NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Obudźcie się,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2022r. 06:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
teorie spiskowe że Polak we własnym kraju nie ma pierwszeństwa przed ukraińcem?


Gdzie Polak nie ma pierwszeństwa przed Ukraińcem?
Proszę o przykłady.


prosty przykład :

https://fpg24(...)eQQxJv0c


kolejny medycyna lekarze, proszę sobie zatelefonować do przychodni do rejestracji i zapytać umiech niedługo nas beda leczyć teleporadami a przesiedlency beda korzystać z porad lekarskich w gabinetach


Przecież to jakiś fejki i manipulacja. Trafiony zatopiony. Dałeś się złapać na ruską propagandę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2022r. 06:42  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2022r. 06:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To nie jest przykład bo Polacy też mogą korzystać z takiej formy działalności.

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym-jest-dzialalnosc-nierejestrowana-co-mowi-o-niej-ustawa

Tydzień temu dzwoniłem do przychodni żeby się zarejestrować do lekarza i miałem wybór czy chcę teleporadę czy wizytę w gabinecie i wybrałem wizytę i nie było z tym żadnego problemu.

Więc proszę o przykłady ale prawdziwe.


Masz szczęście człowieku,wygląda na to że do psychiatry nie ma jeszcze dużych kolejek dlatego przyjęli cię z marszu.


Twój wpis pokazuje prawdę o twoich intencjach. Nawet jak ktoś posłuży się swoim przykładem to go negujesz i obrażasz. Jesteś ruskim trollem albo zwykłym użytecznym idiotą.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 90
Dołączył: 11 Marz 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2022r. 07:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
teorie spiskowe że Polak we własnym kraju nie ma pierwszeństwa przed ukraińcem?


Gdzie Polak nie ma pierwszeństwa przed Ukraińcem?
Proszę o przykłady.


mark30 z tym pierwszeństwem ma racje, ale przykładu nie poda bo się wstydzi, chodzi o jego małżonkę, chłopisko w kolejce musi odstać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2022r. 03:26  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2022r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
To nie jest przykład bo Polacy też mogą korzystać z takiej formy działalności.

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym-jest-dzialalnosc-nierejestrowana-co-mowi-o-niej-ustawa

Tydzień temu dzwoniłem do przychodni żeby się zarejestrować do lekarza i miałem wybór czy chcę teleporadę czy wizytę w gabinecie i wybrałem wizytę i nie było z tym żadnego problemu.

Więc proszę o przykłady ale prawdziwe.


Masz szczęście człowieku,wygląda na to że do psychiatry nie ma jeszcze dużych kolejek dlatego przyjęli cię z marszu.


Twój wpis pokazuje prawdę o twoich intencjach. Nawet jak ktoś posłuży się swoim przykładem to go negujesz i obrażasz. Jesteś ruskim trollem albo zwykłym użytecznym idiotą.



Czy wszystkie tłuste świnki są takie tchórzliwe i zakłamane czy tylko ta jedna?umiech


Ile to jest sporo później opasie?umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2022r. 08:13  
Cytuj
Chrum chrum, gdzież to się ukrywała tchórzliwa świnka?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2022r. 10:07  
Cytuj
CYTAT


No i o czym to świadczy? Zawsze znajdą się jakieś chamy i prostaki w każdej społeczności. Ciekawe tylko dlaczego ktoś nie dopilnował i pozwolił na takie rozróby, dlaczego np. nie wezwano policji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2022r. 06:26  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2022r. 11:12  
Cytuj
Strach otwierać takie odnośniki od ruskiego trolla

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2022r. 15:20  
Cytuj
dla ciebie blu to wszyscy ruskie trole, a co powiesz o Papieżu ?? też ruski troll?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Maja 2022r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
dla ciebie blu to wszyscy ruskie trole, a co powiesz o Papieżu ?? też ruski troll?


Jest z" Argentyny",ale w tym wieku jakiego dożył,kraj pochodzenia może niewiele znaczyć.nie wiem
Po prostu facetowi zamierają komórki w mózgu.3m sie

To co ostatnio pyerd@ną,ł o działaniach Zachodu wobec kacapów, jest najlepszym tego dowodem.
'ODLECIAŁ"PO MSZALNYM WINIE.zaklopotany
Gdyby to chodziło o mnie-to chooy cały,ale on jest autorytetem dla milionów ludzi.good
Ostatnio krażą plotki w dość wiarygodnych gazetach itp.że będzie Konklawe i wybór nowego papieża.boks
Tym samym,o ile Benedykt IV dożyje,będzie miał na emeryturze nowego kolegę po fachu.jezyk

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2022r. 15:40  
Cytuj
przecież ludzie tak go kochali za "ubogość" i że "usuwa" pedofilii kościelnych....a tu masz taki los, jak tu nie wiele trzeba aby z kogoś zrobić psychola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2022r. 17:00  
Cytuj
CYTAT


Wiktor zupełnie nie śledził wymiany dyplomatycznych ciosów miedzy Izraelem a Rosją. Gdyby ogarniał to by wiedział ze Rosja gra antysemityzmem ( nazizmem, faszyzmem ) od lat na słabszych głowach.

Czego Pakt Berlin-Rosja ( razem z ich owczarkami ) się śmiertelnie boi to powstanie Międzymorza, sojuszu Rzeczpospolitej i Litwy/Ukrainy plus Rumunia i Bułgaria z innymi mniejszymi. Kopaliśmy ruskie zadki gdy łączyła nas Unia Obojga Narodów ( Białoruś i większość Ukrainy była wtedy częścią Wielkiego Księstwa Litewskiego, ale Polacy wybrali litewskiego księcia na króla i to przełamało strachy ).
A przecież Niemce trzymali Gdańsk i czesali nas na mycie na zbożu niemiłosiernie. Niemcy się osiedlali podobnie jak ruskie na Krymie i potem chcieli wolnego miasta, tak jak ruskie wolnego Krymu itd. Historia się powtarza, obudź się Wielka Rzeczypospolita cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2022r. 17:01  
Cytuj
Prorosyjski papież, tego się nie spodziewałem. Wiedziałem że kasa nimi rządzi ale żeby tak na bezczelna udawać że nic się nie dzieje??
Moim zdaniem jest już spalony i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2022r. 18:29  
Cytuj
Od dnia pontyfikatu Jezuity,,,

https://en.wikipedia.org/wiki/Gay_bishops

Along with Tobin and Wester, the letter urges support for LGBTQ youth was signed by Bishops John Stowe of Lexington, Kentucky; Robert McElroy of San Diego; Steven Biegler of Cheyenne, Wyoming; and Edward Weisenberger of Tucson, Arizona, as well as two retired auxiliary bishops, Thomas Gumbleton of Detroit and Dennis Madden of Baltimore.

After the statement was issued, another auxiliary bishop, John Dolan of San Diego, also endorsed it. January, 2021


No dobrze, ale gdzie nauczanie Bergoglio?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2022r. 19:19  
Cytuj
Przedstawię jak dla małych dzieci ,otworzcie oczy!!!

https://www.pap.p(...)ich-elit" TARGET="_blank">
https://www.pap.p(...)ich-elit

3 maja Duda Andrzej wasz prezydent mówi o tym o połączeniu Polski z Ukrainą



https://www.facebook.com/olo.sier.58/posts/co-to-ma-znaczy%C4%87/805863487055966/

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2022r. 19:45  
Cytuj
Obrazek

Nie znasz własnej historii i pouczasz innych. Ale z JPII się śmiejesz i stawiasz go na równi z Bolkiem.

Co Ty masz w tej głowie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2022r. 00:54  
Cytuj
CYTAT
Przedstawię jak dla małych dzieci ,otworzcie oczy!!!

https://www.pap.pl/mediaroom/1157095%2Copowiadamy-sie-za-unia-polsko-ukrainska-wspolna-deklaracja-polskich-elit

3 maja Duda Andrzej wasz prezydent mówi o tym o połączeniu Polski z Ukrainą
https://www.facebook.com/olo.sier.58/posts/co-to-ma-znaczy%C4%87/805863487055966/


Wiktor ile ty masz lat? Rozumiesz słowo przenośnia? Jakie połączenie? Unia, współpraca, wspólna organizacja to jest możliwe i może być korzystne dla obu stron po ustaleniu warunków. Otwórz oczy i przestań się podniecać tymi objawieniami fejsbukowych guru good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Maja 2022r. 13:58  
Cytuj
CYTAT
Prorosyjski papież, tego się nie spodziewałem. Wiedziałem że kasa nimi rządzi ale żeby tak na bezczelna udawać że nic się nie dzieje??
Moim zdaniem jest już spalony i tyle.



blu zastąp go umiech a na ramieniu sobie strzel znak bandery z opisem Upa ... widzę ze nawet do papieża chłopie się dojeb...eś...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2022r. 15:48  
Cytuj
Kościół nie jest mi po drodze( nie myl z wiarą). Wolał bym mieć znak pokoju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Maja 2022r. 18:28  
Cytuj
Tymczasem,,,

Władze w Kijowie mimo toczącej się wojny pracują nad nowym prawem uwalaniającym kraj spod dawnych radzieckich rozporządzeń. Uprawnienia, które były zapisane w ustawach z czasów ZSRR, stracą m.in. komsomolcy, komuniści i inni „towarzysze”.

Ukraińcy wyczyścili z sowieckiej retoryki niemal 1200 aktów prawnych. Wspominano w nich m.in. o „zwycięstwach Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Radzieckiej” czy "leninowskich ideach budowy społeczeństwa komunistycznego”. Nie będzie już odwołań do programów wypracowanych przez partię komunistyczną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4951
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2022r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Prorosyjski papież, tego się nie spodziewałem. Wiedziałem że kasa nimi rządzi ale żeby tak na bezczelna udawać że nic się nie dzieje??
Moim zdaniem jest już spalony i tyle.

A czego można się spodziewać po starych ramolach ,którzy nawet nie wiedzą kiedy oddają mocz?chytry
To nie tyle"Ojciec Święty",ale bardziej "Śnięty".potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2022r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Prorosyjski papież, tego się nie spodziewałem. Wiedziałem że kasa nimi rządzi ale żeby tak na bezczelna udawać że nic się nie dzieje??
Moim zdaniem jest już spalony i tyle.


blu zastąp go umiech a na ramieniu sobie strzel znak bandery z opisem Upa ... widzę ze nawet do papieża chłopie się dojeb...eś...


mark nie pierdol że jesteś wierzący? good Wyłącz tv włącz myślenie, połącz kropki i zobacz jak puzzle same się układają good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2195
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2022r. 11:13  
Cytuj
https://wolnosc.tv/polak-zabity-na-nowym-swiecie-w-warszawie-wideo-18/


Jak informuje rodzina, są bardzo silne naciski z zewnątrz aby nie ujawniać narodowości napastników.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Maja 2022r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Prorosyjski papież, tego się nie spodziewałem. Wiedziałem że kasa nimi rządzi ale żeby tak na bezczelna udawać że nic się nie dzieje??
Moim zdaniem jest już spalony i tyle.


blu zastąp go umiech a na ramieniu sobie strzel znak bandery z opisem Upa ... widzę ze nawet do papieża chłopie się dojeb...eś...


mark nie pierdol że jesteś wierzący? good Wyłącz tv włącz myślenie, połącz kropki i zobacz jak puzzle same się układają good



zgadza się nie jestem umiech gdyby coś było "wyżej" nie byłoby głodu i tego syfu na świecie, puki co pomagajmy kosztem polaków drożyzny w kraju, tak aby ukrainiec miał lepiej umiech ostatnimi czasy było troche konfliktów zbrojnych ale nie przypominam sobie aby celebryci i politycy latali do ucisnionego prezydenta danego kraju i robili sobie z nim selfiaki i upubliczniały to telewizje danego kraju

no i jeszcze jedno co u nas minister od zdrowia również zatwierdzić pragnie.....

https://serwi(...)ype.html


a stado poszło na szczepienie samo nie wiedząc czym.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »