NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Zestaw podtynkowy wc,
Posty: 64
Dołączył: 9 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2022r. 13:54  
Cytuj
Witam Chciałbym kupić zestaw podtynkowy i zastanawiam się nad geberitem, tace, Grohe oraz cersanit
Wiem że dwie pierwsze pozycje są z górnej półki lecz Zastanawiam się czy ta górna półka jest rzeczywiście Warta dołożenia pieniędzy bo być może tańsze marki Sprawdzają się równie dobrze więc proszę was kochani członkowie grupy o opinię na temat tych Marek .
Z góry wszystkich pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2022r. 13:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2022r. 14:22  
Cytuj
Ja polecam zestawy firmy JOMO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2022r. 20:58  
Cytuj
Geberit, TeCe i Grohe moge polecic, od 10 lat nie mam z nimi problemu, Grohe ma pompke w przycisku i wezyk ktorym idzie powietrze ktore otwiera wode, w gebericie otwieranie mechaniczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Maja 2022r. 10:05  
Cytuj
Mam wszystko w zabudowie z Grohe: podtynkowe wc, podtynkowy prysznic, kran. Używam 3-4 lata i nic się nie dzieje. Cena nieco wyższa, pełnowartościowa jakość. No i mogę z czystym sumieniem polecić.

Ogólnie firma możę tania nie jest, ale coraz częściej mozna spotkać ich produkty w marketach budowlanych i właśnie tam dobrze jest szukać na nie promocji:
https://www.leroy(...)646.html

Zobacz sobie chociażby w Leroy Merlin, kupiłem tam praktycznie całe wyopsażenie łazienki (zamawialem w sklepie projekt łazienki, jest taka mozliwość - cena za projekt jest potem odejmowana od ceny rzeczy kupionych w sklepie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »