-sorka-zrobił łaskę i obniżył stopy wspólnie z Glapińskim?good

Nivea
Wiem że patrząc na ten obrazek w odpowiedni sposób(zezem),widać format 3D.To trzeba umieć co potrafię,ale ni chu,chu, nie wiem co przedstawia ten stereogram.:szok:

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lip 2023r. 20:24  
Cytuj
Ceny nie bardzo mogą rosnąć ad astra, pompowanie cen zaczyna odstraszać klientów. Zagranica robi się tańsza ale czy Polactwo i Janusze ma opamiętanie zanim pójdzie z torbami? No nie wiem, zobaczymy.

Możemy empirycznie stwierdzić ze gdyby miało to przekręty na wyłudzaniu VAT, umowach z Gazpromem itd itp zachłanne dojenie nie poszłoby aż tak daleko ze musieli podnieść wiek emerytalny kobietom o 7 lat i poważnie zrolować WP i prowincje.

To nie 7 lat nieszczęść, to będzie 12 zasłużonych lat na odwyku sk cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2023r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
Ceny nie bardzo mogą rosnąć ad astra, pompowanie cen zaczyna odstraszać klientów. Zagranica robi się tańsza ale czy Polactwo i Janusze ma opamiętanie zanim pójdzie z torbami?

To nie 7 lat nieszczęść, to będzie 12 zasłużonych lat na odwyku sk cool girl


@art2 deco
Proszę nie pisz o nas, a przynajmniej o mnie-polactwo.zdegustowany
Jestem Polakiem.
Z tego jestem dumny.ok

Niestety,wstydze sie ze jestem takim kraju kierowanym przez sqrwynuf.zaklopotany

Za dwa miechy wypierdalam za ocean.jezyk

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lip 2023r. 17:41  
Cytuj
Polactwo nie obejmuje Polaków. Jesteś bezpieczny jusek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2023r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ceny nie bardzo mogą rosnąć ad astra, pompowanie cen zaczyna odstraszać klientów. Zagranica robi się tańsza ale czy Polactwo i Janusze ma opamiętanie zanim pójdzie z torbami?

To nie 7 lat nieszczęść, to będzie 12 zasłużonych lat na odwyku sk cool girl


@art2 deco
Proszę nie pisz o nas, a przynajmniej o mnie-polactwo.zdegustowany
Jestem Polakiem.
Z tego jestem dumny.ok

Niestety,wstydze sie ze jestem takim kraju kierowanym przez sqrwynuf.zaklopotany

Za dwa miechy wypierdalam za ocean.jezyk
Teraz jest kierowany przez s.....ów czy wcześniej też?A kto może był lepszy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2023r. 23:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ceny nie bardzo mogą rosnąć ad astra, pompowanie cen zaczyna odstraszać klientów. Zagranica robi się tańsza ale czy Polactwo i Janusze ma opamiętanie zanim pójdzie z torbami?

To nie 7 lat nieszczęść, to będzie 12 zasłużonych lat na odwyku sk cool girl


@art2 deco
Proszę nie pisz o nas, a przynajmniej o mnie-polactwo.zdegustowany
Jestem Polakiem.
Z tego jestem dumny.ok

Niestety,wstydze sie ze jestem takim kraju kierowanym przez sqrwynuf.zaklopotany

Za dwa miechy wypierdalam za ocean.jezyk
Teraz jest kierowany przez s.....ów czy wcześniej też?A kto może był lepszy?

Donald był najlepszy. Tylko że wszystkie kryzysy mu nie pozwoliły...

Donald zamiatał pod dywan i mówił że jest świetnie...
Teraz że koronawirus że UE, że Putin, susza że korowy się nie chcą cielić, że kobiety dają w szyję...

Wszystkie klęski na ziemi się objawiły tylko oni (pisowcy) święci. Poza tym że to wina wszystkich że jest dziadostwo to z telewizji się dowiesz że jest świetnie właśnie dzięki PiS.


Tymczasem tłuste koty z Pisu koty pęcznieją a naród trawią stare problemy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2023r. 10:34  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2023r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ceny nie bardzo mogą rosnąć ad astra, pompowanie cen zaczyna odstraszać klientów. Zagranica robi się tańsza ale czy Polactwo i Janusze ma opamiętanie zanim pójdzie z torbami?

To nie 7 lat nieszczęść, to będzie 12 zasłużonych lat na odwyku sk cool girl


@art2 deco
Proszę nie pisz o nas, a przynajmniej o mnie-polactwo.zdegustowany
Jestem Polakiem.
Z tego jestem dumny.ok

Niestety,wstydze sie ze jestem takim kraju kierowanym przez sqrwynuf.zaklopotany

Za dwa miechy wypierdalam za ocean.jezyk
Teraz jest kierowany przez s.....ów czy wcześniej też?A kto może był lepszy?

Donald był najlepszy. Tylko że wszystkie kryzysy mu nie pozwoliły...

Donald zamiatał pod dywan i mówił że jest świetnie...
Teraz że koronawirus że UE, że Putin, susza że korowy się nie chcą cielić, że kobiety dają w szyję...

Wszystkie klęski na ziemi się objawiły tylko oni (pisowcy) święci. Poza tym że to wina wszystkich że jest dziadostwo to z telewizji się dowiesz że jest świetnie właśnie dzięki PiS.


Tymczasem tłuste koty z Pisu koty pęcznieją a naród trawią stare problemy.
Naprawdę żyło Ci się lepiej za rządów folksdojczów?Rozwiń proszę,przekonaj,napisz jaki mają plan rządzenia krajem.Może na nich zagłosujęuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lip 2023r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Całe szczęście że wszystkie pieniądze z opłaty przekształceniowej OFE na PPK czyli całe 15% trafiły do budżetu państwa a tak mogły trafić do Niemca!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2023r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ceny nie bardzo mogą rosnąć ad astra, pompowanie cen zaczyna odstraszać klientów. Zagranica robi się tańsza ale czy Polactwo i Janusze ma opamiętanie zanim pójdzie z torbami?

To nie 7 lat nieszczęść, to będzie 12 zasłużonych lat na odwyku sk cool girl


@art2 deco
Proszę nie pisz o nas, a przynajmniej o mnie-polactwo.zdegustowany
Jestem Polakiem.
Z tego jestem dumny.ok

Niestety,wstydze sie ze jestem takim kraju kierowanym przez sqrwynuf.zaklopotany

Za dwa miechy wypierdalam za ocean.jezyk
Teraz jest kierowany przez s.....ów czy wcześniej też?A kto może był lepszy?

Donald był najlepszy. Tylko że wszystkie kryzysy mu nie pozwoliły...

Donald zamiatał pod dywan i mówił że jest świetnie...
Teraz że koronawirus że UE, że Putin, susza że korowy się nie chcą cielić, że kobiety dają w szyję...

Wszystkie klęski na ziemi się objawiły tylko oni (pisowcy) święci. Poza tym że to wina wszystkich że jest dziadostwo to z telewizji się dowiesz że jest świetnie właśnie dzięki PiS.


Tymczasem tłuste koty z Pisu koty pęcznieją a naród trawią stare problemy.
Naprawdę żyło Ci się lepiej za rządów folksdojczów?Rozwiń proszę,przekonaj,napisz jaki mają plan rządzenia krajem.Może na nich zagłosujęuśmiech


OK. W takim razie przyjdź do nas do biura wyborczego. Wszystkiego się dowiesz w swoim czasie. Najpierw poroznosisz trochę ulotek, porozklejasz plakaty na mieście. Przejdziesz próbę rydza i może cię wtajemniczymy. Potem kto wie. Wszytko przed tobą.

Pamiętaj o haśle: Rudy na prezydenta. ok

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2023r. 12:45  
Cytuj
Rozumiem.Czyli to jest wielka tajemnica jaki macie program i każdy kto chce się dowiedzieć musi przyjść do Was osobiścieuśmiech?Ja grzecznie poprosiłem żebyś dał mi argumenty dzięki którym (może) mógłbym zmienić zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2023r. 20:35  
Cytuj
Program jest prosty. Dajemy to co PiS i jeszcze więcej żeby tylko wygrać. Przecież wiadomo że te barany same za to płacą i jeszcze dzięki składają smiech2

Ja cię chciałem do biura zaprosić bo zostało nam trochę plakatów "PIS=Drożyzna" do porozklejania. Nie za darmo oczywiście. Kiedy już przejmiemy władzę i te pieniądze co PIS kradnie to będziemy się dzielić umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2023r. 15:45  
Cytuj
Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2023r. 18:45  
Cytuj
Gdy wróci praworządność wszystko będzie po staremu Regresie. Będzie praworządnie po Niemiecku w czasie łapanek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2023r. 19:02  
Cytuj
A powiedz mi co najpierw mówił baron,wsza jedna Rostowski że nie ma pieniędzy na socjal a póżniej Herr Flick vel Donald mówił że pieniążki się znajdą.Ojojoj!Policz sobie(są do sprawdzenia w necie)afery jakie były za PO.To co zrobili u Sowy to kures..o,zdrada ojczyzny.,,POLSKI JUŻ NIE MA''!To ich słowa.Jak jechali na Lecha po śmierci w necie to wszystko ok a jak gość stworzył stronę ,,antykomor''na drugi dzień wjechały służby i zrobiły ,,porządek''.Piękna akcja z Trynkiewiczem i zajumane diengi z OFE.Ś mianie się z obiadku Pawłowicz na sali sejmowej a w tym czasie były prezio Bronek Komorowski zeznaje w sprawie powiązań WSI ze służbami rosyjskimi.Petelicki powiedział że jak usłyszycie o moim samobójstwie to znaczy że mnie dopadli.Lepper też się wyhuśtał,jasne.Marsze niepodległości jakoś są teraz spokojne,przepraszam NAZISTOWSKIE.I Rafałek zabronił najpierw zorganizowania a kilka dni wcześniej wydał pozwolenie na przemarsz LGBT.Spoko.I kto tu walczy czy ma walczyć o równouprawnienie,gdzie tolerancja,szacunek?Mam znajomego radcę prawnego i wiesz co mówi?Że teraz to ciężko coś załatwić,ojojojoj!Lustrują dokładnie,aj! Nie ładnie!Dalej uważasz że mało odzyskują z szarej strefy!Wprowadzili karty sim imienne żeby inwigilować przestępców,blik na lepszą kontrolę.Zobacz na meczach kto jest za lewą a kto za prawą stroną i kto by poszedł bić się za Polskę?Oni(kibice) czy tęczowi czyli beznarodościowcy,roszczeniowi na każdym kroku jak,, dindu nuffin''w USA.I jedna rzecz żeby nie było tak kolorow.Też mnie wku.wia Rydzyk i cała ta otoczka wokół niego.Ale odpowiem Tobie dlaczego i to jest argument który Ty powinieneś mi przedstawić a ja się teraz wpier.alam na minę pisząc że jest to jebucki elektorat PiS-u i nie odpuszczą w tej kwestii.Patrząc na obecną opozycję jest dramatyczna.Kwaśniewski za głowę się łapie patrząc jak lewica się sama kończy a On to wszystko zbudował i może by wrócił ale tam nie z kim gadać i nie ma kreatywnych ludzi żeby coś stworzyć.A wszystkich tak ogólnie to najbardziej wku.wia Jarek.Prosty chłopina,asceta,patriota(tego nie podważaj nawet) itelepie doktorami,profesorami co pokończyli cuda wianki na świecie a Ty wiem co mi odpiszesz.Że rządzi najgłupszym ciemnym, ludem chyba w powojennej Polsce tak?Miałem jeszcze napisać o następnym gagatku Sikorskim ale na to potrzeba czasu,dużo czasu.Pozdrawiami dużo zdrówka życzę,ponad podziałami.W końcu wszyscy tutaj chemy dobrze dla Polski tak...?Nie słyszę!Oj,słabe echo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2023r. 23:13  
Cytuj
CYTAT


Pamiętaj o haśle: Rudy na prezydenta. ok


Dlaczego nie Kubuś Puchatek?chytry
Też rudy.potluczony

Morawiecki Osiołek,Sasin jako Królik.Macior jako Prosiaczek...good

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2023r. 17:20  
Cytuj
Jeszcze napiszę o nierentownych PLL,,LOT'' które w 2014 roku generowały takie straty że miały być sprzedane ...?LUFTHANSIE!Tak jest!!!A teraz przędą w najlepsze z dobrym zyskiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2023r. 19:17  
Cytuj
Ok, dawaj teraz litanię porażek i złodziejstwa PiSu skoro jesteś taki zorientowany i zebrało ci się na pisanie. (Wg. mnie raczej zindoktrynowany)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lip 2023r. 21:04  
Cytuj
Lud tez nie może doczekać się rządów koalicji Konfy z PO. Znowu będzie jak za dobrych lat.

Obrazek



Słuchałam wywiadu Bosaka o nachodzących. Chłop rozumie potrzeby przedsiębiorców i nie był taki cięty na Afrykanów jak był niedawno cięty na robotnych Ukraińców. Jak to się poglądy zmieniają. Wyraźnie Donek jest teraz na miejscu Bosaka a Bosak w butach Donka.

Nieoczekiwana zmiana miejsc ok good

Dyżurni pewnie cos napiszą w temacie żebyśmy nadążali za transformersami,,, Ja tu widzę ze pierwsze koty poszły za płoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »