NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Opinia o szkołach i kadrach , Szkola 1 i 4
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2022r. 09:07  
Cytuj
Witam proszę o opinie o szkołach i kadrach w stalowej woli chodzi o szkołe 1 i 4 może byc ostatecznie nr 6 katolik ale bardziej zależy mi na 1 i 4 prosze o opinie czy warto zapisać dziecko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2022r. 09:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2022r. 10:09  
Cytuj
Hejt na nauczycieli za 3, 2, 1 - Start! potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2022r. 16:22  
Cytuj
To zależy na jaką Panią wychowawczymi się trafi, jeśli chodzi o 4-ke to Pani Dyrektor bardzo w porządku,dziecko moje chodzi do 4 klasy, więc jeszcze wszystkich nauczycieli nie znamy, ale jak narazie wszyscy oprócz jednej są w porządku, poziom nauki w porządku, mała szkoła, a dzieci jak wszędzie różne, zależy na jaką klasę się trafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2022r. 16:23  
Cytuj
O 1 nic dobrego nie słyszałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2022r. 21:28  
Cytuj
Ale czy poleca pani tą szkołę pod wzgledem np: opieką nad dziećmi bo w mojej szkole raczej miały wszystko gdzieś a ze wzgledu na, przeprowadzkę zastanawiam sie na 1 i 4 do mamadzieci : jesli możesz to na priv napisz co i jak bo nie myślę potem znowu zmieniać dziecku szkoly.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Maja 2022r. 00:42  
Cytuj
CYTAT
Ale czy poleca pani tą szkołę pod wzgledem np: opieką nad dziećmi bo w mojej szkole raczej miały wszystko gdzieś a ze wzgledu na, przeprowadzkę zastanawiam sie na 1 i 4 do mamadzieci : jesli możesz to na priv napisz co i jak bo nie myślę potem znowu zmieniać dziecku szkoly.


Po twoim wpisie widać, że też miałaś (eś) do szkoły pod górę good

Nie łudź się, że wybór tej albo innej podstawówki coś zmieni w życiu twojego dziecka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2022r. 08:23  
Cytuj
Jakiej opieki oczekujesz? Wszystko zależy od nauczycieli, na jakich trafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2022r. 11:54  
Cytuj
Madras::: niemasz nic do powiedzenia w tej sprawie proszę się nie wypowiadać a pod górkę to pewnie ty miałeś /aś pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: stalowa wola i okoli
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2022r. 11:57  
Cytuj
Do wyborca ::: oczywiście ale po to jest forum i opinie, że można zapytać a, że od nauczycieli zależy na jakiego sie trafi to nie nowość ale chyba można podpytac na forum ☺️

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2022r. 20:32  
Cytuj
sfomułowanie że szkoła się "opiekuje" dzieckiem to jakiś oksymoron. Prywatna może tak, - będzie tam pochylenie się nad indywidualnym człowiekiem jako takim, jego problemami itp. chociaż też nie spodziewał bym się wiele. A szkoła publiczna...? To jest tylko przechowalnia ludzi z opcją godzin lekcyjnych. Tam nie ma żadnej "opieki" nauczyciele tylko pilnują na korytarzach żeby dzieci wyszły do domu bez widocznych uszczerbków na zdrowiu.

I to nie jest nawet żaden hejt na nauczycieli. Ja im współczuję. Współczuję im tego jak władza nimi absolutnie pomiata, jak napuszcza ludzi na nauczycieli, na tych ludzi którym musiano zrobić podwyżkę 4% bo by zarabiali na papierze mniej niż ustawowa najniższa krajowa, a w TV czerniak bezczelnie mówi o tym w kontekście podwyżki - że zarabiają dużo a teraz to już w ogóle że hoho. No bo przecież magiczne słowo klucz "podwyżka" otwiera drogę do podłej manipulacji jaką tylko pis może urządzić własnym obywatelom. Nawet komuniści nie mieli tyle fantazji.

To jest jakiś cyrk. Że też się tym ludziom w ogóle chce czegoś uczyć w szkole to cud.... Skrupi się to na naszych dzieciach. Jak ktoś nie doinwestuje w prywatne korepetycje to publiczna edukacja da mniej więcej tyle co publiczna służba zdrowia...

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Wrz 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2022r. 11:50  
Cytuj
@Maciej1
Publiczna służba zdrowia powinna mieć się dobrze choćby w świetle podwyżek dla pań pielęgniarek. Wprawdzie w szpitalu w Stalówce był ich protest, ale to Starostwo zdaje się ociągało się z ustawowo przyznanymi podwyżkami np. 7500zł brutto dla mgr pielęgniarstwa. A taki mgr pedagogiki ma 4200zł brutto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2022r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
@Maciej1
Publiczna służba zdrowia powinna mieć się dobrze choćby w świetle podwyżek dla pań pielęgniarek. Wprawdzie w szpitalu w Stalówce był ich protest, ale to Starostwo zdaje się ociągało się z ustawowo przyznanymi podwyżkami np. 7500zł brutto dla mgr pielęgniarstwa. A taki mgr pedagogiki ma 4200zł brutto.

no coś ty w kurwizji "mówio" i to "minitry" a powtażają za nimi prostytutki dziennikarskie - że nauczyciele po 8 koła na rękę biorą. Nie jesteś na bierząco. Te podwyżki są co chwilę - można się pogubić.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »