NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Sankcje na Polske??,
Posty: 865
Dołączył: 13 Marz 2022r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 01:33  
Cytuj
https://m.youtube.com/watch?v=rfcEIsZcgCQ
Czy przez pomylke zamiast na Rosje to na Polske nalozono sankcje?? Wszystko tak drozeje , ze niewidac roznicy miedzy inflacja w Rosji i w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 01:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 10:22  
Cytuj
Przecież problem inflacji w pl nie jest znany od miesiąca. Obudziłeś się dopiero?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 13:03  
Cytuj
Jak się rozdaje pieniądze to potem jest inflacja, cudów nie ma good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 13:20  
Cytuj
teraz ukraincy beda mieli wszystko za darmo a my bedziemy na nich zapi###ać jak na lucjana i reszte pisu. Głupi ten kto przyjął ukrainca teraz go się łatwo nie pozbędzie. Wojna się skończy do "niczego" matka z dzieckiem nie pojedzie lecz ściągnie do nowego mieszkania w PL resztę rodziny....dostaną lepszy socjal itp itd i wszyscy beda zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
teraz ukraincy beda mieli wszystko za darmo a my bedziemy na nich zapi###ać jak na lucjana i reszte pisu. Głupi ten kto przyjął ukrainca teraz go się łatwo nie pozbędzie. Wojna się skończy do "niczego" matka z dzieckiem nie pojedzie lecz ściągnie do nowego mieszkania w PL resztę rodziny....dostaną lepszy socjal itp itd i wszyscy beda zadowoleni.


Sowiecki trolu - idi nach*j!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 16 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
https://m.youtube.com/watch?v=rfcEIsZcgCQ
Czy przez pomylke zamiast na Rosje to na Polske nalozono sankcje?? Wszystko tak drozeje , ze niewidac roznicy miedzy inflacja w Rosji i w Polsce.


To są podstawy ekonomii - jak się masowo rozdaje za darmo kasę to inflacja jest tylko kwestią czasu.
Jak się ma w rządzie idiotów, w nbp nieudacznika, to problem tylko będzie narastał. A nieudacznik ma zostać na drugą kadencję.
To nie putin wywołał inflację, jak kłamie morawiecki i ciemnemu ludowi wciska kurwizja, bo w styczniu wynosiła ona 9,2%, a wtedy wojny nie było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 13:48  
Cytuj

Dzień Dobry.

Problemem nie jest rozdawanie przez państwa pieniędzy, tylko to że suma pieniądza w obiegu rośnie szybciej niż realna wartość polskiej gospodarki.
Dlatego złotówka traci na wartości.
Stąd właśnie bierze się "inflacja" (spadek wartości pieniądza).
Ludzie chcą pracować... tylko nie ma pracy.
Jeżeli państwo tylko drukuje i rozdaje pieniądze na które nikt nie pracuje... to wiadomo że jest i będzie inflacja.
Za PRL-u każdy miał pracę zagwarantowaną, a nawet obowiązek pracy:
Jeden kopał, a siedmiu stało obok z łopatami... ale w pracy byli wszyscy.
Jeden pokopał godzinę, drugi godzinę, trzeci godzinę... ósmy godzinę i 8-godzinna "dniówka" była zaliczona.
Jeżeli nie ma pracy, to gospodarka realna się nie rozwija.

P.S. Sam pobieram zasiłek z Powiatowego Urzędu Pracy, więc dostaję od państwa pieniądze na które nie pracuję... ale chciałbym pracować.
A że nie ma dla mnie oferty pracy... to sprawiedliwość społeczna wymaga abym miał zasiłek socjalny.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 13:57  
Cytuj
Dla Ferdka tez do dzisiaj nie ma pracy....tyle że jego honor nie pozwala mu iść do pośredniaka po zasiłekumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 14:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
teraz ukraincy beda mieli wszystko za darmo a my bedziemy na nich zapi###ać jak na lucjana i reszte pisu. Głupi ten kto przyjął ukrainca teraz go się łatwo nie pozbędzie. Wojna się skończy do "niczego" matka z dzieckiem nie pojedzie lecz ściągnie do nowego mieszkania w PL resztę rodziny....dostaną lepszy socjal itp itd i wszyscy beda zadowoleni.


Sowiecki trolu - idi nach*j!


na facebooku pod gębą sobie flage ukrainy walnij!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1754
Dołączył: 23 Lut 2022r.
Skąd: Jarosław
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 14:19  
Cytuj

A program 500+ ?
Skończy 18 lat, 500+ się skończy i co dalej, jak pracy nie będzie mieć ?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
teraz ukraincy beda mieli wszystko za darmo a my bedziemy na nich zapi###ać jak na lucjana i reszte pisu. Głupi ten kto przyjął ukrainca teraz go się łatwo nie pozbędzie. Wojna się skończy do "niczego" matka z dzieckiem nie pojedzie lecz ściągnie do nowego mieszkania w PL resztę rodziny....dostaną lepszy socjal itp itd i wszyscy beda zadowoleni.


CYTAT
Głupi ten kto przyjął ukrainca

jak byś z Polski spierd@lał przed bombami to rozumiem że obywatele państw ościennych też by byli głupi udzielając ci pomocy...?
CYTAT
matka z dzieckiem nie pojedzie lecz ściągnie do nowego mieszkania w PL resztę

czym to się różni od polskiej patolni okupującej mieszkania bez płacenia?
CYTAT
dostaną lepszy socjal itp itd i wszyscy beda zadowoleni

a ty byś był zadowolony jak by twój dom bym zniszczony a ty w majtkach i paszporcie w ręku spał w socjalnym mieszkaniu gdzieś poza granicami kraju?

Ukraina jak się podniesie - będzie potrzebowała SPORYCH inwestycji. Mam nadzieję, i myślę że tak będzie, - że kraje takie jak Polska, firmy budowlane i inne, - dostaną kontrakty na odbudowę różnych gałęzi przemysłu Ukraińskiego.
Francja czy Niemcy powinny być ostatni w kolejce.

Generalnie pieniądze na pomoc Ukraińcom z UE będzie. Tylko problemem są jak zwykle złodzieje przy korycie. Oni te pieniądze UKRADNĄ dla siebie za pomocą "fundacji" a ludzie/wolontariusze, zostaną z niczym. Po czym rząd się będzie znowu chwalił w TV swoją zaradnością i skutecznością.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2022r. 21:45  
Cytuj
Ja bym trzymała oko na te wszystkie Zielone NGO-sy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 02:43  
Cytuj
CYTAT
[justify]Dzień Dobry.



Dobranoc kozi klocku.mlotek

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 14 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 08:39  
Cytuj
CYTAT

Dzień Dobry.

Problemem nie jest rozdawanie przez państwa pieniędzy, tylko to że suma pieniądza w obiegu rośnie szybciej niż realna wartość polskiej gospodarki.
Dlatego złotówka traci na wartości.
Stąd właśnie bierze się "inflacja" (spadek wartości pieniądza).
Ludzie chcą pracować... tylko nie ma pracy.
Jeżeli państwo tylko drukuje i rozdaje pieniądze na które nikt nie pracuje... to wiadomo że jest i będzie inflacja.
Za PRL-u każdy miał pracę zagwarantowaną, a nawet obowiązek pracy:
Jeden kopał, a siedmiu stało obok z łopatami... ale w pracy byli wszyscy.
Jeden pokopał godzinę, drugi godzinę, trzeci godzinę... ósmy godzinę i 8-godzinna "dniówka" była zaliczona.
Jeżeli nie ma pracy, to gospodarka realna się nie rozwija.

P.S. Sam pobieram zasiłek z Powiatowego Urzędu Pracy, więc dostaję od państwa pieniądze na które nie pracuję... ale chciałbym pracować.
A że nie ma dla mnie oferty pracy... to sprawiedliwość społeczna wymaga abym miał zasiłek socjalny.



A to niby dlaczego nie ma Ciebie pracy?? Polegasz na tym tworze potocznie zwanym bezrobociem?? Pracy jest od groma, tylko ja zauwazylem ze ludzie mają przerośnięte ego "czy się stoi czy się lezy 3 tysiące się należy". Żeby więcej zarabiać trzeba być jakimś specjalista kimś wyróżniającym się na tle innych kandydatów. Jeśli ten sam produkt masz w dwóch sklepach zawsze wybierzesz go z tego tańszego tak samo jest z pracą. Nie pójdziesz Ty to pójdzie kto inny za mniejsza stawkę. Także polecam zacisnąć zęby i zacząć pracować a między czasie się rozwijać w celu osiągnięcia lepszych warunków pracy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 08:54  
Cytuj
CYTAT (Maciej1)
CYTAT
Głupi ten kto przyjął ukrainca

jak byś z Polski spierd@lał przed bombami to rozumiem że obywatele państw ościennych też by byli głupi udzielając ci pomocy...?

A czy jesteś pewien, że udzielili by pomocy? Przykładem tego niech będzie rok 1939 jak nas potraktował zachód.

CYTAT (Maciej1)
CYTAT
matka z dzieckiem nie pojedzie lecz ściągnie do nowego mieszkania w PL resztę

czym to się różni od polskiej patolni okupującej mieszkania bez płacenia?

Tym, że mamy swojej dosyć i nie potrzeba nam jeszcze obcej, to po pierwsze, a po drugie mając PESEL są traktowani jak obywatele Polscy i spróbuj taką matkę z dzieckiem eksmitować.
CYTAT (Maciej1)
CYTAT
dostaną lepszy socjal itp itd i wszyscy beda zadowoleni

a ty byś był zadowolony jak by twój dom bym zniszczony a ty w majtkach i paszporcie w ręku spał w socjalnym mieszkaniu gdzieś poza granicami kraju?

To nie znaczy, że mają być na lepszych prawach niż obywatele RP.

Pisowcy na uchodźcach chcą pokazać jacy są dobrzy aby Unia odblokowała pieniądze na odbudowę (770 mld) a zapomnieli już o Wołyniu, Ukraińskiej Powstańczej Armii oraz panach Własowie i Banderze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
A czy jesteś pewien, że udzielili by pomocy? Przykładem tego niech będzie rok 1939 jak nas potraktował zachód.

chciał byś żeby ci ktoś udzielił pomocy w takiej sytuacji czy nie.
A co do 1939 roku to może podaj jakieś przykłady jak zamykane były granice przed Polakami.
CYTAT
To nie znaczy, że mają być na lepszych prawach niż obywatele RP.

podaj przykład.

jasio sowiecka swołocz płaci 150zł dziennie za takie posty jak twoje. Możesz dorobić...

a może już zarabiasz.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
Tym, że mamy swojej dosyć i nie potrzeba nam jeszcze obcej, to po pierwsze, a po drugie mając PESEL są traktowani jak obywatele Polscy i spróbuj taką matkę z dzieckiem eksmitować.


Może jeszcze mogą głosować Twoim zdaniem?

Jakie uprawnienia (i przywileje) daje posiadanie PESEL-u, oświeć nas. Podaj takie, których nie mają Polacy oczywiście.

CYTAT
Pisowcy na uchodźcach chcą pokazać jacy są dobrzy aby Unia odblokowała pieniądze na odbudowę (770 mld) a zapomnieli już o Wołyniu, Ukraińskiej Powstańczej Armii oraz panach Własowie i Banderze.


Gdybyś był inteligentny, mądry i miał choć troszkę elementarnej wiedzy klaunie, to byś wiedział, że Własow NIE BYŁ UKRAIŃCEM.

Był członkiem narodu, który wypłaca Ci pensję ruska onuco. Był Rosjaninem (doinformuj się przy okazji jaką formację tworzył oraz czemu jej skrót to "ROA" i jest tam przymiotnik "rosyjska"). Radze szybko wymieniać na bieżąco rubelki na dolary bo waluta stanie się za jakiś czas warta tyle, co papier toaletowy. Chyba, że jesteś ideowym zdrajcą, który pracuje dla wroga za darmo.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 13:26  
Cytuj
Mark teraz już wiem że jesteś ruskim trollem, albo wciągasz ich propagandę nosem, teraz o Ukraińcach a wcześniej o kowidzie.
Thomas tylko ciamajda nie umie znaleźć pracy w dzisiejszych czasach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
Mark teraz już wiem że jesteś ruskim trollem, albo wciągasz ich propagandę nosem, teraz o Ukraińcach a wcześniej o kowidzie.
Thomas tylko ciamajda nie umie znaleźć pracy w dzisiejszych czasach.



no właśnie gdzie covid? dalej w masce chodzisz ? jestem przeciwny ruskim ale denerwuje mnie widok Polaka niosącego w ramach solidarności z ukraincami ich flagi....chyba nie o to nasi bohaterowie walczyli w poprzednich wojnach prawda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 26 Kwie 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mark teraz już wiem że jesteś ruskim trollem, albo wciągasz ich propagandę nosem, teraz o Ukraińcach a wcześniej o kowidzie.
Thomas tylko ciamajda nie umie znaleźć pracy w dzisiejszych czasach.



no właśnie gdzie covid? dalej w masce chodzisz ? jestem przeciwny ruskim ale denerwuje mnie widok Polaka niosącego w ramach solidarności z ukraincami ich flagi....chyba nie o to nasi bohaterowie walczyli w poprzednich wojnach prawda?


musi ci putler dobrze płacić za te bzdety co rozpowszechniasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 17:10  
Cytuj
Niemcy z Rosją to lokalna potęga. Ale Rzeczypospolita wielu narodów istniała gdy byliśmy razem przeciwko ścierwnikom gorszego sortu. Historia tego dowiodła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 20:10  
Cytuj
CYTAT (Maciej1)
CYTAT
A czy jesteś pewien, że udzielili by pomocy? Przykładem tego niech będzie rok 1939 jak nas potraktował zachód.

chciał byś żeby ci ktoś udzielił pomocy w takiej sytuacji czy nie.
A co do 1939 roku to może podaj jakieś przykłady jak zamykane były granice przed Polakami.

Chciałbym ale czy by udzielił? Mi nie chodzi o zamykane granice bo jakbyś uważał na lekcjach historii to mieliśmy tylko jeną za, którą mogliśmy się schronić, ale co było później już nie wiem. Mi chodziło co wyraźnie napisałem o zachód Polski czyli Anglię i Francję
CYTAT (Maciej1)
CYTAT
To nie znaczy, że mają być na lepszych prawach niż obywatele RP.

podaj przykład.

Choćby wydawanie leków na paszport a nie na receptę.
CYTAT (Maciej1)

jasio sowiecka swołocz płaci 150zł dziennie za takie posty jak twoje. Możesz dorobić...

a może już zarabiasz.

Ciekawe skąd masz takie informacje, czyżbyś wypłacał wynagrodzenia tym trollom?
Ja już swoje przepracowałem i nie muszę dorabiać bo mam wystarczająco wysoką emeryturę co niestety eliminuje z trzynastki i czternastki a na wakacje latam cztery do sześciu razy po minimum dziesięć dni, trzynastki ani czternastki nie pobieram.
CYTAT (Hammurabi)
Może jeszcze mogą głosować Twoim zdaniem?

Tego nie powiedziałem ale kto wie z tymi głąbami co nieudolnie rządzą wszystko możliwe.
CYTAT (Hammurabi)
Jakie uprawnienia (i przywileje) daje posiadanie PESEL-u, oświeć nas. Podaj takie, których nie mają Polacy oczywiście.

Ubezpieczenie zdrowotne za, które my płacimy i za, które nikt nam nie zwróci bo pisuary myślą, że UE odblokuje środki na odbudowę. Pozbycie się niechcianych lokatorów (matki z dzieckiem/ćmi).
CYTAT (Hammurabi)
Gdybyś był inteligentny, mądry i miał choć troszkę elementarnej wiedzy klaunie, to byś wiedział, że Własow NIE BYŁ UKRAIŃCEM.

A kim był i jego żołnierze w szczególności? To, że był Rosjaninem to nieznaczy, że nie obiecywał Ukraińcom wolnego państwa wten sposób ich mobilizując.
CYTAT (Wikipedia)
Andriej Andriejewicz Własow, ros. Андрей Андреевич Власов (ur. 14 września 1901 we wsi Łomakinie, zm. 1 sierpnia[a] 1946 w Moskwie) – radziecki wojskowy w stopniu generała porucznika Armii Czerwonej. W okresie II wojny światowej dowódca Rosyjskiej Armii Wyzwoleńczej oraz Sił Zbrojnych Komitetu Wyzwolenia Narodów Rosji. Po wojnie skazany na śmierć pod zarzutem zdrady i kolaboracji z III Rzeszą.

Jak tak kochasz Ukraińców to najlepiej to powiedz to z podniesionym czołem tym którzy stracili bliskich bestialsko torturowanych i zamordowanych przez UPA np. nad grobem mojego ojca, któremu żywcem spalili żonę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2022r. 20:56  
Cytuj
Daleko nie musimy szukać, za Sanem. Wiemy co było ale wiemy jak może być.
Pakt rosyjsko-niemiecki to nie w kij dmuchał. Trzeba się ratować przed wspólnym wrogiem. Na tego białoruskiego sybarytę tez przyjdzie czas.

Nic nie jest tak oczywiste dzisiaj jak postawa polityków PO/SLD, próba puczu rządu polskiego i obstalowanie rezydentury owczarków, blokada środków unijnych, nieustanne połajanki w PE. Gdzie to zmierza jak nie do poddaństwa niemiecko-rosyjskiego? Są wśród nas tacy którym wsio rybka niestety. Rusyfikacja i germanizacja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2022r. 01:15  
Cytuj
Art jak zwykle bredzisz zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2022r. 12:28  
Cytuj
CYTAT

CYTAT (Hammurabi)
Gdybyś był inteligentny, mądry i miał choć troszkę elementarnej wiedzy klaunie, to byś wiedział, że Własow NIE BYŁ UKRAIŃCEM.

A kim był i jego żołnierze w szczególności? To, że był Rosjaninem to nieznaczy, że nie obiecywał Ukraińcom wolnego państwa wten sposób ich mobilizując.
CYTAT (Wikipedia)
Andriej Andriejewicz Własow, ros. Андрей Андреевич Власов (ur. 14 września 1901 we wsi Łomakinie, zm. 1 sierpnia[a] 1946 w Moskwie) – radziecki wojskowy w stopniu generała porucznika Armii Czerwonej. W okresie II wojny światowej dowódca Rosyjskiej Armii Wyzwoleńczej oraz Sił Zbrojnych Komitetu Wyzwolenia Narodów Rosji. Po wojnie skazany na śmierć pod zarzutem zdrady i kolaboracji z III Rzeszą.

Jak tak kochasz Ukraińców to najlepiej to powiedz to z podniesionym czołem tym którzy stracili bliskich bestialsko torturowanych i zamordowanych przez UPA np. nad grobem mojego ojca, któremu żywcem spalili żonę.


Faktycznie jesteś głąbem. Czyli w rosyjskich formacjach służyli Ukraińcy? Nazwy "rosyjska" były dla niepoznaki, taki kamuflarz. Tak jak zacytowałeś - formował ROSYJSKIE jednostki. Rozumiem, że rosyjskie z nazwy.

Poczytaj jakie formacje wchodziły w skład "ROA" i z jakich narodowości się składały. Chociaż wątpię, że dasz radę bo takiego głąba jak Ty pewnie przerasta przeczytanie 3 zdań w książce, nie mówiąc już o zrozumieniu tego, co się czyta.

Aleś Ty głupi.

Do tego sam się zaorałeś.

A ukraińskie: 14 Dywizja SS "Galizien" i jednostki tworzone przez płk. Szandruka to były maskirowki.

Jeśli takich ludzi jak Ty rekrutują do ruskich farm trolli to nic dziwnego, że propagandowo Ukraina wygrywa tę wojnę po całości.

PS. Przypominam - śpiesz się wymieniać ruble, tak szybko tanieją...

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »