NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam najlepszej trasy do Darłowa,
NEC
NEC
Posty: 76
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2022r. 18:45  
Cytuj
Jaką możecie polecić trasę samochodem do Darłowa? Wyjazd wczesnym ranem w niedzielę, potrzebne postoje - konsumpcja, toaleta itp. Nie musi być to być trasa najszybsza czy najkrótsza, raczej najwygodniejsza - jadą osoby w różnym wieku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2022r. 18:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2022r. 22:48  
Cytuj
Lublin-Warszawa-Mława -Gdańsk-Słupsk i Darlowo.i druga trasa to Kielce-Piotrków Trybunalski-Toruń -Piła -Koszalin-Darłowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2022r. 06:04  
Cytuj
CYTAT
Lublin-Warszawa-Mława -Gdańsk-Słupsk i Darlowo.i druga trasa to Kielce-Piotrków Trybunalski-Toruń -Piła -Koszalin-Darłowo.


trasy ciekawe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
NEC
NEC
Posty: 76
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2022r. 09:31  
Cytuj
Dzięki za odpowiedź. Obie trasy pokazuje Google Maps, jak również trzecią - początek jak pierwsza - Lublin - Warszawa, później na Stryków i dalej jak druga przez Toruń.
Bardziej zależy mi na opinii kogoś, kto przejechał którąś trasą, może więcej niż jedną i ma porównanie, bo najważniejszy jest komfort, jak pisałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2022r. 13:12  
Cytuj
Jak będziesz jechał Bursztynową to może Ciebie pokierować na Toruń,Bydgoszcz,Sępólno Krajeńskie,Człuchów to jedż póżniej na Bobolice,Koszalin.Mnie pokierowało na takie dziury,po lasach że w życiu takich nie widziałem a o mijaniu się nie wspomnę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2022r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
Dzięki za odpowiedź. Obie trasy pokazuje Google Maps, jak również trzecią - początek jak pierwsza - Lublin - Warszawa, później na Stryków i dalej jak druga przez Toruń.
Bardziej zależy mi na opinii kogoś, kto przejechał którąś trasą, może więcej niż jedną i ma porównanie, bo najważniejszy jest komfort, jak pisałem.


Jeżeli zależy Ci na komforcie to przez, Lublin, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Obwodnica Trójmiasta, S6 i do Darłowa. Kilka lat wstecz tak jechałem. Najciaśniej na Obwodnicy Trójmiasta i w Gdyni.
Ewentualnie przez Kielce, Piotrków, Łódź i dalej A1, S7, S6. Na wojewódzkie nie wjeżdżaj bo na północy są ciasne i bywają kolizje i postoje.
Kilka lat wstecz tak jeździłem do Gdańska i Gdyni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
NEC
NEC
Posty: 76
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2022r. 16:24  
Cytuj
Jeszcze raz dzięki za wskazówki, o coś takiego mi chodziło, żeby nie wpakować się w jakąś dziurę, korek czy jezioro umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2022r. 18:59  
Cytuj
Autostradą, ekspresówką i krajówką tak najszybciej i najbezpieczniej co nie znaczy że przy braku szczęścia możesz utknąć w korku z powodu wypadku nawet na autostradzie ale to nasłuchuj radia i w porę możesz zjechać jakimś zjazdem. A, i uważaj bo google maps potrafi ściągać z autostrady z powodu jakiegoś wypadku którego nie było albo był dużo wcześniej. Potrafi poprowadzić jakąś dziurą. Jak nie słyszysz komunikatów to trzymaj się głównej drogi. Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2022r. 20:01  
Cytuj
Najlepiej jak pisałem to Lublin -warszawa-Mława-Gdańsk obwodnicą i zjazd na Kościerzynę-Kartuzy7.i do drogi 6 obok Lęborka i Słupska i potem z 6 zjazd na Darłowo .Obwodnica powyżej tego zjazdu Kościerzyna -Kartuzy często jest zakorkowana więc jadę przez Kartuzy i wstępuję do nie ukończonego największego zamku w Łapalicach z lat 80-tych ub. wieku aby podziwiać.Zjeżdżam też z obwodnicy w Kowalach na Kościerzynę i w Kolbudach na Źukowo i Kartuzy a dalej na 6 .Pozdrawiam szerokiej drogi dla mnie łatwiej bo znam tam każdą drogę wokół Gdańska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »