NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
PIS=DROŻYZNA ,
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 11:34  
Cytuj
Właśnie dlatego nigdy nie zrozumiem , jak jedno gówno może być obrzydliwe, a drugie takie smaczne. Dla mnie jest nie pomyślenia by gówno wartościować...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 11:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 11:34  
Cytuj
no jak by jakimowiczowi i reszcie płacili tym miodem kapiącym z ust dudu to by mi to latało koło dupy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 11:37  
Cytuj
Jedyne dziadku co mogę ci doradzić to żebys gówno omijał z daleka. I to płynące z TVP, i to z TVN...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Właśnie dlatego nigdy nie zrozumiem , jak jedno gówno może być obrzydliwe, a drugie takie smaczne. Dla mnie jest nie pomyślenia by gówno wartościować...umiech

dokładnie tak samo jak bronisz jednego gówna a atakujesz drugie gówno...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 11:40  
Cytuj
Nieprawda dziadku. Miłośnicy gówna rządowego i opozycyjnego są dla mnie na tym samym poziomie rozwoju...umiech


Rzecz w tym że obrońcy praworządności, próbują mi stręczyć gówno opozycyjne jako lepszą alternatywę dla gówna rządowego. A tak nigdy nie będzie. A przynajmniej dla mnie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 19:38  
Cytuj
Kupa Berlin-Moskwa jest wyjątkowo trująca dla Polaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Właśnie dlatego nigdy nie zrozumiem , jak jedno gówno może być obrzydliwe, a drugie takie smaczne. Dla mnie jest nie pomyślenia by gówno wartościować...umiech

dokładnie tak samo jak bronisz jednego gówna a atakujesz drugie gówno...


PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
Nieprawda dziadku. Miłośnicy gówna rządowego i opozycyjnego są dla mnie na tym samym poziomie rozwoju...umiech


Rzecz w tym że obrońcy praworządności, próbują mi stręczyć gówno opozycyjne jako lepszą alternatywę dla gówna rządowego. A tak nigdy nie będzie. A przynajmniej dla mnie...umiech


Oj a właśnie że będzie. I to niedługo.
Ceny energii będą jak za Donalda. umiech

Od kiedy były drastyczne wzrosty cen energii w taryfach dla firm? Przed wojną czy po rozpoczęciu? PISflacja czy Putinflacja?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2022r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Właśnie dlatego nigdy nie zrozumiem , jak jedno gówno może być obrzydliwe, a drugie takie smaczne. Dla mnie jest nie pomyślenia by gówno wartościować...umiech

dokładnie tak samo jak bronisz jednego gówna a atakujesz drugie gówno...


PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI

Tak tak , kacze gowno mniej gówniane
...widły masz to się przydają ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sie 2022r. 00:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Właśnie dlatego nigdy nie zrozumiem , jak jedno gówno może być obrzydliwe, a drugie takie smaczne. Dla mnie jest nie pomyślenia by gówno wartościować...umiech

dokładnie tak samo jak bronisz jednego gówna a atakujesz drugie gówno...


PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI

Tak tak , kacze gowno mniej gówniane
...widły masz to się przydają ...


powiedziałeś co wiedziałeś:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sie 2022r. 08:13  
Cytuj
CYTAT


Oj a właśnie że będzie. I to niedługo.
Ceny energii będą jak za Donalda. umiech

Od kiedy były drastyczne wzrosty cen energii w taryfach dla firm? Przed wojną czy po rozpoczęciu? PISflacja czy Putinflacja?




Wasza centrala, a zatem i wy regresie będziecie straszyć Polaków inflacją, i obiecywać cuda na kiju po powrocie chyżego roja do władzy. Jeżeli zima będzie mroźna, zabraknie opału, a przynajmniej jego będą ceny kosmiczne to macie jakąś
szansę na realizację swoich niecnych zakusów, regresie. Jeżeli pisorom dopisze trochę szczęścia to niestety po raz kolejny wasza menażeria będzie musiała obejść się smakiem...umiech


Tak jak już pisałem wcześniej, POKO-muna nie była, nie jest i nigdy nie będzie lepszą alternatywą dla obecnej marności. Wymiana jednych głupków i oszustów na drugich to żaden zysk dla Polski, regresie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Sie 2022r. 23:17  
Cytuj
POKOmeny to tylko strata dla RP ale indywidualnie, widma tych odebranych emerytur muszom ich tak manić,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2022r. 00:14  
Cytuj
CYTAT
Tak jak już pisałem wcześniej, POKO-muna nie była, nie jest i nigdy nie będzie lepszą alternatywą dla obecnej marności. Wymiana jednych głupków i oszustów na drugich to żaden zysk dla Polski


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2022r. 10:04  
Cytuj
Marianna Szreiber i Grzegorz Braun też nią nie są, pizdas. Min. dlatego PiS wygra kolejne wybory. Opozycja w Polsce nie istnieje bądź nie ma nic do zaoferowania. Konfa przed najazdem ruskich bandytów na Ukrainę zdawała się być czymś w miarę atrakcyjnym . Niestety ostatnie wypowiedzi Korwina czy Brauna w moim mniemaniu zdyskredytowały tą formację...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2022r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
Wasza centrala, a zatem i wy regresie będziecie straszyć Polaków inflacją, i obiecywać cuda na kiju po powrocie chyżego roja do władzy. Jeżeli zima będzie mroźna, zabraknie opału, a przynajmniej jego będą ceny kosmiczne to macie jakąś
szansę na realizację swoich niecnych zakusów, regresie. Jeżeli pisorom dopisze trochę szczęścia to niestety po raz kolejny wasza menażeria będzie musiała obejść się smakiem...umiech


Tak jak już pisałem wcześniej, POKO-muna nie była, nie jest i nigdy nie będzie lepszą alternatywą dla obecnej marności. Wymiana jednych głupków i oszustów na drugich to żaden zysk dla Polski, regresie...umiech


Jak na razie ceny paliw, węgla i gazu spadają. Ropa jest już w cenie z przed wojny, tylko na stacjach marazm umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2022r. 22:09  
Cytuj
Bobku, o ile na rynkach światowych ropa nie będzie biła rekordów, to przed wyborami Obajtek obniży ceny paliwa do poziomu 6 złotych. A może i taniej. Dlatego narracja waszej centrali była ryzykowna i PiS po raz kolejny wygra wybory. Zostaniecie z jedną ręką na Konstytucji a drugą w dupie...umiech


I piszę to bez satysfakcji bo tego Morawieckiego już dawno powinno nie być na stołku premiera. Nie mieliście programu, nie potrafiliście dotrzeć do zwykłych ludzi, wystawiliście oszusta jako szefa opozycji. To nie mogło się udać...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2022r. 22:21  
Cytuj
Pocierasz już berło z radości ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sie 2022r. 22:26  
Cytuj
G7 już myśli o regulowanych cenach paliw,,, Czy naprawdę myślicie ze liberalna lewica popełni harakiri skoro są wyznacznikiem jedynie słusznej praworządności i kierują bankami światowymi? Naprawdę, we Włoszech to chyba czuć co lud o nich teraz myśli. O USA nawet nie będę wspominała, Trump urządza dożynki libtards gdzie tylko ma swojego kandydata,,, 100/100 Obudźcie umiech się, które partie walnie najbardziej kryzys po rogach?
Dlatego Nie ma takiej wajchy której nie ruszą żeby nie wylecieć z hukiem ze stołków umiech

Rosja jest praworządnym partnerem biznesowym EU a RP niet umiech



Obrazek



PS>
Ludzie nie są aż takimi gamoniami żeby nie wiedzieć komu zawdzięczają all that jazz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2022r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
Nie mieliście programu, nie potrafiliście dotrzeć do zwykłych ludzi, wystawiliście oszusta jako szefa opozycji. To nie mogło się udać


A wy co zrobiliście, żeby było lepiej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2022r. 01:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie mieliście programu, nie potrafiliście dotrzeć do zwykłych ludzi, wystawiliście oszusta jako szefa opozycji. To nie mogło się udać


A wy co zrobiliście, żeby było lepiej?


To czego nie zrobiliscie wy :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2022r. 07:56  
Cytuj
CYTAT
Pocierasz już berło z radości ?




Pisałem już wcześniej że świadomość porażki waszej menażerii nie sprawia mi satysfakcji, dziadku. Twój ( wasz ) mokry sen zmieni się w koszmar, kiedy chyży rój wkraczający tryumfalnie do KPRM ( na paskudnej wielkiej chabecie) zajebie we framugę i obaj upadną na progu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2022r. 07:59  
Cytuj
CYTAT


A wy co zrobiliście, żeby było lepiej?




Jak dla mnie pizdas, wasza centrala a zatem i wasza menażeria, wykazuje za dużo krytykanctwa a za mało pragmatyzmu. Nie macie żadnych racjonalnych argumentów poza odebraniem pisiorom władzy. Bezpartyjni wolnościowcy i dewianty podkarpackie pewnie pójdą wrzucić wyborczy szton za powrotem praworządności, niemniej to wszystko za mało...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sie 2022r. 08:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


A wy co zrobiliście, żeby było lepiej?




Jak dla mnie pizdas, wasza centrala a zatem i wasza menażeria, wykazuje za dużo krytykanctwa a za mało pragmatyzmu. Nie macie żadnych racjonalnych argumentów poza odebraniem pisiorom władzy. Bezpartyjni wolnościowcy i dewianty podkarpackie pewnie pójdą wrzucić wyborczy szton za powrotem praworządności, niemniej to wszystko za mało...umiech



Ty tylko krytykujesz krytykantów good


Też zero propozycji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2022r. 09:31  
Cytuj
Spokojna wasza rozczochrana.

Pan już boi się wyjść do suwerena. Robi z siebie męczennika porównując do Popiełuszki. Przekonuje że brał udział w wydarzeniach w stoczni w Warszawie i Wrocławiu... potluczony Wiedz za coś się dzieje.

Ja jestem dobrej myśli. Osiem gwiazdek i do przodu umiech idzie dobrze będzie lepiej ok

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1232
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sie 2022r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
Spokojna wasza rozczochrana.

Pan już boi się wyjść do suwerena. Robi z siebie męczennika porównując do Popiełuszki. Przekonuje że brał udział w wydarzeniach w stoczni w Warszawie i Wrocławiu... potluczony Wiedz za coś się dzieje.

Ja jestem dobrej myśli. Osiem gwiazdek i do przodu umiech idzie dobrze będzie lepiej ok



To masło za 2 zeta i benzyna za 4, i 4 dni pracypotluczony jak ci obiecał tusk, to będzie dobrze i lepiej?


te twoje 8 gwiazdek i do przodu, brzmi tak samo załośnie jak koko dżambo i do przodu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »