NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Sankcje na Polske??,
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2022r. 20:40  
Cytuj
CYTAT (Hammurabi)
Faktycznie jesteś głąbem.

Ja cię nie wyzywam. Dla mnie w tamtym okresie Rosjan czy Ukrainiec jeden pieron bo było to od 1917 roku ZSRR i tak samo prano im mózgi i dla mnie jest ważne to co od nich wycierpieliśmy w czasie wojny i po niej. Oficjalnie to nie czerwonoarmiści po II wojnie nas mordowali tylko właśnie Ukraińcy, bo czerwonoarmiści mieli zajęcie z żołnierzami wyklętymi a z upowcami walczyli żołnierze LWP.
CYTAT (Hammurabi)
Aleś Ty głupi.

Za to dobrze, że ty jesteś taki mądry
CYTAT (Hammurabi)
PS. Przypominam - śpiesz się wymieniać ruble, tak szybko tanieją...

Tak się składa, że w banku mam tylko € i $ więc nie mam co wymieniać bo PLN też kiepsko stoi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2022r. 20:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2022r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
[justify]Dzień Dobry.



Dobranoc kozi klocku.mlotek

PS.Tłuku walcowany,dlaczego ktoś tak "pedał-tyczny"(pedantyczny) i dokładny,nic nie pisze iż kacapy szturmują Mariupol oraz częściowo blokują Charków, atakując z użyciem bombowców strategicznych Tu-22M3.:szok:
Chciałbym poznać parametry techniczne tych samolotów wraz z numerem tablic rejestracyjnych,jakiej firmy sa opony kół podwozia itp.good
Pliisss...chytry

PS 2.Żołnierze ukraińscy zestrzelili w obwodzie charkowskim rosyjski śmigłowiec za 15 mln dol. bronią wartą 100 dol. – poinformowało w niedzielę Dowództwo Operacyjne Wschód.

Ustal jaka to była broń i w jaki "wiertaliot"yebneli.Podpowiem-broń ruskiej produkcji.jezyk

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2022r. 18:37  
Cytuj
pis powinien z własnej kieszeni zaplacic te kary

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2022r. 19:38  
Cytuj
To nie sankcje, to specjalna praworządność cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2022r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[justify]Dzień Dobry.



Dobranoc kozi klocku.mlotek

PS.Tłuku walcowany,dlaczego ktoś tak "pedał-tyczny"(pedantyczny) i dokładny,nic nie pisze iż kacapy szturmują Mariupol oraz częściowo blokują Charków, atakując z użyciem bombowców strategicznych Tu-22M3.:szok:
Chciałbym poznać parametry techniczne tych samolotów wraz z numerem tablic rejestracyjnych,jakiej firmy sa opony kół podwozia itp.good
Pliisss...chytry

PS 2.Żołnierze ukraińscy zestrzelili w obwodzie charkowskim rosyjski śmigłowiec za 15 mln dol. bronią wartą 100 dol. – poinformowało w niedzielę Dowództwo Operacyjne Wschód.

Ustal jaka to była broń i w jaki "wiertaliot"yebneli.Podpowiem-broń ruskiej produkcji.jezyk



Jusek ty dalej w formie. Znaczy jebnietyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 5 Sty 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2022r. 20:49  
Cytuj
PiS nałoży sankcje na samych siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2022r. 23:58  
Cytuj
CYTAT


Jusek ty dalej w formie. Znaczy jebnietyumiech


Neptunkuzaklopotany

To ty miałeś żółte papiery dekla i poyeba już od zerówki.sciana

Teraz coś tobie farfoclu wyjaśnię,chytry

Pomimo że zarabiam m.in.na opiniach w poradach prawnych,dla ciebie info za free!!!good
Doceń to i nie zjeb sprawy.mlotek
Jestem Dobrem Narodowym wpisanym na listę UNESCO,chronionym prawem.ok
Popatrz też na Art.5 NATO-masz przejebane.placze
VI Flota USA już po ciebie płynie...potluczony
-------------------------
Nie przedstawiasz żadnej wartości,tak więc ludzkość na tym zyska,plus ksiądz,grabarz...I przyroda.jezyk
Następne święta o Raju?Co wybierasz deklu-"noviczoka", "iskandera"albo T-72M?
Mam to i tamto.Kacapom zayeb@łem.Zatkało kakao?:szok:
Jankesi dostarcza resztę...

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2022r. 10:06  
Cytuj
CYTAT


Neptunkuzaklopotany



Jusek, nie produkuj sie. Nikt, a na pewno nie ja, nie czyta twoich dyrdymałów do końca. Przychlaście umysłowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2022r. 21:00  
Cytuj
"Nikt",czyli ty, ćwoku bombelkowany, jednak to przeczytałeś.potluczony
To znaczy że...chytry
AVE JA, AVE CEZAR.good
..przychlaście...jezyk

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2022r. 16:08  
Cytuj
Praworządni i Rezydentura odblokowała nasze pieniądze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2022r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
pis powinien z własnej kieszeni zaplacic te kary

do @siwy23
Jarek ,nawet jeśli przegrałby w sądzie-"swoim"zresztąjezyk,to i tak karakan,niczego nie zapłaci.placze
Pochowają go jak faraona,razem z jego kocurem.
Wyliniałym jak on...potluczony
Zwierajcie pośladki.3m sie
Od czerwca lub lipca,dupę szkłem podcierać będziecie,bo ceny za wszystko tak wyj2bią w gorę,że...sciana

Socjal,socjal,a robić nie ma kto.zdegustowany

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1231
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2022r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
"Nikt",czyli ty, ćwoku bombelkowany, jednak to przeczytałeś.potluczony
To znaczy że...chytry
AVE JA, AVE CEZAR.good
..przychlaście...jezyk




Co za randomowe epitety.
Ćwok bombelkowany smiech2 dobry fikoł z ciebie
"Ave ja"smiech2

Nowy towar chyba dostałeśumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2022r. 10:47  
Cytuj
Pisflacja daje się we znaki ?
Trzeba było bardziej dać się przekupić własnymi pieniędzmi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2022r. 20:36  
Cytuj
pisuary nie mogą zrozumieć dlaczego nie mogą kraść i łamać prawa, skoro przytrafiła się wojna i naród polski, powtarzam NARÓD POLSKI nie pisuary - pomagają Ukraińcom. I tutaj pisuary są zaszokowane, - ale że jak - no dajcie kraść, przecież wojna za granicą naszą a wy od razu że praworządności nie ma itp.

To jest mentalność mentalnych przegrywów.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 646
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2022r. 20:43  
Cytuj
PiS/Palec i Sznur/ nałoży sankcje na samych siebie.A to dlatego ,bo ukraińcy tak chcą ,placzea rząd im służy.Sługusy ukraińców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 8 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2022r. 20:54  
Cytuj
CYTAT
PiS/Palec i Sznur/ nałoży sankcje na samych siebie.A to dlatego ,bo ukraińcy tak chcą ,placzea rząd im służy.Sługusy ukraińców.


Rząd polski służy rosji. Robi to z żelazną konsekwencją.

Co do Ukraińców to oni już powoli wracają więc to paliwo już się powoli zaczyna kończyć takim osobom jak ty.

Polska powinna zacieśniać relacje z Ukrainą, bo francja i niemcy nas tylko dymają, wykorzystując dominującą pozycję. Wynika to z wielkiej geopolityki i bardzo długiej historii. Polska zawsze byłą pilnowana żeby nie urosła za bardzo.

Mówię to jako naprawdę umiarkowana osoba która jest daleka od germanofobii pisuarów. Ja mam zupełnie odmienne zdanie niż pis na tematy relacji naszych. Ale bardzo dobrze znam historię, przerobiłem mnóstwo historycznego materiału, wiem jakie relacje mieliśmy na przestrzeni jeszcze sprzed I wojny światowej.

My musimy szukać sojuszy gdzie indziej. Razem z ukrainą która ma gigantyczny potencjał mimo swoich ogromnych wad - musimy dążyć do zacieśniania relacji, budowania wymiany handlowej, pilnowania i pielęgnowania państwowości ukraińskiej - bo to jest po prostu nasz żywotny interes. Ukraina absolutnie nie może wpaść w sowieską orbitę. To będzie nasz koniec. Dosłownie. Ludzie którzy się zajmują geopolityką to wiedzą.

Niektórzy ludzie na widok flagi ukraińskiej w Polsce dostają histerii, czują jak by ktoś własnie przeprowadzał zamach polską państwowość, to tylko pokazuje jak niepewnie się ci ludzie czują we własnym kraju.

Ja doprawdy nie wiem, komu się wydaje że ukraińcy przejmą kontrolę nad państwem polskim, że będzie ukrainizacja polski. Przecież to się nie klei do kupy.

PRZEKONAŁEM PolakazPolski20 do noszenia i skuteczności maseczek! W zasadzie sam się przekonał!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »