NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
PIS=DROŻYZNA ,
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2023r. 21:01  
Cytuj
Ojojojoj!W Niemczech jest najwyższy dług publiczny w historii!Chyba wina PiS-u jak u Nas!!A Niemcy mówią że wina WOJNY!!No nie,chyba kłamią co?Polska jest w czołówce państw które walczą z szarą strefą,kontrabandą,przemytem a Francja na szarym końcu.Ojojojoj!Co za zje.any PiS wziął się za LUDZI INTERESU a tak to cysterny szast!prast!Przejeżdżały przez granicę na miękko!I się żyło!!Wszystko szło w sądach załatwić a teraz lipa!Ale to u Nas jest łamane prawo!Przecież przez osiem lat dawania ludziom socjalu,13 i 14 emerytur mielibyśmy drugą Grecję a tu jakoś to wygląda co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2023r. 21:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2023r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
Ojojojoj!W Niemczech jest najwyższy dług publiczny w historii!Chyba wina PiS-u jak u Nas!!A Niemcy mówią że wina WOJNY!!No nie,chyba kłamią co?Polska jest w czołówce państw które walczą z szarą strefą,kontrabandą,przemytem a Francja na szarym końcu.Ojojojoj!Co za zje.any PiS wziął się za LUDZI INTERESU a tak to cysterny szast!prast!Przejeżdżały przez granicę na miękko!I się żyło!!Wszystko szło w sądach załatwić a teraz lipa!Ale to u Nas jest łamane prawo!Przecież przez osiem lat dawania ludziom socjalu,13 i 14 emerytur mielibyśmy drugą Grecję a tu jakoś to wygląda co?


Wyłącz TVP bo ci szkodzi.

Nic się nie zmieniło. Mamy płacę minimalną na poziomie zasiłków dla bezrobotnych w Niemczech. I potęgę ludzi zarabiacych przy minimalnej.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2023r. 21:58  
Cytuj
I ceny ewropejskie. Jak myślisz skąd się biorą tłuste koty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2023r. 22:52  
Cytuj
Znacie ceny mieszkań,wynajmu,żywności i cen energii itp.(to nie moja wiedza tylko podana do publicznej wiadomości przez media)w innych krajach europejskich?O ile w Polsce wzrastała najniższa krajowa?Nie wiedząc co Nas czeka(pandemia,wojna) i dalej rośnie.Przecież to pospólstwo zapier.ala na Tych co maja w ch.j kasy.Czemu kobieta w Biedronce i innym dyskoncie(od 3 do 4,5 klocka) zarabia lepiej niż u polskiego prywaciarza?A tacy Oni niedobrzy i dobry socjal dają.Tylko nie piszcie nasi są biedni.Widzę i znam tych RODAKÓW.Od w ch.j najwięcej ludzi pracuje w wieku produkcyjnym.Twoi,Wasi rodzice narzekają na emerytury???Jka przepracował swoje to ma za co żyć.Moi rodzice z zawodowym wykształceniem maja więcej na głowę niż ja z 3 dzieci.I nie narzekam.Weekendy z dziećmi,normalne wakacje ,obozy ,kolonie.Idżcie za folksdojczem fuhrerem,za wolną Europą.Możemy być w Unii ale musimy być suwerenni a nie szmatławić się i sprzedawac swoich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lip 2023r. 14:07  
Cytuj
Niejaka Stanisława Kasprzycka została się do Zarządu PGNiG Technologie ,spółki Orlenu, jako wiceprezeska.good
Spółka odpowiada m.in.za budowę obiektów przemysłu naftowego,gazowego.zdegustowany

Z zawodu jest... nauczycielką plastyki.potluczony

I tak lepiej zarabia niż Agata,żona płezydęta Anżeja,też nauczycielki.ok

Anżej,podobno z wykształcenia jest prawnikiem.
Pewnie kierując się rutyną zawodową lub na polecenie Jarka,bez zastanowienia podpisał ustawę o odpowiedzialności karnej za kontakty z kacapami.
Połapał się jednak że popełni faux pas, po prostu zrozumiał swój błąd. Przecież z racji zajmowanego stanowiska MUSIAŁ takie kontakty mieć.cool
Zrobił to w poniedziałek,a w piątek w panice skierował wniosek do TK,o sprawdzenie jest zgodności z Konstytucją.sciana
Sam zanegował swoją decyzję.Za komuchów mowili na to"autokrytyka".boks

O stan zdrowia Anzeja,nie pytam.mlotek
Zdrowy to on jest wystarczy popatrzeć jak pulchniutki,różowiutki...3m sie
Jego mentor ze studiów prawniczych(nazwiska nie pamiętam),oficjalnie przyznał,ze wstydzi się tego,że był jego promotorem.placze

PS.Pan Cymański,to ten z PiSiarni,dostaje 7.200 zł emerytury europoselskiej,z ZUS-a 3700,a z diety poselskiej z Sejmu -14.000 zyli.
Do tego wszelkie dodatki funkcyjne za udział w komisjach,podkomisjach,na prowadzenie biura,darmowe loty i C..uj jeden za ile innych funkcji.jezyk

To piszę ja,Jarząbek,"Sygnalista".
Łubu dubu,łubu dubu niech żyje prezydentu PiSiowatego klubu.zaklopotany

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2023r. 12:17  
Cytuj
Każdy kto ma władzę pcha swojego na stanowiska.W każdej partii są wałki.Ja tego nie neguję.Piszesz że promotor wstydzi się Dudy.A ilu się wstydzi Komorowskiego?Tylko nie mów że był lepszym preziem bo je.nęumiechZa PO było najwięcej afer w historii kraju.Posłuchaj sobie o czym mówili u Sowy.Że Polski już niema....I uje.ali niewinnych ludzi.I dzisiaj ryży mówi,wzywa do obrony polskich granic.O co tu ku.wa chodzi?Chyba nie rozumie co mówi?U nas są cudzoziemcy w mieście ale pracują.Zobacz,popytaj się znajomych jak masz np. we Francji jak tam multikulti zapier.ala.Ilu z tych cudzoziemców ponoć 130 tys.jakie za czasów PiS-u zamieszkało w Polsce robiło zamieszki,zadymy,opier.alało sklepy,paliło auta itp.?Pytam się?Widać są to ludzie cywilizowani jak potrafią się zaaklimatyzować i żyć normalnie ale nie ci co niszczą mienie,mordują ludzi i co stali za płotem na Białorusi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2023r. 17:54  
Cytuj
"Wspierają" emerytów a niedobór polskich dzieci zastępują obcokrajowcami.

Aktywnie wspierają wymieranie Polaków.

Zdrada, hańba i porażka. Przy tym kradną zapewniając sobie nietykalność. Gorzej być nie może.

Obrazek spełnił obietnicę

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2023r. 21:56  
Cytuj
Pomyśl kolego w czym jest problem jeśli chodzi o te dzieci a właściwie Ich brak że tak powiem...Zobaczymy czy trafisz;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2023r. 22:42  
Cytuj
Problem są złodzieje gospodarczy imbecylowie z PiSdu:


"
Jako główne przyczyny niskiej liczby urodzeń wskazano w raporcie sytuację demograficzną, nieefektywną i niestabilną politykę rodzinną oraz czynniki społeczne - poczucie niepewności czy sytuację kobiet na rynku pracy.

Jego autorzy stwierdzają, że zwiększenie dzietności jest mało prawdopodobne, m.in. dlatego, że mamy ograniczony wpływ na demografię. Powodem jest też poczucie bezpieczeństwa związane ze stabilną sytuacją finansową i mieszkaniową.

Kolejnymi powodami, które wymieniają, są koszty ponoszone przez matki oraz polityka rodzinna w Polsce, którą trudno uznać za spójną i prowadzoną niezależnie od światopoglądu rządzących.
"

Ja bym dodał jeszcze odbieranie roli ojca i spychanie go do roli zasiłkobiorcy. Masz inne wnioski?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2023r. 21:42  
Cytuj
Nietrafione...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2023r. 21:56  
Cytuj
Młodzi nie dojrzali do tego żeby mieć dzieci.Są wygodni,chcą żyć.Pozwala Im na to swoboda,wolność(coś pięknego!)i finanse.W momencie założenia rodziny wszystko Im się upier.ala.Obowiązki,czas którego nie można rozciągnąć(coś o tym wiem.Mam 3 dzieci) i którego brak.Dla obecnych hedonistów jest to niewola.Mentalnie są w wieku nastu lat.Dzieci są dla Nich strupem.Oczywiście nie mówię o wszystkich.Zaledwie o 85-90 procentach;).Mnie stać na życie z 3 dzieci.Ich też.Ale po co?Kalkulują.Nikt Ich rzecz jasna do niczego nie zmusi ale tu jest problem.Już to pisałem.Widzę to w pracy,w bloku,w rodzinie.Szczytem marzeń jest praca na magazynie w amazonie w Holandii,zarobić trochę,wrócić,pobawić się,ubrać i...Jest fajnie.Troche krótkowzroczne ale spoko.To ja jestem boomer.I czy w ogóle coś rozumie....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2023r. 22:38  
Cytuj
Założenie rodziny aktualnie następuje później jeżeli chodzi o wiek. Stąd może się brać twoja opinia.

Weź pod uwagę dwie rzeczy.

Pierwsza że naturalnym instynktem każdego człowieka jest chęć posiadania potomstwa.

Druga że wiele młodych osób wręcz chwali się narodzinami i posiadaniem potomstwa. Widać to szczególnie wyraźnie na mediach społecznościowych. (np Friz i Wesow z ekipy)

Trzecia umiech że ludzie bezdzietni zawsze spotykają się z ostracyzmem. W świecie gdzie praktycznie każdy ma dziecko ludzie bezdzietni spotykają się z podobnym odrzuceniem jak niepełnosprawni. Dzieje się tak z powodu naturalnego lęku człowieka przed samotnością.

Posiadanie dzieci to radość. Czymże jest brak czasu skoro wszystkie inne czynności mają mniejszy sens.

Może nie do końca doceniasz to co masz, może jesteś tym zmęczony, może trochę zazdrościsz innym...

Każdy ma swoją prawdę. Jeżeli jest jak ty piszesz to trudno się mówi (ich strata). Jeżeli jest tak jak ja piszę, obserwuję i jak mówią badania to można coś zmienić i pomóc innym.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 09:21  
Cytuj
Mamy najdroższy prąd w Europie!

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 11:45  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

a tak z ciekawości , co się stało z tymi co stali za tym niby płotem? wrócili do siebie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 15:49  
Cytuj
A Ty byś wrócił gdybyś zapłacił szmalcownikom 10,000 ojro za życie w Germanii dofinansowywanego przez ewropejskich frajerow mulikulti po 20,000 ojro od łebka?

PS.
Donek z PO to nowa świecka tradycja prawdomówności.
Regresa wyrwigrosza nawet nie zapytowywuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 15:58  
Cytuj
Jak to możliwe ze Mictocefal który ma tyle elektrowni jądrowych tak łupi żabojadów. Oni mogą żyć z handlu ETS umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 16:00  
Cytuj
BiedaPiS kradnie 1000zł a daje 800 za Polaka.

UE daje 20 000 EURO za mużyna na czysto.

Kto jest lepszy?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 16:02  
Cytuj
Regres cywilizacyjny to przyszłość otwartych granic globalizmu cool girl Jest najlepszy

PS.
Multikulti jest cholernie kosztowne.

Na Bastylie kamraci umiech
Obrazek
Historia lubi się powtarzać gdy jest sterowana,
Barbaria u bram.
Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 16:56  
Cytuj
CYTAT



"
Jako główne przyczyny niskiej liczby urodzeń wskazano w raporcie sytuację demograficzną, nieefektywną i niestabilną politykę rodzinną oraz czynniki społeczne - poczucie niepewności czy sytuację kobiet na rynku pracy.

Jego autorzy stwierdzają, że zwiększenie dzietności jest mało prawdopodobne, m.in. dlatego, że mamy ograniczony wpływ na demografię. Powodem jest też poczucie bezpieczeństwa związane ze stabilną sytuacją finansową i mieszkaniową.

Kolejnymi powodami, które wymieniają, są koszty ponoszone przez matki oraz polityka rodzinna w Polsce, którą trudno uznać za spójną i prowadzoną niezależnie od światopoglądu rządzących.
"

Masz inne wnioski?


Mam, to tendencyjna indoktrynacja, wnioski wyssane z,,, umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 17:09  
Cytuj
Ty to wiem że masz inne. Jednak jak się okazuje mylne bo nieskuteczne. ok
Siedzisz w partii i dajesz w szyję zamiast dzieciom ryż gotować.umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 17:51  
Cytuj

Obrazek



PiS to ma łatwiznę gdy porównasz do slalomu jaki musi wykonywać POKOmuna miedzy starymi minami.


I co roku dokładają sobie kolejne tyczki do ominięcia,,,
Obrazek
Kto to jeszcze łyka z wyjątkiem słusznie minionego aparatu?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Założenie rodziny aktualnie następuje później jeżeli chodzi o wiek. Stąd może się brać twoja opinia.

Weź pod uwagę dwie rzeczy.

Pierwsza że naturalnym instynktem każdego człowieka jest chęć posiadania potomstwa.

Druga że wiele młodych osób wręcz chwali się narodzinami i posiadaniem potomstwa. Widać to szczególnie wyraźnie na mediach społecznościowych. (np Friz i Wesow z ekipy)

Trzecia umiech że ludzie bezdzietni zawsze spotykają się z ostracyzmem. W świecie gdzie praktycznie każdy ma dziecko ludzie bezdzietni spotykają się z podobnym odrzuceniem jak niepełnosprawni. Dzieje się tak z powodu naturalnego lęku człowieka przed samotnością.

Posiadanie dzieci to radość. Czymże jest brak czasu skoro wszystkie inne czynności mają mniejszy sens.

Może nie do końca doceniasz to co masz, może jesteś tym zmęczony, może trochę zazdrościsz innym...

Każdy ma swoją prawdę. Jeżeli jest jak ty piszesz to trudno się mówi (ich strata). Jeżeli jest tak jak ja piszę, obserwuję i jak mówią badania to można coś zmienić i pomóc innym.
Widzisz,pisząc słowa że może zazdroszczę innym,nie doceniam tego co mam,że zazdroszczę innym.No właśnie,może.Nie znasz mnie.Mówię o czymś czego doświadczam na co dzień.To co widzę na mieście,w pracy,na imprezach rodzinnych ,firmowych wszelakich.Pisałem kiedyś o hedonistach,że ludzie teraz siedzą w necie,wygody,pozycji,dobrej pracy-spoko.Tylko to się staje celem nadrzędnym.Myślą sobie-ty,jak ja zarobię 5-7 klocka i odkładam ale słabo to co będzie jak dojdą dzieci.Będziesz wydawał mniej.Priorytety się zmienią i nie tylkoumiech.Ale myśląjezykier.ole wiązać koniec z końcem.Boją sie tej odpowiedzialności.Jak ja widzę że goście są na garnuchu mamy w wieku 30-35 lat w sensie że im pierze ciuchy,robi obiady rzucą parę stówek i wszystko mają z głowy to co to jest?Ja mam 48 lat.Inne pokolenie.Z moich znajomych powiedzmy statystycznie z grupy 50 osób około 40-45 ułożyło sobie życie,rodzinne.Pozostali nie żyją,siedzą albo stoją pod sklepem.Oczywiście żeby nie było tak kolorowo część się rozeszła.Ja może nie jestem dobrym przykładem bo z każdym dzieckiem(trójka)miałem przejścia,medyczne,włóczenie się po szpitalach,noce na szpilkach,operacje,zabiegi dlatego doceniam to co mam Progres.Strasznie jestem ku.wa szczęśliwy że się to wszystko już wyprostowało.Ostatnia operacja w maju i jest git.Uwierz mi to co siedzi w łbie rodzica gdy dziecko jest chore,w czasie operacji to jest jakiś matrix.Ostatnio spytałem się znajomego który chyba sugerował że wyolbrzymiam kiedy ostatni raz się o KOGOŚ martwiłeś i popłakałeś ze szczęścia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 660
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 21:20  
Cytuj
Ja na to wszystko mówię .Jeb .. pis!1000 plus jak będą rozdawać to i tak nie zaglosuję na przestępców co robią eksperymenty medyczne na polakach.:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2023r. 21:33  
Cytuj
Wysoka inflacja to wina wojny i covidu...

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »