NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobre placki po węgiersku, Dobre placki po węgiersku Stalowa Wola
Posty: 1232
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2022r. 12:55  
Cytuj
Witam gdzie w Stalowej Woli można zjeść smaczne placki po węgiersku? Z góry dziękuję za informację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2022r. 12:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 1 Sty 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2022r. 13:24  
Cytuj
A&J.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 24 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2022r. 17:27  
Cytuj
Bar Kaprys polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2022r. 20:59  
Cytuj
Info z dziś: Biesiada, bardzo smaczne, choć ze świnią i kawałki świni takie 4x4, ale smakowo bardzo dobre umiech

Info z tamtego tygodnia: "Nad Łęgiem" - bardzo smaczne, z krowiną ale też jakimś pieprzemziarnistym, podejrzewam że jakiś mix kolorowych. Pieprz fe, reszta pycha umiechok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2022r. 17:41  
Cytuj
CYTAT
Info z dziś: Biesiada, bardzo smaczne, choć ze świnią i kawałki świni takie 4x4, ale smakowo bardzo dobre umiech

Po ilu piwach byłeś, że ci tak bardzo smakowały? Ja tam jadłem tylko raz i tyle mnie ta karczma a raczej pizzeria widziała.
Polecam placki po węgiersku w restauracji Stal a nie pizzerii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 479
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Maja 2022r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Info z dziś: Biesiada, bardzo smaczne, choć ze świnią i kawałki świni takie 4x4, ale smakowo bardzo dobre umiech

Po ilu piwach byłeś, że ci tak bardzo smakowały? Ja tam jadłem tylko raz i tyle mnie ta karczma a raczej pizzeria widziała.
Polecam placki po węgiersku w restauracji Stal a nie pizzerii.


Porównywalne do tych z Etanexu na Komisji Edukacji Narodowej?

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2022r. 21:23  
Cytuj
jasio ~ po 0. Ale pewnie Ty i tak wiesz że były niedobre a mnie się zdawało.
A jednak były smaczne ;)ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2022r. 06:30  
Cytuj
A ja polecam, może trochę dalej w Ożarowie trasa 79 na Warszawę. Na rondzie w prawo, za Orlenem. Bardzo smaczne, ciężko dużego zjeść.

Ludzie zastanawiają się jak zabić czas, a to czas ich zabija...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2022r. 07:31  
Cytuj
Ja polecam placki po węgiersku w Basta pierogarnia w nisku. Z tego co się orientuję wołowinka ale smak jest b dobry jak dla mnie nr 1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2022r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Info z dziś: Biesiada, bardzo smaczne, choć ze świnią i kawałki świni takie 4x4, ale smakowo bardzo dobre umiech

Po ilu piwach byłeś, że ci tak bardzo smakowały? Ja tam jadłem tylko raz i tyle mnie ta karczma a raczej pizzeria widziała.
Polecam placki po węgiersku w restauracji Stal a nie pizzerii.
Nie pizzeria a karczma "Biesiada" ma dobre placki. Skoro piszesz pizzeria, to chyba byłeś w "Biesiadowie" w domkach obok hali targowej, a nie w "Biesiadzie".

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Maja 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2022r. 12:50  
Cytuj
Placki z dawnego Etanexu....poezja smaku. W Kuchni Prima czasami zdarzy się dobry placek. Choć nie wiem od czego zależy (kucharz , dostępność składników ), że raz jest dobry i z mięsem a raz beznadziejny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2022r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
A ja polecam, może trochę dalej w Ożarowie trasa 79 na Warszawę. Na rondzie w prawo, za Orlenem. Bardzo smaczne, ciężko dużego zjeść.


potwierdzam , tam ogólnie jest dobre jedzenie i prawie zawsze ruch mają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2022r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Nie pizzeria a karczma "Biesiada" ma dobre placki. Skoro piszesz pizzeria, to chyba byłeś w "Biesiadowie" w domkach obok hali targowej, a nie w "Biesiadzie".

Nie mylę Biesiady z Biesiadowem i wiem gdzie "karczma" a gdzie Biesiadowo. Kiedyś właściciel w ewidencji dzialalności gospodarczej miał taki właśnie wpis, nie wiem jak teraz. Szef miał ten wpis ponieważ wystawiał faktury na przelew to po pierwsze a po drugie sam mu przywoziłem zielone wiaderka z tartymi ziemniakami na placki i wcale te teraźniejsze placki nie różnią się smakiem od tych z poprzednich lat więc nie zachwalaj a wręcz są gorsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2022r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie pizzeria a karczma "Biesiada" ma dobre placki. Skoro piszesz pizzeria, to chyba byłeś w "Biesiadowie" w domkach obok hali targowej, a nie w "Biesiadzie".

Nie mylę Biesiady z Biesiadowem i wiem gdzie "karczma" a gdzie Biesiadowo. Kiedyś właściciel w ewidencji dzialalności gospodarczej miał taki właśnie wpis, nie wiem jak teraz. Szef miał ten wpis ponieważ wystawiał faktury na przelew to po pierwsze a po drugie sam mu przywoziłem zielone wiaderka z tartymi ziemniakami na placki i wcale te teraźniejsze placki nie różnią się smakiem od tych z poprzednich lat więc nie zachwalaj a wręcz są gorsze.
To może teraz gorsze ziemniaki przywozisz jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2022r. 16:58  
Cytuj
Niestety już nie pracuje w tej firmie, ale mam do ciebie pytanie:
Jako kto pracujesz w tej niby karczmie, może jesteś właścicielem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 5 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2022r. 22:21  
Cytuj
Kiedyś dobre placki były w Gospodzie Nisko, dawno tam już nie byłem, między wiaduktem a rondem przy drodze 19 Rzeszów-Lublin

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Maja 2022r. 16:34  
Cytuj
CYTAT
Niestety już nie pracuje w tej firmie, ale mam do ciebie pytanie:
Jako kto pracujesz w tej niby karczmie, może jesteś właścicielem?
Pracuję w branży budowlanej i nie mam nic wspólnego z jakąkolwiek knajpą. Uwielbiam za to placki po węgiersku a nie lubię ucierać ziemniaków jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2022r. 18:37  
Cytuj
W kategorii "Placek po węgiersku" poprzeczkę zawiesiła wysoko słynna niegdyś "Stalowianka" - tam placki były najlepsze, obowiązkowo z wołowiną i polane śmietaną.

CYTAT (Larios)
Kiedyś dobre placki były w Gospodzie Nisko, dawno tam już nie byłem, między wiaduktem a rondem przy drodze 19 Rzeszów-Lublin


"Gospoda Nisko" nadal serwuje placki po węgiersku i moim zdaniem to jedne z lepszych w najbliższej okolicy, a jeżeli chodzi o okolicę ciut dalszą to polecam te z restauracji "Śliwka i Pokrywka" w Krzeszowie. (Temat o plackach, ale jak ktoś już zawita do "Śliwki i Pokrywki" nie będzie zawiedziony - menu wprawdzie krótkie, ale cokolwiek się z niego wybierze, jest pyszne.)

MAARY wspomina o plackach w "Kuchni PRIMA". Kilka lat temu mieli najlepsze placki w mieście, niestety wraz ze zmianą kucharza smak placka zmienił się na gorsze i nie wiedzieć czemu zaczęli polewać placek... keczupem :szok:

Placki po węgiersku z "Biesiady" i "Numerato" to pomyłka (nie tylko ze względu na brak wołowiny, ale też na konsystencję placka i smak sosu), a te z "Orlenu" w Jeżowym to już fatalna pomyłka (sucha szynka wieprzowa zamiast wołowiny, placek aż żółty od słynnej sztucznej przyprawy, a sos zrobiony na bazie sosu z proszku).

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »